Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Sazaans, vari iedomāties kāds bardaks būs copē, kad katra pašvaldība noteiks savu kārtību. LV nav tik liela lai tā ākstītos. Kad sagribēsies aizbraukt pacopēt uz citas pašvaldības teritoriju būs jāpaspēlē spēle: Atrodi pašvaldības makšķerēšanas noteikumus. Tie kuri ir labos draugos ar mūsdienu tehnoloģijām, tiem šī spēle varētu būt viegla. Bet tie vecāka gadagājuma cilvēki, kuri nedraudzējas ar datoriem, tiem tās būs mocības. Kā arī viņi kļūs par MN pārkāpējiem. Vari iedomāties kāda būs VVD statistika par noķertajiem copmaņiem kuri neievēro MN.
9.marts 2015, 23:19 | links
 
Viss tāpat iet uz to, ka ieviesīs LM. Tas nozīmē ka būs MN un kata pašvaldība būs tiesīga noteikt atsevišķus ierobežojumus LM saistošajos noteikumos. MN noteikumi ir aukstāki par LM saistošjiem noteikumiem, jeb ja pieņems piemēram ka 3 līdakas var paturēt, tad pašvaldība nevarēs noteikt ka četras. Viņa varēs tikai iet uz samazināšanu.
Tādēļ vajadzētu pieņemt pavisam vienkāršus noteikumus, bez īpašiem ierobežojumiem un atļaut pašvaldībām pašām pieņemt lēmumus par savā pārziņā esošajām ūdenstilpnēm, to liegumiem un kontroli.
9.marts 2015, 23:07 | links
 
paskatoties nedaudz no cita leņķa- plānotie ierobežojumi ir prettautiski, jo esot zināms ka ļaudīm patīk lietot uzturā zivis, vai nu oficiāli pirktas , jeb savādāk, tātad ierobežojot savādāko piedāvājumu cenām būtiski jāceļas, atceramies kādus tur datus, ka ar makšķerēm ķerot 3x vairāk nekā ar tīlkliem:)
9.marts 2015, 23:01 | links
 
Gribam palielināt plēsēju skaitu? - tad vienīgā izeja ir noteikt liegumu spiningot no laivām līdz 1.jūnijam.

Tā tiešām būtu man liekas viss prātīgāk,bet tā nekad nebūs jo tad virsaitis netiks pie spiningošanas.
9.marts 2015, 23:00 | links
 
Ja jaunajos noteikumos atļaus no laivām spinigot visu atklāto ūdeņu sezonu, tad Ventas lejteces asarim ir konkrēts ahters. Nu neinteresē šeit nevienam līdakas, arī zandarts tikai periodiski! Iedomājieties, kas notiktu ar "jūrnieku" populāciju jau tuvāko gadu laikā, ja šinī brīdī būtu atļauts spiningot no laivām - uz džigu (kurš ir nesalīdzināmi rezultatīvāks par motorvelci ar 2 kātiem) skaldītu konkrētos kilogramus ar ikrainām mammītēm līdz pat maija beigām. Jau tā ir jūtams asaru resursa samazinājums no brīža, kad tika atļauta spiningošana no laivām maijā.
Gribam palielināt plēsēju skaitu? - tad vienīgā izeja ir noteikt liegumu spiningot no laivām līdz 1.jūnijam.
Saprotu, ka tas būtu ļoti nepopulārs lēmums (arī man pašam), bet tad tas vismaz būtu godīgs, ja tiešām mērķis ir plēsēju saglabāšana, nevis pilnīgi nepamatota kāda noteikta makšķerēšanas veida ierobežošana.
9.marts 2015, 22:55 | links
 
Kāpēc uzreiz brakariem. Pašreizējā MN redakcija neliedz diennakts laikā iegūt n normas. Un nekas nav pārkāpts. Un ja vēl līdzi ir kāds juniors, tad vispār ir jauki.
9.marts 2015, 22:51 | links
 
Mēs tak tāpat neņemam vairāk kā tikai ģimenei un tad ne vienmēr

valdiszarins, 9.marts 2015, 22:31

Dažam jau tā ģimene ir makten liela. Ar vienu normu ir par maz.

micuks, 9.marts 2015, 22:34

Tu jau atkal par maliķiem...tos neskaitam pie copmaņiem bet gan pie brakariem ar ko mūsu 3+ inspektori diemžēl netiek galā un par to ZM būtu vairāk jāuztraucas un ja kaut daļu no tās naudas kas tika zelta zušiem un vēl citur nelietderīgi tērētā tiktu veltīta uzraudzībai domāju ka tad jau būtu krietns solis uz priekšu....
9.marts 2015, 22:41 | links
 
Mēs tak tāpat neņemam vairāk kā tikai ģimenei un tad ne vienmēr

valdiszarins, 9.marts 2015, 22:31


Dažam jau tā ģimene ir makten liela. Ar vienu normu ir par maz.
9.marts 2015, 22:34 | links
 
Interesanti kādas muļķības bosam ir jāsastrādā, lai atceltu no amata kā nepiemērotu ? Copmaņu linča tiesu nenovēlu.
9.marts 2015, 22:32 | links
 
Kaut gan, es par trīs līdakām un trīs zandartiem lomā. Copējam jau ne priekš gaļas kaimiņiem.

Sazaans, 9.marts 2015, 22:22

Mēs tak tāpat neņemam vairāk kā tikai ģimenei un tad ne vienmēr
9.marts 2015, 22:31 | links
 
Kaut gan, es par trīs līdakām un trīs zandartiem lomā. Copējam jau ne priekš gaļas kaimiņiem.
9.marts 2015, 22:22 | links
 
Cik saprotu es, no BIOR atbildes, tad nekādus uzlabojumus grozījumi MN nenesīs. Tātad, nonākam pie tā paša, no kā sākām... MN grozijumi nav pamatoti un apkopojot šeit diskutējošo makšķernieku viedokli, nav pieņemami.
Vai var būt es kļūdos...?
9.marts 2015, 22:19 | links
 
Mārtiņ.....
Es te laiku netērēju sevis pēc bet gan copmaņu vārdā mēģinu cīnīties par taisnīgiem noteikumiem un šinī sakarā daudzi noteikti gribētu uzzināt uz kādiem zinātniskiem pētījuma rezultātu pamatiem ..
1.Tiek ierobežota velcēšana
2. Tiek paplašinātas spiningotāju iespējas no laivām (visu gadu)
3. Pirmsnārsta pagarinājums līakām (1.feb.)
4. Ūdu lietošanas kaitīgums
5.UN cik liela ietekme uz Vērtīgo zivju resursu ir Valsts vienaldzība uz iekšējo publisko ūdeņu konroli

valdiszarins, 9.marts 2015, 13:42[/quote]
Kā jau te minēju un tagadiņ izlasot speciālistu viedokli un atzinumu nekādīgi nevaru saprast uz kā pamata tiek grozīti MN ..... tikai tāpēc ka kāds tā ir izdomājis tas nekas ka ietekme uz resursiem ir maznozīmīga vai nemaz jo kontrole ir vāja
9.marts 2015, 22:15 | links
 
Ceru ka visi ieinteresētie izlasīja BIOR vēstuli MRK. Kādas ir Jūsu domas?

Sazaans, 9.marts 2015, 21:47

Kā lai pieklājīgāk pasaka. Kam mums tāds biors ir vajadzīgs? Neko nezin, nekas nav pētīts. Bēdīgs skats. Vienīgi ko zina, ka ūber dārgie zuši ir vēl jāiepērk.

micuks, 9.marts 2015, 21:50


Trīskāršie, pieckāršie un tamlīdzīgie sodi ir tikai makšķerniekiem.Kas atdeva naudu un kāds bija sods?

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/111432/zemkopibas-ministre-vairs-neuzticas-zusu-iepirkuma-rikotajiem-bet-atlaist-vinus-nevar

Latvijai būs jāatmaksā Eiropai nepamatotais sadārdzinājums vairāki simti tūkstoši latu apmērā. "Bior" vadība vairās atzīt savu vainu notikušajā un paši veiks pārbaudi.
9.marts 2015, 22:10 | links
 
Ko Juus zeeni te njematies. Viss jau ir saskanjots padomees,vai h.... kur. Dedlains ir 31.marts,tad laika nav daudz:) Gribeju veel uzprasiit mn rakstiitajiem,kaa var nokert ar atljautajiem riikiem 100g motili vai sanjpeldes ,bet ,citi kaa izradaas ir lielaaki KRAANI. Ja ir portalaa kaads jurists,kas shjo visu ir gatavs apstrideet vai iesniegt pieteikumu ST, es parskaitu 20eur,ja esi gatavs aizstavet makskernieks vulgaris. Gan jau ka vel kaads piemetiis. Vadoni elpo dzilji,lai laba veseliiba!Indiaani,galvenais kaajas tureet siltumaa!Kopaa mums izdosies!!!!
9.marts 2015, 22:08 | links
 
sveiki!!! man jautajums... vakar biju copet... testeju vai bauska ir vimbas... bet tur viens ar tadu tristura veida tiklu,(televizoru) kas piesiets makshkjeres gala... mazas zivteles kjer.... gribeju zinat vai tas ir atljauts...

dolars, 9.marts 2015, 22:04

Ja acs izmērs ir līdz 10mm tad nav aizliegts. Kaut manuprāt noteikumos vajadzētu definēt, ka jebkurš "televizors" ir aizliegts. Jo tas atvieglotu darbu inspektoriem.
9.marts 2015, 22:07 | links
 
sveiki!!! man jautajums... vakar biju copet... testeju vai bauska ir vimbas... bet tur viens ar tadu tristura veida tiklu,(televizoru) kas piesiets makshkjeres gala... mazas zivteles kjer.... gribeju zinat vai tas ir atljauts...

dolars, 9.marts 2015, 22:04


Ir atļauts, ja nepārkāpj MN noteiktos tīkla izmērus un tīkla acs lielumus.
9.marts 2015, 22:06 | links
 
sveiki!!! man jautajums... vakar biju copet... testeju vai bauska ir vimbas... bet tur viens ar tadu tristura veida tiklu,(televizoru) kas piesiets makshkjeres gala... mazas zivteles kjer.... gribeju zinat vai tas ir atljauts...
9.marts 2015, 22:04 | links
 
Var aizliegt vispār makšķerēt, bet kamēr pa visu valsti būs 3 ar pusi inspektori tam visam nav un nebūs jēga
9.marts 2015, 22:03 | links
 
Nav grūtību, tūlīt aizsūtīsim.
Varētu palūgt pretim LPS vai pašvaldību viedokli par LM. Iepriekš pateicos.

Zvaigzne, 9.marts 2015, 20:25

paldies, palūgt var. Kad būs gatavs un saskaņots ar visām interešu grupām, tad ievietošim mosp.lv
Patreizējā versijā ir ieviesusies komunikācijas kļūda un MIG viedokis neatbilst sēdes protokolam, kad salabosim un pabeigsim skatīt visus priekšlikumus, tad ievietosim.

V.S.O.P., 9.marts 2015, 21:11


Lūgums bija par LPS vai pašvaldību viedokli, nevis saskaņoto viedokli.
9.marts 2015, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager