Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ir no kā mācīties. No tevis nevienas atbildes uz tev uzdotajiem jautājumiem četru gadu garumā.
Tev kā parasti-ja nav argumentu, tad pārej uz personālijām un apmelojumiem. Man personīgi nauda ienāk no strādāšanas. Mans darbs nav saistīts ar zivjsaimniecības nozari, vai kā tamlīdzīgi. Tā kā beidz melot un maldināt tautu.
1.marts 2015, 19:58 | links
 
Redzi urmas/zvaigzne/kļava

Tieši par šo ir stāsts. Jums ir svarīgi ķengāt Balodi. Tikai tāpēc jūs esat šeit. Nevienas copes atskaites, nevienas bildes, tikai samazgas un profili ar brīdinājumiem.

Laikam atkal diskusijas beigas :) Uz atvadām sakrālais jautājums:

Tad ko īsti MOSP ir izdarījusi sliktu Latvijas makšķerniekiem? LMA draugam radījusi nelabvēlīgu vidi eksistenciālu problēmu risināšanai? Tāpēc visa šī neauglīgā muldēšana? Tātad tomēr piķa rausi sargājat?

Neviena stabildes no jums, karotāji :)
1.marts 2015, 19:53 | links
 
Ja kādam ir tuva velcēšana ar dovnriger, tad paklanieties balodim. Jo ideja aizliegt velcēšanu ar dovnriger ir baloža mārtiņa ģenerēta un pieteikta izskatīšanai. Un nejau mospa, vai mig.
1.marts 2015, 19:43 | links
 
Kārtējais sviests baloža izpildijumā.Jo? Gribi pagarināt maluzvejniecības periodu?
1.marts 2015, 19:32 | citēt | nosūdzēt | links

Kā var pagarināt maluzvejniecības periodu, ja ar to nodarbojās cauru gadu 12 mēnešus dienu un nakti?
Kam tiek rakstīti noteikumi? Makšķerniekiem, vai maliķiem?
1.marts 2015, 19:37 | links
 
Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

Pareizi man maijaa vairaak liidaku paliks !

opusums, 1.marts 2015, 19:33


Pareizi. Un Tavas maija līdakas būs vēl vienu reizi iznārstot paguvušas.
1.marts 2015, 19:35 | links
 
Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

Pareizi man maijaa vairaak liidaku paliks !
1.marts 2015, 19:33 | links
 
Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

Pareizi man maijaa vairaak liidaku paliks !
1.marts 2015, 19:33 | links
 
Tad sanak ta ja Lidakam liegums tad uz šķērsenes nedrikst jo ļoti biezi lidakas ņem un uz zandartu bļitkam ar nrvar kert jo ar bieži lidakas paņem:)))

pipars1987, 1.marts 2015, 19:15

Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

V.S.O.P., 1.marts 2015, 19:18

Tad jau vajadzēja pieņemt ka no 01.05-01.07. nevar makšķerēt no laivām aprīkotām ar motoriem un eholotēm ?

uldeens, 1.marts 2015, 19:28


Jo? Gribi pagarināt maluzvejniecības periodu?
1.marts 2015, 19:32 | links
 
MANLIDAKAS NEINTRESE MAN INTRESE ZANDARTI ,UN UZ DZIVO IZMANTOT AUSLEJAS...

pipars1987, 1.marts 2015, 19:18


Nu ķer zandartus, viņi labi ķeras uz vizuļiem, uz ūdām nemaz tā neķeras. Līdakas laid vaļā(no vizuļa būs daudz vieglāk atlaist kā no ūdas) un viss būs jauki. Ne asakas!
1.marts 2015, 19:31 | links
 
Tad sanak ta ja Lidakam liegums tad uz šķērsenes nedrikst jo ļoti biezi lidakas ņem un uz zandartu bļitkam ar nrvar kert jo ar bieži lidakas paņem:)))

pipars1987, 1.marts 2015, 19:15

Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.

V.S.O.P., 1.marts 2015, 19:18


Tad jau vajadzēja pieņemt ka no 01.05-01.07. nevar makšķerēt no laivām aprīkotām ar motoriem un eholotēm ?
1.marts 2015, 19:28 | links
 
Balodi
Kāpēc Tu kārtējo reizi aicini mūs iestāties interešu grupā? Kāds no tā Tev labums?

urmaas, 1.marts 2015, 16:34


Labums no Jums - man nekāds :) Atrasties ar MRK vienā telpā pēc tā, ko esat sarakstījuši un ķezījušies, man personīgi, būs nepatīkami.

Bet Latvijas makšķerniekiem gan būs labums un tāpēc aicinu gan MRK, gan LMA. Kamēr Jūs provocējat strīdus un kašķus netā, nomelnojot citas beidrības, tikmēr pašvaldībām, ministrijām un citām iestādēm būs brīvas rokas ineterpretēt svas vēlmes. Pamtojums - Jūs makšķernieki, savā starpā nespējat vienoties. Makšķerniekus turpinās ignorēt vai pat čakarēt un tāpēc gan MRK, gan LMA ir jāspēj pārvarēt savas problēmas un kopējās lietas labā jāsāk uzklausīt arī citus viedokļus, jo citi jau sen gan uzklausa, gan vērtē Jūsējos.

Pacenties atbildēt bez rupjībām.
Šis pārmetums ir 4 gadus vecs, jo MRK čakarēja MOSP kopš paša sākuma.
1.marts 2015, 19:28 | links
 
Nakam gad vispr bus liegums uz ziemas makskeresanu
1.marts 2015, 19:23 | links
 
MANLIDAKAS NEINTRESE MAN INTRESE ZANDARTI ,UN UZ DZIVO IZMANTOT AUSLEJAS...
1.marts 2015, 19:18 | links
 
Tad sanak ta ja Lidakam liegums tad uz šķērsenes nedrikst jo ļoti biezi lidakas ņem un uz zandartu bļitkam ar nrvar kert jo ar bieži lidakas paņem:)))

pipars1987, 1.marts 2015, 19:15


Sanāk tā, ka paskaties spogulī. Ja Tev patīk tas džeks, ko tur redzi un patīk viņa filozofija, tad uz priekšu. Tieši dēļ šādas filozofijas dzīvo zivtiņu nākamgad nevarēs lietot no 1.02. līdz 1.05. un ūdām arī būs liegums.
1.marts 2015, 19:18 | links
 
Ka lidakas vispar nekeru,vinjas pasas keras.

pipars1987, 1.marts 2015, 19:12


Neķer viņas tagad, viņām nārsts tuvojas, pacieties līdz maijam. Nebojā sev copes priekus.
1.marts 2015, 19:16 | links
 
Tad sanak ta ja Lidakam liegums tad uz šķērsenes nedrikst jo ļoti biezi lidakas ņem un uz zandartu bļitkam ar nrvar kert jo ar bieži lidakas paņem:)))
1.marts 2015, 19:15 | links
 
Ka lidakas vispar nekeru,vinjas pasas keras.
1.marts 2015, 19:12 | links
 
kada starpiba kur ker vai niedres vaidziluma.liegums jau ir lidakai nevis uidai.

pipars1987, 1.marts 2015, 18:33

diezgan aspratigs esi.a ka tad tu lidakas ker,uz grunteni?
1.marts 2015, 19:09 | links
 
kada starpiba kur ker vai niedres vaidziluma.liegums jau ir lidakai nevis uidai.
1.marts 2015, 18:33 | links
 
pipars1987- jā un ķer zandartu un asari niedru malā :D Veči cik no Jums ir uz ūdas asari izvilcis?
1.marts 2015, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager