Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Smagā artilērija dod mizā:D

Man ir darba materiāls, kur melns uz balta rakstīts - M.Baloža ieteikums: ieviest aizliegumu izmantot " downriger" metodi velcēšanā.
9.marts 2015, 10:28 | links
 
Kadmij, paskaidro lūdzu neapdāvinātajiem, kā tas nāk, ka šis punkts par kāta turēšanu rokā ir "pazudis":)
9.marts 2015, 10:21 | links
 
Ak jā, mums jau ir cienījamu makšķernieku saprotamā formā iesniegts protests par velces tēmu.

Kas ir šis, ko izpildāt jūs jau trešo gadu, nav skaidrs.
9.marts 2015, 10:21 | links
 
Mig virza MN versiju apstiprināšanai....
Sasmējos, cik svarīgs sev liekas vsop:)

guntarskl, 9.marts 2015, 10:13


Atkal no makšķerēšanas noteikumiem Kļavas kungs pārceļas uz cilvēkiem? :) Bez personīgiem apvainojumiem nav diskusijas. :)

MRK ruporu darbs šeit ir uz delnas. Tikko pāris dienas šeit neieraksti, tā vairums lasītāju jau ir pārliecināti, ka velcēšana ir aizliegta un vainīgs ir Balodis.

Par ko riesiet, kad šis būs garām?

Kārtējie meli, bet to t
9.marts 2015, 10:20 | links
 
Kļava - Tu aizmirsti, ka esat paši palikuši vienīgie ķengātāji.

Akcija bija par jaunu ūdeņu stratēģiju... tāpēc parakstīju. Pēc tam jūsu ķengāšanās dēļ centos atsaukt savu parakstu, izrādījās, tas vispār nav iespējams.

Kaut kā nepamanīju, ka zem padomes ieteikumiem kaut kur prasītos jūsu paraksts, kārtējā demagoģija un maldināšana.

Latvijā ir nepieciešamība samazināt makšķernieku spiedienu uz plēsīgajām zivīm.

Ieteiktu nomierināties un nepsihot līdz ar dažiem MRK interneta huligāniem.
9.marts 2015, 10:18 | links
 
Priekš īpaši apdāvinātiem, kas ir slinki lasīt, bet dzīvo pēc principa - > sanāca pirdiens, bet stāsta ka piedirstas bikses.

Velcēt nav aizliegts, ar airiem - 2 kāti, ar mehanisko dzinēju - viens kāts, rokā nav jātur.
9.marts 2015, 10:14 | links
 
Mig virza MN versiju apstiprināšanai....
Sasmējos, cik svarīgs sev liekas vsop:)
9.marts 2015, 10:13 | links
 
Gints, velcēšanas ierobežošanas ierosinātājs un atbalstītājs ir pats vsop, un vari necensties ar viņu diskutēt kā ar līdzīgu. Četru gadu "diskusijas" rezultātā MRK ir pataisīts par kaut kādiem monstriem ar ragiem un asti. Ja tev ir cits viedoklis tu meklē kašķi, tu esi gnīda utt...visu pat grūti atcerēties. Akmens viesis, kurš ir dedzīgs MRK apķengātājs par jebkuru mūsu viedokli, pirms "iepazina" vsop pats parakstijās pret LM.

K.Zvaigzne neraksta jau vairākus mēnešus, pēc MRK kopsapulces lēmuma, bet vsop nekādi nevar viņu aizmirst, pat šodien pamanijās pieminēt. Vajadzīgs viņam ārējais ienaidnieks, citād nebūs uz ko velt bočkas.

MRK nekādā gadijumā nevar likt parakstu zem šī noteikumu projekta, dēļ nepamatotiem liegumiem. Vienīgā cerība ir uz zivsaimniecības departamentu, kuriem šis projekts ir rekomendējošs nevis obligāts.
9.marts 2015, 10:08 | links
 
Pacenties iztikt bez epitetiem.
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:38

Piezvani, parunāsim. Pirms piezvani - pārlasi, kas rakstīts. Varbūt nav jātic katram dzenītim-urmasam...
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:32

epitetu meistari :D

marti, 9.marts 2015, 08:50

Par V.S.O.P.
Nevienas uz aprēķiniem balstītās atbildes man tā arī nedeva, tikai sūta piezvani tam , jautā BIOR.
Atbildes kā anekdotē. Ir divi priekšlikumi viens mans, otrs nepareizs.

Ar cieņu.

addd, 9.marts 2015, 09:22


MOSP lapā var lejuplādēt to MN versiju, kuru MIG un URIG virza apstiprināšanai. Velcēt nav aizliegts, ar airiem - 2 kāti, ar mehanisko dzinēju - viens kāts, rokā nav jātur.

Lasiet, iepazīstieties, pirms nepmatotas mulķības rakstīt.
9.marts 2015, 10:02 | links
 
Runājot par Alūksnes ezeru - šo vietu cītīgi sargā jau daudzus gadus, savulaik palīdzēju tīklus un šņores vilkt ārā, bet nevajag piemirst arī par pilsētas attīrīšanas iekārtu sakārtošanu.

Man arī nepatīk zvejnieki, viņu murdi un gtīkli, bet vēl vairāk man nepatīk maluzvejnieki un malumakšķernieki, kuri savus lomus tirgo.

V.S.O.P., 8.marts 2015, 12:48


Jums nepatīk makšķernieki.
Kā var neieredzēt savu tautu.
Pasakiet kas un cik tos lomus tirgo.

Ar cieņu.
9.marts 2015, 09:34 | links
 
zinu makšķernieku ar vienu roku, viņš tur starp kājām, kā tad būs pēc noteikumiem?
9.marts 2015, 09:26 | links
 
par velcēšanu - ko darīt svētdienas velcētājam kurš laivu dzen ar airiem? Ar kuru roku viņam tas kāts būtu jātur?
Jebšu tas atsevišķi atrunāts?
Šajās samazgās jau graudu no pelavām vairs neizlobīt...
9.marts 2015, 09:25 | links
 
Pacenties iztikt bez epitetiem.
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:38

Piezvani, parunāsim. Pirms piezvani - pārlasi, kas rakstīts. Varbūt nav jātic katram dzenītim-urmasam...
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:32

epitetu meistari :D

marti, 9.marts 2015, 08:50


Par V.S.O.P.
Nevienas uz aprēķiniem balstītās atbildes man tā arī nedeva, tikai sūta piezvani tam , jautā BIOR.
Atbildes kā anekdotē. Ir divi priekšlikumi viens mans, otrs nepareizs.

Ar cieņu.
9.marts 2015, 09:22 | links
 
no V.S.O.P
Godīgam makšķerniekam jaunie noteikumi netraucēs, pārejiem ir iemsls būt nervozākiem.

jūs iznīcinat velcēšanu un liedzat tās daudzajiem piekritējiem copes prieku, un liekat saprast, ka velcētaji ir negodīgi makšķernieki.
Pamatojat to!!!
9.marts 2015, 09:19 | links
 
Nu jā...izlasiju līdz pusie tos murgus. Mans personīgais viedoklis....nu nedraudzējas ar galvu...vadoņi.
Viens piemērs.....daudzbērnu ģimenei, kaut parastai ģimenei....katram nepieciešams sačoks zivju uzglabāšanai.
Odu tārpus un sānpeldes 100g .....cik gadu desmitus jau stāv šis punkts. Cik ir sodīti par šo punktu.....nav tā kā novecojis.
Nerunāsim nemaz par līdaku liegumu no 1.februāra.-kāpēc ne no 1 novembra vai 1 julija.

jeeska, 8.marts 2015, 15:26

Vairāk ne kā skaidrs ka nedraudzējās ar galvu . Kas tas par murgu ka velcējot kāts jātur rokā ? Ko darīt invalīdiem , ko darīt ar artrītu slimajiem , kuri nevar to kātu ilgstoši noturēt , vai tik tas nebūs cilvēka tiesību pārkāpums ? Gribētu zināt , konkrēti kurš pamuļķis ierosināja šo murgu ? Un kāda starpība kad kāts tiek turēts rokā , un kad viņš stāv turētājā ?

gintsgg, 8.marts 2015, 15:47

Vēlētos tomēr sagaidīt atbildi .

gintsgg, 8.marts 2015, 18:19

Atbilde Tev ir tāda, ka neesi lasījis, kundziņ. Palasi, kas rakstīts un pēc tam izvēlies - atvainoties un būt vecis vai ...

V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:43


Kas un kur man jālasa , lai saņemtu konkrētu atbildi uz savu jautājumu , kā lai uzzinu kas tie par debīliem iemesliem , kāpēc slimam cilvēkam vai invalīdam , kāts ir jātur rokā , un kāpēc viņš nevar stāvēt turētājā ?
9.marts 2015, 09:03 | links
 
ok :)
9.marts 2015, 08:53 | links
 
Pacenties iztikt bez epitetiem.
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:38

Piezvani, parunāsim. Pirms piezvani - pārlasi, kas rakstīts. Varbūt nav jātic katram dzenītim-urmasam...
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:32

epitetu meistari :D

marti, 9.marts 2015, 08:50


Par dzenīti- urmasu . Tas nav epitets, ja atceries, tad kādrezi zvaigzne šeit iesāka kā dzenītis.
9.marts 2015, 08:52 | links
 
Pacenties iztikt bez epitetiem.
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:38


Piezvani, parunāsim. Pirms piezvani - pārlasi, kas rakstīts. Varbūt nav jātic katram dzenītim-urmasam...
V.S.O.P., 9.marts 2015, 08:32


epitetu meistari :D
9.marts 2015, 08:50 | links
 
Nu jā...izlasiju līdz pusie tos murgus. Mans personīgais viedoklis....nu nedraudzējas ar galvu...vadoņi.
Viens piemērs.....daudzbērnu ģimenei, kaut parastai ģimenei....katram nepieciešams sačoks zivju uzglabāšanai.
Odu tārpus un sānpeldes 100g .....cik gadu desmitus jau stāv šis punkts. Cik ir sodīti par šo punktu.....nav tā kā novecojis.
Nerunāsim nemaz par līdaku liegumu no 1.februāra.-kāpēc ne no 1 novembra vai 1 julija.

jeeska, 8.marts 2015, 15:26

Vairāk ne kā skaidrs ka nedraudzējās ar galvu . Kas tas par murgu ka velcējot kāts jātur rokā ? Ko darīt invalīdiem , ko darīt ar artrītu slimajiem , kuri nevar to kātu ilgstoši noturēt , vai tik tas nebūs cilvēka tiesību pārkāpums ? Gribētu zināt , konkrēti kurš pamuļķis ierosināja šo murgu ? Un kāda starpība kad kāts tiek turēts rokā , un kad viņš stāv turētājā ?

gintsgg, 8.marts 2015, 15:47

Vēlētos tomēr sagaidīt atbildi .

gintsgg, 8.marts 2015, 18:19


Atbilde Tev ir tāda, ka neesi lasījis, kundziņ. Palasi, kas rakstīts un pēc tam izvēlies - atvainoties un būt vecis vai ...
9.marts 2015, 08:43 | links
 
Mārtiņ
Tie ir Tavi noteikumi., un tavas "blices"

Par BIOR viedokli nezinu...neviens man nav prasijis. Mans personīgais viedoklis ļoti krasi atšķiras no BIOR viedokļa. Daudzos jautājumos es esmu pilnīgi pret BIOR viedokli. Jo....tie kas pauž viedokli...jau gadiem ilgi nav bijuši reālā saskarsmē ar makšķerēšanu Lv ūdeņos (lai neapvainojas). Viņiem ir teorija un teorētiski dati, kā arī tie dati, kurus iesnieguši LM organizētāji....kurus parasti neņem vērā.....diemžēl tā tas ir.

Par dzinējiem.
Teiksim pirmie pēc ledus nokušanas nārsto Ālanti, Līdakas, pēc tam asari, vēl pēc tam sapali, zandarti, vimbas, tālāk līņī karūsas....rudenī foreles, laši, vēl vēlāk vēdzeles.Tā kā daudziem ir porciju nārsts, un pašreizējā zivju bučošanas mānija sit augstu vilni...tad tikai uz airīšiem un netrokšņojot. Tavā gadījumā vari savu bombardieri pārdot. Netraucēsim zivīm čiki briki, mazuļiem izaugt. Kā arī ļausim vecajām zivīm mierīgi nomirt dabīgā nave.
Par 100% piķa aiziešanu nepateikšu, bet 10-25% noteikti aiziet karšu iespiedējam, drukātājam. Tā ir liela nauda uz mazo LV. Pārējā ir redzama ZM mājas lapā.

Interešu konflikts būtu ja es aizietu uz sēdi un mani neapmirinātu BIOR slēdziens, tajā pašā laikā es būtu pārstāvis no citas org. Es nevaru paust divus viedokļus vienlaicīgi...tāpēc labāk nē. Mēģināšu savas makšķerēšanas biedrības priekšnieku ietekmēt, pieņemt mērus ....par darbību MOSP. Neredzu reālu jēgu no sastāvēšanas šādā org.

jeeska, 8.marts 2015, 18:25


Ja Tev var prasīt BIOR viedokli - lieliski! Rēķināsim ko darīt :)

Pašvaldības, LM var veidot papildus liegumus, aizliegt dzinējus ūdenstilpēs, kurās tie traucē, pagarināt liegumus.

Par karšu drukātājiem un citām pirms MOSP iestrādnēm - nav aizmirsts un ir gavat alternatīva. Tik ir liela pretestība uz ieviešanu.

Pacenties iztikt bez epitetiem.
9.marts 2015, 08:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager