Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
osco - sacensību organizācijas jautājums no vienas puses un pārējo cilvēku izpratne no otras :)

piem., kad daugavā notika F1 sacensības, tajā zonā makšķerniekus droši vien nelaida, palūdza atbraukt vēlāk ...un prātīgi veči tā arī darīja :)

Tāpat arī bušu festiņa laikā TEORĒTISKI kāds varēja iecirsties, ka gribu makšķerēt šeit (sacenību zonai pa vidu un tagad) un iepūtiet man... bet vai tad vietas trūkst?
27.februāris 2015, 13:54 | links
 
OSCO
Osco
Ko tev nodarījuši sportisti? Tas ka kāds brauc ar ērtākām un drošākām laivām, lai vairāk domātu par copi nevis par to kā neizkrist no laivas, tas ir slikti? Nevienam tur nav pašmērķis zīmēties vai skriet virsū pārējiem, nevienam nav mērķis uzstādīt ātruma rekordus, 88% no 6h laika viņi stāv uz enkura vai pārvietojas ar el. motoru. Tas, ka 3 vīri iekāpj max 2cilvēkiem paredzētā laivā pieliek motoru, laivas borts ir 2 cm no ūdens, tas ir OK? Starp citu, glisē ejoša laiva nerada lielu viļņošanos, tas informācijai par ļaunajām sportistu laivām. Ja nebūs sportistu, ezerā paliks tikai juki, augsti kulturāli copmaņi, kuri viens otram nelīdīs virsū, nestāsies velces trajektorijās, nedzers, nevāķīs visas zivis maisā – būs pilnīga idille.

erudzi, 27.februāris 2015, 11:00


Man nekas nav pret sportistiem.Ja to dara piemeerotaas vietaas.Ir kaads izpeetijis,kadu ietekmi uz ziviim un udeni atstaa,kad tie n-tie motori rekdami,neesajas pa taam muusu pelkiiteem?Un ja to dara ar galvu un visiem vienaadi speeles noteikumi.Te video sadala bij smuki redzam, kaa tie sportisti smuki aizlido garaam vienkaarsiem cilveekiem laivaa no abaam puseem.Ir juura tur ar nesaties,grib sacensties,tad sacensiem ar praatu nevis ar tehniku,paraadi ka tu maaki?Formulaa 1 ar Golfu ar nebrauc kopaa ?
27.februāris 2015, 13:31 | links
 
adddd, tiec lūdzu pats skaidrībā par ko Tu uzdevi jautājumu - par sportisku makšķerēšanu vai makšķerēšanas sportu? Tas nav gluži viens un tas pats!

Par sportisku makšķerēšanu es Tev jau atbildēju iepriekš.

Par makšķerēšanas sportu, ar ko arī esmu nodarbojies varu teikt, ka tur sacenšas cilvēki ar cilvēkiem nevis cilvēki ar zivīm...jā, zivīm nākas drusku ciest...bet tieši tāpat notiek daudzos outdoor sporta veidos :)
27.februāris 2015, 13:13 | links
 
Mēneša sākumā biju uzdevis kolēģiem copmaņiem jautājumu kas mēdz mētāties ar teicienu sportiskā makšķerēšana. Paldies tiem kas nokomentēja un izteica savu viedokli. Visi pārējie tāda sajūta kas teicienu (nesportiski) lieto kā vienkāršrunas vārdus, krieviski sakot (dļa svjazki slov).

Nokomentēšu starptautisko versiju.

Sportiski starptautiski atzītas lietas ietver sevī godīgas spēles pamatprincipu. Godīgas spēles princips vienmēr un visur kļūst par galveno sportā.
Godīga spēle ir pozitīvs koncepts, kas ietver sevī:
1. cīņu pret negodīgumu,
2. pret likumu un noteikumu apiešanu,
3. pret dopinga lietošanu,
4. pret fizisku un morālu vardarbību,
5. pret nevienlīdzīgu cīņu,

Nokomentēšu savu attieksmi šai lietai.

Neapvainojaties cienījamie sportisti, bet makšķerēšanai ar sportu nav nekāda sakara. Ir tikai katra cilvēka vidus laiku tieksme pēc gladiatoru cīņām kur viena no radībām tiek sakropļota, nonāvēta vai apžēlota.
27.februāris 2015, 12:41 | links
 
OSCO
Osco
Ko tev nodarījuši sportisti? Tas ka kāds brauc ar ērtākām un drošākām laivām, lai vairāk domātu par copi nevis par to kā neizkrist no laivas, tas ir slikti? Nevienam tur nav pašmērķis zīmēties vai skriet virsū pārējiem, nevienam nav mērķis uzstādīt ātruma rekordus, 88% no 6h laika viņi stāv uz enkura vai pārvietojas ar el. motoru. Tas, ka 3 vīri iekāpj max 2cilvēkiem paredzētā laivā pieliek motoru, laivas borts ir 2 cm no ūdens, tas ir OK? Starp citu, glisē ejoša laiva nerada lielu viļņošanos, tas informācijai par ļaunajām sportistu laivām. Ja nebūs sportistu, ezerā paliks tikai juki, augsti kulturāli copmaņi, kuri viens otram nelīdīs virsū, nestāsies velces trajektorijās, nedzers, nevāķīs visas zivis maisā – būs pilnīga idille.
27.februāris 2015, 11:00 | links
 
Nu, nezinu, mēs pamatā vispār liekamies mierā, kamēr nepiegriežas vai kļūst pārāk klaji.

Ir pierādījies ne reizi vien, ka varam neko nerakstīt un neaiztikt, tāpat sagudros kaut kādu penteri.

Tāpēc es domāju, ka tas viss ir piķa dēļ.
Normāli veči necenstos sagrozīt par visu vari to, ko oponents saka. Un galīgi nav mana vaina, ja pats piķis paliek pie Birkova vai kur citur, un jūs viņu nemaz neredzat, bet tāpat blējat līdz.
27.februāris 2015, 10:55 | links
 
Apskati 3 biedrību mājas lapas - mosp.lv, dzivaisudens.lv un mrk.org.lv.

Atrodi 1 atšķirību.
27.februāris 2015, 10:50 | links
 
Pietiek Tev, man nē.
Zajebala lasiit divu organizaaciju suudu liešanu vienu -otrai, kas nav naudas vai ietekmes pietruukst ?
27.februāris 2015, 10:30 | links
 
Ja zin laiku un vietu Lilastee liidakas keras normāli un labas, 5 meerus bez probleemaam pa dienu var dabuut.

opusums, 27.februāris 2015, 10:14


UN? Visur var dabūt 5 mērus, ja zin kad un kur. Runa ir par izmēriem un trofeju noķeršanas biežumu. Burtnieks, piemēram.

Viss, šodien pietiek.
27.februāris 2015, 10:20 | links
 
Ja zin laiku un vietu Lilastee liidakas keras normāli un labas, 5 meerus bez probleemaam pa dienu var dabuut.
27.februāris 2015, 10:14 | links
 
vispar iekšējos udeņos tikai ar elektromotoru vajag atļaut, Burtniekaa vispar tikai ar airiem, viss naakotnei un ekologijai !!!!

opusums, 27.februāris 2015, 09:53


Protams :) Būsim viszaļākie(vai zilākie) visā Eiropā.
27.februāris 2015, 10:10 | links
 
Diskusijas sausais atlikums:

MOSP ielika aptauju, lai noskaidrotu CL makšķernieku viedokli. Par to saņēma MRK kritiku, ka nenoskaidro makšķernieku viedokli. Papildus tika atkal piedēvētas intereses, naudas un viss ieratsais saraksts + standarta rupjības.

Diskusiju no MN uz MOSP pārslēdza 2 kadri - MRK valdes loceklis Guntars Kļava, urmass, kurš arī Boriss Sīlis, MRK ierindas biedrs ar divu veidu kominikācijas spējām, proti, Īsie saraustītie teikumi ar gramatiskām kļudām un zvaigznes stila citāti.

KO noskaidrojām - ka makšķernieku vairākums CL grib apēst lielās līdakas, samus un zandartus. OK, tas ir skaidrs viedoklis.

Ja ievietosim aptauju - vai Latvijā ir gana leilo zivju salīdzinot ar citām valstīm - kāds būs rezultāts? Atkal viss slikti avi labi? Bet arī tas būs viedoklis.

Tikmēr, piemēram, Kāla un Alūksnes ezerā lielie asari un līdakas ķeras daudz labāk, kā Lilastes ezerā. Bet privātos ūdeņos zivis ķeras vienmēr. Pie vainas noteikti ir MOSP, ka publiskos ūdeņos neķeras tik labi. Vai zvejnieki. Tie vienmēr ir vainīgi :)

Par jautājumiem - Bruno - Cik biedru ir Valmieras MMB? Tā ir viena no 19 patreizējiem MOSP juridiskiem biedriem. Sarakstu apskati šeit:
http://www.mosp.lv/blog/mosp-biedri/

Nobeidzot šo bezjēdzīgo diskusiju - tikai viens jautājums:

Vai MRK beidzot atbildēs uz jautājumu, daudzkārt uzdotu šeit, bet palikušu bez atbildes - ko MOSP ir sliktu izdarījis Latvijas makšķerniekiem šo 4 gadu laikā?

Neizvairieties no atbildes, jo pagaidām jūs visus savus trūkums cenšaties piedevēt citiem.
27.februāris 2015, 10:09 | links
 
vispar iekšējos udeņos tikai ar elektromotoru vajag atļaut, Burtniekaa vispar tikai ar airiem, viss naakotnei un ekologijai !!!!
27.februāris 2015, 09:53 | links
 
jeeska
Par Burtnieku gan tu salaidi ziepēs:-)
1. Var būt,vajadzētu nomazināt motora jaudu līdz 5ZS. Bet tikai maijā, vai teiksim līdz Jāņiem. Pie viena atkristu sportisti, kas ar saviem kuģiem makšķerniekus parastos neņem vērā, jo viņi ir izredzētie un drīkst visu.

Es ar visaam cetraam par. Lai vispaar pa eseriem aizliektu viniem neesaaties.Gribi izraadiities,skrieties, uz juuru, luudzu cik gribi.Pa celu ar nezkapeic nelav nevienam ar formulaam neesaaties!!!
27.februāris 2015, 08:32 | links
 
Interesanti , kāda sekos atbilde .
26.februāris 2015, 23:57 | links
 
V.S.O.P
Es domāju, ka nekāds ;)
šis ir veids, kā MRK stulbina cilvēkus. Tu uzraksti vienu, bet viņi pārfrāzē tāvu sakāmo tā, ka Tu runā par LM. Pat tu, kurš mani labi zin, ir noticējis, ka man LM ir mērķis :) Muļķibas. Man tāpat kā Tev negribas maksāt vairāk par jebvaiko, ja var nemaksāt.
26.februāris 2015, 18:31 | citēt | nosūdzēt | links

mosp mājaslapā stāv rakstīts savādāk:
http://www.mosp.lv/blog/uncategorized/licenzetas-makskeresanas-kartiba/#more-1508
Tad kurš te stulbina cilvēkus??? :))
26.februāris 2015, 23:25 | links
 
Bruno
Tad jau jānovēl - vieglu garu. :)
26.februāris 2015, 19:45 | links
 
Skumji ar jums.Iešu pirtī,uzdzeršu svaigas kļavas sulas.
Oi! Ne zizn a maļina! Ja tik tas stulbais LM Burtniekā nebūtu. Ta beidzot tas dīķis,laikam,būs nokopts.
26.februāris 2015, 19:43 | links
 
13. Ēsmas zivtiņu ieguvei atļauts lietot tīkliņu, kas nav lielāks par 1,5 x 1,5 metriem, ar linuma acīm, kas nav lielākas par 10 milimetriem.

Kungi un dāmas. Jautājums sekojošs:
Jūsuprāt kāda veida tīkliņu drīkstētu izmantot dzīvo zivtiņu gūstīšanai nepārkāpjot šo MN punktu? Tas drīkstētu būt tikai parašūt veida, nogremdējams un izceļams horizontāli, bridenis, vai ari iegremdējams vertikāli, kā "televizors", tobiš tina(putanka)?
26.februāris 2015, 19:41 | links
 
Urmaas.
Piemetot uz pirkstiem,ap 3 dučiem sanāk.
V.S.O.P.
Klusē! Laikam varen pulka?
26.februāris 2015, 19:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager