Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
No siles neviens nekad neatkāpjas, vienīgi uz morgu !
12.marts 2015, 21:31 | links
 
Labāk neviens no viņiem nebūtu gājis uz sanāksmēm. Būtu 100% labāk. Pašiem būtu laiks vairāk un tautai nebūtu copi sačakarējuši. Valdībā par šitādām lietām no amata atkāpjas, bet šeit cenšas iestāstīt ka ir paveikts varoņdarbs. Murgs, murgs, murgs.

Pilnībā piekrītu.
Vārdus uzvārdus - šo gudrīsu"studijā"'lūdzu!
12.marts 2015, 21:30 | links
 
Sazaans, kurš no valdības ir pats labprātīgi atkāpies?
12.marts 2015, 21:29 | links
 
Veči es sanaksmes esmu vadijis nejau šajās organizācijās, bet savā darba vietā, kas nav saistīta or šo murgu.
12.marts 2015, 21:24 | links
 
Labāk neviens no viņiem nebūtu gājis uz sanāksmēm. Būtu 100% labāk. Pašiem būtu laiks vairāk un tautai nebūtu copi sačakarējuši. Valdībā par šitādām lietām no amata atkāpjas, bet šeit cenšas iestāstīt ka ir paveikts varoņdarbs. Murgs, murgs, murgs.
12.marts 2015, 21:20 | links
 
Opusum malacis, piedalies, tātad arī tiesības būt kritiķim vai labojumu veicējam, ko teiks otrs kungs ?

P.S. Es pats neko nedaru,uz sēdēm neeju, arī tos labojumus lasījis neesmu, tāpēc arī necenšos būt pamācoš visās jomās un sfērās.

Mani pārsteidz personāži, kas tuvu nav bijuši, bet runā kā blakus stāvējuši.
12.marts 2015, 21:15 | links
 
Super viģiks!:)
12.marts 2015, 20:58 | links
 
Pēdējie divi kungi, cik reizes esat bijuši kādā no sanāksmēm šo gadu laikā ? Tīri interesei varat pateikt ?

Pats esmu vadījis dažas sanāksmes, bet, lai reali izmurgotu Jūsu jaunos MN punktus vajag laikam būt tuvam graugam ar spaisu.
12.marts 2015, 20:55 | links
 
Nu tad paņemat to lineālu un sarkano zīmuli un parādiet kā tas jādara, slabo ???
12.marts 2015, 20:47 | links
 
Perfekts video.:)) Mūsu mospi,biori un pārējie censoņi.
12.marts 2015, 20:43 | links
 
Pēdējie divi kungi, cik reizes esat bijuši kādā no sanāksmēm šo gadu laikā ? Tīri interesei varat pateikt ?
12.marts 2015, 20:40 | links
 
Video tiešām atspoguļo tās lietas kā tas notiek pie mums....... DDDDD
12.marts 2015, 19:19 | links
 
Video labs - laikam tikai balto baložu pietrūkst.
12.marts 2015, 18:29 | links
 
addd, 12.marts 2015, 11:56[/quote]

Video super(par ekspertu)!!:)))
12.marts 2015, 18:27 | links
 
Ja par visiem makšķernieku pārkāpumiem rakstītu un vēl biežāk kontrolētu vasarā, tad nākošā gadā valsts aizliegtu makšķerēt iekšējos ūdeņos, jo pārkāpumu skaits būtu milzīgs.

Vai arī palielinātu inspektoru skaitu, jo viņi varētu sevi atpelnīt un valstij ienestu sodu naudu.
12.marts 2015, 18:16 | links
 
Visi pārkāpj un pārkāps. Tuvākajās desmitgadēs nekas šeit nemainīsies. Tā ka pa lielam darbs VVD ir garantēts. Vēl tikai nauda viņu darbībām būtu jāsazīmē pietiekamā apjomā.
12.marts 2015, 13:30 | links
 
Maksā vairāk tie kurus biežāk kontrolē. Ja zvejniekus būtu nokontrolējuši 10 000 reižu cipari arī būtu savādāki. Bet nu labi lai nu paliek. Zveja tas ir bizness ar visām no tā izrietošām sekām. Kā teica viens izbijis inspektors, man taču ģimene arī ir jābaro un bērni jāskolo.

micuks, 12.marts 2015, 13:11

Ja par visiem makšķernieku pārkāpumiem rakstītu un vēl biežāk kontrolētu vasarā, tad nākošā gadā valsts aizliegtu makšķerēt iekšējos ūdeņos, jo pārkāpumu skaits būtu milzīgs.
12.marts 2015, 13:19 | links
 
Maksā vairāk tie kurus biežāk kontrolē. Ja zvejniekus būtu nokontrolējuši 10 000 reižu cipari arī būtu savādāki. Bet nu labi lai nu paliek. Zveja tas ir bizness ar visām no tā izrietošām sekām. Kā teica viens izbijis inspektors, man taču ģimene arī ir jābaro un bērni jāskolo.
12.marts 2015, 13:11 | links
 
Un tālāk ...... kāda doma ..... ?

imations, 12.marts 2015, 12:41

Par to ka zvejnieki maksā vairāk. Vispār jau dati nav īsti objektīvi salīdzināmi jo nav norādīts cik tad reizes zvejnieki ir sagrēkojuši.

micuks, 12.marts 2015, 12:47


Maksā vairāk tas, kas pārkāpj vairāk. Nu PIPEC loģika dažam labam, tjipa ja makšķernieki vairāk šmugulējas, tad zvejniekus nekontrolē. Tā kā tādas klaču bābas kaut ko izlasa un pļerkst apkārt. Nevajag dažam labam zivis zagt un būs OK !!!

Konkrēts citāts: „Tika veiktas 1487 jūras zvejas kuģu un piekrastes zvejnieku pārbaudes.” Var jau interneta analītiķi parēķināt, kāda iespēja zvejniekam tikt pārbaudītam vismaz jūrā, tikai jānoskaidro cik kopā ir piekrastes zvejnieku.
12.marts 2015, 12:59 | links
 
Un tālāk ...... kāda doma ..... ?

imations, 12.marts 2015, 12:41


Par to ka zvejnieki maksā vairāk. Vispār jau dati nav īsti objektīvi salīdzināmi jo nav norādīts cik tad reizes zvejnieki ir sagrēkojuši.
12.marts 2015, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager