Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
urmaas-Krievu laikos droši varēja, tagad netīšām sāli pakaļā var norauties, izrādīsies kāda biezā privātais dīķis ;D

Malikis2011, 13.marts 2015, 18:22

Krievu laikos bij vietas,kur parastais mirstigais nemaz netika klaat.
13.marts 2015, 18:33 | links
 
Iedzīvotāju skaits Latvijā stipri samazinājies, bet pēc V.S.O.P. domām atlikušie zivis ķer un ēd vairāk un vairāk. Ko lai saka cūkas.

addd, 13.marts 2015, 15:10

Shis labs ,ja saprot ,kuri ir cuukas:)
13.marts 2015, 18:29 | links
 
urmaas-Krievu laikos droši varēja, tagad netīšām sāli pakaļā var norauties, izrādīsies kāda biezā privātais dīķis ;D
13.marts 2015, 18:22 | links
 
-nu nestāsti ka brauc uz muļķi makšķerēt, braucu ieraugu peļķi un makšķerēju, 13.marts 2015, 14:43
Starp citu, kādreiz šito praktizēju. Aizbraucu uz divdienīti un kā mohikānis tās brīvdienas ari nodzīvoju.:)
13.marts 2015, 17:45 | links
 
Iedzīvotāju skaits Latvijā stipri samazinājies, bet pēc V.S.O.P. domām atlikušie zivis ķer un ēd vairāk un vairāk. Ko lai saka cūkas.

addd, 13.marts 2015, 15:10

Mans priekšlikums jau sen, makšķerēt drīkst tikai iezemieši ;D Drīz jau te būs rezervāts, skolu aizklapēja iezemiešu paliek mazāk un mazāk, drīz vedīs tūristus ar autobusu un rādīs kā cilvēki dzīvoja laukos, mēs tēlosim mežoņu kas dur zivis un dejo ap ugunskuru kaujas dejas ;D
13.marts 2015, 15:30 | links
 
Iedzīvotāju skaits Latvijā stipri samazinājies, bet pēc V.S.O.P. domām atlikušie zivis ķer un ēd vairāk un vairāk. Ko lai saka cūkas.
13.marts 2015, 15:10 | links
 
Maliki, ne vienmēr visu var salāgot. Atceries tādu dziesmu....kas zin kur vakars beigsies man:)))
13.marts 2015, 14:50 | links
 
Sulla, atsūti uz pm e-pasta adresi, es Tev aizsūtīšu BIOR atzinumu, tieši šajā jautājumā.

Šajā sadaļā arī laikam bija.
13.marts 2015, 14:43 | links
 
Maliki, saimnieko, tas ir labi un apsveicami, tikai manas domas, ka noteikumiem jābūt centralizētiem un visiem vienādiem.
Man piemēram, nogriežoties pa kreisi no Dpils šosejas, es toč nezināšu kurā brīdī, kurā pašvaldībā es atrodos. Ja Tu bieži mainīsi noteikumus un citā rajonā, pēc citiem apstakļiem arī viņi mainīs, tad mēs visi varam nokļūt maliķu kārtā:)

Ņemsim par piemēru Ķekava, Ķegums, Baldone, Vecumnieki. Braucot pa šosejām vēl daudz maz skaidrs, bet ezeri jau parasti nav uz šosejām:)


Kā ar tiem ezeriem kuri ir uz robežām ar Lietuvu, piemēram?

guntarskl, 13.marts 2015, 14:01

Guntar es tevi nepazīstu, neesmu nevienā organizācijā, parasts maķšķernieks, nu bet domas sakrīt.

Ar cieņu.

addd, 13.marts 2015, 14:05

Domas jau daudziem tādas, bet kā kontroli org.? Nu neatļaus LM drīz pašvaldības nospļausies un lai ķer kurš kā uzskata par vajadzīgu, neticu ka VVD palielinās inspektorus.
guntarskl-nu nestāsti ka brauc uz muļķi makšķerēt, braucu ieraugu peļķi un makšķerēju, parasti apskatās kur braukt, man daudz zvana vajag licenci vai nē un kur var piebraukt.
13.marts 2015, 14:43 | links
 
BIOR atbildēja, ka LV nav tik liela, lai noteiktu atsevišķus liegumus reģioniem uz nārstu.
Es arī esmu pret pasaules lielvalsts Latvijas sadrumstalošanu mazākās vienībās, tieši Guntara minēta piemēra dēļ. Negribu braucot no Rīgas līdz Valmierai pētīt 6 novadu noteikumus. 6 piesaucu provizoriski, piedodiet, ja kļūdos.
13.marts 2015, 14:40 | links
 
tikai manas domas, ka noteikumiem jābūt centralizētiem un visiem vienādiem.
guntarskl, 13.marts 2015, 14:01


nu nez visai aplami tā uzskatīt, pat mūsu mazajā Latvijā ir tik dažādi laika apstākļi, tas attiecībā uz liegumiem, piemēram līdaku nārsta. Visiem zināms ka bieži Alūksnes augstienē pat maija sākumā līdakas trāpās vēl ar ikriem, toties Kurzemē šogad liekas jau aprīļa sākumā līdakas būs 100% iznārstojušas. Vai šo liegumu ihtiologiem nevajadzētu noteikt atkarībā no reģiona ? Kā arī atrunas ka lūk man patīk braukt kur deguns rāda un pirmajā peļķē kas trāpās ceļā mērkt copes rīkus nemaz nenoskaidrojot kas pa vietu un kādi te noteikumi, nu netur kritiku!
13.marts 2015, 14:34 | links
 
Addd, ne asakas:)
13.marts 2015, 14:21 | links
 
Maliki, saimnieko, tas ir labi un apsveicami, tikai manas domas, ka noteikumiem jābūt centralizētiem un visiem vienādiem.
Man piemēram, nogriežoties pa kreisi no Dpils šosejas, es toč nezināšu kurā brīdī, kurā pašvaldībā es atrodos. Ja Tu bieži mainīsi noteikumus un citā rajonā, pēc citiem apstakļiem arī viņi mainīs, tad mēs visi varam nokļūt maliķu kārtā:)

Ņemsim par piemēru Ķekava, Ķegums, Baldone, Vecumnieki. Braucot pa šosejām vēl daudz maz skaidrs, bet ezeri jau parasti nav uz šosejām:)


Kā ar tiem ezeriem kuri ir uz robežām ar Lietuvu, piemēram?

guntarskl, 13.marts 2015, 14:01


Guntar es tevi nepazīstu, neesmu nevienā organizācijā, parasts maķšķernieks, nu bet domas sakrīt.

Ar cieņu.
13.marts 2015, 14:05 | links
 
Maliki, saimnieko, tas ir labi un apsveicami, tikai manas domas, ka noteikumiem jābūt centralizētiem un visiem vienādiem.
Man piemēram, nogriežoties pa kreisi no Dpils šosejas, es toč nezināšu kurā brīdī, kurā pašvaldībā es atrodos. Ja Tu bieži mainīsi noteikumus un citā rajonā, pēc citiem apstakļiem arī viņi mainīs, tad mēs visi varam nokļūt maliķu kārtā:)

Ņemsim par piemēru Ķekava, Ķegums, Baldone, Vecumnieki. Braucot pa šosejām vēl daudz maz skaidrs, bet ezeri jau parasti nav uz šosejām:)


Kā ar tiem ezeriem kuri ir uz robežām ar Lietuvu, piemēram?
13.marts 2015, 14:01 | links
 
addd- droši Tavs nākošais iebildums, ja no zivju fonda tad mana nauda arī, būtu jāpareiķina cik kopā pa šiem gadiem no zvejniekiem un medniekiem, mēs pārskaitījām zivju fondam un cik saņēmām, ja tikai par zivju ielaišanu tad droši ka mēs vairāk pārskaitījām nekā saņēmām, ar kontrolei pirkto un izpētēi tad droši ka saņēmām no zivju fonda kaut ko, bet cik jāskaita, bet nedomāju ka lielu summu. šogad beidzot dabūju iepirkumā uz 6tūk zandarta mazuļus, ja iedos finansējumu tad divos ezeros.
Labi ka pie mums vēl zivis ielaiž pēc valsts programmas publiskos ezeros, jo uz šito ezeru skaitu pielaist nekādas naudas nepietiktu.

Malikis2011, 13.marts 2015, 13:45


Aprēķināt cik makšķernieki samaksājuši nebūtu grūti pat pa novadiem.
Jūs jau Krāslava kaut ko laižat. Daugavpilī trīs ezeros ielaida un tur ir LM.
Pie tam divos uz bum ielaida zandartus žēl ka neizdzīvoja.
Ar cieņu.
13.marts 2015, 14:00 | links
 
addd-30 metri tīkla, bet varu 100% apgalvot ka plēšējus noķers daudz mazāk nekā makšķernieks, nu man nepatīk ka pašvaldība nevar noteikt tīklam acs izmēru, manā skatījumā būtu jābūt ne mazāks par 50mm, bet cerams ka grozīs MK un ieliks ka var paši noteikt.Parasti pašvaldības raksta projektus, savs finansējums un zivju fonda.Par to murdu likšanu bija tā, ka ar vietējiem sarunāts lai ieaugas ielaistie, bet kad sāka makšķernieki uzvesties nekaunīgi(redzēju foto vienā dienā 30 gabalas, prasu kāpēc kriminālās paņēmāt, nē tām svars 1,5kg) vietējie sāka bļaut, tie sit bet mums ar tīklu nedrīkst, kāpēc makšķerniekiem tādas priekšrocības. Nu tagad velcētāji cietīs, ja nemāk normāli uzvesties paši vainīgi. Tev zeme pie Daugavas tur par zveju drusku citi noteikumu, nav kā uz privātā, zinu labi kāda cūku kūts pēc makšķerniekiem vietām paliek.

Malikis2011, 13.marts 2015, 13:15


Politiska atbilde, zinu ka daudz mazāk kā makšķernieks.

Sāka makšķernieki uzvesties nekaunīgi (redzēju foto vienā dienā 30 gab.)
Saprotu ka problēmu esat atrisinājuši, līdz ar jauno noteikumu iznākšanas šis kungs no foto varēs ķert 15 gab. nesodīts?

Nu tagad velcētāji cietīs, ja nemāk normāli uzvesties paši vainīgi.
Ja Krāslavieši slikti uzvedīsies Daugavpilī aizliegsim visiem iebraukt?

Ar cieņu.
13.marts 2015, 13:55 | links
 
addd- droši Tavs nākošais iebildums, ja no zivju fonda tad mana nauda arī, būtu jāpareiķina cik kopā pa šiem gadiem no zvejniekiem un medniekiem, mēs pārskaitījām zivju fondam un cik saņēmām, ja tikai par zivju ielaišanu tad droši ka mēs vairāk pārskaitījām nekā saņēmām, ar kontrolei pirkto un izpētēi tad droši ka saņēmām no zivju fonda kaut ko, bet cik jāskaita, bet nedomāju ka lielu summu. šogad beidzot dabūju iepirkumā uz 6tūk zandarta mazuļus, ja iedos finansējumu tad divos ezeros.
Labi ka pie mums vēl zivis ielaiž pēc valsts programmas publiskos ezeros, jo uz šito ezeru skaitu pielaist nekādas naudas nepietiktu.
13.marts 2015, 13:45 | links
 
addd-30 metri tīkla, bet varu 100% apgalvot ka plēšējus noķers daudz mazāk nekā makšķernieks, nu man nepatīk ka pašvaldība nevar noteikt tīklam acs izmēru, manā skatījumā būtu jābūt ne mazāks par 50mm, bet cerams ka grozīs MK un ieliks ka var paši noteikt.Parasti pašvaldības raksta projektus, savs finansējums un zivju fonda.Par to murdu likšanu bija tā, ka ar vietējiem sarunāts lai ieaugas ielaistie, bet kad sāka makšķernieki uzvesties nekaunīgi(redzēju foto vienā dienā 30 gabalas, prasu kāpēc kriminālās paņēmāt, nē tām svars 1,5kg) vietējie sāka bļaut, tie sit bet mums ar tīklu nedrīkst, kāpēc makšķerniekiem tādas priekšrocības. Nu tagad velcētāji cietīs, ja nemāk normāli uzvesties paši vainīgi. Tev zeme pie Daugavas tur par zveju drusku citi noteikumu, nav kā uz privātā, zinu labi kāda cūku kūts pēc makšķerniekiem vietām paliek.
13.marts 2015, 13:15 | links
 
addd- par to ezeru nezinu, jāprasa blakus novada kolēģim, kontrole kā jau kontrole, kaķis ūdenī un uz priekšu, nav marķējuma ārā, satiec zvejnieku paskaties papīru pārbaudi tīkla garumu un ja viss kārtībā tad braucam tālāk. Makšķerēt tur nav aizliegts, bet zvejot arī. Paskaties uz šo lietu ņo otras puses(pašvaldības), ja nav licencētā makšķerēšana vienīgiekas atstāj naudu novadā ir zvejnieki, par zvejas limitu un privātie kas maksā zemes nodokli, kas zem ūdens(pats maksāju par 23ha), makšķernieku pienesums varētu būt un tas nosacīti, ja apstājas viesu mājā, bet principā mūsu pašvaldības vienīgais kur naudu iegūst no zvejas. Jā man ir licencētās medības, bet tur viss100% aiziet atpakaļ zivīs ezerā. Pateiksi lai pašvaldība aizklapē zveju un atļauj tikai makšķerniekiem, neredzu iemeslu to darīt, ja org. LM tad varētu runāt par ezeriem kur zveju aizliedz un tikai makšķerniekiem, bet jārunā arī ar privāto ezeru īpašniekiem(kur zvejas tiesības valstij), jo ieviešot tikai dažos lielākā daļa metīsies uz tiem kur nav licencētā, atkal būs sūdzības ka izbraukā un piemēslo, ar laivām nēsājas nevar papeldēties.

Malikis2011, 13.marts 2015, 11:47



Es arī maksāju nodokļus valstij. Man pieder zeme Daugavas krastā, taču tas nedot man tiesības ierobežot citus. Savācu mēslus ko atnes palu ūdeņi no Krievijas, Baltkrievijas, Krāslaviešiem un tad, nevienam nesūdzos.
Es nekur neesmu apstrīdējis vietējo iedzīvotāju tiesības ielikt murdu vai tīklu attiecīgi samaksājot par licenci. Man jautājumi radās tieši no Jūsu komentāriem (atļāvu likt murdu, tad tīklu un padzinu velcētājus). Komentāros Jūs pārmetāt ka velcētāji daudz zvejo taču nevarat tos nokontrolēt. Nu bet kāds nozvejas limits tam vietējo 40 m tīklam ir kg?
Olovecas ezers nav vienīgais kurā ir ielaisti zandarti, tāpēc arī jautāju, kas ir apmaksājis?
Ar cieņu
13.marts 2015, 12:51 | links
 
Būs laikam jāpieprasa autortiesības par izteiciena "Makšķernieks Vulgaris" lietošanu. :))
13.marts 2015, 12:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager