Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
jeeska- es taču pasists, visu no LM, ko varu bāžu atpakaļ ezerā glumo izskatā, dārgs prieks :D
24.februāris 2015, 20:21 | links
 
Maliķi
Tavā gadījumā es pazt atbalstu...bet lai tā naudiņa paliek 100% pie Jums un Jus paši spriežat kur to bāst..ezerā, lade, bankā vai kabatā....:-)
24.februāris 2015, 20:14 | links
 
Mārtiņ.
Es jau minēju, ka neiešu, jo būs interešu konflikts....:-). Man bija...droši vien kad vēl ir pilnvaras no VMMB....bet Tu zini kur es strādāju:-)
24.februāris 2015, 20:12 | links
 
Nesaprotu jūsu histēriju, ja kopumā noteikumi veidojas īsāki un vienkāršāki. Tik vienkārši kā Stikuta versijā 100% nesanāks, bet vienkāršāki būs.

Kāpēc katrs psihopātisks opis iedomājas, ka pārstāv vairākuma viedokli, arī nesaprotu.

Kāpēc kurināt kaut kādu naidu brīdī, kad vēl nekas nav pieņemts un notiek iepazīšanās ar ZM paveikto dažādu versiju apkopojumu?

Labi, manis pēc varat nobalsot, lai turpmāk vairākums lemj, ka visiem jāstaigā aptaisījušamies un treniņtērpos - es uzdrīkstēšos atšķirties. Arlabunakti.
24.februāris 2015, 20:11 | links
 
Nu mūsu pusē ir viens LM ezers, domājiet kādsbrauc, ja blakus ezeru ka biezs kur nav LM , nav jēga uz 1-5 taisīt, jātaisa uz visiem vienlaicīgi :D
24.februāris 2015, 20:07 | links
 
jeeska- par to jau domāju, ka uz visiem uzreiz, pagaidīšu jaunos LM noteikumus, jo uz 3 gadiem nav vērts, ja jaunajos LM kaut ko kardināli izmainīs.Nenāktu par ļaunu palīgs, jo vienam apnika vazāties divatā ātrāk un ērtāk to pašu Daugavu vasarā kontrolēt, nevajaga atpakaļ 40km mīt pret straumi.Domāju licences gada cenu ap 15-20, mēneša 5 , pusgada ap 10.
24.februāris 2015, 20:05 | links
 
par reizēm cikās jāvar lomu apēst, arī var padiskutēt :D

daddy_j, 24.februāris 2015, 15:17


Man viens tāds zināms kadrs. 72 vimbas vienā dienā. 3 reizes braucis uz bodi pēc iebarojamā (rupjmaizes) un tik priecīgs - saldētava pilna. Jautāju, vai tu zini ka tikai 5 drīkst vienā reizē ņemt? Nu jā, bet es taču viņas noķēru, kāpēc man viņas jālaiž atpakaļ?
Zēns jau kādreiz ticis pieķerts. Bija reiz sen izdomājuši - izrok bedri, uz bedres dēli vai bluķi,pats uz tā sēž. Kādas pāris vimbas maisā, pārējās bedrē. Beigās salasa.Sākumā viss ok, bet agri vai vēlu pienāk brīdis, kad inspektori vai nu atkož fokusu, vai pamana, vai saņem info utt. un visus pie dziesmas. Bet cilvēkam vēl funktieris, man daudz darba, es tikai reizi uz vimbām tikšu, nu tad jāķer cik var, ģimene aŗī jābaro. Par resursu saglabāšanu vispār nekādas nojautas, galvenais tikai ķert.
24.februāris 2015, 20:05 | links
 
Nav jēgas cepienam, kungi, velti žultspūsli spriegojat.

Jeeska - tu kaut uz vienu MIG sēdi vai MOSP valdi atnāc, pirms izrunājies. Pēc tam pašam būs kauns par šeit sarakstīto.

Starp citu - kas šeit šobrīd notiek? Viedokļa apzināšanas mēģinājums beidzas ar bērnišķīgām pamācībām un "gudrībām". Tik slikti copējas?
24.februāris 2015, 20:05 | links
 
Tieši tā. Ja uztaisīs sūdīgus MN, tad varbūt LM glābs, bet diez vai....jo baidos ka neviens neapstiprinās vieglākas pielaides, kā tas ir MN...diemžēl:-)
24.februāris 2015, 20:04 | links
 
MaliķiUztaisi vienus LM noteikumus visam savam novadam...līdzīgi kā to ir izdarijuši Riebiņu novads. Būsi pats sev karalis un pavēlnieks.:-) tas pat ir reāli un nosacīti apsveicami....vismz būs zināms kur, kā ar ko. Starp citu MOSP uz to tēmē...ūdeņu pāraudzība. Tikai nesaprotu, kāpēc grib mainīt apakšējos noteikumus, tas ir MN...pataisīt visiem nesaprotamus un neizpildāmus.

jeeska, 24.februāris 2015, 19:58

Tas tāpēc, lai būtu otmazka-labāk LM nekā tūdīgi noteikumi. :))
24.februāris 2015, 19:59 | links
 
Staars
Netici:-)
24.februāris 2015, 19:58 | links
 
Maliķi
Uztaisi vienus LM noteikumus visam savam novadam...līdzīgi kā to ir izdarijuši Riebiņu novads. Būsi pats sev karalis un pavēlnieks.:-) tas pat ir reāli un nosacīti apsveicami....vismz būs zināms kur, kā ar ko. Starp citu MOSP uz to tēmē...ūdeņu pāraudzība. Tikai nesaprotu, kāpēc grib mainīt apakšējos noteikumus, tas ir MN...pataisīt visiem nesaprotamus un neizpildāmus.
24.februāris 2015, 19:58 | links
 
Nu Nu. KA zināms ir tikai viens viedoklis un tas ir Tavs...citi neeksistē kaut vai iekš mOsP. Diemžēl esmu tur un man pat ir pilnvaras bijušas pārstāvēt biedrību, bet tad varētu rasties interešu konflikts. Un es to arī negribu.
Par epitetiem...varbūt man pieminēt epitetus par Lv vairumu makšķernieku, kurus Tu pieminēji pirms diviem gadiem:-)

jeeska, 24.februāris 2015, 19:20


Lūk šim es gan neticu :)
24.februāris 2015, 19:55 | links
 
Urmmaas
Kārtējo reizi es Tev piekrītu. Labāk lai paliek kā ir...nedaudz pielabojot (tas ko minēji). Nav ideāli, bet sliktāki būs....jaunie.
24.februāris 2015, 19:53 | links
 
urmaas- kā nesaproti, pieņemas, lai mums darbs neaptrūktos un valstij kapeiciņa ieripotu :D

Malikis2011, 24.februāris 2015, 19:51

:DDD
24.februāris 2015, 19:52 | links
 
urmaas- kā nesaproti, pieņemas, lai mums darbs neaptrūktos un valstij kapeiciņa ieripotu :D
24.februāris 2015, 19:51 | links
 
No MOSP statūtiem jau labu laiciņu ir izsvītrots punkts par makšķernieku apzināšaunu. Tad kā var noskaidrot vairākuma viedokli?

Šovakar ievietošu MOSP lapā minstrijas versiju ar apkopotajiem priekšlikumiem. Kā parasti - tur mēdz pazust tulkojumā atsveišķas idejas un punkti, šī vēl nav gala versija.

Das is fantastish - galīgais sviests! Mūsu Valstī kādā valodā tiek pieņemti likumi, franču/vācu/angļu/serbu utt, ja tie ir jātulko???

Lielu daļu makšķerniekus, ari mani tai skaitā, pa lielam apmierina noteikumi tādi kādi tie ir. Varbūt tik dažus stulbos ierobežojumus atcelt(šķērsenes utml). Un naher nav vajadzīgi nekādi' pašpasludinātie "makšķernieku virsaiši" un pašizdomātie "laimes lāči".
Jo tālāk, jo trakāk. Tā jau lielākā daļa makšķernieku liek mīksto uz noteikumiem, jo tos nav pat lasijuši. Ja tā turpināsies tad likumpaklausīgo makšķernieku kļūs vēl mazāk. Katrs savu zivi tāpat noķers.
24.februāris 2015, 19:48 | links
 
jeeska- drīz jau varēsi izmeiģināt, kādu laidienu pa Daugavu :D
Vienkārši no tiem peldošiem rīkiem tad pilns ezers ar striķiem.
24.februāris 2015, 19:45 | links
 
addd, man nav infas par Medumu ezeru, dīvaini, ka norādi tik attālu un mazu. varēji jau nekautrēties.

par motorenēm - piekrītu, tas ir garām -- Igaunijā ir skaidrāki spēles noteikumi, atbilstoši ezera izmēram.

ka par naudu nevajadzētu varēt noķert vairāk - tāda tēze ir arī VMK izstrādājusies un to komunicējam MIGā
(man galīgi nav skaidrs, no kurienes kaut kādi kaktu tēli rauj to domu par vienīgo VSOP viedokli, tas laikam aiz skaudības vai pautu trūkuma aizstāvēt savu viedokli. Gan MIG, gan MOSP iekšienē ir pietiekami dažādi uzskati, un zik esmu bijis pēdējās MIG apspriedēs, arī balsojumam ir informatīva nozīme, strīdīgos jautājumos 50/50 balsojums ir normāli).

bet tālākais - ka ieņemts par licencēm daudz mazāk nekā iztērēts par mazuļiem...
Tiešām nesaprotat, ka bez LM tur vispār nekādu kāpuru nebūtu? vai izliekaties. droši vien izliekaties.
24.februāris 2015, 19:45 | links
 
Mliķi
Strīpojam noteikumus vispār kā tādus. iestājas anarhija, bet...pats galvenais....zivis nepazūd, lai cik dīvaini arī neliktos:-)
Šodien nopirkām.....Th:-)
24.februāris 2015, 19:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager