Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Es Ķīšezerā visu vasaru makšķerēju un nevienu reizi nesastapu inspektoru.

Kontroles nav.

Legālie tīkli pilns ezers.
26.februāris 2015, 16:56 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 16:24


"Enerģiskus cilvēkus" labāk tālāk, lai dara, tie kam tas ierakstīts darba aprakstā ar skaidri definētām tiesībām, pienākumiem un atbildību, uz pagoniem attiecīgas zvaigznes. Atšķiribā no Gunčas es varētu mēģināt arī sarēķināt, rēķināt protu, tikai pēc stundas uz lidmašīnu, šodien neuzspēšu. Bet par finansējumu kā tādu - es jau iepriekš rakstīju, ka makšķernieku interešu pārstāvjiem būtu jālobē nevis mistiski PPP projekti un hvz vēl kas, bet gan lai vairāk līdzekļu noklūtu tieši valsts kontroles institūciju rīcībā.
26.februāris 2015, 16:39 | links
 
Vajadzētu atrast kādu kurš par eirotrīsdesmit dienā aizvieto ceļu policiju....
Šausmīgs bardaks uz ceļiem:)
26.februāris 2015, 16:36 | links
 
Ok! LM sūdīga , ekonomiski nepamatota, kropļojoša un vēl visāda. Un pats galvenaiis, rīkotāji piebāž kabatas uz valsts resursu rēķina! Labuma nekāda! Lielisks bija piemērs par to ezeru, kur gada ienākumi no licensēm bija ~ 500 EUR. Rīkotāji tiešām bagāti palikuši! Man tāds naivs jautājums, kāpēc tad pārējā pasaulē ir tāda licensēta makškerēšana praktiski visur?

Noris, 26.februāris 2015, 16:09


Man liekas arī bija kur vispār bija dažas licences pārdotas. Un , ja godīgi, tad man šie piemēri liekas aizdomīgāki par Burtnieku, tur vismaz ir kaut kāda nosacīta pareiza vai nepareieza, bet jēga no ekonomikas viedokļa. A pie tāda rasklada ka ienākumi ir vispār smieklīgi ir 3 ticamākie scenāriji:
1. pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, kur skaidri parādās ka LM radīta vietā kur pēc tās nav un nevar būt pieprasījuma
2. radīts konkrēts ēnu ekonomikas parēklis
3. manā uztverē visbīstamākais scenārijs - veikta slēpta privatizācija, LM nokārtota kā "jumts", bet realitātē radīta ierobežotas pieejas savējo "smilšu kaste", kur maksimāli tiek apgrūtināta sabiedrības piekļuve . Nu tur , piemēram, pēc nolikuma tirgojot licences 29. februārī laika posmā no 23:30-23.59 pie Līkā bērza n-tajā meža kvartālā purva vidū :)
26.februāris 2015, 16:33 | links
 
Mārtiņ. Man personīgi ir galīgi PO cik aiziet nauda inspektoru algās utt. Ne man un ari ne tev to lemt. LM nav vienīgās BRĪNUMZĀLES kuras tagad iekšējos ūdeņus pārvērtīs par leiputriju, lai ari kā jūs to censtos pozicionēt. Vientiešiem un puikām jūs iespējams to varat iestāstīt. Bet man nemaz nemēģiniet.
Noris
Un ko? Tagad dēļ kapeikas esi gatavs airopas direktīvām un piemēriem sekot? Vai airopa jau nav tā kā par daudz izputinājusi to kas vēl bij LV saglabājies?
26.februāris 2015, 16:28 | links
 
Ko ta nu mēs rēķināt.
Tas jau būtu par daudz no mums prasīts:)

guntarskl, 26.februāris 2015, 16:23


Te tev beidzot ir vēl viena taisnība. Tu šeit vienkārši, prasti(kļavas vārdiem) sakot, dirsties esi ieradies. Kopā ar urmasiem.

Veiksmi darbā. Mazgājiet ko vēlaties.
26.februāris 2015, 16:27 | links
 
Otrs jautājums - cik izmaksā 2 cilvēki, kuri sargā, piemēram Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Juglas ezeru un Baltezerus? Navis cik tagad izmaksām, bet par cik to būtu ar mieru darīt enerģiski cilvēki, kuriem ir arī citas darba iespējas? Plus aprīkojums utt?

Un tad salīdziniet - kurš vinnē, ja kāds par 500 eur gadā pieskata kādu ezeru.
26.februāris 2015, 16:24 | links
 
Ko ta nu mēs rēķināt.
Tas jau būtu par daudz no mums prasīts:)
26.februāris 2015, 16:23 | links
 
Jāaa. Irādās, ka Latvietim ir jābūt lepnam par to, ka pa eurotrīsdesmit dienā var sasipt copi vairākiem desmitiem cilvēku. A varbūt i vairāk.
26.februāris 2015, 16:22 | links
 
Par muļkiem? Nez vai. Negribu muļķus aizvainot, viņi pārsvarā ir labi cilvēki. Jūs tādi neesat.

Rēķināt nemākat. Piemēram - MK naudas - cik aiziet mazuļos un 30 inspektoru algās? Gadā? Kāda ir delta? Pozitīva vai negatīva?
26.februāris 2015, 16:20 | links
 
Kas vainas 500 jevrikiem? Tas ir vesels eirotrīsdesmit dienā.

Kas jūs tiešām visus par muļķiem uzskatiet?
26.februāris 2015, 16:15 | links
 
Ok! LM sūdīga , ekonomiski nepamatota, kropļojoša un vēl visāda. Un pats galvenaiis, rīkotāji piebāž kabatas uz valsts resursu rēķina! Labuma nekāda! Lielisks bija piemērs par to ezeru, kur gada ienākumi no licensēm bija ~ 500 EUR. Rīkotāji tiešām bagāti palikuši! Man tāds naivs jautājums, kāpēc tad pārējā pasaulē ir tāda licensēta makškerēšana praktiski visur?
26.februāris 2015, 16:09 | links
 
Noteikti, ka vēl kaut kas dīda. Tika daudz apgalvojumu par vienu un to pašu tēmu. Kaut kas nav ar urmasu kārtībā... bez naudas tā neceptos....

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 14:49


HAHAHAHA:)))
Mārtiņ. Aizej beidzot pie daktera. Es neesmu psihiatrs, tamdēļ ari slēdzienu nedošu. Pārāk bieži tu savus netikumus piedēvē citiem.:))
Kā var ko tik ačgārnu uzrakstīt, ka man šajā jautājumā ir kautkas ar naudu? Es esmu par brīvu piekļuvi publiskajiem ūdeņiem! Jūs esat par LM! Tad kura intereses ir nauda???
26.februāris 2015, 16:00 | links
 
Zaraza. Vaitad Burtnieka piemērs arī ir slikts?

kadmijs, 26.februāris 2015, 15:26


Burtnieks ir praktiski vienīgais ko varētu "aiz ausīm"
pavilkt kā puslīdz vieksmīgu no biznesa atdeves viedokļa dēļ normāla apgrozījuma, darba vietu radīšanas utt. Bet princips jau nemainās - ja būtu ezerā atpakļ jāiebāž tikpat par savu naudu kā tiek izņemts , tad bilance graujošā mīnusā.
26.februāris 2015, 15:33 | links
 
Noteikti, ka vēl kaut kas dīda. Tika daudz apgalvojumu par vienu un to pašu tēmu. Kaut kas nav ar urmasu kārtībā... bez naudas tā neceptos....

V.S.O.P., 26.februāris 2015, 14:49


Mārtiņ, tici vai nē , bet es, kā uzņēmējs šo un daudz ko citu dzīvē daru pilnīgi bez naudas, pat diezgan daudz piemaksāju, vienkārši dļa duši... Goda vārds varu atļauties i maksāt par licencēm, un varbūt man arī patiktu ka pie upes mazāk marginālas tautas, bet TAS NAV PAREIZI manas personīgās ētikas imperatīvu robežās...

Par Urmaasu un naudu vispār smieklīgi - viņš droši vien "Sadales tīklu" slepenās intereses lobē, lai atļuatu izveidot elektrozvejas pieslēguma punktus pie upēm :)
26.februāris 2015, 15:29 | links
 
Zaraza. Vaitad Burtnieka piemērs arī ir slikts?
26.februāris 2015, 15:26 | links
 
Skumji, ka ētika turpina krist, tiešām skumji..
26.februāris 2015, 15:24 | links
 
No tiem - MRK vēlētos LM likvidēt vispār. Kāds ieguvums, un kāds risinājums vietā - pa 4 gadiem formulēt nav izdevies.

Akmens_Viesis, 26.februāris 2015, 14:08


LM ir parazītisks veidojums, kura binesa atdevi, gadījumā, ja kaut kas jāiegulda pretī, man neviens kā ekonomistam nav spējis pierādīt, LM vienkārši piesūcas un "izkačā" no kopresursa vairāk ,nekā iedod atpakaļ, atiecīgi tas ir subsidējams liekēdis. Ko likt vietā? Ja noņem dēli, tad taču nemeklē kādu asinsūcēju tai pašā veitā pielikt? Dabas aizsardzība un kopresursa kontrole, kā arī kārtība uz ūdeņiem un likumības ievērošana, ir tīra valsts funkcija, kuru deleģēt nevalstiskajam sektoram vai pat sīkām pašvaldībām nedrīkst, tuvākā analoģija būtu autoceļi un to kārtības nodrošināšana. Makšķernieku lobija prioritātei būtu jābūt valsts kontroles maksimālas stiprināšanas virzienā, pieprasot makšķernieku nozares budžetā ienesto līdzekļu novirzīšanu šiem mērķiem, kā arī cenšoties palidzēt valstij ar ieteikumiem un palīdzību papildus līdzekļu piesaitei no citiem avotiem. Nevis prasīt naudu no valsts, bet gan domāt kā valstij iedot vairāk mēŗķnovirzītu līdzekļu.

Kas attiecas uz LM kā tādu, tad vienīgais man personīgi (tas nav MRK viedoklis) puslīdz pieņemamais LM iemesls ir viens no pašreiz iespējamajiem 3jiem - atļaut LM vietās, kur pašlaik makšķerēt nedrīkst vispār. Ētiski diskutabli, bet nu vismaz kaut kādu taustāmu labumu makškērnieki no tā teorētiski gūst. Ta gan jāpiebilst , ka pirms izskatīt LM, no sākuma būtu jāpieprasa valstij pierādīt, ka kādam liegumam vispār ir objektīvs zinātnisks pamatojums. Ja tada nav, tad aizliegums jāaatceļ bez visādām LM. Tas piemēram, būtu Gaujas LM projekta gadījums, tur konkrēti būtu jāpakasās... Demokrātija nav visatļautība, taču atšķiras no diktatūras arī ar to, ka ja kaut ko aizliedz, tad tam jābūt pamatotam un izskaidrotam.
26.februāris 2015, 15:21 | links
 
Es labaak maksaaju un ceru ka brakarus saaks mediit, nevis nemaksaaju, bet arii brakus neviens nekkersta un zivis paliek aizvien mazaak.
26.februāris 2015, 15:20 | links
 
Es par to piķi nesen džipu nopirku:) Urmas arī :)
A jūs tik tālu pat neaizdomājāties.
Tā vietā lai atmestu man kādu rubuli no akmentiņa pārdotā dzīvokļa, vai iztērētu savai ģimenei, saviem droši vien jaukajiem dvīņiem viņš visu nopļeperēja mistiskai idejai, resursu saglabāšanai.
Tagad piķa ta nava, Busters rūsē, toties ir ārējais ienaidnieks.
Jauks rezultāts:D
26.februāris 2015, 15:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager