Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
addd
Pilnībā piekrītu Tavai velces garšai,uzreiz jūtams,ka saproti velces skaistumu.
24.marts 2015, 20:52 | links
 
Sula.
Tieši tā.Liela daļa pat mutē.
Pats gan nevelcēju,alerģiski skumji depresīvs pasākums.

BrunoL, 24.marts 2015, 19:16


Jums vienkārši nav tik daudz to ūdeņu ar lieliem dziļumiem un tik mainīgu reljefu, lai izjustu velces garšu.

Ar cieņu Latgales.
24.marts 2015, 19:27 | links
 
Sula.
Tieši tā.Liela daļa pat mutē.
BrunoL, 24.marts 2015, 19:16

nevis liela daļa bet ļoti maza, jo rudenī tur velcē ar lieliem līdaku mānekļiem 15cm+. No otras puses man jau po uz brekšiem, to ir tik daudz un visās malās, lai jau kāš kam tīk. Es tik par principu.

Sulla, 24.marts 2015, 19:21


ja par principu, tad visi ļoti labi zin kā ar spiningu velk zandartus uz sērēm, velce klāt nestāv, bet te neiet runa par principiem, te iet runa par noteikumiem un tos nedrīkst veidot uz principiem.
24.marts 2015, 19:26 | links
 
Sula.
Tieši tā.Liela daļa pat mutē.
BrunoL, 24.marts 2015, 19:16


nevis liela daļa bet ļoti maza, jo rudenī tur velcē ar lieliem līdaku mānekļiem 15cm+. No otras puses man jau po uz brekšiem, to ir tik daudz un visās malās, lai jau kāš kam tīk. Es tik par principu.
24.marts 2015, 19:21 | links
 
Sula.
Tieši tā.Liela daļa pat mutē.
Pats gan nevelcēju,alerģiski skumji depresīvs pasākums.
24.marts 2015, 19:16 | links
 
Ja zivs māneklim neuzbrūk,to aizķert nav iespējams.

BrunoL, 24.marts 2015, 19:02

pekstiņus gan nevajag stāstīt, piemēram Kaņierī rudenī, kad brekši salasījušies pāris lielākajās bedrēs, tur regulāri velcē daži matadori. Un dažreiz tiem brekšu somā tik daudz ka nespēj pacelt ;) Un tas notiek licenzētā ezerā visu acu priekšā, kas notiek tur kur neviens neredz ?

Sulla, 24.marts 2015, 19:09


Es arī zinu tādūs velcētājus, tikai viņi salasa tos brekšus no noķertiem tikliem.

Ar cieņu pret riepu dūrēju.
24.marts 2015, 19:14 | links
 
Ja zivs māneklim neuzbrūk,to aizķert nav iespējams.

BrunoL, 24.marts 2015, 19:02


pekstiņus gan nevajag stāstīt, piemēram Kaņierī rudenī, kad brekši salasījušies pāris lielākajās bedrēs, tur regulāri velcē daži matadori. Un dažreiz tiem brekšu somā tik daudz ka nespēj pacelt ;) Un tas notiek licenzētā ezerā visu acu priekšā, kas notiek tur kur neviens neredz ?
24.marts 2015, 19:09 | links
 
un, lai kaut ko aizliegtu, ir jābūt pamatojumam, kapēc? bet pamatojuma jau nav, vnk tiek darīts, jo kādam tas nepatīk.
24.marts 2015, 19:03 | links
 
nav pamatojuma aizliegt to otro kātu. apmēram tā.

deko, 24.marts 2015, 18:37

jo vairāk trīsžuburu saišķus rindā velk aiz laivas jo lielākas iespējas peldot caur zivju baru tās aizcemmerēt, domāju tas nu ir pašsaprotami.

Sulla, 24.marts 2015, 18:51

tās nu gan ir muļķības. pamēģini 4km/h vilkt un aizcemmerēt.

deko, 24.marts 2015, 18:54

Ja zivs māneklim neuzbrūk,to aizķert nav iespējams.
24.marts 2015, 19:02 | links
 
nav pamatojuma aizliegt to otro kātu. apmēram tā.

deko, 24.marts 2015, 18:37

jo vairāk trīsžuburu saišķus rindā velk aiz laivas jo lielākas iespējas peldot caur zivju baru tās aizcemmerēt, domāju tas nu ir pašsaprotami.

Sulla, 24.marts 2015, 18:51


tās nu gan ir muļķības. pamēģini 4km/h vilkt un aizcemmerēt.
24.marts 2015, 18:54 | links
 
nav pamatojuma aizliegt to otro kātu. apmēram tā.

deko, 24.marts 2015, 18:37


jo vairāk trīsžuburu saišķus rindā velk aiz laivas jo lielākas iespējas peldot caur zivju baru tās aizcemmerēt, domāju tas nu ir pašsaprotami.
24.marts 2015, 18:51 | links
 
Ja šos noteikumus pieņems - cietīs likumpaklausīgie velcētāji. Tie ir arī cilvēki, kas ilgstoši mētāt spini nevar slimības vai kustību ierobežojumu dēļ...

aiviss, 24.marts 2015, 14:05

jocīgi, esmu spiningotājs un nekad nav sanācis mētāt reizē ar 2 kātiem, lai arī invalīds neesmu. Tad kāpēc jāvelcē ar vairāk kā 1 kātu, kāds tam īsti pamatojums? :)
p.s. man nav nekas pret velcētājiem, čoms savulaik mani mēģināja ievilkt tajā, rudens līdaku velcēšanā Lielupē. Tik ātri sapratu ka nav mans, pagarlaicīgi kau kā.

Sulla, 24.marts 2015, 17:54


tu vari spiningot un iemest arī uz dzīvo, tev nav neviens liedzis to darīt, tu vari izmantot divus kātus, tava darīšana, vai patīk tā vai nē, bet velcētājam nav tādas iepējas. un nav tā velce tik agresīva kā jig un jerk utt. nav pamatojuma aizliegt to otro kātu. apmēram tā.
24.marts 2015, 18:37 | links
 
Tad jau moš bušu copi ar vaig limitēt - viens kāts viens āķis... Es arī neesmu slims, bet nekad neesmu mēģinājis reizē mētāt 3 spiningus un uz katra pa trīs vobleriem (ar vienu āķi)

Staaar, 24.marts 2015, 18:05


Un kāpēc ne? Jo var uzdot jautājumu, kas tad vilina copē tos kas izmanto reizē vairāk par 1 kātu. Vai pats copes process, kad darbojies ar makšķeri(bet reizē rokās var noturēt tikai 1, tāpat kā piecirst zivi vari ar 1 un izvilkt zivi reizē vari ar 1 kātu), vai tomēr iespēja maksimāli ātri piecirst spaini pilnu? :)
Bet tas jau tāds filozofisks jautājums, protams uz gruntenēm un pludiem tāds ierobežojums diez vai tiks ieviests, jo ķertas tiek pārsvarā bieži izplatītas bara zivis kuras visur kā mēsli.
24.marts 2015, 18:22 | links
 
Komercvelcēšnai vajag obligāti divus vīrus laivā, vēl varētu ierobežot cilvēku skaitu ūdenstransporta līdzeklī līdz vienam dzīvam cilvēkam ! :)

opusums, 24.marts 2015, 16:06

Nav jau nekur teikts,ka otrajam makšķerniekam jābūt dzīvam.DD
Tiek gatavotas izmaiņas.
Varēšot velcēt arī ar trijiem kātiem,bet ar vienu airi.
24.marts 2015, 18:09 | links
 
jocīgi, esmu spiningotājs un nekad nav sanācis mētāt reizē ar 2 kātiem, lai arī invalīds neesmu. Tad kāpēc jāvelcē ar vairāk kā 1 kātu, kāds tam īsti pamatojums? :)
p.s. man nav nekas pret velcētājiem, čoms savulaik mani mēģināja ievilkt tajā, rudens līdaku velcēšanā Lielupē. Tik ātri sapratu ka nav mans, pagarlaicīgi kau kā.

Sulla, 24.marts 2015, 17:54

Tad jau moš bušu copi ar vaig limitēt - viens kāts viens āķis... Es arī neesmu slims, bet nekad neesmu mēģinājis reizē mētāt 3 spiningus un uz katra pa trīs vobleriem (ar vienu āķi)
24.marts 2015, 18:05 | links
 
Cik varat ņemties, tas zaļais sprukstiņš vienmēr centīsies uzgāzt samazgas tiem ,kas aizstāv copmaņu interseses. Tāpēc viņš te luņo kā zvejnieku pārstāvis, aizstāvot zveju ar tīkliem un iebilst pret jebkādu progresu copmaņu ideju apvienošanā. Te nedomāju mosp - tā nav makšķernieku organizācija.
24.marts 2015, 17:59 | links
 
Ja šos noteikumus pieņems - cietīs likumpaklausīgie velcētāji. Tie ir arī cilvēki, kas ilgstoši mētāt spini nevar slimības vai kustību ierobežojumu dēļ...

aiviss, 24.marts 2015, 14:05


jocīgi, esmu spiningotājs un nekad nav sanācis mētāt reizē ar 2 kātiem, lai arī invalīds neesmu. Tad kāpēc jāvelcē ar vairāk kā 1 kātu, kāds tam īsti pamatojums? :)
p.s. man nav nekas pret velcētājiem, čoms savulaik mani mēģināja ievilkt tajā, rudens līdaku velcēšanā Lielupē. Tik ātri sapratu ka nav mans, pagarlaicīgi kau kā.
24.marts 2015, 17:54 | links
 
Zaļais, beidz imationoties ....

...tika APSPRIESTS, gatavojot grozījumus Zvejniecības likumā Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā, PIEDALOTIES visiem kas tur bija...
Kada teikšana biedrībām ir komisijā?
Nekāda!

Kas tika apspriests? Vari konkretizēt?
To ka Licencētās makšķerēšanas vietā būs Licencētā Makšķerēšana, Vēžošana un Zemūdnes medības?

Tikpat labi var apgalvot, ka imations kaut ko sadarījis, jo tika apspriests CL un viņš tur reģistrējies (piedalījies)...

Zvaigzne, 24.marts 2015, 16:58


Zvaigzne pats iedevi linku, kur tas rakstīts:

Arī LM notiek sabiedriskā apspriešana:
https://www.zm.gov.lv/zemkopibas-ministrija/apspriesanas/mk-projekts-licencetas-makskeresanas-vezosanas-un-zemudens-medibu-kart?id=331

Zvaigzne, 24.marts 2015, 13:36



Kā vienmēr nabaga MRK neko nezina, neko nav teicis, neko nav apspriedis, bet tie citi it sevišķi Akmentiņš un Balodis – tas ir īstais senais ļaunums.…….
24.marts 2015, 17:29 | links
 
Ups!Noteikti būs jāpamēģina piesiet pie laivas trīs ,,kodeksniekus'' un vēl pavizināties meklējot ceturto un piekto!Varētu būt interesanti?
24.marts 2015, 17:09 | links
 
Zaļais, beidz imationoties ....

...tika APSPRIESTS, gatavojot grozījumus Zvejniecības likumā Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā, PIEDALOTIES visiem kas tur bija...
Kada teikšana biedrībām ir komisijā?
Nekāda!

Kas tika apspriests? Vari konkretizēt?
To ka Licencētās makšķerēšanas vietā būs Licencētā Makšķerēšana, Vēžošana un Zemūdnes medības?

Tikpat labi var apgalvot, ka imations kaut ko sadarījis, jo tika apspriests CL un viņš tur reģistrējies (piedalījies)...
24.marts 2015, 16:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager