Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Tādā mērogā bez viena priekšnieka un lietvede-grāmatvede neiztiks, bet maksimums 2-3 cilvēki.
15.janvāris 2015, 20:16 | links
 
Micuks
Mēs aizstāvam savas makšķernieku intereses. Ir jautājumi-tiekamies MRK pasākumā.:)
15.janvāris 2015, 20:14 | links
 
Reims- to visu ideju par plānošanas reģiona karti nevar taisīt no augšas, jo atkal būs priekšnieks, vietnieks, plānotājs, sekretāre un vēl 20 kantora darbinieki un beigās viens skraidīs pa ezeriem un 20 sēdēs kabinetā.

Malikis2011, 15.janvāris 2015, 20:11


Par tiem n priekšniekiem 26 inspektoriem mums ir pēdējo gadu valsts mēroga pieredze.
15.janvāris 2015, 20:13 | links
 
Man vienmēr paticis, ka par pieredzi min citas valstis par atsevišķiem noteikumiem reģionos, sevišķi pieminot Skandināviju, tikai vai kāds ir salīdzinājis km2 ar šīm valstīm? Jau rakstīju, ka LV administratīvo teritoriju var šķērsot dažās minūtēs.
15.janvāris 2015, 20:11 | links
 
Reims- to visu ideju par plānošanas reģiona karti nevar taisīt no augšas, jo atkal būs priekšnieks, vietnieks, plānotājs, sekretāre un vēl 20 kantora darbinieki un beigās viens skraidīs pa ezeriem un 20 sēdēs kabinetā.
15.janvāris 2015, 20:11 | links
 
Domaataajs, tipa ja copmani nofilmē tad rīkst sodīt, ja necopmani tad nedrīkst? Cilvēktiesību pārkāpums būs. Vai kas nu tur.

micuks, 15.janvāris 2015, 20:05


es neteicu, ka copmaņi, necopmaņi. Vienkārši vieglāk rast kopēju valodu, turklāt tagad varētu būt moments dēļ nelaimēm uz ceļiem, un tāds ierosinājums kaut ko piemērot izejot no uzfilmēta materiāla varētu tikt izvirzīts, ja vēl atrod kādu žurnālistu, kas šo lietu tā labi apraksta.
15.janvāris 2015, 20:10 | links
 
Malikis /////// protams nē
15.janvāris 2015, 20:06 | links
 
micuks /// esmu daudz ceļojis eiropā un lielākoties makšķerēšanas kartes vai licences ir piesaistītas reģioniem . jo tieši tā ir visvieglāk izsekot naudas sadalījumam un panākt atdevi tieši konkrētajai ūdens tilpnei. Kāpēc piemēram latgales ezeri kuriem ir liels potenciāls ir ''tukši'' jo neviena nauda vai nevienas intereses līdz šim nomaļajam ezeram nenonāk . Vienkārši nav piķa . Viss izšķīst pierīgā
15.janvāris 2015, 20:05 | links
 
Domaataajs, tipa ja copmani nofilmē tad rīkst sodīt, ja necopmani tad nedrīkst? Cilvēktiesību pārkāpums būs. Vai kas nu tur.
15.janvāris 2015, 20:05 | links
 
Tieši tāpēc es teicu, ka tas ir jāvirza.

Domaataajs, 15.janvāris 2015, 19:50

Šo pasākumu kā reizi, ja nekļūdos, 2 vai 3 gadus atpakaļ, mūsu deputāti izņēma no likumdošanas. Sava āda tā teikt tomēr ir mīļa un tuva.

micuks, 15.janvāris 2015, 19:56


Jāvirza atkal, jauna Saeima, jāatrod kāds makšķerēšanas entuziasts ar viņu aŗī jārunā.
15.janvāris 2015, 20:04 | links
 
Administrēšana jāuzņemās pašvaldībām . un arī inspektoram jābūt katrā pašvaldībā.

Reims, 15.janvāris 2015, 19:58

Ja pašvaldībā viena peļķe vai ir vērts turēt inspektoru?
15.janvāris 2015, 20:02 | links
 
Reims, tātad katra pašvaldība izdos savu MK? Vai kā iedomājies lai pašvaldības šo naudu dabū savā kontā?
15.janvāris 2015, 19:59 | links
 
Administrēšana jāuzņemās pašvaldībām . un arī inspektoram jābūt katrā pašvaldībā.
15.janvāris 2015, 19:58 | links
 
Tieši tāpēc es teicu, ka tas ir jāvirza.

Domaataajs, 15.janvāris 2015, 19:50


Šo pasākumu kā reizi, ja nekļūdos, 2 vai 3 gadus atpakaļ, mūsu deputāti izņēma no likumdošanas. Sava āda tā teikt tomēr ir mīļa un tuva.
15.janvāris 2015, 19:56 | links
 
Reims, Latvija nav tik liela dalīto to reģionos, piekrītu ka visās administratīvās teritorijās zivis būtu jālaiž, ne tikai populārajās, bet no šāda varianta beigās būs tāds pats absurds kā Salacā ar dalītajām posmu licencēm.
15.janvāris 2015, 19:55 | links
 
Reims, ideja ir faina, bet. Kurš administrēs visus šos maksājumus? Cik tas izmaksās? Veiglāk ir iedzīt visu vienā katlā un tad nu kurš māk, tas arī no tā katla kaut ko sev izķeksē.
15.janvāris 2015, 19:54 | links
 
Guntars, tas ka es esmu dabūjis, mani kaut kā īpaši neuztrauc. MAn ir sava filozofija šajos gadījumos. Bet ir interesanti paskatīties par ko tad jūs ar MOSP plēšaties savā starpā :)

Jums tie balsojumi ka PSRS laikos :D Golosujem: jedinoglasno :)
15.janvāris 2015, 19:52 | links
 
Domaataajs, pēc mūsu likumdošanas, ja video ir uzņemts, bez video redzamo personu informēšanas, par to ka uzņemti video, tas netiek uzskatīts par pierādījumu.

micuks, 15.janvāris 2015, 19:48


Tieši tāpēc es teicu, ka tas ir jāvirza.
15.janvāris 2015, 19:50 | links
 
Man ir priekšlikums izmaiņām makšķerēšanas noteikumos: un ta būtu sadalīt Latviju pa maksāšanas reģioniem runājo par makšķerēšanas atļaujām . Piemēram ja es gribu makšķerēt Daugavā posmā no Jēkabpils līdz Daugavpilij es pērku atsevišķu makšķerēšanas licenzi ,kas neder piemēram posmā Aizkraukle Jēkabpils. Paskaidrošu kāpēc . Jo, ja mani makšķerrēšanas medību lauki ir piemēram posmā Jēkabpils Daugavpils , bet maksāju es par licenzi kas der visā Latvijā ,jautājums ir par ūdeņu apsaimniekošanu. 1 . zivju pavairošana 2. iekšējo ūdeņu kontrole .Es būdams Latgalē nejūtu atdevi par manu iemaksāto naudu , tā nonāk kopējā katlā un tiek sadalīta pierīgai un pieņemsim Burtniekam .Ja mēs maksātu pa reģioniem un arī saņemtu atdevi pa reģioniem varbūt situācija ar zivju resursiem uzlabotos. Zivis laistu ūdeņos atpakaļ proporcionāli samaksātajām licencēm un inspektoru skaits ārī būtu ''piesiets ''samaksātajām atļaujām .Tas būtu dārgāk katram makšķerniekam individuāli,kas grib ceļot pa Latviju un makšķerēt vairākos reģionos , bet tas galu galā makšķerēšana ir hobijs , un tas nav lēti.
15.janvāris 2015, 19:48 | links
 
Domaataajs, pēc mūsu likumdošanas, ja video ir uzņemts, bez video redzamo personu informēšanas, par to ka uzņemti video, tas netiek uzskatīts par pierādījumu.
15.janvāris 2015, 19:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager