Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Mliķi
Strīpojam noteikumus vispār kā tādus. iestājas anarhija, bet...pats galvenais....zivis nepazūd, lai cik dīvaini arī neliktos:-)
Šodien nopirkām.....Th:-)
24.februāris 2015, 19:35 | links
 
Skrāpējiet ārā no noteikumiem, brīvi peldošos rīkus, atceros kad sāku strādāt, kas par murgu ar viņiem, pilni ezeri un nokontrolēt nevar, es krūmos sēdēju ko paņēmi manu rīku.
18.4.apakšpunkts.
Man uz viņiem alerģija, gandrīz noslīku to brīvi peldošo rīku dēļ.
24.februāris 2015, 19:32 | links
 
Patiesībā jau kāda nozīme kur mēs to zivi liekam. Ir MN kuros ir normas cik, kādas un miers mājās...:-)
24.februāris 2015, 19:24 | links
 
Mārtiņ.
Beidz dzīt zosis! Nolaidies uz zemes!
24.februāris 2015, 19:24 | links
 
Makšķernieki nedrīkst dalīties ar lomu, tas būtu tā - es ar čomu aizbraucu copēt. Čomam neķerās bet man ķerās, vai otrādāk. Viens noķer 10 līdakas otrs nevienu. Godīgi sadalām uz pusēm un miers mājās. :)))
Vispār palasiet paši:
http://www.tvnet.lv/zala_zeme/zala_dzive/549106-zvejnieki_piekrastes_udenos_drikstes_mainities_ar_mencu_limitiem
24.februāris 2015, 19:22 | links
 
Nu Nu. KA zināms ir tikai viens viedoklis un tas ir Tavs...citi neeksistē kaut vai iekš mOsP. Diemžēl esmu tur un man pat ir pilnvaras bijušas pārstāvēt biedrību, bet tad varētu rasties interešu konflikts. Un es to arī negribu.
Par epitetiem...varbūt man pieminēt epitetus par Lv vairumu makšķernieku, kurus Tu pieminēji pirms diviem gadiem:-)
24.februāris 2015, 19:20 | links
 
Mārtiņ.
Tavi pārmetumi nevietā.Ja spēlei maina noteikumus,tad tie visiem vieni.Arī rūpnieciskai zvejai.Maksķerniekiem jāiekļaujas zivju izmēra limitā,tik ne zvejniekiem vienā un tai pašā ūdenstilpē. Nerīmējas.Dēļ tā arī diskusija bezjēdzīga.

BrunoL, 24.februāris 2015, 19:01


Gribi ķert zivis ar tīklu un braukāt uz tirgu? Diskusija nerīmēsies, kamēr tikai savs viedoklis būs vienīgais īstais. Zvejniekiem tas ir darbs un iztika, bet tev tā ir izklaide. Tajā pašā laikā trofejzivju saglabāšnas jautājums ar zvejniekiem ir apspriests un nav noraidīts. Kāmēr Tu šeit savu vienīgu taisnību uzspied.
24.februāris 2015, 19:12 | links
 
Jeeska

To "Laimes lāča" formu pastāvīgi šūdina tādi epitetmeistari kā Tu un MRk štata taurētāji. Īstenība pats esi MOSPā, caur Valmieras MMB ;)
MOSP pārstāv to biedrību intereses, kuras MOSPā darbojas. Mūs mērķis ir vienot tos organizētos LV makšķerniekus, kuriem rūp hobija nākotne. Visus apvienot nekad neizdosies, jo esam pārāk dažādi, bet vairākuma viedokli noskaidrot mums interesē.

Es ļoti labi apzinos kopējās situācijas sarežģītību LV un laimes lāci šeit var gaidīt tie, kuriem tikai sava taisnība.

Mal vien savu :)
24.februāris 2015, 19:08 | links
 
Mārtiņ.
Tavi pārmetumi nevietā.Ja spēlei maina noteikumus,tad tie visiem vieni.Arī rūpnieciskai zvejai.Maksķerniekiem jāiekļaujas zivju izmēra limitā,tik ne zvejniekiem vienā un tai pašā ūdenstilpē. Nerīmējas.Dēļ tā arī diskusija bezjēdzīga.
24.februāris 2015, 19:01 | links
 
V.S.O.P.
Vai tad pats neesi uzņēmies tā "Laimes lāča" lomu. Vai varbūt meklē savu laimi un intereses tajā visā...tas tā:-)
24.februāris 2015, 18:45 | links
 
jeeska,es pats naaku no taas puses,man bija 7 gadi kad pirmo reiz uzkaapu,tici man gadiem ejot es redzu kaa tas ir mainiijies
24.februāris 2015, 18:40 | links
 
Pārlasot šeit sarakstīto rodas dažas atziņas:

1. Atseviškiem kadriem, piem. Guntarskl, BIORs ir gana labs zivju izmēru noteikšanai, bet ļoti slikts, ja atbalsta zveju. Divkosība laikam...
2. Lielai daļai komentētāju ļoti gribās laimes lāci - tādu, kurš atnāks un vienā rāvienā visu izdarīs. Tikmēr pašu ieguldījums zināms vien pašiem... Toties mētāties ar epitetiem - nu varoņi :)
3. Kopēja aina uzlabojas, jo daudzi atbalsta arī daļējus risinājumus.

Skumji par tiem, kuri par varītēm grib raust šodien, par rītdienu nedomājot. Kad jāpačīkst par senajiem labajiem laikiem - tad gan darītāju netrūkst :)

Šovakar ievietošu MOSP lapā minstrijas versiju ar apkopotajiem priekšlikumiem. Kā parasti - tur mēdz pazust tulkojumā atsveišķas idejas un punkti, šī vēl nav gala versija.
24.februāris 2015, 18:38 | links
 
Ruuu Sarkasms;-)
Gribi zivis makšķerēt priekam...roc dīķi, pērc un laid trofejzivis, bučo, mīļo.....:-)
24.februāris 2015, 18:31 | links
 
Ruu
Nu nav nekas tur palicis nabadzīgāks...
Ir viena problēma - makšķernieks nevar piespiest tai zivij ēst, diemžēl, bet ...tā nu tas ir. Mainās vietas un zivju izturēšanās....zivis točna mazāk nepaliek. Zinu ka Tev un daudziem makšķerniekiem gribētos dzirdēt citu viedokli....bet:-)
24.februāris 2015, 18:30 | links
 
jeeska bet gribi ar ziviim taisiit biznesu,roc savu diikji un audzee taas zivis,peec tam vari kaut ar elektriibu sist.Bet ja man kaa piemeers staav Lubaanas ezers,Latvijas lielaakais ezers,kas ir palicis nabadziigaaks par Kjiishezeru,nu sorry
24.februāris 2015, 18:24 | links
 
Piekrītu Jeeskam..
Visvairāk tracina, ka makšķerēšanas karti nevar iegādāties 1 dienai. Atbrauc cilvēks reizi gadā pamakšķerēt, kāda x-sa pēc jāpērk 3 mēnešu karte. Tas ir absurdi.
24.februāris 2015, 18:23 | links
 
BrunoL
Kas mainīsies..zivis ar kaudzi būs...gaidi vien:-). Baidos ka nekas. Piedevām kāpēc vienai izklaides nozarei par prieku būtu jāiznīcina saimnieciska nozare....šeit es nedomāju pašpatēriņa zvejniekus.
24.februāris 2015, 18:20 | links
 
lielaakaa dalja gahan tevis nosaukto ir Eiropas sarkanajaa graamataa,dranjkja kormoraanus ieskaitot
24.februāris 2015, 18:04 | links
 
Lainu kas bet Igaunjiem ir kontrole

Ruu, 24.februāris 2015, 17:33

Jā,kontroli veic valsts inspektori.Nemērkaķajas nekādi družiņņiki.
Kā jau Andžus minēja,kamēr karājas tīkli nav jēga šim balsojumam un diskusijai.
24.februāris 2015, 18:03 | links
 
kurs apkaros udrus udeles un zivjugarnjus???kapec jus pa tiem nerunajat?vinji nodara daudz lielaku skadi zivju resursiem neka pardesmit maliki.lasu laika cik ronji nenorij zivis.
24.februāris 2015, 17:59 | citēt | nosūdzēt | links

Kā Tu viņiem pateiksi, ka ēst zivis nedrīkst??? :)
24.februāris 2015, 18:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager