Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Nu baigi smagi mums iet. Laikam būs jāpiesakās kādā organizācijā un arī jāiet kādā sēdē padir$t.

1) Maksķerēšanas noteikumus nevajag mainīt, bet precizēt un pastiprināt kontroli.
2) Jaunus piedāvājumus un idejas tiešām vajag izdiskutēt, apspriest un paskaidrot tautai to ieviešanas iemeslu (varbūt ne visi zina kādēļ konkrētais punkts ir radīts, bet noteikti tam ir kāds pamatojums).

Ja visi paturētu 5 mēra līdakas un šo noteikumu ievērotu, tad ticiet man, nekas ar līdaku populāciju Latvijā nenotiks.

Bet mainīt šo ciparu uz 3, nemainot kontroles apjomu un kvalitāti, ir deguna urbināšana.
3.marts 2015, 13:03 | links
 
Attaisnot savu darbu ar protokoliem ir stulbi, vienkāršāk ir noķert vienu bez kartes, nekā maliķi ar tīklu, vai cemmerētāju.
Nu protams, ka copmanis nebrauca uz sēdi Rīgā,....un ...

opusums, 3.marts 2015, 11:41
Beidz liekuļot, Mk pārkāpti, sods, tikai tā var to lietu sakārtot, nevis inspektoriem jāķer maluzvejniekus, bet mēs makšķernieki svētās govis mums piedodami sīki pārkāpumi. Ja cilvēki sapratīs, ka jebkurš pārkāpums draud ar sodu un arunāties nevarēs, tad sāks domāt pirms kaut ko darīs.

Malikis2011, 3.marts 2015, 13:01


Pats ceturtdien būsi? 14.00
3.marts 2015, 13:02 | links
 
Attaisnot savu darbu ar protokoliem ir stulbi, vienkāršāk ir noķert vienu bez kartes, nekā maliķi ar tīklu, vai cemmerētāju.
Nu protams, ka copmanis nebrauca uz sēdi Rīgā,....un ...

opusums, 3.marts 2015, 11:41

Beidz liekuļot, Mk pārkāpti, sods, tikai tā var to lietu sakārtot, nevis inspektoriem jāķer maluzvejniekus, bet mēs makšķernieki svētās govis mums piedodami sīki pārkāpumi. Ja cilvēki sapratīs, ka jebkurš pārkāpums draud ar sodu un arunāties nevarēs, tad sāks domāt pirms kaut ko darīs.
3.marts 2015, 13:01 | links
 
balodi. Aizej tak beidzot pie daktera. Tev vienmēr kautkas rādās. Kādreiz tev rādijās, ka Zvaigznes vietā raksta Birkovs, tagad tev rādās, ka Manā vietā raksta Zvaigzne. Aizej pie daktera, nemoki sevi. :))
3.marts 2015, 12:59 | links
 
2015 janvāris , ezers Plaudis, copmaņu 20, atbrauc inspektors, atrod vienu copmani bez kartes.
Inspektors raksta protokolu, vīriņš saka, ka nopirks, lai atlaiž, min dažādus iemeslus, bet inspektors saka man kaut kā šis brauciens jāataisno, ko es velti atbraucu, kaut vai viens protokols ir jaasastāda.

opusums, 3.marts 2015, 11:20

Pareizi inspektors izdarīja, jo 90% ka inspektors viņu nesatiks tuvākā gada laikā un ja ir sastādīts protokols datu bāzē parādās, bet ja tā viņam pirmā reize tad var pie izskatīšanas izteikt brīdinājumu.Labi ja vietējais un inspektors pašvaldības, var paņemt paskaidrojumu un otrā dienā makšķernieks pārāda karti, bet labāk lai ir datu bāzē un tad nākošreiz ja citā novadā trāpās un atkal stāsta ka karte mājās pēc pilnas programmas.
3.marts 2015, 12:55 | links
 
 
Skabarga.
Ja esi pamanijis, tad uz personālijām parasti pāriet tie kuriem trūkst argumentu! :)
balodim nekādīgi nevar pieņemt to, ja kādam/iem ir savādāks viedoklis kā viņam. Un ja viedokļi nesakrīt, tad jebkuriem paņēmieniem oponenti ir "jānovāc no skatuves".
Tā vietā, lai balodis atbildētu uz jautājumu kāpēc viņš personīgi ir PRET to, lai plašāka publika izskata MIG izskatāmo MN versiju viņš kā parasti pāriet uz personālijām. Jo tā taču ir vieglāk - nav jāatbild uz jautājumiem uz kuriem nevēlās atbildēt. Kā jau iepriekš tika minēts - balodis nekad neatzīs savas kļūdas un nepiekritīs citiem viedokļiem, ja ari tie būs labāki, jo nesakrīt ar viņa viedokli. Vairākkārt par to jau esmu pārliecinājies. Un tādi vēl skata pēc piedāvā sadarbību. Pa lielam tas '"piedāvājums" izskan, lai pēc tam varētu plātīties'- es taču piedāvāju!

urmaas, 3.marts 2015, 12:43


Zvaigzne, savu biogrāfiju raksti pirmajā personā, lūdzu. Šādus melus izplatīt pat urmasam būtu kauns.
3.marts 2015, 12:49 | links
 
Snipiens!
Man tas jautājums interesēja un es pajautāju.
Ja Tu brauc virsū, tad varu Tev ieteikt pajautāt pašam, BIOR e-pastu atradīsi.

guntarskl, 3.marts 2015, 11:46

Re cik tālu esam dadzīvojušies,ka jebkurš,manuprāt normāls jautājums tiek uztverts par uzbraucienu!:(Bet ok...es pajautāju...Tu atbildēji.A par BIORU...jā ir tur vēl gudras galvas palikušas un viņos ar vajadzētu ieklausīties!

snipiens, 3.marts 2015, 11:54


MRk ieklausās BIORā tad, kad vajag Balodi dušīt copeslietās ;)
Tad, kad BIOR apgalvoja, ka zveja Buļļupē nav jāaizliedz, tad MRK valdes loceklis Zvaigzne kopā ar LMA Birkovu stūma zvejniecības aizliegšanu un pat makšķerniekus bija gatavi no Buļļupes izdzīt, tikai lai zvejniekiem ieriebtu ;)

Sanāk, ka vienmēr nav jāklausa... vai kā? Klāva, Zvaigzne - kā tur ir? Ir BIOR jāklausa? visā?
3.marts 2015, 12:45 | links
 
Skabarga.
Ja esi pamanijis, tad uz personālijām parasti pāriet tie kuriem trūkst argumentu! :)
balodim nekādīgi nevar pieņemt to, ja kādam/iem ir savādāks viedoklis kā viņam. Un ja viedokļi nesakrīt, tad jebkuriem paņēmieniem oponenti ir "jānovāc no skatuves".
Tā vietā, lai balodis atbildētu uz jautājumu kāpēc viņš personīgi ir PRET to, lai plašāka publika izskata MIG izskatāmo MN versiju viņš kā parasti pāriet uz personālijām. Jo tā taču ir vieglāk - nav jāatbild uz jautājumiem uz kuriem nevēlās atbildēt. Kā jau iepriekš tika minēts - balodis nekad neatzīs savas kļūdas un nepiekritīs citiem viedokļiem, ja ari tie būs labāki, jo nesakrīt ar viņa viedokli. Vairākkārt par to jau esmu pārliecinājies. Un tādi vēl skata pēc piedāvā sadarbību. Pa lielam tas '"piedāvājums" izskan, lai pēc tam varētu plātīties'- es taču piedāvāju!
3.marts 2015, 12:43 | links
 
balodi.Pie kārtīga jurista tava "viena makšķerēšanas reize-diennakts" tiks apgāzta vienā setā!urmaas, 3.marts 2015, 11:41Ezēlītim nastu,Uzkrauj mugurā,Zvanīnš raud, bet lopiņšNenojaus nekā...īīīi`āāā, lopiņš nenojauš nekā...šī dziesmiņa ir par tādiem kā urmaas. Tik par tīģeri viņš, škiet, nekad nekļūs... :(Nastu nes, kas jānesUn pats sev liekās skaists...īīī`āā...Sāc domāt pats, urmaas. Tev nav jārēj kā neaudzinātam uz visu, ko saimnieks liek.

V.S.O.P., 3.marts 2015, 11:47

balodi. Paškritika ir laba lieta. Ideāls sevis raksturojums! Tā turpini un ne tikai par ēzeli kļūsi! :DDD
3.marts 2015, 12:32 | links
 
O jā ! Nu jau aizgāja uz personību apvainojumiem.... tas te tik pazīstami !!! :) Nu ko vīri - vēl sākiet piekasīties pareizrakstībai un tam , cik klases kurš beidzis.
Un vēl neredzu komentus par urlām ??? KAs tad nu , ikdienas komentos pie visa sliktā tie tiek piesaukti ,,priekšā un pakaļā,, ! Saprotu , ka šoreiz pie MN apstiprināšanas nav pat tuvumā neviens ar NELATVISKU uzvārdu. :)
Bet ne tikai zemūdes mednieki klusē , arī forelisti - jo nav viņu interesēs makšķerēšanas lieguma atjaunošana pēc ,,vecajiem standartiem,, jo tad šo nodarbe pie upēm agros pavasaros būtu atkal pretlikumīga. Bet te jau atkal būs tas ko apspriežat - mazākums noteiks , ko vairākumam darīt .
:)
3.marts 2015, 12:06 | links
 
Snipiens, es jau iekšās dabonu par to vien, ka es šeit esmu:)
3.marts 2015, 12:05 | links
 
Snipiens!
Man tas jautājums interesēja un es pajautāju.
Ja Tu brauc virsū, tad varu Tev ieteikt pajautāt pašam, BIOR e-pastu atradīsi.

guntarskl, 3.marts 2015, 11:46


Re cik tālu esam dadzīvojušies,ka jebkurš,manuprāt normāls jautājums tiek uztverts par uzbraucienu!:(Bet ok...es pajautāju...Tu atbildēji.A par BIORU...jā ir tur vēl gudras galvas palikušas un viņos ar vajadzētu ieklausīties!
3.marts 2015, 11:54 | links
 
Kļava melo!:)
3.marts 2015, 11:51 | links
 
Snipiens!
Man tas jautājums interesēja un es pajautāju.
Ja Tu brauc virsū, tad varu Tev ieteikt pajautāt pašam, BIOR e-pastu atradīsi.

guntarskl, 3.marts 2015, 11:46


Meli, par to, ka pats pajautāji.
3.marts 2015, 11:50 | links
 
Interesanti, kāpēc nevar izveidot noteikumus, kurus būtu viegli ievērot un kontrolēt, bez stulbiem punktiem ?

opusums, 3.marts 2015, 11:47


Var. Tkai tad makšķernieks bez juridiskās izglītības to nelasīs tālāk par pirmo lapaspusi.

Mums daudziem ir briesmīgs soc mantojums galvās.... nevis kā ievērot, bet par ko nedrāzīs... smagi...
3.marts 2015, 11:49 | links
 
balodi.
Pie kārtīga jurista tava "viena makšķerēšanas reize-diennakts" tiks apgāzta vienā setā!

urmaas, 3.marts 2015, 11:41


Ezēlītim nastu,
Uzkrauj mugurā,
Zvanīnš raud, bet lopiņš
Nenojaus nekā...

īīīi`āāā, lopiņš nenojauš nekā...

šī dziesmiņa ir par tādiem kā urmaas. Tik par tīģeri viņš, škiet, nekad nekļūs... :(

Nastu nes, kas jānes
Un pats sev liekās skaists...

īīī`āā...

Sāc domāt pats, urmaas. Tev nav jārēj kā neaudzinātam uz visu, ko saimnieks liek.
3.marts 2015, 11:47 | links
 
Interesanti, kāpēc nevar izveidot noteikumus, kurus būtu viegli ievērot un kontrolēt, bez stulbiem punktiem ?
3.marts 2015, 11:47 | links
 
Snipiens!
Man tas jautājums interesēja un es pajautāju.
Ja Tu brauc virsū, tad varu Tev ieteikt pajautāt pašam, BIOR e-pastu atradīsi.
3.marts 2015, 11:46 | links
 
Izraut vārdus no konteksta - tas ir sens MRK paņēmiens. Publicē visu ;)
3.marts 2015, 11:37 | citēt | nosūdzēt | links

Ķēzīties meistars kā vienmēr savā vietā. :D
Labāk izstāsti tautai kāpēc tā nevar iepazīties ar MIG apspriežamajiem MN?
3.marts 2015, 11:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager