Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
no Akmens_Viesis
Ļoti savdabīgs secinājums, kad viena no plēsēju saudzēšanas versijām ir ierobežot velci līdz vienam kātam, kā tas ir Igaunijā.
Divi vīri laivā, divi kāti, kur problēma.

Problēma ir tajā, ka jūs nepamatoti aizliedzat, argumentu nav-kapēc? vnk aizliedzat. tas nav risinājums.

deko, 5.marts 2015, 19:28


Palasi noteikumus, tur ir komentāri.
5.marts 2015, 19:31 | links
 
no Akmens_Viesis
Ļoti savdabīgs secinājums, kad viena no plēsēju saudzēšanas versijām ir ierobežot velci līdz vienam kātam, kā tas ir Igaunijā.
Divi vīri laivā, divi kāti, kur problēma.

Problēma ir tajā, ka jūs nepamatoti aizliedzat, argumentu nav-kapēc? vnk aizliedzat. tas nav risinājums.
5.marts 2015, 19:28 | links
 
Veči, tad tos noteikumus vēl tikai apspriežam mēs, vai jau ministrijā? Es noskatijos, ka 51. Noteikumi stājas spēkā 2015.gada 31.martā. un nodomāju ka jau ir pieņemts...

televiks, 5.marts 2015, 19:22


Vēl nav apstiprināti, bet šādus ir plānots aizstāvēt un uz tiem tiekties.
5.marts 2015, 19:25 | links
 
Rusicismi ir pārpārēm, tur jāņem vēra, ka paaudžu maiņa minstrijā vēl nav :( Daudz varētu labot, bet palabojām tikai dažus, īpaši smagos zivju "iegūšanas" gadījumus, fiziski maz laika.
5.marts 2015, 19:24 | links
 
Veči, tad tos noteikumus vēl tikai apspriežam mēs, vai jau ministrijā? Es noskatijos, ka 51. Noteikumi stājas spēkā 2015.gada 31.martā. un nodomāju ka jau ir pieņemts...
5.marts 2015, 19:22 | links
 
no Akmens_Viesis
Sportisti vēlas aizliegt pensionāriem velcēt?

patin atpakaļ un izlasi vēl vienu reizi, ja nesapratīsi, tad labāk nedomā arī noteikumus, nekas labs nesanāks.
5.marts 2015, 19:21 | links
 
Usis,
man jau pie kājas,tāpat zinu ka manā mūžā zivju šajā pusē vairāk nebūs...Interasanti ,vai 'karstasinīgie' Ikauņi arī tik azartiski copes noteikumus apspriež?
5.marts 2015, 19:20 | links
 
Toni, ko smaidi, arī fano par rusicismiem:)
5.marts 2015, 19:13 | links
 
:D
5.marts 2015, 19:12 | links
 
Par maniem bērniem neuztraucies!Tiec pie saviem!Ne plikas idejas vārdā te spirinies.

daugavietis, 5.marts 2015, 18:52


Neesi rupjš, anoņimka.
5.marts 2015, 18:59 | links
 
Cik biedrības mūsu mazajā valstī ir nepieciešamas?
5.marts 2015, 18:54 | links
 
Par maniem bērniem neuztraucies!Tiec pie saviem!Ne plikas idejas vārdā te spirinies.
5.marts 2015, 18:52 | links
 
Manis pēc kaut 2 līdakas paturamas pēc noteikumiem.Ar vienu man pietiek. :)Tik tas biedrību karš gan besī!Cik var!Jūs viens otru pēc ģīmjiem ziniet.Tad ko te žulti gāžat?Izvillojaties un miers!

daugavietis, 5.marts 2015, 18:50


Biedrību karu provocē ministrija un tie, kuri nespēj pie viena galda ar pārējim sēdēt. Bet Tu lej ūdeni uz viņu dzirnavām. Komentē par lietu.
5.marts 2015, 18:52 | links
 
Manis pēc kaut 2 līdakas paturamas pēc noteikumiem.Ar vienu man pietiek. :)Tik tas biedrību karš gan besī!Cik var!Jūs viens otru pēc ģīmjiem ziniet.Tad ko te žulti gāžat?Izvillojaties un miers!
5.marts 2015, 18:50 | links
 
marcinsch,necepies!Tie vsopisti un tam līdzīgie,te plēš valsts kumosu daļās.Gatavi rīkli viens otram pārgrauzt.Tā vietā,lai naudu godīgi pelnītu,sēž valstij uz kakla un raksta te komentārus-darba laikā!Fui!!!

daugavietis, 5.marts 2015, 18:41


Pats sve liecies skaists :) vai ne? Bet esi prasts melis. Neviens neko neplēš, par savu un tavu bērnu makšķerēšans iespējām rūpējas, kamēr tu te gaisu maitā. Kārtējā anoņimka.
5.marts 2015, 18:48 | links
 
vēl manis pēc var normu kaut uz vienu zivi samazināt, bet vismaz man vienu zivi gribas aizvest mājās , nevis pirkt veikala talapiju vai hormonālo lasi. jā, kad mērs bija 45, bezzivju copes bija mazāk, bet kad pacēla uz 50 - reāli zivi vairs nesanāk atvest mājās. tas par līdaku. Ok, lai paliek 50- badā neesmu, bet šie noteikumu , kā jau minēts npārmācīs cilvēku.
5.marts 2015, 18:46 | links
 
Lasot visu šo murgu ar apsaukāšanos, cits cita lamāšanu,kauns par Jums vīri(abās karojošās pusēs).Nu pieņemiet tos noteikumus kādus gribiet,samaziniet aizliedziet.Kāds no tā būs labums.Ja nebūs kontroles,tad visa šitā grozīšana ir kaķim zem astes.Kā dragāja uz velci,tā arī dragās.Kas tagad bāza visu kulēs,tas arī pēc jauniem MN visu bāzīs kulē.Tad kāpēc mēs ievērojam ceļu satiksmes noteikumus (domāju,ka lielākā daļa),tāpēc,ka zinām,ka no krūmiem jebkurā vietā var izlekt zaļais vīriņs ar strīpaino rundziņu.Makšķerēšanā jābūt apmēram tam pašam.Manis pēc ieviešiet to LM,kur gribat.Kur tad mūsu zemē ir tas zivju eldorado( ar dažiem izņēmumiem),kur nauda nāks griezdamās.Nekur.Zivju uzvedība ir neprognozējama.Vakar ķērās,šodien nē.

marcinsch, 5.marts 2015, 18:19


Kādreiz cl.lv bija pilns ar bildēm, kurās līdakas turēja aiz acīm. Tagad tā vairs neredz. Vai ne? Lūk... mainās pamazām...

Ir skumji, ka pāris intereneta huļigāni no MRK spēj radīt viedokli par visiem, kuri piedalās MN pārveidošanā. Tiešam skumji, būtu nākuši strādāt, ja enerģijas gana.

Šeit var jeuplādēt visjaunāko N versiju, kuras apspriešana ministrijā vēl priekšā:
http://failiem.lv/u/qhdkwcc

Šodienas MIG/URIG sēdē piedalījās arī BIOR pārstāvis. LM kārtību šodien neskatījām, jo palika ļoti maz laika un saņēmām informāciju, ka pašvaldību savienība arī ir noformulējusi viedokli, gribam ar to iepazīties.
5.marts 2015, 18:45 | links
 
Sportisti vēlas aizliegt pensionāriem velcēt?

Ļoti savdabīgs secinājums, kad viena no plēsēju saudzēšanas versijām ir ierobežot velci līdz vienam kātam, kā tas ir Igaunijā.
Divi vīri laivā, divi kāti, kur problēma.

Vēl jābrīnās, kā es vienlaikus paspēju būt arī tajā forelistu mafijā, kas vispār cenšoties iznīdēt līdakas Latvijā.

un vispār -
šodienas dokuments ir izlikts šeit.

http://www.mosp.lv/blog/uncategorized/makskeresanas-noteikumu-projekta-versijadarba-variants-05-0-2015/#more-1533

ir grūti tur lasīt, jo pazudis formatējums. Ja kāds grib lasīt doc failā, lai atsūta man PM savu e-pastu. Es sāku lasīt, arī man ir vēl, ko ieteikt.
5.marts 2015, 18:43 | links
 
mani 2 santīmi:

par velci : es neteiktu, ka velce ir tik rezultatīva, ka tā jaaizliedz - man bijušas n-tās reizes , kad nav nepiesitiena, es pat teiktu, ka no 3 reizēm veinā - vienu mēru noķeru. Bet pieci mēri 10 gados - nereizes.

Par skaitu - tas pats - ir bijis padsmit zemmēru - tā ap 40- 49 - bet neviena mēra. 5. mēri man LV copē nav bijuši nevienu reizi. ne mētājot ne velcējot, kaut ir bijušas trofejzivis.

manis pēc tās 3 zivis var atstāt, bet aizliegt velci - neredzu pamatu. nav jau tā, ka velcētāji velk siekiem, tad jau džerks ar jāaizliedz.
5.marts 2015, 18:42 | links
 
marcinsch,necepies!Tie vsopisti un tam līdzīgie,te plēš valsts kumosu daļās.Gatavi rīkli viens otram pārgrauzt.Tā vietā,lai naudu godīgi pelnītu,sēž valstij uz kakla un raksta te komentārus-darba laikā!Fui!!!
5.marts 2015, 18:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager