Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Alkān
Ko tad Alūksnieši panākuši...jā asaris ir vairāk, ķer pa lielam vietējie ar izņēmumu viessttūristi.

Toties no šņegas jau daudzi ezeri netiek vaļā....raudas, plauža,pliča.
Burtnieks, Alūksne, Sauka , Puze
21.janvāris 2015, 22:05 | links
 
zaraza...zaraza
Pērc ka Tu pats to apdauzīto, pusslimo leišu karpu...Tev tiešām nav nekāda sajēga par ....man grūti pateikt.
21.janvāris 2015, 22:01 | links
 
Alūksnes ezers ir labs piemērs lomu pieaugumam, ja tīklus aizliedz. Tas ir uz ko jātiecas visur valstī.
Protams, ka zvejnieki visiem spēkiem centīsies to aizkavēt, pat šeit portālā šo censoņu ir papilnam.
21.janvāris 2015, 21:58 | links
 
Usmā Bums visu regulē...:)
21.janvāris 2015, 21:56 | links
 
zaraza
Tā gan gluži nav. Zvejas iekšējos ūdeņos ir un ceru ka būs...

jeeska, 21.janvāris 2015, 21:47


A kapēc? Tīri ekonomiski pamatojumu neredzu kādēļ VALSTIJ būtu vajadzīga iekšzemes zvejniecība - nozare kura nevar uzģenerēt pat officiālu minimālo algu uz darbinieku, par PVN un citiem nodokļiem vispār nerunāsim. Parazītisms tīŗa veidā uz valsts ūdeņu kopresursa. Ja tas ir subsidējams kultūras mantojums, tad attiecīgi lai liekas zem Kultūras Ministrijas un kačā grantus no JUNESKO un linu kreklos, preivītes un airu laivās tūristus izklaidē. Priekš pārtikas visās normālās valstīs strādā akvakultūra, lētāk un efektīvāk.
21.janvāris 2015, 21:55 | links
 
zaraza
Tā gan gluži nav. Zvejas iekšējos ūdeņos ir un ceru ka būs, bet tā saucamos pašpatēriņa zvejnoiekus nevajag...atstāt komrsantus un piekrastes zemes īpašniekiem piešķiebt pašpatēriņam ...teiksim 50 m

Flipers
Es noteikti neesu par to (mans per viedoklis), bet nav jau itas iespējas....ģenerāļi pieņems noteikumus, pašvaldības savus, Lm savus.....
21.janvāris 2015, 21:47 | links
 
Tīklu daudzums iekšējos ūdeņos ir milzīgs. Es nezinu, kas nosaka atļauto tīklu garumu noteiktos ūdeņos, bet zinu, ka Usmas ezerā pat ķīļjahtas ķeras tīklos jo atļautais tīklu daudzums ir 19km. Parēķiniet - Usmas ezera garums ir 13,5km, platums 5,5km...
21.janvāris 2015, 21:47 | links
 
... un kad mēs esam kopā draudzīgi noskaidrojuši, ka licencētai makšķerēšanai MRK-prāt ar Makškērēšanas noteikumiem nav īpaši liela sakara...

atliek vēl kautrīgais jautājums - kādā sakarā pirms ne pārāk izšķirošanas darba sapulces Rīgā atkal aktivizējas "tīklu stāstiņi" no citādi neaktīviem virtuālkajiem makšķerniekiem, un MRK ir šīs komunikācijas daļa.

Lai gan Makšķerēšanas noteikumos tīklus īpaši nepiemin, saikne vēl mazāka par licencēto.

Ar secinājumiem šoreiz neuzmākšos, bet vārdi "lēta popularitāte" uzprasās.

Akmens_Viesis, 21.janvāris 2015, 11:17


Andri, Tu tiešām neredzi atškirību vai izliecies? LM un tīkli ir pilnīgi dažādas kategorijas un problēmas. MN ar LM nav nekādas tiešas saistības, MN neregulē LM un nevar ietekmēt šādas ūdeņu apsaimniekošanas modeļa esamību/neesamību un nsacījumus.

Savukārt MN un tīkli (zvejniecību reglamentējošie normatīvi) , lai gan nav tieši saistīti un viens otru tieši neregulē, bet ir tiešā saistībā ar kopīgu regulācijas objektu - zivju un ūdeņu resursu izmantošanas iespēju sadali. Manā uztverē ir mazohistiski makšķerniekiem pašiem sev uzlikt ierobežojumus MN ietvaros, ja tādi paši neattiecas uz visiem resursa lietotājiem , kurus regulē citi normatīvie akti.
21.janvāris 2015, 21:39 | links
 
jeeska. Nu jau Tu velc uz leišmaļu variantu - (cik patiesība - nezinu), bet viņiem katra pašvaldība nosaka makšķerēšanas atļaujas. Tāpēc viņi ir tik priecīgi, ka pie mums pietiek ar vienu makšķernieka karti.
21.janvāris 2015, 21:37 | links
 
Kur man nav taisnība...konkrēti:-).

P.S.Mani šodien var neņemt vērā...velk uz kašķi;-)

jeeska, 21.janvāris 2015, 21:29

Mani velk uz 100gr. no rīta melnais ledus, vakarā atpakaļ braucot putra un sniegs un sākot no Jēkabštates, sēņu pilns ceļš ieraudzījuši sniegu un kurš nu var lēnāk 60-70km/h, apnika vilkt apkārt, mums 10 reizes sūdīgāki ceļi visu ziemu un tad var 90 vilkt
21.janvāris 2015, 21:33 | links
 
Jā kaut kur biju dzirdējis teicienu...:-)

Mazumiņš paliuek biksēs....lielais noiet gar stilbu....kaut kad sasniedzot zābaku

Nevienam nekā personīga
21.janvāris 2015, 21:31 | links
 
Kur man nav taisnība...konkrēti:-).

P.S.Mani šodien var neņemt vērā...velk uz kašķi;-)
21.janvāris 2015, 21:29 | links
 
Maliķi
Nu ar šito klaunu baru (domāti visi vadoņi un ģenerāļi)...tālu tiksim....Šaubos:-)
Tad lai ātrāk pieņem likumus par Pašvaldībām , kuras nosaka darbības savos ūdeņos.
21.janvāris 2015, 21:27 | links
 
Jeeska, Tev nav taisnība. Šādi arī vis sākas, no mazumiņa.
21.janvāris 2015, 21:25 | links
 
Tā kā nedēļas nogalē taisos pamakšķerēt Igaunijas ūdeņos.....VESELU 1 DIENU...tad nu attiecīgā i-saitā nopirku atļauju uz ŠO DIENU.
Un es pat zinu kur tā naudiņa aizplūst.
LV par vienas dienas makšķerēšanu man jāsamaksā 3 mēnešu cena....

Varbūt gudrie vadoņi, makšķernieku ģenerāļi sākat ar šito lietu....makšķerēšanas tiesību sakārtošanu un pēc tam raustat viens otru aiz kules par āķu skaitu un pliču humāno nonāvēšanu, vai kurs kuram ziepju trauku nometis.

No šī gada es vairs nebūšu nevienas organizācijas biedrs...būšu makšķernieks bez piederības:-)
21.janvāris 2015, 21:24 | links
 
Jums visiem vēl nav apnicis šitais balagāns.
Cik noprotu jaunie MN tiek veidoti ~3 cilvēku barā (visus vadoņus kas it kā pārstāv visus LV copmaņus), kuras ir sadalītas 3 frontēs- MOSP, MRK un Birkovieši.
Pārējiem 90% LV makšķernieku ir pie DiRSAs ko Jūs tur pieņemat un štukojat...kā makšķerēja tā makšķerēs.

jeeska, 21.janvāris 2015, 21:05

Aimirsi mūs, mēs apvainosimies:D
21.janvāris 2015, 21:18 | links
 
skipper
Labāk arī nezināt un neiedziļināties....bezjēdzīga nervu bendēšana un laika izšķiešana. :-)
21.janvāris 2015, 21:16 | links
 
Šito visu ''virtuvi'' nezinu, bet ''krumujanča'' pieminēto pensionāru paaudzi varu pieminēt ar to, ka Latvijas MN pensionāri nav līdzvērtīgi Igaunijas pensionāriem (laikam neesam tik lēnīgi) un mums (ar rezervi) - pensionāra vecums iestājas tikai no 65. gada....
21.janvāris 2015, 21:10 | links
 
Jums visiem vēl nav apnicis šitais balagāns.
Cik noprotu jaunie MN tiek veidoti ~3 cilvēku barā (visus vadoņus kas it kā pārstāv visus LV copmaņus), kuras ir sadalītas 3 frontēs- MOSP, MRK un Birkovieši.
Pārējiem 90% LV makšķernieku ir pie DiRSAs ko Jūs tur pieņemat un štukojat...kā makšķerēja tā makšķerēs.
21.janvāris 2015, 21:05 | links
 
Nābadziņi. "Vienīgais pareizais lēmums" šodien netika pieņemts.
21.janvāris 2015, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager