Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
https://www.zm.gov.lv/zivsaimnieciba/statiskas-lapas/20-03-2015-?id=5238#jump

Zvaigzne, 17.marts 2015, 23:59

interesants starprezultāts.

vienīgais, kas man nav skaidrs- kāpēc ieviest foreļu liegumu no 1. septembra. Jāņem vērā ka rudeņi paliek vēlāki un 1. oktobris bija pilnīgi OK

SE uz 61-62 paralēles ir 15 septembris, tur klimats pavisam cits.

nomads, 18.marts 2015, 16:58


varavīksnenes bez skaita un izmēra, velcēšanai jaunais ierobežojums palicis, laivas liegums arī.
18.marts 2015, 18:22 | links
 
Kurā pajoliņš pie 5.1 ielicis ka var makšķerēt ūdeņos ka nav īpašumā, tātad ja zeme nav zemesgrāmatā, bet izrakts dīķis tad kas grib nāk un makšķerē, tas viens un civillikums nosaka kam pieder zvejas (makšķerēšanas) tiesības.
18.marts 2015, 17:52 | links
 
https://www.zm.gov.lv/zivsaimnieciba/statiskas-lapas/20-03-2015-?id=5238#jump

Zvaigzne, 17.marts 2015, 23:59


interesants starprezultāts.

vienīgais, kas man nav skaidrs- kāpēc ieviest foreļu liegumu no 1. septembra. Jāņem vērā ka rudeņi paliek vēlāki un 1. oktobris bija pilnīgi OK

SE uz 61-62 paralēles ir 15 septembris, tur klimats pavisam cits.
18.marts 2015, 16:58 | links
 
Brusis- izlasi visus likumu, tad gudrojies, ir daudz un dažādu likumu, kas uzliek par pienākumu, apģērbu , apsildīties, atpūtas laiku un kas tik vēl tur likumos nav sarakstīts, ja visus izlasi, darba devēju var sūtīt tālu un dikti, nav piemērota apģērba lai uz ūdens strādātu, ārā ir par aukstu, vajag kur sasildīties un gari un plaši.
18.marts 2015, 14:49 | links
 
http://likumi.lv/doc.php?id=168775

Par zaļajiem vīriņiem trennuškās un ķīniešu policijas ķitelī likumā nekas nav teikts .Tātad....;)
18.marts 2015, 14:45 | links
 
Malikis
Tu Valstij neapmaksā veselu VVD inspektora štata vienību. Tāpēc tev ari nav Valsts apmaksāta kombinezona. :)

urmaas, 18.marts 2015, 14:25

Nu ir kaut kāda policijas forma no lētā gala, bet uz ūdeņiem galīgi neder, vēl staigāt pa ielu var.
18.marts 2015, 14:29 | links
 
Malikis
Tu Valstij neapmaksā veselu VVD inspektora štata vienību. Tāpēc tev ari nav Valsts apmaksāta kombinezona. :)
18.marts 2015, 14:25 | links
 
Valsts policijai ir budžets no nodokļu ieņemumiem bet pašvaldības policijai ir savs no pašvaldības ieņēmumiem.

andrisandris, 18.marts 2015, 13:43

Ir jau ir, bet tas nav pašvaldības pienākums kontrolēt ūdeņus, to dara uz paši uz savu roku.Ja kaut ko uzliek darīt pašvaldībām, jādodas finansējums, bet tākā viņas pašas izdomā, tad naudu meklē no sava budžeta, paskatīsies kam sargāt un novirzīs naudu pabalstiem vai ceļiem un lai kontrolē kas grib.
18.marts 2015, 14:25 | links
 
Pāris gadu atpakaļ kaut kas jau zivju fondā prasīja , ziemas kostīmiem, noraidīja.

Malikis2011, 18.marts 2015, 13:24
Tu savā novadā bīdi LM ,bet ancuku prasi Zivju fondam.

BrunoL, 18.marts 2015, 14:14

Jā man ir LM un maksājam valstij vairāk nekā kaut kādas biedrības, ko gribam to prasam no zivju fonda, iedos vai nē tas jau nav mūsu ziņā. Pieliksim vēl makšķerniekus maksāt, nav ko nahaļavu ķert:D
18.marts 2015, 14:19 | links
 
Pāris gadu atpakaļ kaut kas jau zivju fondā prasīja , ziemas kostīmiem, noraidīja.

Malikis2011, 18.marts 2015, 13:24

Tu savā novadā bīdi LM ,bet ancuku prasi Zivju fondam.
18.marts 2015, 14:14 | links
 
Valsts policijai ir budžets no nodokļu ieņemumiem bet pašvaldības policijai ir savs no pašvaldības ieņēmumiem.
18.marts 2015, 13:43 | links
 
Pāris gadu atpakaļ kaut kas jau zivju fondā prasīja , ziemas kostīmiem, noraidīja.

Malikis2011, 18.marts 2015, 13:24

Tūdīgi, ka tieši tiem kuriem tas ir visnepieciešamākais atsaka. :(
18.marts 2015, 13:33 | links
 
Pāris gadu atpakaļ kaut kas jau zivju fondā prasīja , ziemas kostīmiem, noraidīja.
18.marts 2015, 13:24 | links
 
Nesen bij lieta par Policiju un zābakiem, kā beidzies nezinu, bet tas nav normāli,ka zābaki pašam jāpērk.

Vajag visiem pirkt to, kas nepieciešams, lai veiktu savu darbu,bet nevajag arī pārmest, ka tam redz ir nopirkts, bet man nav, tad lai tam otram ar nepērk :))))

Ne mēs esam tāmes redzējuši, ne specifikācijas, bet brēcam jau tā, kā kumosu atņēmuši.
18.marts 2015, 12:42 | links
 
Es pat zābakus pērku no algas nerunāsim par Norfinu, ko reizi divos gados iznāk nopirkt.
18.marts 2015, 12:32 | links
 
Akmens_Viesis
Es nesaprotu Tev kāds ēst nedod? Tu atkal parādies, atrodi kaut kādu karstu oglīti un močī virsū degšķidrumu... LAi atkal deg...tāda sajūta, ka gūsti apmierinājumu no tā, ka kāds uzsāks kāsķi ar Tevi... Tavi teksti ir tik kretīniski izaicinoši, ka tādi vēl būtu jāpameklē... KAM TEV TAS???? Ar katru no tiem tikai parādi, ka cieņu manās acīs esi zaudējis pamatoti...

arvis_an, 18.marts 2015, 09:35

Arvi. neķer kreņķi. Nav tā vērts. :))
18.marts 2015, 12:15 | links
 
Te ir mans viedoklis - visi rīgas pilsētas iedzīvotāji pilsētas budžetā maksā nodokļus, kas nav mazi. No nomaksātajiem nodokļiem dzīvo arī pašvaldība, tai skaitā pašvaldības policija. Šajā gadījumā es kā pašvaldības vadītājs plānotu naudu no pašvaldības budžeta nevis no Zivju fonda finanšu atbalstu līdz 90%. Rīga nav tik nabadzīga, lai līdzfinansējumu dotu tikai 10% apmērā.
18.marts 2015, 11:58 | links
 
Pēc šitādām afērām - jāsāk domāt vai man vispār tā gada karte vajadzīga?!
18.marts 2015, 11:58 | links
 
Čaļi, nu ko jūs varat dirst par visu un visiem.

Nu pēr tā policija tos kombinzonus, pērk ehalotus.

Pasakiet kāpēc viņiem jālien jums pakaļ pa nedrošu ledu, un jāriskē ar dzīvībām tikai dēļ jūsu vēlmes papikšķerēt ????

Negribat ar Norfinu mugurā iet glābt kādu ???

Ja mani glābs, tad es priecāšos ka tas policists ir dārgā un kvalitatīvā kostīmā.

JA vajag eho, tad vajag, vai nelegālos tīklus meklēt, slīkoņus, vai sazin vēl ko.

Aizdosiet savus ploterus pa 100 Eiro ???


Ka tik padirst.

brekingems, 18.marts 2015, 10:55



Njā - tavi argumenti, kāpēc lai mūs visus apzagtu neiztur tava paša kritiku: NU neies pašvaldības policija tevi glābt pat tad, kad būs zelta kombiņi iepirkti - NU NEIES - jo vienkārši: tā nav viņu darīšana, bet gan glābšanas dienesta darīšana (VUGD). Ok - pieņemsim - ka RPP nodrošina kārtību uz ūdeņiem - pieņemsim ka izņem nelikumīgus tīklus (par ko gan es ļoooti šaubos - bet tas mans viedoklis), ka rūpējas par zivju resursiem kā tādiem - BET NAFIG TIK DĀRGUS KOMBINEZONUS UN EHALOTUS ???!!!!
18.marts 2015, 11:55 | links
 
Čaļi, nu ko jūs varat dirst par visu un visiem.

Nu pēr tā policija tos kombinzonus, pērk ehalotus.

Pasakiet kāpēc viņiem jālien jums pakaļ pa nedrošu ledu, un jāriskē ar dzīvībām tikai dēļ jūsu vēlmes papikšķerēt ????

Negribat ar Norfinu mugurā iet glābt kādu ???

Ja mani glābs, tad es priecāšos ka tas policists ir dārgā un kvalitatīvā kostīmā.

JA vajag eho, tad vajag, vai nelegālos tīklus meklēt, slīkoņus, vai sazin vēl ko.

Aizdosiet savus ploterus pa 100 Eiro ???


Ka tik padirst.

brekingems, 18.marts 2015, 10:55


Nu pilnīgi pareizi, labi ka RD mazgāja tramvajus ar ūdeni, neviens taču nav priecīgs par piesārņojumu......
18.marts 2015, 11:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager