Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Maliki, es sapratu, Tu eksperimentē, netiek galā, ielaiž velcētājus, netiek galā, ielaiž tīklus, netiek galā ielaiž jūras ragainās mīnas :D
12.marts 2015, 23:45 | links
 
addd- nu ir tādi gadījumi arī, ka vietējais bļauj ka tīkli iekšā, bet man bļauj kur tīklu jau 4 gadus nebija, lai drusku šogad tos velcētājus piebremzētu šogad iedevu tīklus uz tā ezera, lai salaiž un būs miers nevarēs ar motoriem kāst no rīta līdz vakaram pa 12 laivām uz 190 ha un pa vienu bedri.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:34


21.gs , ir dzinēji, cilvēki paliek slinkāki, negrib viņi mētāt, viņi velcē, kāš to bedri....nu ierobežos to velci, visi ies un džigos un nokāsīs to bedri stipri ātrāk.
12.marts 2015, 23:44 | links
 
addd- nu ir tādi gadījumi arī, ka vietējais bļauj ka tīkli iekšā, bet man bļauj kur tīklu jau 4 gadus nebija, lai drusku šogad tos velcētājus piebremzētu šogad iedevu tīklus uz tā ezera, lai salaiž un būs miers nevarēs ar motoriem kāst no rīta līdz vakaram pa 12 laivām uz 190 ha un pa vienu bedri.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:34


Nesapratu Jūs tīklu vietas tirgojat?
Ar cieņu
12.marts 2015, 23:40 | links
 
Maliki, būsi Rīgas pusē, brauksi copēt pie manis Daugavā.
Neviens, nekad, nav aizķēris man gruntenes, visi smuki apbrauc ar līkumu.
Tev kaut kāds nelaimīgs novads gadijies:)

guntarskl, 12.marts 2015, 23:31


Nesapratu Jūs tīklu vietas tirgojat?
Ar cieņu.
12.marts 2015, 23:38 | links
 
guntarskl- paskaties cik mums plata tā Daugava.Ja atkal būs sausa vasara laikam vietām varēs pāri pāriet lecot no akmens uz akmeni ;D
12.marts 2015, 23:36 | links
 
addd- nu ir tādi gadījumi arī, ka vietējais bļauj ka tīkli iekšā, bet man bļauj kur tīklu jau 4 gadus nebija, lai drusku šogad tos velcētājus piebremzētu šogad iedevu tīklus uz tā ezera, lai salaiž un būs miers nevarēs ar motoriem kāst no rīta līdz vakaram pa 12 laivām uz 190 ha un pa vienu bedri.
12.marts 2015, 23:34 | links
 
Maliki, būsi Rīgas pusē, brauksi copēt pie manis Daugavā.
Neviens, nekad, nav aizķēris man gruntenes, visi smuki apbrauc ar līkumu.
Tev kaut kāds nelaimīgs novads gadijies:)
12.marts 2015, 23:31 | links
 
Paši makšķerējat, cik ir tādu kas ar motorlaivu ieraugot ka kāds no krasta sēž ar gruntenēm apbrauc ar lielu līkumu, vai sēž laivā ar pīcku un viens gāž ar ātrumu, samazina ātrumu un apbrauc apkārt uzmanīgi? Mana pieredze jo lielāks motors jo nekaunīgāk uzvedās un tad vietējie bļauj pamakšķerēt nevar , dastaļi tās motorlaivas. Lai vizinās pa ezeriem ar elektromotoriem, būs miers mājās kurš gribēs varēs ar vienu kātu pavelcēt, kurš pamētāt.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:27


Tāda nu mums tā kultūra ir. Bet zināma doma šinī visā ir. Par nekaunīgiem velcētājiem te pat Rīgā gana daudzi sūdzās vienā citā forumā.
12.marts 2015, 23:30 | links
 
identiski tas pats notiek arī ar spiningu, zivs uzbrūk, sita ar asti, guļas virsū... protams pēc MN jaatlaiž, vai tas tā notiek tas ir cits jautajums.

deko, 12.marts 2015, 23:28


Protams ka neatlaiž. Vēl pa TV parāda kā dienas varoni :D
12.marts 2015, 23:29 | links
 
Deko, ļaut cemmerēt arī nav pareizi, kaut normu, jo ļoti mazs procents tiek izvilkts. Pārējās tiek traumētas.

guntarskl, 12.marts 2015, 22:47

cemmerēšana jau nekad nav bijusi atļauta.

deko, 12.marts 2015, 22:58
Pierādīt to gandrīz nav iespējami, jāstāv blakus vai ļoti jaudīgas kameras, kas piefiksē un var skaidri redzēt kur aizķerts. Ja zivīm ir redzemas aizciršanas pazīmes, bet nav piefiksēts, tas neies cauri.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:04

tas nav pierādāms, tik nav skaidrs, kapēc ir tadi aizspriedumi, ka velcētāji cemmerē?

deko, 12.marts 2015, 23:14
Ne jau visi, bet ir kas lielās ka izvilcis to un to aiz muguras un kā mazā pilsētā viss ātri izplatās, ja būtu viena reize tad tā ,bet kad regulāri runā, ko citu var gribēt ka uzkata par cemmerētājiem.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:21


identiski tas pats notiek arī ar spiningu, zivs uzbrūk, sita ar asti, guļas virsū... protams pēc MN jaatlaiž, vai tas tā notiek tas ir cits jautajums.
12.marts 2015, 23:28 | links
 
Paši makšķerējat, cik ir tādu kas ar motorlaivu ieraugot ka kāds no krasta sēž ar gruntenēm apbrauc ar lielu līkumu, vai sēž laivā ar pīcku un viens gāž ar ātrumu, samazina ātrumu un apbrauc apkārt uzmanīgi? Mana pieredze jo lielāks motors jo nekaunīgāk uzvedās un tad vietējie bļauj pamakšķerēt nevar , dastaļi tās motorlaivas. Lai vizinās pa ezeriem ar elektromotoriem, būs miers mājās kurš gribēs varēs ar vienu kātu pavelcēt, kurš pamētāt.
12.marts 2015, 23:27 | links
 
Maliki, vaig man motoru, nevaig, es pats nezinu.....man nepatiktu, ka Tu manā vietā to labāk zini:D

Nu bļ ieliekam visus ģerevņās, dzeloņdrātis riņķī, ezeriem vākus.....zaj.....polīcijai miers mājā:)

guntarskl, 12.marts 2015, 23:12
Bet pats labākais ka to vietējie prasa(lai aizklapē), ko klausīt vietējos vai pilsētniekus?

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:14


Tieši tā.
Piemērs Olovecas ezers.
Caur paziņu tiku pie ezera, velcēju gan vakarā un nākošā dienā, tak tam paziņam vecene no pretējā krasta zvanīja reizes piecas.
Ar motoru nedrīkst, inspekcija blakus.
Tad norimās un savus trīs tīklus izvilka.
Ar cieņu.
12.marts 2015, 23:26 | links
 
Kā viņi to prasa? Ja tie vietējie, tie kas tusē visu dienu pie veikala uz soliņa, tad iedod viņiem katram pa divi ezeri, i miers mā...

:D

guntarskl, 12.marts 2015, 23:17

Paši makšķerējat, cik ir tādu kas ar motorlaivu ieraugot ka kāds no krasta sēž ar gruntenēm apbrauc ar lielu līkumu, vai sēž laivā ar pīcku un viens gāž ar ātrumu, samazina ātrumu un apbrauc apkārt uzmanīgi? Mana pieredze jo lielāks motors jo nekaunīgāk uzvedās un tad vietējie bļauj pamakšķerēt nevar , dastaļi tās motorlaivas. Lai vizinās pa ezeriem ar elektromotoriem, būs miers mājās kurš gribēs varēs ar vienu kātu pavelcēt, kurš pamētāt.
Droši vien tāpat kā vietējie copmaņi prasīja ieviest LM zem Daugavas Hes :D

micuks, 12.marts 2015, 23:19
12.marts 2015, 23:25 | links
 
pārsvarrā es velcēju pārvietojoties no vienas copesvietas uz otru copesvietu , varu pateikt, ka mētājot var noķert vairāk.
12.marts 2015, 23:23 | links
 
Kā viņi to prasa? Ja tie vietējie, tie kas tusē visu dienu pie veikala uz soliņa, tad iedod viņiem katram pa divi ezeri, i miers mā...

:D

guntarskl, 12.marts 2015, 23:17

Droši vien tāpat kā vietējie copmaņi prasīja ieviest LM zem Daugavas Hes :D

micuks, 12.marts 2015, 23:19



Vo vo:)
Incanti, Daugavas HES prasija itkā Salaslils copmaņi, nevis Dārziņu.....ķipa cīņa par vietu!?
:)
12.marts 2015, 23:23 | links
 
Deko, ļaut cemmerēt arī nav pareizi, kaut normu, jo ļoti mazs procents tiek izvilkts. Pārējās tiek traumētas.

guntarskl, 12.marts 2015, 22:47

cemmerēšana jau nekad nav bijusi atļauta.

deko, 12.marts 2015, 22:58
Pierādīt to gandrīz nav iespējami, jāstāv blakus vai ļoti jaudīgas kameras, kas piefiksē un var skaidri redzēt kur aizķerts. Ja zivīm ir redzemas aizciršanas pazīmes, bet nav piefiksēts, tas neies cauri.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:04

tas nav pierādāms, tik nav skaidrs, kapēc ir tadi aizspriedumi, ka velcētāji cemmerē?

deko, 12.marts 2015, 23:14

Ne jau visi, bet ir kas lielās ka izvilcis to un to aiz muguras un kā mazā pilsētā viss ātri izplatās, ja būtu viena reize tad tā ,bet kad regulāri runā, ko citu var gribēt ka uzkata par cemmerētājiem.
12.marts 2015, 23:21 | links
 
Kā viņi to prasa? Ja tie vietējie, tie kas tusē visu dienu pie veikala uz soliņa, tad iedod viņiem katram pa divi ezeri, i miers mā...

:D

guntarskl, 12.marts 2015, 23:17


Droši vien tāpat kā vietējie copmaņi prasīja ieviest LM zem Daugavas Hes :D
12.marts 2015, 23:19 | links
 
Maliki, vaig man motoru, nevaig, es pats nezinu.....man nepatiktu, ka Tu manā vietā to labāk zini:D

Nu bļ ieliekam visus ģerevņās, dzeloņdrātis riņķī, ezeriem vākus.....zaj.....polīcijai miers mājā:)

guntarskl, 12.marts 2015, 23:12
Bet pats labākais ka to vietējie prasa(lai aizklapē), ko klausīt vietējos vai pilsētniekus?

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:14



Kā viņi to prasa? Ja tie vietējie, tie kas tusē visu dienu pie veikala uz soliņa, tad iedod viņiem katram pa divi ezeri, i miers mā...

:D
12.marts 2015, 23:17 | links
 
Deko, ļaut cemmerēt arī nav pareizi, kaut normu, jo ļoti mazs procents tiek izvilkts. Pārējās tiek traumētas.

guntarskl, 12.marts 2015, 22:47

cemmerēšana jau nekad nav bijusi atļauta.

deko, 12.marts 2015, 22:58
Pierādīt to gandrīz nav iespējami, jāstāv blakus vai ļoti jaudīgas kameras, kas piefiksē un var skaidri redzēt kur aizķerts. Ja zivīm ir redzemas aizciršanas pazīmes, bet nav piefiksēts, tas neies cauri.

Malikis2011, 12.marts 2015, 23:04


tas nav pierādāms, tik nav skaidrs, kapēc ir tadi aizspriedumi, ka velcētāji cemmerē?
12.marts 2015, 23:14 | links
 
Maliki, vaig man motoru, nevaig, es pats nezinu.....man nepatiktu, ka Tu manā vietā to labāk zini:D

Nu bļ ieliekam visus ģerevņās, dzeloņdrātis riņķī, ezeriem vākus.....zaj.....polīcijai miers mājā:)

guntarskl, 12.marts 2015, 23:12

Bet pats labākais ka to vietējie prasa(lai aizklapē), ko klausīt vietējos vai pilsētniekus?
12.marts 2015, 23:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager