Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Tagadējie MN bija labi un saprotami, vienīgais gribētos lai inspektors mani pārbauda reizes 70 pa gadu nevis vienu vai divas! Nu redzēs kas no šī cepiena ar jaunajiem noteikumiem sanāks :)

vitaha74, 10.marts 2015, 21:18



+++++, atbalstu.
10.marts 2015, 21:21 | links
 
willij, kas ar Tevi notika, lotarejā vinnēji vai ?:)
10.marts 2015, 21:20 | links
 
Tagadējie MN bija labi un saprotami, vienīgais gribētos lai inspektors mani pārbauda reizes 70 pa gadu nevis vienu vai divas! Nu redzēs kas no šī cepiena ar jaunajiem noteikumiem sanāks :)
10.marts 2015, 21:18 | links
 
A.god. copmaņi!Esmu par šo rakstījis adminam, taču pagaidām reakcijas nekādas.Iesaku laiku īsinot uzklikšķināt pirmajā lapā uz sadaļas "Makšķerēšana ārzemēs".Pieļauju , ja ar šādu "informāciju" sastapsies kāds svaigs lapas apmeklētājs, tad viņu būs grūti pārliecināt arī par citas informācijas ticamību.
10.marts 2015, 21:14 | links
 
Es no savas puses vēl ieteiktu minimālo izmeru samam noteiktu 30.cm jo-vinu vidū ir novērojams kanibālisms un vispār samu ir par daudz un tāpēc lielākā daļa nevar noķert normāla izmēra samu!!!
Otrkārt to pašu minimālo izmēru(30.cm) noteikt arī zandartam jo arī viņu vidū ir stipri izteikts kanibālisms un lielākoties ķeras tāds izmērs!
Treškārt atcelt jebkurus ierobežojumus copei no laivām(cauru gadu) un piedevām saīsināt lieguma laikus uz pusi jo zivis tik ilgi nenārsto!
Un pēdējo kārt atlaut spiningot visos ūdeņos visu cauru gadu bez ierobežojuma jo kur nav makšķernieku tur ir pilns ar maluzvejniekiem!
Nu apmēram tā un tad nebūtu nekādu pārmetumu,visi būtu laimīgi un paēduši!Tikai ne uz ilgu laiku.
10.marts 2015, 21:04 | links
 
Nav apmierināti tie , kuru viedokļi netiek tālāk par papīru, kā arī tie kuri nav pie teikšanas. Ak šī demokrādija - dir-ā ar viņu ir.
....:)
10.marts 2015, 21:04 | links
 
Atvainojos par kļūdu!
Piedodiet, bet šī ir visnomācošākā sadaļa forumā, itkā visu laiku topā, bet kad apskaties - uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi vīri nenoguruši rejas savā starpā.... Tas laikam tikai mums, latviešiem, raksturīgi.
10.marts 2015, 20:41 | links
 
Šeit ir vairaak kaa 15 tūkst. biedru, dibiniet jaunu organizāciju, kura aizstāvētu copmaņus nevis smilškastē apvainojumus bīdītu vienam uz otru.
Jau smieklīgi paliek !:)))

opusums, 10.marts 2015, 20:28
10.marts 2015, 20:33 | links
 
Ja runājam par ūdeņu noslodzi, tad Latvijā uz vienu iedzīvotāju ir 0.000509495 km2 saldūdens, bet Igaunijā 0.001529543 km2.(http://en.wikipedia.org/wiki/)
Tas nozīmē 1 igaunim ir pieejams 3 reizes lielāks ūdens daudzums. Ar pienācīgi nodrošinātu kontroli.

Tanī pat laikā Latvijā nav nodrošināta pienācīga zvejas un makšķerēšanas kontrole, kā arī 3x lielāks presings uz ūdeņiem.

Tīkli pie tik zema ūdens daudzuma valstī ir nepieļaujam greznība. Tas ir "bizness" bez peļņas, no kura valstij nodokļos tiek samaksāts smieklīgi maz. Un ši mazā saujiņa zvejnieku, kas apiet likumus, cenšas uzspiest noteikumus makšķerniekiem.
10.marts 2015, 20:32 | links
 
Šeit ir vairaak kaa 15 tūkst. biedru, dibiniet jaunu organizāciju, kura aizstāvētu copmaņus nevis smilškastē apvainojumus bīdītu vienam uz otru.
Jau smieklīgi paliek !:)))
10.marts 2015, 20:28 | links
 
Es arī gribu pievienoties, tiem lēmējiem, vajadzētu izbīdīt tās štelles, kad jebkurš var pazvejot ar rūtaino vai naktsāķiem, kā Igaunijā. Vienkārši visiem būtu tikai normāli piešķirt vienādas tiesības izmantot, kā makšķerēšanas tā zvejniecības rīkus. Tikai būtu attiecīgi jāsamaksā par prieku.
Kādu brīdi atpakaļ LMA ar MRK taisīja „Raganu medības” uz Buļļupes zvejniekiem, bet izrādījās, ka visam iemesls ir zivju resursu reiderisms.
Tagad jau LMA caur MRK taisa „Raganu medības” uz MOSP darboņiem, jo var tikt, atrauti no siles, kurā iegūst naudu „aizsargājot zivju resursus”. Ne velti LMA grib iestrādāt nākotnes LM, punktus, ka ja drusku pabagarē upi var organizēt LM. Tas jau notiek Bauskā, bet nekas - drīz tas notiks arī citās upēs, kur ir lasis, sīga, taimiņš, strauta foreles un protams VIMBAS, ja LMA projekts izies cauri.
Katrā ziņā paredzams, jo vairāk uzradīsies gudro spriedelētāju par MN jo lielāka OPA notiksies ar tiem MN, šajā gadījumā pat apspriežoties baram muļķu netiks radīta kolektīva gudrība. Ļoti pat smieklīgi ir palasīt šo profesionālo „makšķernieku” spriedelējumus par velcēšanu, spiningošanu utt., jo reāli par to spriež cilvēki, kas visu mūžu ir spējuši, tikai raustīt un tirināt, nevis ķēruši zivis. Tā ir, kad sajauc hobiju ar profesionalitāti un profesionālām zināšanām.
Par to ka MN plānojas punkts, kur jāvelcē ar vienu roku – nu izcils tupums, ne jau no makšķerēšanas viedokļa, bet gan no juridiskā viedokļa.
Un EESTI puiši nopērkot 3. punktā minēto makšķerēšanas karti, var zvejot ar tīkliem, un makšķerēt uz nebēdu tikai tāpēc, ka viņi to dara ļoti lēni. Bet mūsējie Latvju bāleliņi tak ir raķetes, jo kur divi latvieši tur automātiski nodibinās trīs partijas.
10.marts 2015, 19:53 | links
 
urmaas
Izskatās ka jā. Jāsagatavo priekšlikums un lai tauta paraksta. Sliktāk jau nebūs.

Sazaans, 10.marts 2015, 12:33

Tu vienkārši esi atpalicis par vairākiem mēnešiem.
MIG tiek aicinātas visas biedrības, nāciet un palīdziet ar viedokļiem. Nāciet darboties. Lamāties internetā nav risinājums. Ne man, ne arī Akmentiņam nepietiek spēka atstāstīt katram jautātājam visus argumentus. Fiziski.

V.S.O.P., 10.marts 2015, 12:40


Es atvainojos par jautājumu, bet, vai ir iespēja(vai nav par vēlu) pievienoties kādai no organizācijām, vai piedalīties kādā no sēdēm un paust savu viedokli, ja neesi kādas organizācijas biedrs/fragments??? Ja ne ar viedokļiem palīdzēt, tad vismaz uzklausīt domas/risinājumus/ierosinājumus būtu ļoti interesanti!!
10.marts 2015, 18:47 | links
 
Redakcija sen gatava.Bet protams nav pieņemama mūsu pisnesmeņiem;

http://www.kalastusinfo.ee/?lang=LV

Brusis, 10.marts 2015, 15:07


ES ir par EESTI noteikum, it sevišķi par punkt 3 !!!
3. Makšķerēšanas karte.
Ar makšķerēšanas karti drīkst izmantot sekojošus makšķerēšanas rīkus: tīklu, naktsšņores ar ne vairāk kā 100 āķiem, vēžu krītiņu un vēžu murdu, smeļamo tīklu, brideni.
Cena būtībā POH, jo tagad jau dēļ visas tās zivju ķeršanas tikai pa atļaujām sanāk daži 100 EUR.
10.marts 2015, 15:31 | links
 
Redakcija sen gatava.Bet protams nav pieņemama mūsu pisnesmeņiem;

http://www.kalastusinfo.ee/?lang=LV

Brusis, 10.marts 2015, 15:07


Brusi, tā gluži nav, viens punkts bija piemērots :)
10.marts 2015, 15:14 | links
 
Redakcija sen gatava.Bet protams nav pieņemama mūsu pisnesmeņiem;

http://www.kalastusinfo.ee/?lang=LV
10.marts 2015, 15:07 | links
 
42-43 tas nav nopietni, vispar normals mn neivērotājs, kā es mazākas par 45-46 neņem.
10.marts 2015, 14:26 | links
 
Es Mārtiņ atbildu tikai par sevi. Tas ir mans subjektīvs viedoklis, par MN. Man viņi šādā redakcijā, kādi viņi ir patreiz, nav pieņemami. Aptuvenās korekcijas, es Tev nosūtiju. Nu nelabosiet, pieņemsiet tādu kāds viņš ir, nu ko... Ar sekām būs jāsadzīvo visiem. Ar to jārēķinās.

Sazaans, 10.marts 2015, 14:19

Pakonsultējos ar gudriem cilvēkiem un nolēmām - cep aukšā aptauju ar visiem parakstiem. Tas būs tikai PLUS! ;)
10.marts 2015, 14:24 | links
 
Es Mārtiņ atbildu tikai par sevi. Tas ir mans subjektīvs viedoklis, par MN. Man viņi šādā redakcijā, kādi viņi ir patreiz, nav pieņemami. Aptuvenās korekcijas, es Tev nosūtiju. Nu nelabosiet, pieņemsiet tādu kāds viņš ir, nu ko... Ar sekām būs jāsadzīvo visiem. Ar to jārēķinās.
10.marts 2015, 14:19 | links
 
Tie 45 cm ir normāli, jo pārsvarā lomā ir 48, 49, 52, 53.
var arii 47 cm, bet 45 labāk, jo atrāk dabuus normu, tad priecīgi brauks mājās.
Kā jau iepriekš teicu, ka paturu lomaa liidakas saakot ar 47-48 cm, gribētu legalizēt savus izmērus.

opusums, 10.marts 2015, 13:36

Mans personīgais viedoklis, tā mēs nonāksim pēc gadiem trim, ka rakstīsiet ka no 40cm, jo lomā trāpās 42,43cm ja pieņems 45cm,pie mums būs LM un 50 uzlikšu.
10.marts 2015, 14:08 | links
 
Tie 45 cm ir normāli, jo pārsvarā lomā ir 48, 49, 52, 53.
var arii 47 cm, bet 45 labāk, jo atrāk dabuus normu, tad priecīgi brauks mājās.
Kā jau iepriekš teicu, ka paturu lomaa liidakas saakot ar 47-48 cm, gribētu legalizēt savus izmērus.

opusums, 10.marts 2015, 13:36


Tad valkāsi piesietus zem mērus līdz brīdim kad noķersi lielāku?
Jebkura 49.9cm līdaka agri vai vēlu kļūs 50.1cm.

Ar cieņu.
10.marts 2015, 14:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager