Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Millakalns
Es nemaz netaisnojos. Bet tākā jūs pieminējāt par tiem kuri šeit visvairāk diskutē, tad to ari attiecīgi attiecināju.
Ari jums jauku dienu.

urmaas, 11.marts 2015, 13:21

Vai es tiešām pieminēju tos, kas šeit vairāk diskutē?? Citēju sevi: "Starp citu, viss neapmierinātākie šeit ir tie, kas cenšas maksimāli daudz zivju dabūt krastā/uz galda/vai tamlīdzīgi...ja nu kāds nav pamanījis!!)))" ....KUR??? Ja Jūs sevi tur saredzat, tā ir Jūsu, ne mana vai citu problēma!!
Ja Jums ir problēmas ar latviešu valodu un cenšaties sazināties caur "Google translate", arī šeit es nemācēšu palīdzēt! Ja ir kādi konkrēti jautājumi vai nesaprašana...lūgtum, vienmēr var normāli pajautāt!!;)

millakalns, 11.marts 2015, 18:59


visneapmierinātakie šeit ir godīgi makšķernieki, kuriem makšķerēšanas iespēja tiek ierobežota.

deko, 11.marts 2015, 19:30


Tātad, nost ar godīgiem makšķerniekiem??? Lielisks domu gājiens...un šāds indivīds vēl man centās kaut ko pārmest!!?
Cienītais, varat turpināt izpausties kā vien vēlaties! Bet man turpmāk Jūsu vārdi ir kā tukša skaņa. Savu "varējumu" tikko pierādījāt visiem!!:)))

millakalns, 11.marts 2015, 20:30


bezcerīgi....
11.marts 2015, 21:30 | links
 
Tātad ir tikai viens risinājums. Ministrijai ir jāuzliek VVd uz pašfinansēšanos. Uzreiz uz ūdeņiem būs kārtība. Tikai tad atkal sāksies brēka, ka inspektori ņem, sapratāt paši kur, makšķerniekus un pārāk piekasīgi iekasē soda naudas.
11.marts 2015, 21:19 | links
 
millakalns

Nu vispār jau uz to iet, ka godīgu makšķernieku paliks ar vien mazāk. Katram ir savi principi un morāle makšķerējot. Viens atlaiž visas zivis, cits paņem lai paēstu vakariņas, vel kāds savāc citu atkritumus, bet... Vienmēr ir apstākļu skritības, kas to visu var izmainīt. Šoreiz tie ir labojumi MN. Tātad. Ja netiek ievērotas mirstīgo, bet godīgo makšķernieku intereses, tad vai ir vērts būt godīgam makšķerniekam... Un ar vārdu "godīgs" es domāju - godīgs pret sevi. Nu tad, ja jau čakarējam, tad čakarējam to makšķerēšanu līdz galam. Domāju ka ļoti daudzi, kuri tagad zivis atlaida, turpmāk ņems visu (MN atļauto) noķerto lomu. Uz pārējiem likumi tāpat nedarbojas. Kā ķeselēja, tā arī turpinās ķeselēt. Un tās būs tikai sekas visam šim murgam.
11.marts 2015, 21:16 | links
 
Millakalns
Es nemaz netaisnojos. Bet tākā jūs pieminējāt par tiem kuri šeit visvairāk diskutē, tad to ari attiecīgi attiecināju.
Ari jums jauku dienu.

urmaas, 11.marts 2015, 13:21

Vai es tiešām pieminēju tos, kas šeit vairāk diskutē?? Citēju sevi: "Starp citu, viss neapmierinātākie šeit ir tie, kas cenšas maksimāli daudz zivju dabūt krastā/uz galda/vai tamlīdzīgi...ja nu kāds nav pamanījis!!)))" ....KUR??? Ja Jūs sevi tur saredzat, tā ir Jūsu, ne mana vai citu problēma!!
Ja Jums ir problēmas ar latviešu valodu un cenšaties sazināties caur "Google translate", arī šeit es nemācēšu palīdzēt! Ja ir kādi konkrēti jautājumi vai nesaprašana...lūgtum, vienmēr var normāli pajautāt!!;)

millakalns, 11.marts 2015, 18:59


visneapmierinātakie šeit ir godīgi makšķernieki, kuriem makšķerēšanas iespēja tiek ierobežota.

deko, 11.marts 2015, 19:30



Tātad, nost ar godīgiem makšķerniekiem??? Lielisks domu gājiens...un šāds indivīds vēl man centās kaut ko pārmest!!?
Cienītais, varat turpināt izpausties kā vien vēlaties! Bet man turpmāk Jūsu vārdi ir kā tukša skaņa. Savu "varējumu" tikko pierādījāt visiem!!:)))
11.marts 2015, 20:30 | links
 
Tas, ka paarsvaraa neviens neko nesaprot no jaunās MN redakcijas,ir tikai normaali. Jauno versiju raksta tāpēc
,ka vajag,jo valdība prasa. Dedlains 31.03.Vadonis jeb galvenais koordinaators ir sakārtojis sev interesējošos punktus. Tas viss. Pārējais lai ir kaa ir. Atkārtošos, no 01.04 katram trīs zivis un kontroles joprojām nav. Ne asakas visiem:)
11.marts 2015, 19:52 | links
 
"Starp citu, viss neapmierinātākie šeit ir tie, kas cenšas maksimāli daudz zivju dabūt krastā/uz galda/vai tamlīdzīgi..."

Man tieši šķiet, ka lielākoties visneapmierinātākie ir paštaisni piebalsotāji, kas ieraugot skaistu lomu pat likumu robežās vai kādu trofejas izmēra paņemtu zivi jau sāk īdēt un sīkt kā nogribējušies odi. Bet ne par to šai sadaļā stāsts. :)
11.marts 2015, 19:37 | links
 
Millakalns
Es nemaz netaisnojos. Bet tākā jūs pieminējāt par tiem kuri šeit visvairāk diskutē, tad to ari attiecīgi attiecināju.
Ari jums jauku dienu.

urmaas, 11.marts 2015, 13:21

Vai es tiešām pieminēju tos, kas šeit vairāk diskutē?? Citēju sevi: "Starp citu, viss neapmierinātākie šeit ir tie, kas cenšas maksimāli daudz zivju dabūt krastā/uz galda/vai tamlīdzīgi...ja nu kāds nav pamanījis!!)))" ....KUR??? Ja Jūs sevi tur saredzat, tā ir Jūsu, ne mana vai citu problēma!!
Ja Jums ir problēmas ar latviešu valodu un cenšaties sazināties caur "Google translate", arī šeit es nemācēšu palīdzēt! Ja ir kādi konkrēti jautājumi vai nesaprašana...lūgtum, vienmēr var normāli pajautāt!!;)

millakalns, 11.marts 2015, 18:59



visneapmierinātakie šeit ir godīgi makšķernieki, kuriem makšķerēšanas iespēja tiek ierobežota.
11.marts 2015, 19:30 | links
 
Iespējams neprecīzi izteicos. Bet es esmu tāds kāds esmu.:)
11.marts 2015, 19:14 | links
 
Millakalns
Es nemaz netaisnojos. Bet tākā jūs pieminējāt par tiem kuri šeit visvairāk diskutē, tad to ari attiecīgi attiecināju.
Ari jums jauku dienu.

urmaas, 11.marts 2015, 13:21


Vai es tiešām pieminēju tos, kas šeit vairāk diskutē?? Citēju sevi: "Starp citu, viss neapmierinātākie šeit ir tie, kas cenšas maksimāli daudz zivju dabūt krastā/uz galda/vai tamlīdzīgi...ja nu kāds nav pamanījis!!)))" ....KUR??? Ja Jūs sevi tur saredzat, tā ir Jūsu, ne mana vai citu problēma!!
Ja Jums ir problēmas ar latviešu valodu un cenšaties sazināties caur "Google translate", arī šeit es nemācēšu palīdzēt! Ja ir kādi konkrēti jautājumi vai nesaprašana...lūgtum, vienmēr var normāli pajautāt!!;)
11.marts 2015, 18:59 | links
 
aizmirsi piebilst - un sociāli atbildīga!! :)
11.marts 2015, 16:33 | links
 
Kad beigsim visur kāpt uz grābekļiem?Kam tie noteikumi būs?
Par 40 eiro sanāk četri vietējie uz šuhera. Var ķert tiešā tuvumā,nemērot un neskaitot.Pagasta individuālā pašpatēriņa licencētā makšķerēšana,
11.marts 2015, 16:04 | links
 
1.pielikumā ne visai saprotu:
Makšķerēšanai aizliegtie laika periodi atsevišķos ūdeņos (upju posmi, ezeru daļas):

Aiviekstē - 100 metru posmā uz abām pusēm no slūžām - no 16.marta līdz 31.maijam

Lubāna ezerā - 100 metru posmā uz abām pusēm no slūžām - no 16.marta līdz 15.maijam

Kas tās par Lubāns ezera šlūzām?
Zinu, ir Aiviekstes un Kalnagala šlūzas....
11.marts 2015, 15:56 | links
 
Es laikam nerakstīšu par lietām, ko noteikti citi būs n-tās reizes minējuši. Vien šādas tādas neskaidrības:
1) visu laiku malts, ka signālvēži un dzeloņvaigu vēži esot invazīvi, mūsējos iznīdējoši u.tml. Kāpēc tad tiem ir gan skaita, gan izmēru limiti? It kā cenšamies tikt vaļā, bet tai pašā laikā saudzējam...
2) nezinu, kāds izskatīsies sodu saraksts, bet apskatījos pašreiz aktuālo. Tad nu iznāk, ka par nēģi ir 40 eur sods. Vairāk kā par zemmēra zandartu... nav par daudz?
Vismaz man iznāk 40 eur, jo ja par nēģi ir 8 eur un to aizliegts iegūt VISU gadu, tātad JEBKAD piemērojams 5kāršs sods par 1 štrunta nēģi...
11.marts 2015, 15:39 | links
 
Kur var izlasīt tos murgus?

osco, 11.marts 2015, 13:40


http://www.mosp.lv/blog/uncategorized/makskeresanas-noteikumu-projekta-versijadarba-variants-05-0-2015/
11.marts 2015, 13:44 | links
 
Varam protams gari un plashi sheit spriest ko un kaa vajag mainiit noteikumos,bet viss jau ir nokavēts. Gaidiet 31.martu Vadonis visu ir veicis, cik lasīju,tad arii Indiaanis ir izdzīvojis,neskatoties uz iipashu abdraudejumu

Dzīvībai,veselibaii. No pirmaa aprilja taatad triis zivis un nekam nederīgas kontrole. Ne asakas:)

Kirsis6666, 10.marts 2015, 23:12


Kur var izlasīt tos murgus?
11.marts 2015, 13:40 | links
 
guntarskl-paskaties laikus kad pirmais par summām, tā nebija atbilde uz Tavu jautājumu.

Malikis2011, 10.marts 2015, 21:40

Da labi, dažreiz dēļ šitās sarakstes rodas nesaprašana no zila gaisa:) Vasarā pieteikšos obligātajā ekskursijā pie Tevis:)

Tavs rajons Latvijā ir salīdzināms ar 1000 ezeriem un Latvijas Šveici, tādēļ, iespējams ir dažreiz nesaprašanās. Daugavas lokos pār upi velk kontrobandu, Talsos točna tā nenotiek:)

Bet pat ņemot vērā šos argumentus, Latvija ir pārāk maza lai katrā pagastā būtu savi noteikumi:)

10€ par gada licenzi ezerā ir negodīgi pret maksķernieka 14€.
Nu kā to ņem negodīgi, ja vasarā uz gruntenēm pa nakti 40kg plaužu izvelk un stiepj prom, zvejnieks ar murdu nekad gadā tik nenoķers.

Malikis2011, 10.marts 2015, 22:12


A kurš ir tas kas kontrolē tos jūsu labos zvejniekus?Cik viņš izvelk un cik viņš uzrāda oficiāli?Zinot Lv cilvēkus, smikli sanāk,ka makšķernieki ir ļaunais bubulis uz ūdeņiem.
11.marts 2015, 13:35 | links
 
Millakalns
Es nemaz netaisnojos. Bet tākā jūs pieminējāt par tiem kuri šeit visvairāk diskutē, tad to ari attiecīgi attiecināju.
Ari jums jauku dienu.
11.marts 2015, 13:21 | links
 
Nu tad sākam jaunu dienu ar vecu jautājumu.VII. Aizliegtās darbības veicot zivju un vēžu ieguvi36.Aizliegts atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā:36.1. ar zivju un vēžu ieguves rīkiem, ja to lietošana attiecīgajā laikā un vietā navatļauta, izņemot pārvietošanos ar laivu pa Daugavu lejpus Rīgas HES virzienā uzjūras piekrasti vai virzienā no jūras piekrastes uz Daugavu ar kādā no minētajiemūdeņiem lietošanai atļautiem rīkiem, nodrošinot, ka attiecīgo rīku lietošanasaizlieguma vietā tie laivā tiek novietoti un uzglabāti apvalkā (iesaiņojumā) tādāstāvoklī, kas neļauj ar tiem uzreiz uzsākt zivju vai vēžu ieguvi.Ko nozīmē šis?Atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā.Kas tā ir par mērvienību TIEŠAIS TUVUMS,kā to var izteikt centrimetros,metros,kilometros vai collās,jardos,jūdzēs????Un ko par šo domā viedais V.S.O.P.?

arsiks, 11.marts 2015, 09:38

Viņam šo punktu vajadzētu zināt. Kā nekā personīgā pieredze esot.
11.marts 2015, 13:19 | links
 
Arsik.
Kārtējā nekonkrētība,kuru pārkāpējs spēs apstrīdēt.
11.marts 2015, 12:29 | links
 
Nu tad sākam jaunu dienu ar vecu jautājumu.
VII. Aizliegtās darbības veicot zivju un vēžu ieguvi
36.Aizliegts atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā:
36.1. ar zivju un vēžu ieguves rīkiem, ja to lietošana attiecīgajā laikā un vietā nav
atļauta, izņemot pārvietošanos ar laivu pa Daugavu lejpus Rīgas HES virzienā uz
jūras piekrasti vai virzienā no jūras piekrastes uz Daugavu ar kādā no minētajiem
ūdeņiem lietošanai atļautiem rīkiem, no
drošinot, ka attiecīgo rīku lietošanas
aizlieguma vietā tie laivā tiek novietoti un uzglabāti apvalkā (iesaiņojumā) tādā
stāvoklī, kas neļauj ar tiem uzreiz uzsākt zivju vai vēžu ieguvi.
Ko nozīmē šis?Atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā.
Kas tā ir par mērvienību TIEŠAIS TUVUMS,kā to var izteikt centrimetros,metros,kilometros vai collās,jardos,jūdzēs????
Un ko par šo domā viedais V.S.O.P.?
11.marts 2015, 09:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager