Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Nu dabas pārvalde izceļas ar savu stulbumu vai arī nezināšanu, cik dzirdējās taisījās uzlabot zivju nārstošanu upēs gāžot granti iekšā un no zivju fonda līdzekļiem. Ko var darīt ka sēž bars veceņu kam smadzenes nevelk loģiski domāt, tikai papīrus skribilēt un jaunus liegumus bāst pa labi un kreisi, bet esošos sakārtot un uzturēt negribas, jo tur ir fiziski jāstrādā. Būtu labāk pakaļas pacēlušas un ap Rāznu atkritumus savākušas.
26.marts 2015, 12:03 | links
 
Urmaas, tur darbojas standarta LV shēma. Izrok zemes īpašnieks sev dīķīti, samaksā nelielu sodu un nolegalizē to dīķīti. Un nekādu galvassāpju ar papīru kārtošanu. Laipni lūgts Latvijā.
26.marts 2015, 11:57 | links
 
Zaļais izobad, par ko tad tā sacepies? LM attieksies tikai uz pašpatēriņa zveju Salacgrīvas novadā, licence kā Burtniekā maijā, 150 Eināri mēnesī. Loms kā „Baloža” noteikumos. Jūtu kā gavilē par šādu priekšlikumu.
Savādāk, Tu taču esi anonīms, kā zināt, ka Salacgrīvas novadā dzīvo?
Gribi Salacgrīviešiem dzīvi jautru pataisīt?
Pie vārda gribi kādu turēt, par saviem netaisoties atbildēt?
Laikam vienīgais nopietni uztvēri, ka dēļ anonīma vienkāršā lauku puiša ūbermensha Imationana vai aiz savas iegribas kāds dzīvi citiem ies bojāt.
Piedod, man, atšķirībā no tevis, ir imunitāte pret putnu gripu. Labāk būt profesionālam apeņu blogistam nekā ānonīmam imationam.
26.marts 2015, 09:21 | links
 
Nu tāpēc mēs aplauzīsim spārniņus, lai dzīve neizskatītos tik rožaina :D

micuks, 26.marts 2015, 00:28
Un kā ar "spārniņu aplausšanu" šādiem?
http://skaties.lv/latvija/bez-saskanosanas-tiek-izzageta-gaujas-nacionala-parka-teritorija/

urmaas, 26.marts 2015, 06:57


Pati Dabas aizsardzības pārvalde jau kūrē šitādas lietas. Bija domāta tā kontrolētā dedzināšana - tauta sašūmējās, tā kā norima. Tad bija doma par "kontrolētu izzāģēšanu". Kas zina, varbūt šitā arī ir tā lieta.
Tad vēl viņi dikti plāno Ķemeru purva vēl lielāku pārpurvošanu, aizrokot grāvjus u.tml.

Tā iestāde ir vēl liekulīgāka par labu daļu šī portāla rakstītāju... tai pašā laikā viņiem neinteresējošiem projektiem bāž sprunguļus riteņos, kauč tie projektu viņu dikti aizsargāto dabu faktiski neskar.
26.marts 2015, 08:14 | links
 
Nu tāpēc mēs aplauzīsim spārniņus, lai dzīve neizskatītos tik rožaina :D

micuks, 26.marts 2015, 00:28

Un kā ar "spārniņu aplausšanu" šādiem?
http://skaties.lv/latvija/bez-saskanosanas-tiek-izzageta-gaujas-nacionala-parka-teritorija/
26.marts 2015, 06:57 | links
 
Nu tāpēc mēs aplauzīsim spārniņus, lai dzīve neizskatītos tik rožaina :D
26.marts 2015, 00:28 | links
 
Iesniegt sūdzību ST nav nemaz tik vienkārši. Bez laba jurista nekas prātīgs nesanāks. Noraidīs kā neatbilstoši sagatavotu utt. ST gana daudzas prasības noraida jo nav pareizi sagatavoti prasību pieteikumi.

micuks, 26.marts 2015, 00:20



Tas jau ir skaidrs! Bet daži uzskata, ka ar pamatskolas izglītību pietiks, lai iesniegtu likumpamatotu Prasības pieteikumu ST...DDD!
26.marts 2015, 00:26 | links
 
Iesniegt sūdzību ST nav nemaz tik vienkārši. Bez laba jurista nekas prātīgs nesanāks. Noraidīs kā neatbilstoši sagatavotu utt. ST gana daudzas prasības noraida jo nav pareizi sagatavoti prasību pieteikumi.
26.marts 2015, 00:20 | links
 
Atkartosjos-nav neviens jurists starp CL 15k registretajiem apmekletajiem,kursj neatbalsta jaunos mn.Kaut vai delj idiotisma?100punktu dodu,ka sjo garaa vaajo dokumentu var apstridet ST un tas tiks atcelts.P.S.Vadonis un sjakaalis klusee. Tad jau labi pastradajusji laikam:).Sanaaks desa un citi labumi...

Kirsis6666, 25.marts 2015, 21:33



Tad ņem un strīdi!
Latvija jau pilna ar tādiem profiem, vai profāniem, kuri teikumu bez 10 gramatiskām kļūdām uzrakstīt nespēj...DDD!
Īsti sajēgas nav, kas un kad, kāpēc stājas spēkā, bet pārsūdzēs ST...!?
Visas iespējas!
26.marts 2015, 00:14 | links
 
Cien.Zvaigzne,es runaaju par to,ka noteikumi ir stajusjies speekaa(variantu jau nav),un tad ,par pamatu njemot apstiprinato versiju,iesniegt pieteikumu tiesaa.Tas viss .var jau protams uzlikt miiksto new MN,bet kaut kad to lietu vjg sakaartot,vismaz prieks sevis un next paaudzes VO!

Kirsis6666, 25.marts 2015, 22:15

Kas ir stājies spēkā?!!!! Noteikumi ir vismaz mēnesi un X vai XX dienas no stāšanās spēkā ideālā variantā. 31.martā nekas nenotiks, šaubos vai sezonu atklāsim ar jauniem noteikumiem.

Līdz 26.03 sabiedrībai ir iespēja izteikt savu viedokli... pēc loģikas talāk departamentam vajadzētu izvērtēt saņemto un ..., bet kā mani informēja viss tiks nodots padomei, padome doši vien šmig un tur jau ... tie augstākā ceļi ir neizdibināmi. Katrā ziņā nav jāmin ko domās par iebildumu sniedzējiem šo "jauko" normu bīdītāji. Tas ir ne tikai āzis par dārznieku ticis, bet arī tiesneša amatā.

Zvaigzne, 25.marts 2015, 22:43
protams,ka vel nekas nav spekaa.bet tas ir tikai laika jautajums.neesmu parliecinaats,ka tupumus kaads iznjems araa.P.S.Guntai taads darbs-buut par maleejo.
25.marts 2015, 23:37 | links
 
valdiszarins - ne es dumjš, ne izliekos.
man ir savs viedoklis un es viņu varu pamatot.
Nedomāju, ka es viens tā domāju. Par to liecina kait vai šis ierosinājums ieviest ierobežojumus.
25.marts 2015, 23:33 | links
 
Guntu vainot pie kaut kā nebūtu korekti. Gunta ir ministrijas departamenta darbiniece un viņa rīkojas attiecīgi savai darba instrukcijai, pienākumiem un izpilda departamenta vadības uzdoto.
25.marts 2015, 23:27 | links
 
Kāpēc par vienīgo vainīgo ir kļuvusi Gunta?;)

Sabiedriskai apspriešanai tiek virzīts Ministru kabineta noteikumu projekts "Licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtība" un tā anotācija.

Savus iebildumus par minēto noteikumu projektu Jums ir iespējams izteikt tā izstrādātājam:
Guntai Ozoliņai
Zemkopības ministrijas
Zivsaimniecības departamenta
Zvejas pārvaldības un zivju resursu nodaļas
vecākai referentei
67095046, gunta.ozolina[a]zm.gov.lv
25.marts 2015, 23:08 | links
 
Cien.Zvaigzne,es runaaju par to,ka noteikumi ir stajusjies speekaa(variantu jau nav),un tad ,par pamatu njemot apstiprinato versiju,iesniegt pieteikumu tiesaa.Tas viss .var jau protams uzlikt miiksto new MN,bet kaut kad to lietu vjg sakaartot,vismaz prieks sevis un next paaudzes VO!

Kirsis6666, 25.marts 2015, 22:15


Kas ir stājies spēkā?!!!! Noteikumi ir vismaz mēnesi un X vai XX dienas no stāšanās spēkā ideālā variantā. 31.martā nekas nenotiks, šaubos vai sezonu atklāsim ar jauniem noteikumiem.

Līdz 26.03 sabiedrībai ir iespēja izteikt savu viedokli... pēc loģikas talāk departamentam vajadzētu izvērtēt saņemto un ..., bet kā mani informēja viss tiks nodots padomei, padome doši vien šmig un tur jau ... tie augstākā ceļi ir neizdibināmi. Katrā ziņā nav jāmin ko domās par iebildumu sniedzējiem šo "jauko" normu bīdītāji. Tas ir ne tikai āzis par dārznieku ticis, bet arī tiesneša amatā.
25.marts 2015, 22:43 | links
 
Cien.Zvaigzne,es runaaju par to,ka noteikumi ir stajusjies speekaa(variantu jau nav),un tad ,par pamatu njemot apstiprinato versiju,iesniegt pieteikumu tiesaa.Tas viss .var jau protams uzlikt miiksto new MN,bet kaut kad to lietu vjg sakaartot,vismaz prieks sevis un next paaudzes VO!
25.marts 2015, 22:15 | links
 
Atkartosjos-nav neviens jurists starp CL 15k registretajiem apmekletajiem,kursj neatbalsta jaunos mn.Kaut vai delj idiotisma?100punktu dodu,ka sjo garaa vaajo dokumentu var apstridet ST un tas tiks atcelts.P.S.Vadonis un sjakaalis klusee. Tad jau labi pastradajusji laikam:).Sanaaks desa un citi labumi...

Kirsis6666, 25.marts 2015, 21:33


Apskaties pie MN ir ļoti labs iebildums.

Vienīgais autors padevies ierēdņa apzinātai maldināšanai, tas ir viltīgi rakstītajam anotācijā - daļa no normām jau apspriestas komisjā . Komisjā par MK noteikumu saturu nespriež, priekšlikumus neizskata un nesagatavo MK noteikumus apspriešanai!!! Komisijā sprieda par normas ieviešanu kā tādu, nevis kaut ko konkrēti.
Nav visi tik ... lai šādus noteikumus iesniegtu izskatišanai.

https://www.zm.gov.lv/zemkopibas-ministrija/apspriesanas/mk-projekts-licencetas-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-kart?id=331

https://www.zm.gov.lv/zemkopibas-ministrija/apspriesanas/mk-projekts-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-noteikumi?id=330
25.marts 2015, 21:56 | links
 
Atkartosjos-nav neviens jurists starp CL 15k registretajiem apmekletajiem,kursj neatbalsta jaunos mn.Kaut vai delj idiotisma?100punktu dodu,ka sjo garaa vaajo dokumentu var apstridet ST un tas tiks atcelts.P.S.Vadonis un sjakaalis klusee. Tad jau labi pastradajusji laikam:).Sanaaks desa un citi labumi...
25.marts 2015, 21:33 | links
 
Es labprāt licenzētu copi Gaujā, kur es copēju vimbas, pietiktu ar 1km. Bet pie siles netieku - Help !
25.marts 2015, 21:18 | links
 
Urmas, nē, neviens to nedarīs, bet prasīs no citiem.....

Piem, imantions grib lai Zvaigzne piesaka badastreiku, vai metas zem vilciena:)

guntarskl, 25.marts 2015, 20:15

Nu badastreiks viņam pa sliktu nenāktu......

imations, 25.marts 2015, 20:19


imation, tu jau sen esi apnicis ar savam brūnajām strīpiņām, apenēm un citām jēlībam, vnk uztaisi jaunu sadaļu ...vs MRK un atstāj savu žulti tur, te tagad ir jāpaštuko kā izlabot tavu elku sataisītos sūdus.
25.marts 2015, 20:27 | links
 
Neatbalstīt LM. Kā to darīt. Ir vairāki varianti. Viens no tiem ir vākt parakstus pret LM savās pašvaldībās utt. Viss ir atkarīgs no jūsu aktivitātēm.

urmaas, 25.marts 2015, 20:00

Ko darīt, ja nāk makšķernieki un bļauj, dariet kaut ko ar šitiem makšķerniekiem, nevar pamakšķerēt, otri nāk un stāsta ka šitie atkal ir slēpti maliķi kas patur mazos samēnus, bet mēs godīgie. Es pret LM upēs, bet laikam nāksies cept virsū, domāju ka varēs ar jaunajiem makšķerēšanas noteikumiem izlīst cauri, bet neielika tādu iespēju.
25.marts 2015, 20:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager