Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Bet kas tas par idiotismu turēt to kātu obligāti rokā ? Vai piemēram , cilvēkam slimam ar artrītu par maz sāp , lai vēl radītu papildus slodzi un papildus sāpes ?
MOSP no savas pastāvēšanas brīža pilnīgi neko nav izdarījis lai makšķerniekam būtu labāk , un tagad dara visu lai būtu cik vien iespējams sliktāk . Vajadzētu likvidēt šo organizāciju kā sabiedrībai kaitniecisku un aizliekt viņas funkcionāriem pat tuvoties lietām kas saistītas ar makšķerēšanu .
Ps . neesmu MRK biedrs , nekad neesmu bijis viņu sanāksmēs , tas ir tikai mans personīgais viedoklis .

gintsgg, 2.marts 2015, 09:13

Makšķerēšana nav pienākums vai darbs, makšķerēšana ir hobijs. Tavs viedoklis par MOSP ir balstīts uz nepietiekamām zināšanām un ir kļudains.

V.S.O.P., 2.marts 2015, 09:20


Tieši tā , makšķerēšana nav pienākums vai darbs, makšķerēšana ir hobijs un šis hobijs mēdz būt arī slimiem cilvēkiem , bet MOSPam tas jau neinteresē , jo MOSP funkcionāri spēj domāt tikai par sevi , bet uz pārējiem spļauj virsū no augstā torņa .
Mans viedoklis ir kļūdains , bet pasaki ko MOSP ir izdarījis makšķernieka labā ?
2.marts 2015, 09:31 | links
 
to V.S.O.P.
Tad pasaki kāda starpība līdakai kuru noķer ar dzīvo vai mākslīgu mānekli?Ir tak noteikts izmērs un skaits ,tad kāda starpība kā ķert?

Ja jau tā rūp līdaku nārsts,tad pasaki kad līdakai ir lielākais žors(pēc manām domām vēlais rudens un pēcnārsts)tad bīdi lai tajos laikos neķertu līdaku.
2.marts 2015, 09:26 | links
 
Makšķerēšana nav pienākums vai darbs, makšķerēšana ir hobijs.

Tad kaapeec ierobežot un čakarēt cilvēkiem hobiju, kas nevar savādāk cīnīties ar problēmām, kas saistītas ar zivju populācijas saglabāšanu?
2.marts 2015, 09:26 | links
 
Tere!
Viens pamatots iemesls,kā dēļ vairumā pasaules valstu velcēšana ar motoru,pareizāk trollings,iekšējos ūdeņos liegts. Dēļ tā,ka propellera radītais ūdens virpulis pastiprināti piesaista zivis.

BrunoL, 2.marts 2015, 09:13


Gan troksnis, gan vibrācija... Daugavas posmā veči meta vizuļus tūlīt aiz garām pabraukušas laivas, mutuļos, tas nekas, ka 30 m dziļums apakšā... rezultatīvi.
2.marts 2015, 09:22 | links
 
Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

V.S.O.P., 1.marts 2015, 19:18[/quote]

Tad idioti,garentejat mums decembrii ledu,uz kura var uzkaapt!Galvenais jau visu aizliegt,kaa LV pienemts.Shogad pus februaari gaajam copeet uz karogiem.Nu nevienas copes,ja vinas negrib eest, iet uz naarstu,tad tu vari tai aalingii savu pliko gailiiti likt, vinaam poo. Laika apstaakli pasaulee ar mainaas,tik praatini daziem staav uz vietas...
2.marts 2015, 09:21 | links
 
Bet kas tas par idiotismu turēt to kātu obligāti rokā ? Vai piemēram , cilvēkam slimam ar artrītu par maz sāp , lai vēl radītu papildus slodzi un papildus sāpes ?
MOSP no savas pastāvēšanas brīža pilnīgi neko nav izdarījis lai makšķerniekam būtu labāk , un tagad dara visu lai būtu cik vien iespējams sliktāk . Vajadzētu likvidēt šo organizāciju kā sabiedrībai kaitniecisku un aizliekt viņas funkcionāriem pat tuvoties lietām kas saistītas ar makšķerēšanu .
Ps . neesmu MRK biedrs , nekad neesmu bijis viņu sanāksmēs , tas ir tikai mans personīgais viedoklis .

gintsgg, 2.marts 2015, 09:13


Makšķerēšana nav pienākums vai darbs, makšķerēšana ir hobijs. Tavs viedoklis par MOSP ir balstīts uz nepietiekamām zināšanām un ir kļudains.
2.marts 2015, 09:20 | links
 
Tere!
Viens pamatots iemesls,kā dēļ vairumā pasaules valstu velcēšana ar motoru,pareizāk trollings,iekšējos ūdeņos liegts. Dēļ tā,ka propellera radītais ūdens virpulis pastiprināti piesaista zivis.
2.marts 2015, 09:13 | links
 
Bet kas tas par idiotismu turēt to kātu obligāti rokā ? Vai piemēram , cilvēkam slimam ar artrītu par maz sāp , lai vēl radītu papildus slodzi un papildus sāpes ?
MOSP no savas pastāvēšanas brīža pilnīgi neko nav izdarījis lai makšķerniekam būtu labāk , un tagad dara visu lai būtu cik vien iespējams sliktāk . Vajadzētu likvidēt šo organizāciju kā sabiedrībai kaitniecisku un aizliekt viņas funkcionāriem pat tuvoties lietām kas saistītas ar makšķerēšanu .
Ps . neesmu MRK biedrs , nekad neesmu bijis viņu sanāksmēs , tas ir tikai mans personīgais viedoklis .
2.marts 2015, 09:13 | links
 
<
Bet vai tad taa nav ar jebkuru copes veidu?Sasniedzot zinaamu meistariibu taas zivis arii kjeraas.Un saukt meistarus par galjeniekiem,hmmm nez ko tu par NG teiktu?

Ruu, 2.marts 2015, 07:51


Paskaties savādāk, piem., samu nārsts - Jēkabpils, Līvāni, visas vietas zināmas, 24/7 strādā restorānu apgāde. Legāli. Gandrīz. Sarba laivas, kuras pastāvīgi, katru dienu velcē Burtniekā, vienu reizi, otru reizi, trešo reizi... Motovelce kaulus nelauž. Pie kam - netiek aizliegts, tik vienu kātu piedāvājm ņemt nost, lai visiem vienādi ;) Gan mētātājiem, gan velcētājiem :)

Runājot par NG - nebūtu slikti, ja NG mazāk bērtu ūdenī barību un mazāk atlaistu noķertās balstās zivis. Šis nav pārmetums NG, bet gan secinājums par zivju sabiedrībām, tās proporcijām un rezultātu. Šodien ieliksim MOSP lapā pagājušās piektdienas semināra tēmas, pārliecinies pats.
2.marts 2015, 08:48 | links
 
Willijs
Var jau piefīderot trīs maisus, bet jautājums ir un paliek-Vai to vajag? Pašiem vien par saviem ūdeņiem jārūpējas jo neviens to nedarīs!
2.marts 2015, 07:49
Tieši tā. Tikai kārtējie liegumi, kamēr nebūs pienācīgas kontroles, stāvokli neuzlabos.
2.marts 2015, 08:41 | links
 
Nē!Man savlaik pietika ar velces klasiskās pamēģināsanu lai saprastu ka tā ir nodarbe tikai un vienīgi gaļas iegūšanai!Ja to māk pareizi darīt tad rezultatīvāku zivju ieguves veidu ir grūti iedomāties,ja nu vienīgi vadu vilkšanu!Paldies dievam lielākajam vairumam ir ļoti maz saparašanas ka to pareizi darīt savādāk zivju mums būtu krietni mazāk!Braucat jūrā vai līcī un trollingojat cik uziet,bet iekšējos ūdeņos NĒ,NĒ un vēlreiz NĒ!Ne par velti Alūksnē tas ir aizliegts un man prieks par to!!!

willijs, 1.marts 2015, 21:31





Bet vai tad taa nav ar jebkuru copes veidu?Sasniedzot zinaamu meistariibu taas zivis arii kjeraas.Un saukt meistarus par galjeniekiem,hmmm nez ko tu par NG teiktu?
2.marts 2015, 07:51 | links
 
Man pietiktu ar auklu, svina pikuci un āķi! Tik to auklu palūgtu biku resnāku lai negriež rokas! Ēdamgumijas praktiski neizmantoju (pietiek ar parastajām), tā kā šajā ziņā jau esmu apdalīts. Var jau piefīderot trīs maisus, bet jautājums ir un paliek-Vai to vajag? Pašiem vien par saviem ūdeņiem jārūpējas jo neviens to nedarīs! Gadi iet, bet nekas jau nemainās un tuvāko padsmit gadu laikā nemainīsies arī! Vismaz uz labo pusi ne jo- Lozungs-Ja nevar nopīdot tad nav vērts darīt joprojām ir svarīgāks par visu pārējo! Arī par notikumiem kaimiņos! Parādiet man kaut vienu Tur augšā kurš būtu savādāks? Tad varbūt es noticēšu ka mums visur būs zivis, pārtikuši ļautiņi tās ķers priekam, nevis iztikai un copes bodēs opis pirks labo inventāru nevis uz diviem grabinās melnos centus vienai balto kārbiņai! Lūk tādas domas šajā drūmajā rītā!
P.S.Jābrauc uzlabot garīgo!)))
2.marts 2015, 07:49 | links
 
 
Arī taisnība. Man vienam pazīstamam Breša zemniekam ūdru pāris iztīrīja visu zivju dīķi pa vienu vasaru.
1.marts 2015, 22:53 | links
 
Cik bieži makšķernieki mes dzirdam par zivju papildinašanu ezeros???VAIRAK Notiek malu zveinieciba izposta musu ezerus neka mēs varam ar saviem katiņiem tur kaut ko baigi izķert.

pipars1987, 1.marts 2015, 22:10

sados un tados ezeros ik pa laikam kkas tiek ielaists,vismaz vidzeme.ka jau reiz teicu,dzivnieki-udri,udeles,zivjugarnji...zivis izposta daudz vairak neka brakari.itseviski udri,jo tie pavasari izrij vairums ikru.
1.marts 2015, 22:40 | links
 
Nē!Man savlaik pietika ar velces klasiskās pamēģināsanu lai saprastu ka tā ir nodarbe tikai un vienīgi gaļas iegūšanai!Ja to māk pareizi darīt tad rezultatīvāku zivju ieguves veidu ir grūti iedomāties,ja nu vienīgi vadu vilkšanu!Paldies dievam lielākajam vairumam ir ļoti maz saparašanas ka to pareizi darīt savādāk zivju mums būtu krietni mazāk!Braucat jūrā vai līcī un trollingojat cik uziet,bet iekšējos ūdeņos NĒ,NĒ un vēlreiz NĒ!Ne par velti Alūksnē tas ir aizliegts un man prieks par to!!!

willijs, 1.marts 2015, 21:31


Domāju tev personīgi jāliedz gan, sākot ar ēdamgumiju, kāts kopā ar spoli par 15 eiro, aukla 0,6, un tikai no krasta stāvot uz vienas kājas. Bez apvainojumiem.
1.marts 2015, 22:21 | links
 
Un atkal uz mani jautājumu par TIEŠĀ TUVUMA izteikšanu kautkādās mērvienībās nekas nav pakustējies.Tad varbūt tauvas jostu ari mēram dažos tiešos tuvumos pie privātiem ūdeņiem un dučiem tiešo tuvumu pie publiskajiem ūdeņiem,bet jūras tiešais tuvums rodas no privāto un publisko tiešo tuvuma reizinājuma.Vai tad nav forši?

arsiks, 1.marts 2015, 21:51



Tad, kad sāksi redzēt ūdeni būs tiešais tuvums, bet ja neredzi, uzliec briļļukus un būs tiešais ūdens tuvums. Tauvas joslai nav nekāds sakars ar tiešo ūdens tuvumu, galvenais jau ir spēja inspektoriem konstatēt un pierādīt pārkāpumu, var jau būt, ka ir meža dīvaiņi, kas ar makšķeri vazājas lieguma laikā gar ūdeņiem, bet caurmērā bez nodoma neviens lieguma laikā ar rīkiem nevazājas apkārt.
1.marts 2015, 22:11 | links
 
Cik bieži makšķernieki mes dzirdam par zivju papildinašanu ezeros???VAIRAK Notiek malu zveinieciba izposta musu ezerus neka mēs varam ar saviem katiņiem tur kaut ko baigi izķert.
1.marts 2015, 22:10 | links
 
Skiperis
Lazgaskātu/bambuseni drīkstēs izmantot tikai viendaļīgo. Jo savādāk nabaga vimbām bius pipec. :))

urmaas, 1.marts 2015, 22:03
bez spolēm...tikai kāts aukla āķis kā kaimiņiem EE bez maksas

valdiszarins, 1.marts 2015, 22:04

Bet tad es šmaukšos, drīkst? Pie kāta būs pietītas divas nagliņas uz kurām astotniekā būs uztīta aukla. :))
1.marts 2015, 22:09 | links
 
Drīz bus kā krievu laikos.ir nauda bet nopirkt var tikai mazu desas gabalinju lai ar citiem sanaktu.MUMS te ta pat makskeresanas inventaru iegadaties var bet zivis nokertas nemt nevar.Kur paliek ta nauda ko noperkam makšķerēšanas kartes,Ezeru licenses ????Ja visu to naudu iegulditu zivju mazulu ielaisanai mes nevaretu no zivim atkauties.
1.marts 2015, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager