Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
addd, pavaicājiet šo jautājumu BIOR, viņi ir kompetentāki.

Akmens_Viesis, 5.marts 2015, 18:18

Jūsu kolēģis izteica apgalvojumus uz kuru pamata tiek virzīti priekšlikumi noteikumu maņai. Atbildi sniegt kaunās. Tēzes kā dievam.
Ko es parasts makšķernieks jautāšu BIOR tad jau labāk premjeram varbūt viņa zin?
Ar cieņu.

addd, 5.marts 2015, 21:04

varbūt palasi šo: http://failiem.lv/u/hwwcefm

Samērā maldīga ir doma, ka uz katru jautājumu nekavējoties atbildēšu, pārāk daudz provokāciju.

V.S.O.P., 5.marts 2015, 21:17


Es Jūs neprovacēju gribēju saņemt kokrētu atbildi uz Jūsu apgalvojumiem uz kuru pamata tiek virzīti priekšlikumi noteikumu maņai.
Tieši šis agalvojums par disbalaci starp plēsējiem un baltām zivīm ūdeņos ir pamatu pamats noteikumu maiņai.
Nevajag filosofēt vai sapņot, katram vektoram ir atbalsta punkts.
Joprojām gaidu no Jums konkrētas atbildes.
Ar cieņu.
5.marts 2015, 21:47 | links
 
....
iesaku forumu palasīt cītīgāk un saprast, par ko iet runa, vai par gaļu, vai par makšķerēšanas prieku.

deko, 5.marts 2015, 21:32

Iesaku parādīt runai, kurp viņa var iet, lai būtu.

Runa jaunajos MN ir par to, ka MN ir jākļūst īsākiem, vienkāršākiem, vērstiem uz hobiju, nevis gaļas sagādes funkciju.

V.S.O.P., 5.marts 2015, 21:35

ko tad es saku? liekat mierā tiem kātiem, tie velcei ir vajadzīgi, ar tiem ķer zivis. samazinat paturamo lomu. zivis gribas vairāk noķert, bet ne izvest krastā. no kā dabai būs lielāks ieguvums, viens kāts laivā un izved 5 vai 2 kati laivā un izved 3.

deko, 5.marts 2015, 21:43


Kad 1 kāts un paņem vienu, tik cik var apēst. Tirgot nevajag.
5.marts 2015, 21:45 | links
 
....
iesaku forumu palasīt cītīgāk un saprast, par ko iet runa, vai par gaļu, vai par makšķerēšanas prieku.

deko, 5.marts 2015, 21:32

Iesaku parādīt runai, kurp viņa var iet, lai būtu.

Runa jaunajos MN ir par to, ka MN ir jākļūst īsākiem, vienkāršākiem, vērstiem uz hobiju, nevis gaļas sagādes funkciju.

V.S.O.P., 5.marts 2015, 21:35


ko tad es saku? liekat mierā tiem kātiem, tie velcei ir vajadzīgi, ar tiem ķer zivis. samazinat paturamo lomu. zivis gribas vairāk noķert, bet ne izvest krastā. no kā dabai būs lielāks ieguvums, viens kāts laivā un izved 5 vai 2 kati laivā un izved 3.
5.marts 2015, 21:43 | links
 
....
iesaku forumu palasīt cītīgāk un saprast, par ko iet runa, vai par gaļu, vai par makšķerēšanas prieku.

deko, 5.marts 2015, 21:32

Iesaku parādīt runai, kurp viņa var iet, lai būtu.

Runa jaunajos MN ir par to, ka MN ir jākļūst īsākiem, vienkāršākiem, vērstiem uz hobiju, nevis gaļas sagādes funkciju.

V.S.O.P., 5.marts 2015, 21:35
Ko tad mokās-aizliedz paturēt lomā zivis un nekādu problēmu...paliek tikai sports

valdiszarins, 5.marts 2015, 21:40


Centies palikt korekts, Valdi
5.marts 2015, 21:43 | links
 
....
iesaku forumu palasīt cītīgāk un saprast, par ko iet runa, vai par gaļu, vai par makšķerēšanas prieku.

deko, 5.marts 2015, 21:32

Iesaku parādīt runai, kurp viņa var iet, lai būtu.

Runa jaunajos MN ir par to, ka MN ir jākļūst īsākiem, vienkāršākiem, vērstiem uz hobiju, nevis gaļas sagādes funkciju.

V.S.O.P., 5.marts 2015, 21:35

Ko tad mokās-aizliedz paturēt lomā zivis un nekādu problēmu...paliek tikai sports
5.marts 2015, 21:40 | links
 
bet tagad jau tev spiningojot nav aizliegts likt papildus pīcku uz dzīvo (daudzi tā dara) = tad tas vienāds ar 2 velces kātiem. Ja nemalds 2 copes rīki bija vienmēr atļauti.

Jā un copes metodes tops mainās - atceros zives laikos velce bija panaceja, tad nāca džerks, tvi
čs - un tagad gumijas aka džigs...
5.marts 2015, 21:36 | links
 
....
iesaku forumu palasīt cītīgāk un saprast, par ko iet runa, vai par gaļu, vai par makšķerēšanas prieku.

deko, 5.marts 2015, 21:32


Iesaku parādīt runai, kurp viņa var iet, lai būtu.

Runa jaunajos MN ir par to, ka MN ir jākļūst īsākiem, vienkāršākiem, vērstiem uz hobiju, nevis gaļas sagādes funkciju.
5.marts 2015, 21:35 | links
 
deko, kur problēma? Velce nav izslēgta. Ir samazināts rīku skaits no 2 uz vienu. Tāpat kā jebkuram, kas spiningo (džiga, mikro džiga, twitcha, džerka un citās tehnikās). Daudzās valstīs tā ir aizliegta metode vai stipri ierobežota un tās ir valstis, kur plēsīgo zivju resursi ir lielāki. Esmu 4 gadu laikā 1 reiz velcējis un nav bijušas problēmas noķert mēra līdakas, tajā dienā, kad uz twitcha pierunāt mēru neizdevās. Esmu drošs, ka ir cilvēki, kuru iekšējais kodekss vai attieksme pret zivju resursiem ir daudz stingrāka nekā esošie noteikumi vai jaunie piedāvātie. Arī es tāds esmu. Paturu tikai tik cik 2 cilvēkiem vajag vakariņām - 1 zandarts vai līdaka vai 3-5 asari. Būtu bērni - par 1 vai 2 zivīm vairāk un viss. Man tā ir tikai un vienīgi balva par labi pavadītu dienu un laiku, ko varu veltīt savam lielākajam hobijam. Un tie, kas mani pazīst zin cik daudz tas man nozīmē. Žēl, ka nespējam palūkoties uz makšķerēšanu kā procesu, hobiju, izaicinājumu attīstībai un prasmēm. Diemžēl ir nepieciešams rūpēties par to, lai būtu tas resurss pēc gada, 5 un 50mit. Var jau teikt, ka man viss po kamēr ir tīkli, bet aizmirstam, ka tie legālie tīkli nav visur, bet plēsēju problēmas ir daudz viet un arī tur, kur nav tīklinieki. Piekrītu teiktajam par kontroles problēmām - par maz uz mūsu makšķernieku skaitu. Bet tas man nenozīmē, ka varu ņemt cik gribu, ko gribu un ķert ar, ko tik ienāk prātā... No tā jau sliktāk ar laiku būs tikai man nevis tiem, kuri nav spējīgi vadības līmenī atvērt acis un risināt nepietiekošo resursu, atalgojuma, motivācijas, pārklājuma problēmas kontrolē...

kristsKG, 5.marts 2015, 21:24



iesaku forumu palasīt cītīgāk un saprast, par ko iet runa, vai par gaļu, vai par makšķerēšanas prieku.
5.marts 2015, 21:32 | links
 
Gan troksnis, gan vibrācija... Daugavas posmā veči meta vizuļus tūlīt aiz garām pabraukušas laivas, mutuļos, tas nekas, ka 30 m dziļums apakšā... rezultatīvi.

V.S.O.P., 2.marts 2015, 09:22


Pārfrāzējot šo var patentēt jaunu makšķerēšanas metodi. Enkuro laivu starp diviem svariem, ieliec robā un zivis pašas lēks laivā.
Kā anekdotē no autobusa nekāpsim.
Ar cieņu.

addd, 5.marts 2015, 21:28[/quote]

Lūdzu precizē domu sakarā ar MN. Neuztvēru ierosinājumu.
5.marts 2015, 21:31 | links
 

Gan troksnis, gan vibrācija... Daugavas posmā veči meta vizuļus tūlīt aiz garām pabraukušas laivas, mutuļos, tas nekas, ka 30 m dziļums apakšā... rezultatīvi.

V.S.O.P., 2.marts 2015, 09:22[/quote]

Pārfrāzējot šo var patentēt jaunu makšķerēšanas metodi. Enkuro laivu starp diviem svariem, ieliec robā un zivis pašas lēks laivā.
Kā anekdotē no autobusa nekāpsim.
Ar cieņu.
5.marts 2015, 21:28 | links
 
deko, kur problēma? Velce nav izslēgta. Ir samazināts rīku skaits no 2 uz vienu. Tāpat kā jebkuram, kas spiningo (džiga, mikro džiga, twitcha, džerka un citās tehnikās). Daudzās valstīs tā ir aizliegta metode vai stipri ierobežota un tās ir valstis, kur plēsīgo zivju resursi ir lielāki. Esmu 4 gadu laikā 1 reiz velcējis un nav bijušas problēmas noķert mēra līdakas, tajā dienā, kad uz twitcha pierunāt mēru neizdevās. Esmu drošs, ka ir cilvēki, kuru iekšējais kodekss vai attieksme pret zivju resursiem ir daudz stingrāka nekā esošie noteikumi vai jaunie piedāvātie. Arī es tāds esmu. Paturu tikai tik cik 2 cilvēkiem vajag vakariņām - 1 zandarts vai līdaka vai 3-5 asari. Būtu bērni - par 1 vai 2 zivīm vairāk un viss. Man tā ir tikai un vienīgi balva par labi pavadītu dienu un laiku, ko varu veltīt savam lielākajam hobijam. Un tie, kas mani pazīst zin cik daudz tas man nozīmē. Žēl, ka nespējam palūkoties uz makšķerēšanu kā procesu, hobiju, izaicinājumu attīstībai un prasmēm. Diemžēl ir nepieciešams rūpēties par to, lai būtu tas resurss pēc gada, 5 un 50mit. Var jau teikt, ka man viss po kamēr ir tīkli, bet aizmirstam, ka tie legālie tīkli nav visur, bet plēsēju problēmas ir daudz viet un arī tur, kur nav tīklinieki. Piekrītu teiktajam par kontroles problēmām - par maz uz mūsu makšķernieku skaitu. Bet tas man nenozīmē, ka varu ņemt cik gribu, ko gribu un ķert ar, ko tik ienāk prātā... No tā jau sliktāk ar laiku būs tikai man nevis tiem, kuri nav spējīgi vadības līmenī atvērt acis un risināt nepietiekošo resursu, atalgojuma, motivācijas, pārklājuma problēmas kontrolē...
5.marts 2015, 21:24 | links
 
ok. :)abpusēji.
5.marts 2015, 21:22 | links
 
..... Asaris ir viens no lēnak augošajam zivīm.
Daffaj aizliedzam, vismaz uz kādu laiku?! :-)

dakterp, 5.marts 2015, 21:20


Šādu priekšlikumu nesaņēmām.
5.marts 2015, 21:22 | links
 
Vēl tik ēsmas -sliekas garumu vajag ierobežot.

daugavietis, 5.marts 2015, 21:18


Nepilnīgs piedāvājums, vāja klasifikācija.

Nemeklē kašķi, lūdzu. OK?
5.marts 2015, 21:20 | links
 
vēl man ir no ebaja uzsūtīta sistēma velcei ar beigtu zivi - tad var pielikt pludu un teikt ka eju uz "dzīvo"

osscar, 5.marts 2015, 21:16

Tak simts unvienu domu var izdomāt.
Bet to tak nevajag. Jastrādā tā, lai neaizskartu nevienu no copes metodēm.
Cik dzirdēts, tad uz micro jig lopā kerās asari un zandarti. Asaris ir viens no lēnak augošajam zivīm.
Daffaj aizliedzam, vismaz uz kādu laiku?! :-)
5.marts 2015, 21:20 | links
 
Vēl tik ēsmas -sliekas garumu vajag ierobežot.
5.marts 2015, 21:18 | links
 
addd, pavaicājiet šo jautājumu BIOR, viņi ir kompetentāki.

Akmens_Viesis, 5.marts 2015, 18:18

Jūsu kolēģis izteica apgalvojumus uz kuru pamata tiek virzīti priekšlikumi noteikumu maņai. Atbildi sniegt kaunās. Tēzes kā dievam.
Ko es parasts makšķernieks jautāšu BIOR tad jau labāk premjeram varbūt viņa zin?
Ar cieņu.

addd, 5.marts 2015, 21:04


varbūt palasi šo: http://failiem.lv/u/hwwcefm

Samērā maldīga ir doma, ka uz katru jautājumu nekavējoties atbildēšu, pārāk daudz provokāciju.
5.marts 2015, 21:17 | links
 
vēl man ir no ebaja uzsūtīta sistēma velcei ar beigtu zivi - tad var pielikt pludu un teikt ka eju uz "dzīvo"
5.marts 2015, 21:16 | links
 
jā var velcēt auklu tinot uz tukša aliņa : D

osscar, 5.marts 2015, 21:12

Un ne tikai
5.marts 2015, 21:13 | links
 
jā var velcēt auklu tinot uz tukša aliņa : D
5.marts 2015, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager