Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Vasals Valdi.:)
Vēl jau nekas nav apstiprināts. Tā kā viss vēl makšķernieku rokās. :)
24.marts 2015, 23:32 | links
 
Kaut kā neredze virsaiti šajā tēmā.

vienkars, 24.marts 2015, 23:19

Viņš jau savu padarījis... visus vecos draugus un paziņas apsaukājis visādos vārdos ar pārējiem arī mīļi parunājies un MN grozītos būs pēc sava prāta izbīdījis tik nesaprotu ko ar to būs ieguvis...domāju ka būs tikai zaudējis daudzu uzticību un cieņu ...
24.marts 2015, 23:29 | links
 
Kaut kā neredze virsaiti šajā tēmā.
24.marts 2015, 23:19 | links
 
 
Eh. Nu tad ko, varam turpināt? :))
24.marts 2015, 23:14 | links
 
Zaļais, apskaties abas anotācijas

Sarakstīts jau smuki, tikai visu to jālasa uzmanīgi, starp rindām.

Ja jau tik nopietni visu sprieda komisijā, kam kaut ko spriest padomē?
Piemēram: Noteikumu projekta virzība ir apspriesta trīs Padomes sēdēs.
Nevis noteikumi vai projekts, bet virzība, kurai ar saturu nav nekādas saistības.
Interešu grupām norāda kopējo dalībnieku skaitu, nevis to cik piedalījās sēdēs…
Galvenais ir radīt skaistu šķietamību, ilūziju…

p.s. starp citu tev ir iespējams izpausties, zm lapa pieņem komentārus, saprotams, ja tas viens pie makšķerēšanas noteikumiem jau nav tavējais? … Lūdzu tev ir brīvas rokas izteikties par LM?
24.marts 2015, 23:14 | links
 
Valdi man labākajā gadījuma sezonā 1 breksis.
Ar šiem jauniem noteikumiem dīvaināka situācija ir Jums Burtniekā, licenci nopirkt var bet ķert nevar.
Daugavpiliešiem ir izdevīgākā situācija, atkal pievērsīsimies kaimiņ zemei, ceru tur tādu V.S.O.P. nebūs.

Ar cieņu.

24.marts 2015, 22:43 | citēt | nosūdzēt | links

Švaks velcētājs, pagalam švaks... viens breksis sezonā... Vārdi atpakaļ ,ja nerunājam par Burtnieku... Diemžēl velcēšana tomēr ir gana produktīva attiecīgās ū-tilpēs, kur vīriem tas ir maizes darbs. Ne man spriest ,kāpēc tā.
24.marts 2015, 23:11 | links
 
"Nu bet tā ir ar visiem liegumiem, dēl saujiņas alkatīgu ierāvēju cieš tūkstošiem sakarīgu copmaņu. Kā oktobrī un novembrī tūkstošiem copmaņu liegta iespēja spiningot un mušot līdakas, alatas, sapalus, salates, zandartus neskaitāmās upēs. Tāpat arī par šo: no 1.februāra līdz 30.aprīlim aizliegts makšķerēt ar ēsmas zivtiņu visās ūdenstilpēs. Domāju tikai dēļ alkatīgajiem ūdeniekiem kas slāna ikrainās līdakas pirmsnārsta laikā."
Tur jau tā lieta ka tie MN bīdītāji cer ka ar MN grozījumiem maliķi nobīsies - nē, k-gi, maliķim MN ir pie "Kājas".
24.marts 2015, 23:02 | links
 
Domāju tikai dēļ alkatīgajiem ūdeniekiem kas slāna ikrainās līdakas pirmsnārsta laikā.


Tie kas to pieņems laikam domā ka tamdēļ ūdu būs mazāk.... nu stipri šaubos jo par tām daudzajām kuri slāna tiem jau noteikumu nav... noteikumi ir domāti godīgiem copmaņiem un ar tādu domu arī tos būtu jāveido bet pret pāŗkāpējiem MN grozīšna neko nemainīs un ja kāds domā ka ar makšķernieku diskriminēšanu tiks galā ar brakariem tad nu nezinu vai viņam ir vis kāŗtībā ar galviņu vai nu tikai kāds savtīgu interešu lobijs
24.marts 2015, 23:00 | links
 
Kaa ir taa ir,ja pirms tam siiko njemu liidz lai izbauda dabu utt,tad tgd taa buus nepiecisjamiiba

Kirsis6666, 24.marts 2015, 22:35


Manējais jau palicis liels, pašam jau sācies nārsta periods. Viņam foreles brunčos.

Ar cieņu.
24.marts 2015, 22:47 | links
 
tie kas cemmerē tie savus štrumus aprīko īpaši un tas nav iemesls uzbraucienam visai copmaņu saimei dēļ nelielas saujiņas idiņu
valdiszarins, 24.marts 2015, 22:18


Nu bet tā ir ar visiem liegumiem, dēl saujiņas alkatīgu ierāvēju cieš tūkstošiem sakarīgu copmaņu. Kā oktobrī un novembrī tūkstošiem copmaņu liegta iespēja spiningot un mušot līdakas, alatas, sapalus, salates, zandartus neskaitāmās upēs. Tāpat arī par šo: no 1.februāra līdz 30.aprīlim aizliegts makšķerēt ar ēsmas zivtiņu visās ūdenstilpēs. Domāju tikai dēļ alkatīgajiem ūdeniekiem kas slāna ikrainās līdakas pirmsnārsta laikā.

Tas tāpat kā tev forelēs ejot dotu līdzi tikai vienu mānekli ar noteiktu svaru. Arī būtu muļķīgi, ne?

Dzymmy, 24.marts 2015, 22:11


Visai muļķīgi jā, bet nezināju ka velcē maina kātus nevis mānekļus, nu sapratu, paldies :)
24.marts 2015, 22:46 | links
 
Es velcēju ļoti daudz un pa sezonu labi ja trīs breksēni uzķeras kaut gan bariem cauri izbraucu ļoti bieži tā kā vienkārši velcējot nekas tā nenotiek... tie kas cemmerē tie savus štrumus aprīko īpaši un tas nav iemesls uzbraucienam visai copmaņu saimei dēļ nelielas saujiņas idiņu JO tie savu darīs joprojām jo kontrole jau netiek uzlabota bet gan pretēji tiek palielināta to copmaņu daļa kas centīsies likumu apiet ar līkumu ....

valdiszarins, 24.marts 2015, 22:18


Valdi man labākajā gadījuma sezonā 1 breksis.
Ar šiem jauniem noteikumiem dīvaināka situācija ir Jums Burtniekā, licenci nopirkt var bet ķert nevar.
Daugavpiliešiem ir izdevīgākā situācija, atkal pievērsīsimies kaimiņ zemei, ceru tur tādu V.S.O.P. nebūs.

Ar cieņu.
24.marts 2015, 22:43 | links
 
Es velcēju ļoti daudz un pa sezonu labi ja trīs breksēni uzķeras kaut gan bariem cauri izbraucu ļoti bieži tā kā vienkārši velcējot nekas tā nenotiek... tie kas cemmerē tie savus štrumus aprīko īpaši un tas nav iemesls uzbraucienam visai copmaņu saimei dēļ nelielas saujiņas idiņu JO tie savu darīs joprojām jo kontrole jau netiek uzlabota bet gan pretēji tiek palielināta to copmaņu daļa kas centīsies likumu apiet ar līkumu ....

24.marts 2015, 22:18 | citēt | nosūdzēt | links


Tā nu tas ir Valdi, bet vai tiek apzināti tie cemmerētāji, un ir attiecīgi ziņots ,zinot jau iepriekš pipara darbību iebraucot ezerā? Domāju tev tas problēmas nesagādātu. Tā pati aina ar nejauši sastaptajiem,(piefiksētajiem) zušiem ,kas ar to nodarbojas.
24.marts 2015, 22:41 | links
 
Kaa ir taa ir,ja pirms tam siiko njemu liidz lai izbauda dabu utt,tad tgd taa buus nepiecisjamiiba
24.marts 2015, 22:35 | links
 
Jau trešo nedēļu lasu komentārus par šitiem jaunajiem murgiem un tāpat nesaprotu kāpēc jāievieš makšķerēšanas rīku ierobežošana(runa ir par velcēšanu)ja ir ierobežots paturamo zivju skaits.Vai tiešām tiem krēslu deldētājiem nekas sakarīgāks nav ko darīt?
24.marts 2015, 22:23 | links
 
Un vēl gribētos zināt par vēžiem,vai paliks tās 10 vietas kur var ķert,vai arī kādas vietas nāks klāt.
24.marts 2015, 22:22 | links
 
nav pamatojuma aizliegt to otro kātu. apmēram tā.

deko, 24.marts 2015, 18:37

jo vairāk trīsžuburu saišķus rindā velk aiz laivas jo lielākas iespējas peldot caur zivju baru tās aizcemmerēt, domāju tas nu ir pašsaprotami.

Sulla, 24.marts 2015, 18:51

Es velcēju ļoti daudz un pa sezonu labi ja trīs breksēni uzķeras kaut gan bariem cauri izbraucu ļoti bieži tā kā vienkārši velcējot nekas tā nenotiek... tie kas cemmerē tie savus štrumus aprīko īpaši un tas nav iemesls uzbraucienam visai copmaņu saimei dēļ nelielas saujiņas idiņu JO tie savu darīs joprojām jo kontrole jau netiek uzlabota bet gan pretēji tiek palielināta to copmaņu daļa kas centīsies likumu apiet ar līkumu ....
24.marts 2015, 22:18 | links
 
27. No 1.februāra līdz 30.aprīlim aizliegts makšķerēt ar ēsmas zivtiņu visās ūdenstilpēs,
izņemot makšķerēšanu Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņos un licencētās makšķerēšanas
vietās.

Kas tie par brīnumiem ,tagad būs.Murgs gatavais ,kas visu šito te izdomājis.
24.marts 2015, 22:13 | links
 
jocīgi, esmu spiningotājs un nekad nav sanācis mētāt reizē ar 2 kātiem, lai arī invalīds neesmu. Tad kāpēc jāvelcē ar vairāk kā 1 kātu, kāds tam īsti pamatojums? :)
p.s. man nav nekas pret velcētājiem, čoms savulaik mani mēģināja ievilkt tajā, rudens līdaku velcēšanā Lielupē. Tik ātri sapratu ka nav mans, pagarlaicīgi kau kā.

Sulla, 24.marts 2015, 17:54[/quote]

Sulla, es saprotu, ka no velces neko nejēdz - es arī tikai mācos. Tomēr velcējot ir jāpārbauda dažādi dziļumi, dažādi mānekļi un krāsas - tas viss prasa daudz laika. Ja gribi iegūt pieredzi, izpratni un ja paveicas arī paralēli dabas baudīšanai kko noķert arī, tad ar vienu kātu to izdarīt ir stipri grūtāk. Tas tāpat kā tev forelēs ejot dotu līdzi tikai vienu mānekli ar noteiktu svaru. Arī būtu muļķīgi, ne?
24.marts 2015, 22:11 | links
 
Nu re,kaa jau teicu,tad galarezultaas mvzn bija jau sen zinaams .ir iespeja ko iebilst zm amatpersonai,bet nezvai tas ko lidzees.Te gan arii aristokraati izteicaas(sulla,imations utt).varu tikai noveeleet:Lai jums laimiigi un muuzjiigi
24.marts 2015, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager