Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Maliķi, no tevis teiktā saprotu to, ka inspektors ļaunprātīgi melos/sagrozīs faktus un tad man vēlāk pašam jātiesājas jāpierādot savu nevainīgumu?

Tātad - ja es atrodos ezermalā ar 9 līdakām, no kurām 5 ir dāvana, tas ir pārkāpums? Lūdzu, vari norādīt kas tieši ir pārkāpts?

Loner, 15.marts 2015, 17:22

Inspektors sastādīs protokolu, ja bāzīsi batonus ausī ka manas 4 pārējās dāvinātas, jo pierādījumu Tev nav, ir noteikts cik makšķernieks var zivju paturēt lomā vienā makšķerēšanas reizē, par to arī sastādīs. Tālāk ir Tavas tiesības rakstīt paskaidrojumu, iesniegt pierādījumus un tā tālāk.
15.marts 2015, 17:29 | links
 
Maliķi, no tevis teiktā saprotu to, ka inspektors ļaunprātīgi melos/sagrozīs faktus un tad man vēlāk pašam jātiesājas jāpierādot savu nevainīgumu?

Tātad - ja es atrodos ezermalā ar 9 līdakām, no kurām 5 ir dāvana, tas ir pārkāpums? Lūdzu, vari norādīt kas tieši ir pārkāpts?
15.marts 2015, 17:22 | links
 
Loner-inspektors konstatēs faktu ka Tev 9 līdakas un sarakstīs par to, ja varēsi tiesā pierādīt ka Tu noķēri tikai 4 un pārējās nopirki(jau ir bijuši tādi gudrinieki, tiesā neiet cauri)varbūt atcels lēmumu.
15.marts 2015, 17:18 | links
 
Gint, man gan liekas, ka drīkst pārdot zivis. Ja nedrīkst, tad gribētu zināt kur tas rakstīts.
Jaunajos MN šis punkts gan laikam būs....
.

guntarskl, 15.marts 2015, 16:59

Zvejniecības likums:
Makšķerēšana…….tiri piri ………… bez tiesībām iegūtās zivis vai vēžus piedāvāt tirgū, pārdot vai nodot citām personām labuma gūšanai;

Paldies par to LMA !!!

imations, 15.marts 2015, 17:10

Patiešām!
Pārdot nedrīkt, bet dāvināt drīkst.
15.marts 2015, 17:17 | links
 
Gint, man gan liekas, ka drīkst pārdot zivis. Ja nedrīkst, tad gribētu zināt kur tas rakstīts.
Jaunajos MN šis punkts gan laikam būs....
.

guntarskl, 15.marts 2015, 16:59


Zvejniecības likums:
Makšķerēšana…….tiri piri ………… bez tiesībām iegūtās zivis vai vēžus piedāvāt tirgū, pārdot vai nodot citām personām labuma gūšanai;

Paldies par to LMA !!!
15.marts 2015, 17:10 | links
 
Gint, man gan liekas, ka drīkst pārdot zivis. Ja nedrīkst, tad gribētu zināt kur tas rakstīts.
Jaunajos MN šis punkts gan laikam būs....
.
15.marts 2015, 16:59 | links
 
Atkal Urmas :)))

Akmens viesis gan apgalvo, ka VVD vadība un maliķi cenšas pierādīt....viņš gan ir profesionāls pētnieks un profesionāls d....js:)))
15.marts 2015, 16:54 | links
 
Teorētiskas dabas jautājums.
Spiningoju, izvelku 4 līdakas. No blakusstāvoša makšķernieka nopērku piecas viņa līdakas. Spiningoju tālāk ar domu izpildīt normu.
Inspektors, bez šaubām, pēc manu paskaidrojumu uzklausīšanas atvainosies par traucēšanu un vāksies projām?

Loner, 15.marts 2015, 15:56
Izrakstīs pēc pilnas programmas, jo nespēsi pierādīt ka nopirki, nav ne čeka, ne kvīts. Otrkārt pārkāpti noteikumi, jo makšķernieks nedrīkst pārdo lomu, kaut vai tas kas pārdeva Tev zivis būs blakus viņš visu noliegs.

Malikis2011, 15.marts 2015, 16:38
1)Atvainojos, man nevienā brīdī nav jāpierāda savs nevainīgums. Kādā veidā tiks pierādīta mana vaina?
2)Kur rakstīts, ka aizliegts pārdot lomu?

Loner, 15.marts 2015, 16:46


Ka ir aizliegts pārdot lomu , ir rakstīts , bet nekur nav rakstīts ka būtu aizliegts to nopirkt .
15.marts 2015, 16:50 | links
 
Teorētiskas dabas jautājums.
Spiningoju, izvelku 4 līdakas. No blakusstāvoša makšķernieka nopērku piecas viņa līdakas. Spiningoju tālāk ar domu izpildīt normu.
Inspektors, bez šaubām, pēc manu paskaidrojumu uzklausīšanas atvainosies par traucēšanu un vāksies projām?

Loner, 15.marts 2015, 15:56
Izrakstīs pēc pilnas programmas, jo nespēsi pierādīt ka nopirki, nav ne čeka, ne kvīts. Otrkārt pārkāpti noteikumi, jo makšķernieks nedrīkst pārdo lomu, kaut vai tas kas pārdeva Tev zivis būs blakus viņš visu noliegs.

Malikis2011, 15.marts 2015, 16:38

1)Atvainojos, man nevienā brīdī nav jāpierāda savs nevainīgums. Kādā veidā tiks pierādīta mana vaina?
2)Kur rakstīts, ka aizliegts pārdot lomu?
15.marts 2015, 16:46 | links
 
Teorētiskas dabas jautājums.
Spiningoju, izvelku 4 līdakas. No blakusstāvoša makšķernieka nopērku piecas viņa līdakas. Spiningoju tālāk ar domu izpildīt normu.
Inspektors, bez šaubām, pēc manu paskaidrojumu uzklausīšanas atvainosies par traucēšanu un vāksies projām?

Loner, 15.marts 2015, 15:56

Izrakstīs pēc pilnas programmas, jo nespēsi pierādīt ka nopirki, nav ne čeka, ne kvīts. Otrkārt pārkāpti noteikumi, jo makšķernieks nedrīkst pārdo lomu, kaut vai tas kas pārdeva Tev zivis būs blakus viņš visu noliegs.
15.marts 2015, 16:38 | links
 
Otra lieta, ka šobrīd gan VVD vadībai, gan maliķiem ļoti veiksmīgi sakrīt intereses - abi cenšas pierādīt, ka nekādas maluzvejniecības nav, ir veiksmīgi izskausta. Abiem baisi traucē sabiedriskie, no kuriem "neesot nekādas jēgas".

Mums pat izdzīvošanas režīmā kilometrs pa īsajiem tīkliem gadā savācas.
Tas protams ir ļoti neizdevīgi, vieglāk ir aizbāzt muti tādiem sabiedriskajiem. Vai tāpēc te tāds Urmass raujas pa trijiem vai citu iemeslu dēļ, kas to lai zina.

Akmens_Viesis, 15.marts 2015, 10:27


Patiešām nav nekādas jēgas , jā tik vien spējat . Es viens pats , sezonas laikā , pašvaldības policijai nodevu 6 tīklus pa 150 metru , 6 x 150 = 900 . Tad kāda jēga no kaut kādas sabiedrisko organizācijas kura tik vien spēj ka 1000 metru pa gadu savākt ? Te pat zogas doma ka , vai nav iespējams , ka tos tīklus šie sabiedriskie tos tīklus vāc ne no visiem , bet tikai no tiem kuri nav samaksājuši .
15.marts 2015, 16:21 | links
 
Kā jau minēju, jautājums teorētiskas dabas.
15.marts 2015, 16:10 | links
 
Teorētiskas dabas jautājums.
Spiningoju, izvelku 4 līdakas. No blakusstāvoša makšķernieka nopērku piecas viņa līdakas. Spiningoju tālāk ar domu izpildīt normu.
Inspektors, bez šaubām, pēc manu paskaidrojumu uzklausīšanas atvainosies par traucēšanu un vāksies projām?

Loner, 15.marts 2015, 15:56

Loner. Es tā ar nesapratu, vai Tu makšķerē vai nodarbojies ar zivju uzpirkšanu? Makšķerēšana ir zivju ieguve pašpatēriņam. Tātad sev, savai ģimenei. Ja Tev ir sieva, bērni tad tā skaitās Tava ģimene. Domāju, ka ar četrām līdakām pilnīgi pietiek. Mammai ir cita ģimene. Tai lai tētis ķer, tāpat ar krustmātēm, brālēniem utt. Ja nu gadījumā trūkst to zivju, maksimas zivju nodaļā ar ir līdakas...
15.marts 2015, 16:09 | links
 
Teorētiskas dabas jautājums.
Spiningoju, izvelku 4 līdakas. No blakusstāvoša makšķernieka nopērku piecas viņa līdakas. Spiningoju tālāk ar domu izpildīt normu.
Inspektors, bez šaubām, pēc manu paskaidrojumu uzklausīšanas atvainosies par traucēšanu un vāksies projām?
15.marts 2015, 15:56 | links
 
Atkal Urmaas vainīgs:)))
Urmaas vispār nepazist nevienu maliķi, lai viņu lobētu. Vispār, murgs kaut kāds:(((

guntarskl, 15.marts 2015, 14:18


Pēc rakstītā spriežot, Urmaas ir profesionālu maliķu-zvejnieku mafijas pētnieks, viņš jau parasti apgalvo, ka visas zivis Centrāltirgū ir mafiozas.
Vai arī viņš ir tikai Irsējum Vulgaris?
15.marts 2015, 14:50 | links
 
Atkal Urmaas vainīgs:)))
Urmaas vispār nepazist nevienu maliķi, lai viņu lobētu. Vispār, murgs kaut kāds:(((

akmens viesi, tu labāk uz sevi skaties un vaktē to izkrāpto laivu, lai nepazūd no bilances.
Jeb tur tā bilances vērtība pa gadiem nokritīs uz nulli un varēs iežurkot?
15.marts 2015, 14:18 | links
 
Kāds var šo paskaidrot, kāpēc tā?

25. No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
25.2. kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji;

celms, 15.marts 2015, 13:07

Dēļ zivju pavasara migrācijas.
15.marts 2015, 13:14 | links
 
Kāds var šo paskaidrot, kāpēc tā?

25. No 1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
25.2. kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji;
15.marts 2015, 13:07 | links
 
Domāju, ka pēdējais laiks makšķerniekiem uzrīkot akciju, lai taču beidzot aizliedz murdus pavasara nārsta laikā!
Nejau visi murdotāji ir tik godīgi un līdakas laiž atpakaļ?!Un pārējās zivis arī gatavojas nārstam.
15.marts 2015, 12:20 | links
 
p.s.
Bij domāts ... jūsu elektromotora akumulatora uzlādei.
15.marts 2015, 11:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager