Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Šito visu ''virtuvi'' nezinu, bet ''krumujanča'' pieminēto pensionāru paaudzi varu pieminēt ar to, ka Latvijas MN pensionāri nav līdzvērtīgi Igaunijas pensionāriem (laikam neesam tik lēnīgi) un mums (ar rezervi) - pensionāra vecums iestājas tikai no 65. gada....
21.janvāris 2015, 21:10 | links
 
Jums visiem vēl nav apnicis šitais balagāns.
Cik noprotu jaunie MN tiek veidoti ~3 cilvēku barā (visus vadoņus kas it kā pārstāv visus LV copmaņus), kuras ir sadalītas 3 frontēs- MOSP, MRK un Birkovieši.
Pārējiem 90% LV makšķernieku ir pie DiRSAs ko Jūs tur pieņemat un štukojat...kā makšķerēja tā makšķerēs.
21.janvāris 2015, 21:05 | links
 
Nābadziņi. "Vienīgais pareizais lēmums" šodien netika pieņemts.
21.janvāris 2015, 20:58 | links
 
Grinberg, es tak teicu, ka tu pasteidzies un Balodis ar...
Ja tev kaut kas kļuvis skaidrāks, tad paņem savus vārdus atpakaļ.

Es ar tevi vairs nekomunicēšu, brīvo laiku pavadu daudz mierīgākā gaisotnē.
21.janvāris 2015, 20:50 | links
 
prasās pēc nēzdodziņ-, viens kungs, opis un daži sliktie pret vareno, ietekmīgo organizāciju
21.janvāris 2015, 20:48 | links
 
Tīklus aizstāv tīklenieki - tad jau puisīts ir tīklenieks. Neuztraucies, puisīt, kad tīklus aizliegs, tev vienu atstās, lai vari to ielikt pats zini kur.
21.janvāris 2015, 20:42 | links
 
Gahan, tāda sadaļa jau ir mrk mājas lapā.

Mani aicina iet tur un lasīt. Apskatīju reiz pirmo gabalu pirmo rindkopu, atradu melus, sapratu, ka tas ir personām ar sagrozītu psihi. Mani neinteresē šie pamfleti ne Zvaigznes, ne Birkova izpildījumā. Cilvēkus literatūrā neatzīst un tad viņi izpaužas cīņā par ietekmi, tas arī viss.

Praksē jau sanāk tā, ka ilgstpēja nozīmē tikai saglabāt pāris čaļiem posteni un ienākumus, par ūdeņu stratēģiju nerunāt vispār, bet LM un tīkli ir reklāmas fufelis naivajiem.

Pārmaiņas pēc pierādiet, ka tā nav - ar darbiem, nevis čatiņā. Gaidu ar nepacietību.
21.janvāris 2015, 20:30 | links
 
Kļava, paldies, ka neapsaukājies, jau tas ir progress.

Šodien daudz kas kļuvis skaidrāks. Vienā tēmā ir uzlikts konkrēts punkts uz i -
lai kā izvērstos tālāk notikumi, atcerieties, ka par Makšķerēšanas noteikumu tekstuālo haosu un sarežģītību ir konkrēti atbildīgs ZM ZD direktors Riekstiņa kungs sadarbībā ar Birkova onkuli no LMA, ar MRK atbalstu.

Ja kaut ko nesaprotat noteikumos, vaicājiet viņiem, viņiem ļoti rūp vienkāršo makšķernieku vairākuma viedoklis un tamlīdzīga mitoloģija.
21.janvāris 2015, 20:17 | links
 
itka sadalja normala,itka cilveki pieaugusi un sakarigi liekas bet nu to visu huinju ko te lasu,nesaprotu,sarkt vai baalet.varbut jaatver jauna sadalju,muldam dajebko,vai nu ari,kurs kuru stiprak apdirsis.
21.janvāris 2015, 18:55 | links
 
Nu re ,draudzīga pavilkšana 'uz zoba' dod savus rezultātus,Mihals uzreiz bildi nomainīja,sak ,labāk lai par plenci zākā ,nekā prar 'gaļenieku'nokristītam būt...:)
21.janvāris 2015, 18:38 | links
 
Grinberg, uzraksīšu tev, bet goda vārds, ne ar sajūsmu.

Zinot to virtuvi vairāk, kā ierindas pilsonis, nesapratu ar pirmo reizi kas ir "onkolis". Izlasot vēlreiz, nojaušu par "onkoli", bet vienalga nesapratu, kuri ir ērmi.
Tāpēc, galīgi nav skaidrs, kam un kādēļ šis sacerējums.

Nav man arī skaidrs, kāpēc tu iedomājies, ka es tev jautāšu, kad un ko runāt. Es vēl varētu saprast Balodi, bet kas tu tāds esi.?? Pēc tava sacerējuma radās priekšstats, ka puikam vardarbīgi atņēma konfekti un tagad to visiem vajag izstāstīt.
Interesanti būtu zināt, ko es tev esmu atņēmis, vai taisos to darīt. No kurienes tādas bailes? Vai tomēr ir iemesls uztraukumam?
21.janvāris 2015, 17:29 | links
 
http://www.mrk.org.lv/forums/topic/netiras-apenites
Grīnberg. Šeit tev būs atbildes uz taviem ....

urmaas, 21.janvāris 2015, 13:50


Laikam Zvaigzne savus blogu tekstus nokristījis, par „Netīrās apenītes” vai „Apenīte Nr. 12 (brūnā svītriņa)”, jo tas ir vienīgais veids, kā viņš spēj pareizi uzvilkt šo apģērba gabalu, gluži kā anekdotē:
Meitenīte jautā māmiņai:” Māmiņ pasaki lūdzu, kā apenītēm var pateikt, kura ir priekšpuse, kura ir pakaļpuse? ”
Māmiņa atbild: „Viss ir ļoti vienkārši - priekšā ir dzeltenā svītriņa, pakaļpusē brūnā.”
21.janvāris 2015, 15:50 | links
 
Izteikšu savu viedokli par makšķerēšanas kartēm, kurš ir reāli realizējams un inspektoram kontrolējams.

Jāievieš 4 kartes.
1. Uz ceturksni 7 eiro. Dot iespēju ķert ar makšķeri, fideri, grunteni baltās zivis + asarus.
2. Uz gadu 14 eiro. Dot iespēju ķert ar makšķeri, fideri, grunteni baltās zivis + asarus.
3. Uz ceturksni 15 eiro. Dot iespēju ķert ar makšķeri uz dzīvo ēsmu, spiningu plēsējus.
4. Uz gadu 30 eiro. Dot iespēju ķert ar makšķeri uz dzīvo ēsmu, spiningu plēsējus.

3 un 4 kartes īpašniekiem ir atļauts izmantot 1 un2 kartes metodes.

Protams šim priekšlikumam būs 0 jēga ja zivju krājumus nepapildinās. Savādāk tā ir maksa par gaisu.
21.janvāris 2015, 15:41 | links
 
2 nedeļas pirms . Reids vienā pieDobeles ezerā kopā ar inspektoru,sēž 7 blitkotaji..kartes visiem ir. zemmera nevienā,visi kārtigie...tikai netalū no tiem stāv 29 ūdas.. -Vēči kam tas ir ? - Nē tas nav mūsu..kaut uz sniedziņa pēdas svaigas no ta bara .. -Nu tad ko ņemam nost ? ...pauze.. un tikai aciss visiem uzreiz zemē...vot tāda mums te ir atteiksme. a par manu lidaciņu bildē..vismaz datumu butu paskatijuši. vienigā ļīdaka kuru 1 reizi gadā agrāk ņēmu - jo ta ir sievai Dzimšanas dienai,kopš jau 7 gadus lielako daļu zivs laižu vaļā .

mihails, 21.janvāris 2015, 15:14



Es tevi nekritizēju tev tiešām ir pareiza attieksme. Varbūt es tikai izteicos kā ar cirvi nocirtu.
Taču nebūtu pareizi braukt uz copi bučot līdakas un vēlāk pirkt tās MAKSIMA.
21.janvāris 2015, 15:38 | links
 
2 nedeļas pirms . Reids vienā pieDobeles ezerā kopā ar inspektoru,sēž 7 blitkotaji..kartes visiem ir. zemmera nevienā,visi kārtigie...tikai netalū no tiem stāv 29 ūdas..
-Vēči kam tas ir ?
- Nē tas nav mūsu..kaut uz sniedziņa pēdas svaigas no ta bara ..
-Nu tad ko ņemam nost ? ...pauze.. un tikai aciss visiem uzreiz zemē...vot tāda mums te ir atteiksme.

a par manu lidaciņu bildē..vismaz datumu butu paskatijuši. vienigā ļīdaka kuru 1 reizi gadā agrāk ņēmu - jo ta ir sievai Dzimšanas dienai,kopš jau 7 gadus lielako daļu zivs laižu vaļā .
21.janvāris 2015, 15:14 | links
 
http://www.mrk.org.lv/forums/topic/netiras-apenites
Grīnberg. Šeit tev būs atbildes uz taviem ....
21.janvāris 2015, 13:50 | links
 
Kamēr cilvēkam būs smadzenēs kā zivs - tā ir barība, tikmēr nekas nemainisies. tu vari te apdirsdams skriet , sedēt vaktēt tos maliķus, ķert viņus un tt.. kā arī copetajus kas nevar apstaties kad trāpa uz "žoru" un pēc tam skraida pa kaimiņem un dala visiem tas nabaga zivs.. zivs nav ēšanai - zivs ir draugs, un to jalaiž atpakaļ, tad tikai bus mums pilni ūdeņi ar tām. par lielām līdakam - tikai atbalstu lai laistu vaļā lielakas , jo tas ir labakis genofonds.bet mūsu tautai lielakai daļai tāda atteiksme nespīd kā citur Eiropā - kad noķer nobildē un laiž vaļā

mihails, 21.janvāris 2015, 10:17


Izroc dīki, ielaid tos Mastadontus un draudzējies uz nebēdu.
21.janvāris 2015, 13:37 | links
 
to Akmens Viesis uz Hau.
21.janvāris 2015, 09:34

Redzi te jau ir tā lieta, ka šajās "pareizajās" biedrībās, teiksim - Mēs zivīm, darbojas cilvēki, kuri bez mazākās kauna sajūtas aplaupa pat pensionārus, paši būdami nu nemaz ne trūcīgi. Piedod, ja tādus slavina, tad šeit komentāri lieki. Pasaki man kas ir tavi draugi, - es pateikšu, kas esi pats!
21.janvāris 2015, 11:41 | links
 
... un kad mēs esam kopā draudzīgi noskaidrojuši, ka licencētai makšķerēšanai MRK-prāt ar Makškērēšanas noteikumiem nav īpaši liela sakara...

atliek vēl kautrīgais jautājums - kādā sakarā pirms ne pārāk izšķirošanas darba sapulces Rīgā atkal aktivizējas "tīklu stāstiņi" no citādi neaktīviem virtuālkajiem makšķerniekiem, un MRK ir šīs komunikācijas daļa.

Lai gan Makšķerēšanas noteikumos tīklus īpaši nepiemin, saikne vēl mazāka par licencēto.

Ar secinājumiem šoreiz neuzmākšos, bet vārdi "lēta popularitāte" uzprasās.
21.janvāris 2015, 11:17 | links
 
Zarazam taisnība, Mihails tomēr pārspīlē. Pārāk zaļi domāt ir kaitīgi. Zivi nedrīkst ēst. Gaļu arī ne, jo dzīvnieki iet bojā tās ieguves procesā un tas ir cietsirdīgi. Ko tad lai ēdam -augus, vai? Bet arī par tiem zaļie iestājas...
Tā ka var nonākt līdz pilnīgam absurdam.
21.janvāris 2015, 11:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager