Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Balodi, tu esi kaut ko sajaucis vai pārpratis.
Es ar tevi pat netaisos diskutēt, tu varētu saņemties un neprovocēt tās "diskusijas".....
28.februāris 2015, 00:00 | links
 
OK, ignorējot MRK standartruporu sliktās audzināšans pazīmes secinām - MRK atbildes nav. Tātad arī diskusijas nav.

Ir noskaidrots makšķernieku viedoklis, kurš tiks ņemts vērā. {aldies tiem, kuri nobalsoja.

Savukārt MRK(LMA kabatas partijas) ētikas līmenis top skaidrāks ar katru postu. Ļoti līdzīgs, abi gānās par vienu un to pašu. Kāds par to noteikti maksā ;)

Runājot MRK vārdiem - ja mani aprunā, tātad esmu uz pareizā ceļa un traucēju makšķernieku piķi raust. Ar labu nakti, tovarišķi :)
Jums izdodas visai Latvijai pierādit, ka makšķernieki nespēj vienoties, šādi Jūs dodiet ZMZD manevriem zaļo gaismu :)

Bet mēs rīt uz copi :) Tagad ar labu nakti :)
27.februāris 2015, 21:49 | links
 
Paldis! Vsjoo panjatnā.
27.februāris 2015, 21:12 | links
 
Zdraste !
2d vergoju,niko nazinu kas pasauļī i kas jauns makšķ. not.(vai pārgrozījumi ir)
Vai uz ledus var list,cik sods?

teretere, 27.februāris 2015, 20:59

http://www.la.lv/aizliedz-atrasties-uz-visu-rigas-udenstilpju-ledus/
27.februāris 2015, 21:07 | links
 
Speciāli urmasam atkārtoju:

Vai MRK beidzot atbildēs uz jautājumu, daudzkārt uzdotu šeit, bet palikušu bez atbildes - ko MOSP ir sliktu izdarījis Latvijas makšķerniekiem šo 4 gadu laikā?

Neizvairieties no atbildes, jo pagaidām jūs visus savus trūkums cenšaties piedevēt citiem.

V.S.O.P., 27.februāris 2015, 20:26


Es gan nēesmu urmaas....
Baloža kungs, kāpēc un no kurienes šis jautājums, par vienu no biedrībām?
Man piemēram pilnīgi pofig kur MOSP iztērēja SIF naudiņu, kura pēc līguma bija jāiztērē Latgales reģionā.
Nekad nav bijis nekādu pretenziju par MOSP, jo mosp ir Balodis un dažreiz arī viņa meitene Grīnbergs. Ta ka liec mierā MOSPu

Un par tiem visiem mūsu trūkumiem ir jūsu subjektīvs viedoklis, mums ir vēl daudz visādu trūkumu:D
27.februāris 2015, 21:05 | links
 
Zdraste !
2d vergoju,niko nazinu kas pasauļī i kas jauns makšķ. not.(vai pārgrozījumi ir)
Vai uz ledus var list,cik sods?
27.februāris 2015, 20:59 | links
 
p.s.
Ja tu tiešām savu ernerģiju veltītu Latvijas MAKŠĶEERNIEKU labā tad šo negāciju nemaz nebūtu.
27.februāris 2015, 20:58 | links
 
Neko labu neesi izdarijis Latvijas MAKŠĶERNIEKU labā, lai uzdotu man šo jautājumu. Pie tam vēl četru gadu laikā no tevīm neesmu saņēmis NEVIENU atbildi uz TEV uzdotajiem konkrētiem jautājumiem. Tik vien kā personālijas un sava ego/narcisma izpausmes apliecinājumus!
Interesanti par kādiem trūkumiem iet runa? Ne mēs "pašpasludinājāmies" par "makšķernieku dieviem". Ne mēs gribam ieviest LM publiskos ūdeņos. Ne mēs atbalstām zveju iekšējos ūdeņos. Ne mēs uz makšķernieku vulgaris rēķina gribam iebāzt ķešā eurorubuli. Ne mēs stulbinām tautu ar saukļiem - vot mēs, vot tulīt, vot tikai tagad, vot darīsim utt. Ko tad tādu pa šiem četriem gadiem esi izdarijis izņemot tukšu muldēšanu un tukšu solīšanu? Beidz vienreiz dirst un sāc darīt, ja esi darītājs. Pašlaik tik pēc aplamdirsēja izklausies un nekas vairāk.
27.februāris 2015, 20:50 | links
 
Speciāli urmasam atkārtoju:

Vai MRK beidzot atbildēs uz jautājumu, daudzkārt uzdotu šeit, bet palikušu bez atbildes - ko MOSP ir sliktu izdarījis Latvijas makšķerniekiem šo 4 gadu laikā?

Neizvairieties no atbildes, jo pagaidām jūs visus savus trūkums cenšaties piedevēt citiem.
27.februāris 2015, 20:26 | links
 
Mārtiņ. Tev vajadzētu daiļdirsšanas/apmelošanas kursus rīkot. Tavā priekšā pat Hans Kristians Andersens nobāl. Šitā dzīt zosi vajag mācēt! Tur tev ir nenoliedzams talants.
27.februāris 2015, 17:31 | links
 
osco - sacensību organizācijas jautājums no vienas puses un pārējo cilvēku izpratne no otras :)

piem., kad daugavā notika F1 sacensības, tajā zonā makšķerniekus droši vien nelaida, palūdza atbraukt vēlāk ...un prātīgi veči tā arī darīja :)

Tāpat arī bušu festiņa laikā TEORĒTISKI kāds varēja iecirsties, ka gribu makšķerēt šeit (sacenību zonai pa vidu un tagad) un iepūtiet man... bet vai tad vietas trūkst?

daddy_j, 27.februāris 2015, 13:54

Nu copmaņu sacensības jau nu nevajadzētu pielīdzināt F1 un sacensību dalībniekiem gan vajadzētu ievērot makšķernieku ētikas kodeksu un tas ka viņi piedalās mačos nedod tiesības nerēķināties ar pārējiem makšķerniekiem kas tajā bīdī atrodas ezerā
27.februāris 2015, 17:27 | links
 
osco - sacensību organizācijas jautājums no vienas puses un pārējo cilvēku izpratne no otras :)

piem., kad daugavā notika F1 sacensības, tajā zonā makšķerniekus droši vien nelaida, palūdza atbraukt vēlāk ...un prātīgi veči tā arī darīja :)

Tāpat arī bušu festiņa laikā TEORĒTISKI kāds varēja iecirsties, ka gribu makšķerēt šeit (sacenību zonai pa vidu un tagad) un iepūtiet man... bet vai tad vietas trūkst?

daddy_j, 27.februāris 2015, 13:54



Tieshi taaa.Tur bija noslegts.Nevis pa vidu ''Misissipi"ar turistiem lurina.Taisi sacensiibas,bet tad ar sleedz to pelki paareejiem.
27.februāris 2015, 15:04 | links
 
osco - sacensību organizācijas jautājums no vienas puses un pārējo cilvēku izpratne no otras :)

piem., kad daugavā notika F1 sacensības, tajā zonā makšķerniekus droši vien nelaida, palūdza atbraukt vēlāk ...un prātīgi veči tā arī darīja :)

Tāpat arī bušu festiņa laikā TEORĒTISKI kāds varēja iecirsties, ka gribu makšķerēt šeit (sacenību zonai pa vidu un tagad) un iepūtiet man... bet vai tad vietas trūkst?
27.februāris 2015, 13:54 | links
 
OSCO
Osco
Ko tev nodarījuši sportisti? Tas ka kāds brauc ar ērtākām un drošākām laivām, lai vairāk domātu par copi nevis par to kā neizkrist no laivas, tas ir slikti? Nevienam tur nav pašmērķis zīmēties vai skriet virsū pārējiem, nevienam nav mērķis uzstādīt ātruma rekordus, 88% no 6h laika viņi stāv uz enkura vai pārvietojas ar el. motoru. Tas, ka 3 vīri iekāpj max 2cilvēkiem paredzētā laivā pieliek motoru, laivas borts ir 2 cm no ūdens, tas ir OK? Starp citu, glisē ejoša laiva nerada lielu viļņošanos, tas informācijai par ļaunajām sportistu laivām. Ja nebūs sportistu, ezerā paliks tikai juki, augsti kulturāli copmaņi, kuri viens otram nelīdīs virsū, nestāsies velces trajektorijās, nedzers, nevāķīs visas zivis maisā – būs pilnīga idille.

erudzi, 27.februāris 2015, 11:00


Man nekas nav pret sportistiem.Ja to dara piemeerotaas vietaas.Ir kaads izpeetijis,kadu ietekmi uz ziviim un udeni atstaa,kad tie n-tie motori rekdami,neesajas pa taam muusu pelkiiteem?Un ja to dara ar galvu un visiem vienaadi speeles noteikumi.Te video sadala bij smuki redzam, kaa tie sportisti smuki aizlido garaam vienkaarsiem cilveekiem laivaa no abaam puseem.Ir juura tur ar nesaties,grib sacensties,tad sacensiem ar praatu nevis ar tehniku,paraadi ka tu maaki?Formulaa 1 ar Golfu ar nebrauc kopaa ?
27.februāris 2015, 13:31 | links
 
adddd, tiec lūdzu pats skaidrībā par ko Tu uzdevi jautājumu - par sportisku makšķerēšanu vai makšķerēšanas sportu? Tas nav gluži viens un tas pats!

Par sportisku makšķerēšanu es Tev jau atbildēju iepriekš.

Par makšķerēšanas sportu, ar ko arī esmu nodarbojies varu teikt, ka tur sacenšas cilvēki ar cilvēkiem nevis cilvēki ar zivīm...jā, zivīm nākas drusku ciest...bet tieši tāpat notiek daudzos outdoor sporta veidos :)
27.februāris 2015, 13:13 | links
 
Mēneša sākumā biju uzdevis kolēģiem copmaņiem jautājumu kas mēdz mētāties ar teicienu sportiskā makšķerēšana. Paldies tiem kas nokomentēja un izteica savu viedokli. Visi pārējie tāda sajūta kas teicienu (nesportiski) lieto kā vienkāršrunas vārdus, krieviski sakot (dļa svjazki slov).

Nokomentēšu starptautisko versiju.

Sportiski starptautiski atzītas lietas ietver sevī godīgas spēles pamatprincipu. Godīgas spēles princips vienmēr un visur kļūst par galveno sportā.
Godīga spēle ir pozitīvs koncepts, kas ietver sevī:
1. cīņu pret negodīgumu,
2. pret likumu un noteikumu apiešanu,
3. pret dopinga lietošanu,
4. pret fizisku un morālu vardarbību,
5. pret nevienlīdzīgu cīņu,

Nokomentēšu savu attieksmi šai lietai.

Neapvainojaties cienījamie sportisti, bet makšķerēšanai ar sportu nav nekāda sakara. Ir tikai katra cilvēka vidus laiku tieksme pēc gladiatoru cīņām kur viena no radībām tiek sakropļota, nonāvēta vai apžēlota.
27.februāris 2015, 12:41 | links
 
OSCO
Osco
Ko tev nodarījuši sportisti? Tas ka kāds brauc ar ērtākām un drošākām laivām, lai vairāk domātu par copi nevis par to kā neizkrist no laivas, tas ir slikti? Nevienam tur nav pašmērķis zīmēties vai skriet virsū pārējiem, nevienam nav mērķis uzstādīt ātruma rekordus, 88% no 6h laika viņi stāv uz enkura vai pārvietojas ar el. motoru. Tas, ka 3 vīri iekāpj max 2cilvēkiem paredzētā laivā pieliek motoru, laivas borts ir 2 cm no ūdens, tas ir OK? Starp citu, glisē ejoša laiva nerada lielu viļņošanos, tas informācijai par ļaunajām sportistu laivām. Ja nebūs sportistu, ezerā paliks tikai juki, augsti kulturāli copmaņi, kuri viens otram nelīdīs virsū, nestāsies velces trajektorijās, nedzers, nevāķīs visas zivis maisā – būs pilnīga idille.
27.februāris 2015, 11:00 | links
 
Nu, nezinu, mēs pamatā vispār liekamies mierā, kamēr nepiegriežas vai kļūst pārāk klaji.

Ir pierādījies ne reizi vien, ka varam neko nerakstīt un neaiztikt, tāpat sagudros kaut kādu penteri.

Tāpēc es domāju, ka tas viss ir piķa dēļ.
Normāli veči necenstos sagrozīt par visu vari to, ko oponents saka. Un galīgi nav mana vaina, ja pats piķis paliek pie Birkova vai kur citur, un jūs viņu nemaz neredzat, bet tāpat blējat līdz.
27.februāris 2015, 10:55 | links
 
Apskati 3 biedrību mājas lapas - mosp.lv, dzivaisudens.lv un mrk.org.lv.

Atrodi 1 atšķirību.
27.februāris 2015, 10:50 | links
 
Pietiek Tev, man nē.
Zajebala lasiit divu organizaaciju suudu liešanu vienu -otrai, kas nav naudas vai ietekmes pietruukst ?
27.februāris 2015, 10:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager