Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Kompromisa ieteikums: Ja velcē, tad ar vienu kātu. Divus reizē pamētāt tač ar nevar... Kāda problēma?
1.marts 2015, 21:15 | links
 
Tātad ierobežosi ko? Zivju skaitu, vai rīkus?
Vainīga nav bise ka tā izšāva.:)
1.marts 2015, 21:14 | links
 
Urmaas var, var izkāst. Ne jau Lubāna izmēra ezeru, bet tādu normāla izmēra peļķi var. Iedomājies vienā reizē paņem 15 zivis. Dienas laikā ir tādas 4 reizes. Un tā regulāri gada laikā pastrādā un ezers jau ir tukšs.
1.marts 2015, 21:07 | links
 
urmaas- tas nav darbs kur var līdz pensijai var nostrādāt(veselību beidz nost, ja strādā nopietni) un es pie viņa neturos, jāskatās kaut kas nopietnāks.
1.marts 2015, 20:55 | links
 
Man labāks priekšlikums, katrs makšķernieks gada sākumā aiziet un samaksā VVD sodu 50 euro apmērā un ķer ko gib un cik var aizstiept, valstij labi, sodi iekasēti un kontrolēt nevajaga :D

Malikis2011, 1.marts 2015, 20:50

Tā Tu bez darba paliksi! :))
1.marts 2015, 20:51 | links
 
willijs,Es ar pievienojos tavam teiktajam,gribat velcēt tad ar airiem.Parsvarā jau visas trofeja zivis izsit ar to velci.

vienkars, 1.marts 2015, 20:45

Uzjautā Willijam par tiem medīgākajiem paņēmieniem kā izķert trofejas. Diezvai atzīsies. :))
1.marts 2015, 20:51 | links
 
Man labāks priekšlikums, katrs makšķernieks gada sākumā aiziet un samaksā VVD sodu 50 euro apmērā un ķer ko gib un cik var aizstiept, valstij labi, sodi iekasēti un kontrolēt nevajaga :D
1.marts 2015, 20:50 | links
 
Willijs
Bij gan saprotami. Bet kā redzi tie neesot atbilstoši mūsdienu laikmetam. :)
Micuks
Tas jau ir cits stāsts. Tu pats tā gribētu copēt? Un neticu, ka tā var izkāst ezeru. Tad jau vajag ari jig aizliegt. Jo tas ir viens no medīgākajiem rīkiem. Ja runa iet par plēsoņām.
Un vispār, kā teica tavs coms LISA - makšķeret ir bezjēdzigi.:))
Tad ko, aizliedzam vispar copēt? :)
1.marts 2015, 20:47 | links
 
willijs,Es ar pievienojos tavam teiktajam,gribat velcēt tad ar airiem.Parsvarā jau visas trofeja zivis izsit ar to velci.
1.marts 2015, 20:45 | links
 
Urmaas, ja velcē ar 2 kātiem laivā, tas vēl būtu ok. Bet ir redzētu kuģi kuri mauc ar 6 kātiem. 3 rumpji laivā un tik dragā uz riņķi. Dažs labs ezers šādā veidā ir krietni izkāsts.
1.marts 2015, 20:38 | links
 
urmaas!Savlaik tak pats teici ka vajag apakaļ vecos noteikumus!Nu tad par ko ir runa?Ja neatceramies kas tur bija rakstits tad izvelkam,noslaukam putekļus un izlasam!Viss līdz riebumam vienkārši un saprotami!Vai ne tā?!
1.marts 2015, 20:37 | links
 
Pats nevelcēju, ja nu vienīgi kādu reizīti pārbraucot no vietas uz vietu. Ar trollingu un velci un dovnrigeru nenodarbojos vispār. Bet tai pat laikā man nav ne mazākās nojausmas kāpēc būtu kāds no atļautajiem copes veidiem jānoliedz? Kuram tā liekās tupa laika pavadīšana a kuram tā ir atpūta.
1.marts 2015, 20:32 | links
 
Nesen skatījos kanālā Ohota i Ribalka teica,ka Krievijā daudzās ūdenstilpnēs ir aizliegta velcēšana. Raidījuma vadītājs teica,ka tā ir tupa un trula nodarbe un lielu māku nevajagot,tik braukā krustu šķērsu un kās zivis.
1.marts 2015, 20:27 | links
 
Nē seska radiniek!Pie ūdeņiem esmu vairāk neka Tu spēj iedomāties!Tev jau tik vairāk kātu,ūdu un makšķeru atļaut,bet tas jau tāpat neko nedos jo viss ir galvā un roķelēs!)))
1.marts 2015, 20:21 | links
 
Redzi urmas/zvaigzne/kļava

V.S.O.P., 1.marts 2015, 19:53


Pēdējā laikā grūti saprast, kas MRK "biedru " acauntu galā sēž - oriģināls vai tas ko pēc manas nelaiķa vecmāmiņas viedokļa labāk nekustināt......
1.marts 2015, 20:17 | links
 
Jaa Villij, laikam bez udens esi bijis, ka tik gudras domas naak galvaa, .....:)
1.marts 2015, 20:16 | links
 
Velcēšanu,trolingosanu un dovnrigerošanu ar motoriem iekšējos udeņos vajadzētu aizliegt kā tādu vispār,izņemot ar airīšiem!Un laivošanu atļaut tikai no 1.jūnija(izņemot licenzētās vietas kur tas ir atļauts)!Tad atkristu daudzi pārpratumi!A viss pārējais ir pupu mizas!Zemais ūdens līmenis sūdbambuļiem atkal neļaus tikt pie zivīm!))))
1.marts 2015, 20:14 | links
 
Tad sanak ta ja Lidakam liegums tad uz šķērsenes nedrikst jo ļoti biezi lidakas ņem un uz zandartu bļitkam ar nrvar kert jo ar bieži lidakas paņem:)))

pipars1987, 1.marts 2015, 19:15

Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

V.S.O.P., 1.marts 2015, 19:18

Tad jau vajadzēja pieņemt ka no 01.05-01.07. nevar makšķerēt no laivām aprīkotām ar motoriem un eholotēm ?

uldeens, 1.marts 2015, 19:28

Jo? Gribi pagarināt maluzvejniecības periodu?

V.S.O.P., 1.marts 2015, 19:32


Tad pasaki kāda starpība līdakai kuru noķer ar dzīvo vai mākslīgu mānekli?Ir tak noteikts izmērs un skaits ,tad kāda starpība kā ķert?

Ja jau tā rūp līdaku nārsts,tad pasaki kad līdakai ir lielākais žors(pēc manām domām vēlais rudens un pēcnārsts)tad bīdi lai tajos laikos neķertu līdaku.
1.marts 2015, 20:03 | links
 
Ir no kā mācīties. No tevis nevienas atbildes uz tev uzdotajiem jautājumiem četru gadu garumā.
Tev kā parasti-ja nav argumentu, tad pārej uz personālijām un apmelojumiem. Man personīgi nauda ienāk no strādāšanas. Mans darbs nav saistīts ar zivjsaimniecības nozari, vai kā tamlīdzīgi. Tā kā beidz melot un maldināt tautu.
1.marts 2015, 19:58 | links
 
Redzi urmas/zvaigzne/kļava

Tieši par šo ir stāsts. Jums ir svarīgi ķengāt Balodi. Tikai tāpēc jūs esat šeit. Nevienas copes atskaites, nevienas bildes, tikai samazgas un profili ar brīdinājumiem.

Laikam atkal diskusijas beigas :) Uz atvadām sakrālais jautājums:

Tad ko īsti MOSP ir izdarījusi sliktu Latvijas makšķerniekiem? LMA draugam radījusi nelabvēlīgu vidi eksistenciālu problēmu risināšanai? Tāpēc visa šī neauglīgā muldēšana? Tātad tomēr piķa rausi sargājat?

Neviena stabildes no jums, karotāji :)
1.marts 2015, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager