Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
guntarskl
....
Kamēr nenovāks zvejniekus un LM no iekšējiem publiskiem ūdeņiem es vienmēr būšu PRET jebkuriem ierobežojumiem pret makšķernieku. Vot.

guntarskl, 25.februāris 2015, 20:02


To ko novākt, smazināt vai palielināt lems ministrija un BIOR, kurus nez vai uztrauc par to, ko šeit raksta kāds mrk rupeklis.
25.februāris 2015, 21:54 | links
 
guntarskl
"Vienīgais "labums" copmanim no LM ir šur tur palielināti lomi."

Nosauc kaut vienu vietu bez Lielupes un Ventas vimbām. Pamatā tiek samazināti vai ir pēc MK

jeeska, 25.februāris 2015, 09:14



Jeeska, piedod ka tik vēlu atbildu, ģēlas poņimaješ:)
Tātad, papildus lomi:
Ežezerā, Lādzēnu ezera ūdenskrātuvē, Fantiva ūdenskrātuvē, bet iegādājoties papildus licenci liekāku lomu var paturēt: Augstrozes Lielezerā, Aģes ezerā, Katvaru ezerā, Limbažu Dūņezerā, Limbažu Lielezerā, Ruckas ezerā, Sāvienas ezerā, Šķaunes ezerā, Viešura ezerā, Viraudas ezerā un Zaņas ūdenskrātuvē.

Redz kas sanāk, daži uzskata, ka jāsaudzē resurs, jāierobežo lomu un zivju lielumi saulainās nākotnes vārdā. Savukārt, tiko tiec pie LM, tā vis pie D......
Viens sargā, otrs kāš un "laimes lācis" popularizē LM kā labāko apsaimniekošanas veidu.
Kamēr nenovāks zvejniekus un LM no iekšējiem publiskiem ūdeņiem es vienmēr būšu PRET jebkuriem ierobežojumiem pret makšķernieku. Vot.
25.februāris 2015, 20:02 | links
 
Gint, mēs tak makšķerēt neprotam.
25.februāris 2015, 13:30 | links
 
Urmaas , lai viņš domā kā viņš grib , es šeit uz vietas redzu to , ko es redzu .
25.februāris 2015, 12:41 | links
 
Akmens viesi. Nespried par citu prāta spējām pēc savas šaurās pierītes.
25.februāris 2015, 11:59 | links
 
Gint. Nu beidz. Zaļbiksis domā savādāk. ;-)
25.februāris 2015, 11:40 | links
 
Varkalī pilnīgi nekas nav mainījies , tikai tagad kāds uz to iedzīvojas .
25.februāris 2015, 09:53 | links
 
Urmas, labrīt. Tu vari būt lepns, ka spēj tupēt vienā no daudziem copes čatiņiem un justies baigi varens, sagrozot citu cilvēku teikto.

Varkalī ne tikai sliktāk nav palicis, bet ir daudzkārt labāk palicis, kā bija pirms tam.
Vēl tikai uzstādīt reālākus mērķus un kādu kameru.
Un ir vērts padomāt par laiku, kad ir ciet cope pavisam, bet pārējā laikā licences cena ir pietiekami augsta, lai kontrole neapstātos.

Gan jau jūs ar Zvaigzni pa abiem spēsiet arī to kaut kā sagrozīt, tāpat jau skaidrs, kurā brīdī tu sāc izteikties tik gariem teikumiem, kādus pats nemaz neproti saturēt bikšelēs.
25.februāris 2015, 09:41 | links
 
:)mani arii vecais njeema liidz,pie sluuzhaam ir mana pirmaa nokjertaa liidaka un tie skaistie riiti,kad seedeejaam uz karpaam.Tas ka likvideetas fermas ir nesis arii savu labumu,Aiviekstee ir atgriezushies veezhi :)
25.februāris 2015, 09:15 | links
 
guntarskl
"Vienīgais "labums" copmanim no LM ir šur tur palielināti lomi."

Nosauc kaut vienu vietu bez Lielupes un Ventas vimbām. Pamatā tiek samazināti vai ir pēc MK
25.februāris 2015, 09:14 | links
 
Ruu
Mani tais laikos vecais jēma līdzi uz cop. Man bij patiess prieks ari par tām raudām un rudušiem.:)
25.februāris 2015, 09:06 | links
 
Tolaik ar raudaam reti kursh kjeepaajaas,visi seedeeja uz shkjaunadzeem,taadas no 1kg-3kg.Pats uzaugu Aiviekstes krastaa,beerniibaa upe bija dziiva,liidakas dauziijaas pa upi mediijot,tagad vieniigais kas dauzaas ir bebrs ar asti
25.februāris 2015, 08:22 | links
 
Viens no laimes lāču saimes, tas kurš akmens viesis, ir izteicis gada otmazku....nu bet Varkalī tak pēc LM ieviešanas sliktāk nepalika:D:D::D

šo vajadzētu nosūtīt Sāvičam Aldim, lai iekļauj Makšķernieku gadagrāmatā. :D
25.februāris 2015, 08:10 | links
 
Ruu
Toties kas par raudām un ruduļiem pie Meirāniem nāca laukā pavasaros. Ar parasto bambuseni varēja atvilkties nepaknapo. Pēčāk jau zem slūžām ari KARŪSAS braucām ķert.:)
25.februāris 2015, 08:02 | links
 
gahan runa nav tikai par mani.Un ja tu tur taa makshkjeree,tad luudzu palielies ar trofejaam?Cika lielas un cik biezhi?Es pastaastiishu drusku par Lubaanas ezeru,no taa ir 2 iztekas Aiviekste un Meiraanu kanaals(maaksliigi radiits)pirms tika izbuuveetas sluuzhas uz abiem shiem,notika milziiga zivju migraacija no Daugavas,tas notika liidz briidim liidz uzceela pirmo Hesu,bet migraacija saglabaajaas,kaut arii ne tik milziiga varbuut(vecteeva staastiitais). Tad Ulmanjlaikaa, lai Lubaanas pilseeta un apkaarteejie ciemi palu laikaa nepludotu saakaas Aiviekstes bagareeshana un taisnoshana,laiki mainijaas,naakamai varai bija aveel grandiozaaki plaani,kurus pat vareetu attaali pieliidzinaat Bama projektam,tiem laikiem taa bija milziiga nauda,bet Lubaans bija jaasavalda un taa radaas kanaalu sisteema apkaart un uzcelts aizsarg valnis apkaart ezeram,kaa arii izveidoti Naglju diikji.Hesiem ar laiku radaas savas vajadziibas un vajadziiba bija peec uudens,lai pastiprinaatu turbiinu darbiibu.Aiviekstes sluuzhas tika raustiitas valjaa un ciet peec Hesu vajadziibas,arii pavasarii kad zivis sagaaja Klaanos ,lai naarstotu.Miljoniem zivju mazulju aizgaaja bojaa,kad peekshnji sluuzhas aizcirta ciet un nometa uudeni Aiviekstee un taa turpinoties zivju Aiviekstee palika mazaak un mazaak,bet migraacija uz Lubaanas ezeru paartuuka pavisam.Kas notika ezeraa,rudenii,kad vajadzeetu uzkraat liimeni,Hesu vajadziibas deelj uudens netika uzkraats un atnaakot ziemai,gadu no gada ezers lielaa daljaa izsala liidz dibenam,taadeelj izleema maaksliigi padziljinaat vienu galu.Un te nu naak muusu galvenie varonji zvejnieki,zivis justdamas ka likti buus,saak beegt prom no seklajiem liichiem uz izveidoto dziljumu,ko ljoti labi zina zvejnieki,taadeelj shim beegshanas celjam nostiep priekshaa tiiklus krustaam shkjeersaam.Bez tam makshkjerniekiem ir aizliegts makshkjereet padziljinaajumaa,tachu ne zvejniekiem :)gahan,zivi var nokjert kur taa ir,bet ja tur ir tikai plaukstas lieluma raudinjas,nu tad piedo.
25.februāris 2015, 07:39 | links
 
Par ķeršanu un atlaišanu (C&R) dažādās valstīs viedokļi ir atšķirīgi.

Piemēram Šveicē nav atļauts ķert zivis ar nolūku tās atlaist. Tas saistībā ar dzīvnieku aizsardzības likumiem.

Kam interesē var papētīt dziļāk:
http://fishing.about.com/od/fishingonthebank/a/Swiss_Catch.htm
25.februāris 2015, 06:44 | links
 
Viens no laimes lāču saimes, tas kurš akmens viesis, ir izteicis gada otmazku....nu bet Varkalī tak pēc LM ieviešanas sliktāk nepalika:D:D::D

Johaidi, protams, jo Varkali, no tā ne silts neauksts, jo līgumā par LM pilnīgi nekas nav ierakstīts Varkaļa labā, atšķirībā no VAA, kura kontā ieripo rubuļi. LM sludinātājiem kauna nav palicis vairs vispār.

Būtu pateikuši, gribam piķi, jo esam forši čaļi, gribam uz tā rēķina uzrakstīt kādu projektu, moš izdodas, moš kāds mecenāts kaut ko atmetīs projektiņam....bet nē, to vien kladzina, ka LM tagad visam ir zāles, vienīgās.

Vienīgais "labums" copmanim no LM ir šur tur palielināti lomi. Pārējais ir tikai pa kāju, piemēram, nedrīkst makšķerēt naktī, ne visur var izmantot savas laivas, papildus samaksa.....

Šeit no dažiem izskan, ka zivju ir da...ja, nu tad īstenībā par ko cepiens, kāpēc kaut kas "jāapgraiza" , kāpēc jāapsaimnieko, vis taču ir zaj....bis, vienkārši jūs nemākat noķert:D:D
24.februāris 2015, 23:53 | links
 
Mjā....
Kamēr es nebiju klāt atkal dabuju pa kaklu:D, tagad jau arī divkosis:)
Incanti, kur es esmu apgalvojis ka zvejnieki jāizravē bez BIOR ziņas.
24.februāris 2015, 23:35 | links
 
jeeska bet gribi ar ziviim taisiit biznesu,roc savu diikji un audzee taas zivis,peec tam vari kaut ar elektriibu sist.Bet ja man kaa piemeers staav Lubaanas ezers,Latvijas lielaakais ezers,kas ir palicis nabadziigaaks par Kjiishezeru,nu sorry

Ruu, 24.februāris 2015, 18:24

tas ka tu nemaki vai ari tev nekeras zivis,nenozime ka vins ir tuksaks.varbut zivs mainijusi "majvietu".cik biezji tu apmakskere visu ezeru,ka vari apgalvot ka ezers ir tuksaks?
24.februāris 2015, 22:17 | links
 
Uh ! adna vada!
Kei tī ar tom matirkom palyka? Mošk vāg pa 10 gob. atļaut( zivu tok daudz),a kitaicu teiklus naļaut likt!
24.februāris 2015, 21:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager