Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Nezinu ko tur Zvaigzne mēģināja bīdīt, bet jaunā MN redakcijā tas tiešais tuvums ir neskaidrs, jo noteikts, ka nevar atrasties tiešā tuvumā ar aizliegtiem copes rīkiem. Ja VVD sadomās pelnīt šis būs labs punkts naudas iekasēšanai. Bet spriežot pēc Maliķa izteikumiem, VVD vadība vēl nav likusi inspektoriem sākt pildīt budžetu, ka vadība nav uzlikusi VVD inspektorus uz pašfinansēšanos, pagaidām.
14.marts 2015, 20:27 | links
 
Nu pakratīt viņiem nesanāks, jo ja inspektoriem nav kratīšanas ordera, viņi var tikai apskatīt manu autiņu. Tas nozīmē palūgt man lai es izrādu viņiem autiņu, bet līst pašiem iekšā un ar savām rociņām kaut ko čamdīt, viņi nedrīkst. Tas pats attiecas uz ceļiniekiem. Mūsu likumdošana ir baigi viltīgi sarakstīta. Variet vien minēt kam par labu :D

Bet par tēmu runājot, tīri formāli mani varētu sodīt, jo es taču biju tipa tiešā ūdens tuvumā ar aizliegtiem rīkiem, jo Bauskā kurās tur dienās nedrīkstēja copēt.

micuks, 14.marts 2015, 19:09


Likumdošana normāli uzrakstīta, ja persona nepiekrīt apskatei, un vajadzēs administratīvajā pārkāpuma lietā apskatīt mašīnu, cilvēciņu noliks guļus uz mutes un aizbrauks pēc sankcijas, tas pats attiecas uz kratīšanu kriminālprocesos.
Nevajag jaukt apskati ar kratīšanu, veikt apskati nebūt nenozīmē ar acīm blisināties, bet tik tiešām apskatīties, kas ir mašīnā, bet ja būs vajadzība kratīšanas laikā pārbaudīs arī vai riepās kas ir paslēpts.

Turklāt tas ka mašīnā atrodas zivju ieguves rīki nenozīmē, ka atrodies pie upes ar tiem pēc MN izpratnes, tie atrodas mašīnā, jo galvenā ideja MN noteiktai normai ir novērst iespēju tos izmantot.
Tas ir līdzīgi tam, ko te kādu laiku atpakaļ mēģināja bīdīt Zvaigzne, ka, ja uz ledus pie makšķeres piesien šķērsbļitku ar āķiem galos, tad tas ir pārkāpums, bet ja nosien nost tad pārkāpums beidzas. Ir runa par izmantošanu, bet ne savādāk, jebkurā tiesā vinnēsi.
14.marts 2015, 20:21 | links
 
gintsgg-nedomāju, ka tas bija VVD inspektors.
14.marts 2015, 20:20 | links
 
Zinu kāda kārtība, tāpēc jau rakstīju ka inspektors nekasīsies pie tā kas Tev autiņā, bez ļoti, ļoti pamatota iemesla.

Malikis2011, 14.marts 2015, 19:53

\

Inspektori dažādi mēdz būt , te pat , gadu vai divus atpakaļ rakstīja , kā viens , piedodiet , inspektors , staigāja pa ledu kartes pārbaudīdams ar diviem , nepiesietiem pavadā un bez uzpurņiem , lieliem suņiem , un ar beisbola nūju rokā .
14.marts 2015, 20:07 | links
 
Zinu kāda kārtība, tāpēc jau rakstīju ka inspektors nekasīsies pie tā kas Tev autiņā, bez ļoti, ļoti pamatota iemesla.
14.marts 2015, 19:53 | links
 
micuks-nu neviens tā pat Tavu autiņu nekratīs, ja nevilksi rīkus no autiņa ārā. Ja izvilksi un velkāsies apkārt un tad krāmēsi iekšā un inspektori pamanīs, var būt ka pārkratīs, bet nedomāju spininga dēļ, ātrāk tīkli, elektro iekārta, vai duramais.

Malikis2011, 14.marts 2015, 19:03


Nu pakratīt viņiem nesanāks, jo ja inspektoriem nav kratīšanas ordera, viņi var tikai apskatīt manu autiņu. Tas nozīmē palūgt man lai es izrādu viņiem autiņu, bet līst pašiem iekšā un ar savām rociņām kaut ko čamdīt, viņi nedrīkst. Tas pats attiecas uz ceļiniekiem. Mūsu likumdošana ir baigi viltīgi sarakstīta. Variet vien minēt kam par labu :D

Bet par tēmu runājot, tīri formāli mani varētu sodīt, jo es taču biju tipa tiešā ūdens tuvumā ar aizliegtiem rīkiem, jo Bauskā kurās tur dienās nedrīkstēja copēt.
14.marts 2015, 19:09 | links
 
micuks-nu neviens tā pat Tavu autiņu nekratīs, ja nevilksi rīkus no autiņa ārā. Ja izvilksi un velkāsies apkārt un tad krāmēsi iekšā un inspektori pamanīs, var būt ka pārkratīs, bet nedomāju spininga dēļ, ātrāk tīkli, elektro iekārta, vai duramais.
14.marts 2015, 19:03 | links
 
Arsika jautājums ir ļoti vietā. Situācija iz dzīves. Copes biedri palūdza kad esmu Bauskā lai paskatos kāds ir ūdens. Par cik vieta tāda kur ar autiņu var piebraukt līdz pašai upei, tad tā arī izdarīju. Mierīgi piebraucu, izkāpu ārā, ieelpoju svaigu gaisu un redzu, ka lido viens balts Ford džips. Veči piebrauca klāt, paskatījās, bet neko neteica. Pēc jauno noteikumu redakcijas mani iespējams varētu sodīt, jo autiņā bija copes štrumi un pats biju piebraucis apmēram 2m attālumā no ūdens. Tātad pēc mistiska tiešā tuvuma mēra biju šī mēra iespējamajā darbības zonā, par ko mani varētu sodīt. Tā ka šādi mistiski mēri ir galīgi garām, IMHO.
14.marts 2015, 18:57 | links
 
arsiks- kad Tev pēc tāda punkta uzrakstīs zināsi, jo te aprakstīt visasas iespējamās situācijas nav iespējam, bet kam Tev duramais mašīnā līdaku nārsta laikā un vēl atrasties pie ūdens?
14.marts 2015, 18:31 | links
 
Pats vārds - žebērklis - ir jāiekļauj ierošu saraksta grupā - tiešo ūdeņu tuvumā ir iespēja nodarīt kaitējumu dzīvai radībai - cilvēks, zivs, dzīvnieks, u.t.t.nav pielaujams ūdens tuvumā atrasties ar dakšai līdzīgam priekšmetam (žebērklim)!
Es nenodarbojos ar šķēpa mešanu ūdens tilpnes tuvumā! :)
14.marts 2015, 17:34 | links
 
Piedodiet,mazlietiņ nepareizi uzdevu jautājumu.
Cik lielā TIEŠA TUVUMĀ ūdeņiem līdaku nārsta laikā manā mašīnā drīkst atrasties žebērklis?
14.marts 2015, 16:33 | links
 
Un vienalga vai ēst tu gribi, vai ausī knibināties! Ūdenī līdz papēdim un dakša rokā - 1000 EUR un miers - 5000 zandartu vai līdaku kāpuru ezerā! Domāju, ka negribēsies pusdienot ezerā! ( nevajag piesārņot dabu un ūdeņus!)
14.marts 2015, 16:23 | links
 
Malikis2011!!!
Cik lielā TIEŠA TUVUMĀ līdaku nārsta laikā manā mašīnā drīkst atrasties dakša?
14.marts 2015, 15:44 | citēt | nosūdzēt | links

A CIK LIELĀ ATTĀLUMĀ VAR ATRASTIES AUTOMAŠĪNAS AKUMULATORS NO ŪDENS TUVUMA.... MUĻĶĪBAS! Vari peldēties ar dakšu apenēs, bet , ja vilksi to no apenēm ārā un turēsi rokā atrodoties ūdenī - uzskatu, ka štrāpe jāliek 1000 EUR,m par vienuy 4 žuburu dakšu uz ragiem!
14.marts 2015, 16:20 | links
 
Malikis2011!!!
Cik lielā TIEŠA TUVUMĀ līdaku nārsta laikā manā mašīnā drīkst atrasties dakša?

arsiks, 14.marts 2015, 15:44


Jebkādā lielā TIEŠA TUVUMĀ līdaku nārsta laikā Tavā mašīnā drīkst atrasties dakša un nazis un karote un šķīvis un pārējie galda piederumi....... un laikam paika arī.....
14.marts 2015, 16:18 | links
 
Neiedziļinoties visā šajā jomā :
1) daudziem ezeriem (kuros ir ievērojams paliels makšķenieku presings) iespējams ir nepieciešama LM, jo par licenses iegādāšanos, ir iespēja kko noķert! (Burtnieks, Alūksnes u.c.) - pašvaldībai ir jāmodrošina kontrole par ūdenskrātuvēm.
2) Velcēt vajag atļaut ar iekšdedzes dzinēju 2.spniņi uz purnu - nav liela skāde (ar tīkliem Pildas, Lubāns u.c. ezeros vairāk noķer).
3) Zivju izmērs (piem. līdaka no 50 cm - 3 gab. ir ok, jo no 50 cm ir labas no gastranomiskā viedokļa), plaužiem vajag liegumu nārsta laikā (kā igauņiem).
4) citi jautājumi!
Rakstiet - diskutēsim!
14.marts 2015, 16:13 | links
 
Malikis2011!!!
Cik lielā TIEŠA TUVUMĀ līdaku nārsta laikā manā mašīnā drīkst atrasties dakša?
14.marts 2015, 15:44 | links
 
Parunāju ar blakus novadu viņiem tā pat, lielākie nekauņas uz ūdeņiem Daugavpilieši, lielākā sērga ziemā, vasarā mazāk, bet arī pietiek.
14.marts 2015, 15:12 | links
 
Ceturtdien un piektdien braucu pa Latgales plašajām ārēm un darba jautājumos kontaktējos ar copes veikaliem un copmaņiem. Visi ierēc par šiem jaunajiem noteikumiem. Nekas no izmaiņām netiks ievērots. Un par inspekcīju bija ļoti labs teksts... Ja līdz mums vispār atbrauks, tad lai pa Daugavu pamēģina noķert. Apraus motorus un aizbrauks mājās. Par ezeriem... Nu necopēs vairāk kur var izkontrolēt. Viņiem ūdeņu pietiek... Tā ka jaunie noteikumi attiecas tikai uz Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotājiem.

Sazaans, 14.marts 2015, 09:38

Nekas nopirku Rib laivu 20 lopu dzinējs , pavasarī vietējie palīdzēs sastādīs kur var iet uz pilnu klapi, tad Daugava nebūs problēma.
14.marts 2015, 15:09 | links
 
A es ko daru? Mēs no rīta vienkārši negribējām "pazemot" vietējos. :)
14.marts 2015, 14:48 | links
 
Ceturtdien un piektdien braucu pa Latgales plašajām ārēm un darba jautājumos kontaktējos ar copes veikaliem un copmaņiem. Visi ierēc par šiem jaunajiem noteikumiem. Nekas no izmaiņām netiks ievērots. Un par inspekcīju bija ļoti labs teksts... Ja līdz mums vispār atbrauks, tad lai pa Daugavu pamēģina noķert. Apraus motorus un aizbrauks mājās. Par ezeriem... Nu necopēs vairāk kur var izkontrolēt. Viņiem ūdeņu pietiek... Tā ka jaunie noteikumi attiecas tikai uz Rīgas un Rīgas rajona iedzīvotājiem.

Sazaans, 14.marts 2015, 09:38
Kādi noteikumi, tāda ari attieksme pret tiem. Nekā dīvaina.

urmaas, 14.marts 2015, 14:24


Tu velc zivis nevis čato. Un to pīto ar met prom :D
14.marts 2015, 14:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager