Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Andri, tā ir tava interpretācija, bet mani interesē MRK viedoklis. Ceru, ka šoreiz atbildēs.
15.janvāris 2015, 19:45 | links
 
Domaataajs-pārsvarā visas problēmas ar vājo kontroli, kā to atrisināt ir dažādas idejas, bet par to jāsēžas pie galda un jārunā.

Malikis2011, 15.janvāris 2015, 19:11


Uff, uzrakstīju palagu, mani izmeta ārā, labi, ka ne pirmo reizi to daru tāpēc pārkopēju, lai teksts nepazūd :D
Izstāstīšu, ko man viens pārstāstīja par to, kā ASV viens zaudēja licenci un samaksāja 2-2,5 t. dolāru soda naudu.( Laikam ne jeņķis, bet jaunais jeņķis runājošs ar krievu akcentu, bet tas ātrumu nemazina) Debilā veidā, bet no otras puses ir vērts pie tā piedomāt.
Ko cilvēks izdarīja nepareizi. Viņš kaut ko makšķerēja un viņam copēja. Copes brīdī viņš kaut ko dzēra no bundžiņas vai glāzes. Viņš nolika to trauku zemē pusizdzertu un ķeras pie makšķeres. Pienāca inspektors, anulēja licenci uzlika sodu par piemēslošanu. Viņs vienkārši nedrīkstēja likt zemē neko, viņš varēja to bāzt kabatā, likt uz krēsla utt. Pēc definīcijas viņš piemēsloja. Muļķīga definīcija, bet...! Par makšķerēšanas reizi piemēram, varētu uzskatīt tādu situāciju, atbrauc pie ūdenstilpnes ar auto, sanes mantas un copē. Bet tikko aizej pie mašīnas tā viss, copes reize ir notikusi, jo mantas tika nestas šurp jau iepriekš. tāpat ja esi aizgājis zināmu attālumu no ūdenstilpnes nost, makšķerēšanas reize skaitās.
kā to kontrolēt. Acīmredzot ir jāvirza likumi, kas atļauj sodīt vadoties pēc foto -video ierakstiem, daudziem tagad ir telefoni ar filmēšanu, Go-pro kameras utt. Šos materiālus varētu nosūtīt inspektoriem, centralizēti, vai personīgi. Un lai citi makšķernieki būtu centīgāki šajā jautājumā , tad viņiem noskaitīt kaut 5% no soda, ja tāds ir piemērots, vai vienalga noskaitīt, lai smēķiem, vai āķiem sanāk.
15.janvāris 2015, 19:44 | links
 
micuks,sadaļā netirās apenītes :)).Labs nosaukums sadaļai.

vienkars, 15.janvāris 2015, 19:33


OPā :) Šizofrēnija rullē :)

urmas - nomaini paroli :) MT kultūra lien ārā pa zobu spraugām.
15.janvāris 2015, 19:40 | links
 
:)
pie netīrām apenītēm apskaties, micuk - tās ir viņu aktivitātes un intereses.

Palielīties, ka iesnieguši pietiekumus un sameloties, ka MOSP nav neko iesnieguši - tas ir viņu augstākais lidojums, kamēr mēs strādājam par visiem.

un viņi var apsaukāties, var pat apsaukāties interneta huligāna Birkova vārdiem kā šodien, bet
es turpināšu iebilst pret to, ka makšķerēšanas noteikumos varētu atrasties šāda valoda un šāda attieksme pret makšķerniekiem, katram gadījumam pārkopēšu vēlreiz, ja kāds nepalasīja:

"10. Par vienu makšķerēšanas reizi Latvijas Republikā uzskata makšķerēšanas tiesību izmantošanu vienā ūdenstilpē, kuras laikā personai atļauts lomā paturēt zivis atbilstoši šo noteikumu 21. un 22. punktā minētajam, vai vietējos noteikumos noteikto vienas makšķerēšanas reizes ilgumu saskaņā ar šo noteikumu 39.1. un 39.2. apakšpunktā minēto, kuras laikā personai atļauts lomā paturēt zivis atbilstoši šo noteikumu 21. un 22. punktā minētajam, papildus ievērojot 41.2. apakšpunktā minēto."
15.janvāris 2015, 19:40 | links
 
Urmaas, visu cieņu, bet kur mrk.org.lv ir tās aktivitātes apskatāmas? Es iespējams nemāku skatīties, bet neko neatradu. Pēdējā ir atskaite par 2013.gadu.
15.janvāris 2015, 19:26 | links
 
Tik jautājums.Kā attīstās ikri saldūdenī,kurš bagātināts ar NaCl? Vai vispār izdzīvo?

BrunoL, 15.janvāris 2015, 00:46


Pieņemu, ka tas ir atkarīgs no NaCl koncentrācijas, bet, ja tā paskatās, cik un kādas zivju sugas nārsto tad, kad ūdenskrātuvēs būtu NaCl? praktiski, ja ūdens ir tekošs tai sālij ilglaicīgi tur nevajadzetu būt.
15.janvāris 2015, 19:15 | links
 
Domaataajs-pārsvarā visas problēmas ar vājo kontroli, kā to atrisināt ir dažādas idejas, bet par to jāsēžas pie galda un jārunā.
15.janvāris 2015, 19:11 | links
 
Ļaunprātīgais gaļinieks taisa 3 apļus un apēd 15 vimbas, bet labticīgais sportists vienā makšķerēšanas reizē tīri izklaides pēc ar āķi pabaksta 15 zemmēra alatas un visas ļoti sportiski atlaiž atpakaļ "izdzīvot" ....

Jurik, 15.janvāris 2015, 18:17


Labi ja tikai 15. man viens lielījās par 72 vienā dienā. tiesa, ne vienā reizē, bet laikam trijās, jo pēc iebarojamā bijis jāskrien pakaļ uz vietejo bodi.
15.janvāris 2015, 19:08 | links
 
Malikis2011,ja nemainīsies nekas,tad nemainīsies.Nutad jau neko,lai viss paliek kā ir.

vienkars, 15.janvāris 2015, 18:57

Nedomāju, ka vienkārši tas godīgais makšķernieks, kas vienreiz mēnesī izraujas uz copi, jāsoda ar 3 līdakām, jo ne visos ezeros ir zandarti, jo tas neko nemainīs uz vispārīgā fona.
Ja varam nodrošināt kontroli tad piekrītu, ka pašreizējā situācijā būtu vajadzīgi ierobežot līdz 3gab.
15.janvāris 2015, 19:02 | links
 
"Makšķernieku virsaitim" jau labu laiciņu kā statūtos ir izņemts punkts par makšķernieku aptauju. Tā kā elpojiet rāmi un "ēdīsiet" to ko jums ļaus.;-)

urmaas, 15.janvāris 2015, 12:18

Škiet, ka "urmas" kļust aizvien pazīstamāks :) Autobusa pietura tagad tā saucās?

Kungi - ar Jūsu laipnu atļauju - apkopošu priekšlikumus, kuri saņemti šodien. MRK tabula gan jau rīt ienāks, ja tāda būs.

V.S.O.P., 15.janvāris 2015, 18:24

Vari nesatraukāties. MRK priekšlikumus ir iesnieguši. Ne tu būsi tas kurš noteiks ko un kam darīt'.
15.janvāris 2015, 18:58 | links
 
Malikis2011,ja nemainīsies nekas,tad nemainīsies.Nutad jau neko,lai viss paliek kā ir.
15.janvāris 2015, 18:57 | links
 
vienkars- 3 gab. neko nemainīs, nelielais procents godīgo makšķernieku ievēros, mainīsies tikai tad kad būs totāla kontrole, jo pēc pašreizējā visi zina kā to apiet, noslēpt krūmos, aiznest uz mašīnu un ejiet bekot es godīgs makšķernieks.
15.janvāris 2015, 18:54 | links
 
Labprāt redzētu jaunajos noteikumos ,ka būtu 3gb līdakas un 3gb zandartus,man liekas ka vienam cilvēkam pilnīgi pietiekoši ir.
15.janvāris 2015, 18:49 | links
 
addd,neesmu nevienu reizi teicis ka jāizliedz velcēšana,vienkārši bez motoriem.Un nevienā vietā neicu ka jāaizliedz ķert vēdzeles,bet vienkārši atļauto 30cm ,pacelt uz 40cm.Ja vari paskaidro ko var darīt ar 30cm vēdzelīti,es pats to nesaprotu.
15.janvāris 2015, 18:42 | links
 
22. punktā minētajam, vai vietējos noteikumos noteikto vienas makšķerēšanas reizes ilgumu...

Ceru, ka šis ir joks par vietējiem noteikumiem :)
15.janvāris 2015, 18:31 | links
 
"Makšķernieku virsaitim" jau labu laiciņu kā statūtos ir izņemts punkts par makšķernieku aptauju. Tā kā elpojiet rāmi un "ēdīsiet" to ko jums ļaus.;-)

urmaas, 15.janvāris 2015, 12:18


Škiet, ka "urmas" kļust aizvien pazīstamāks :) Autobusa pietura tagad tā saucās?

Kungi - ar Jūsu laipnu atļauju - apkopošu priekšlikumus, kuri saņemti šodien. MRK tabula gan jau rīt ienāks, ja tāda būs.
15.janvāris 2015, 18:24 | links
 
Ļaunprātīgais gaļinieks taisa 3 apļus un apēd 15 vimbas, bet labticīgais sportists vienā makšķerēšanas reizē tīri izklaides pēc ar āķi pabaksta 15 zemmēra alatas un visas ļoti sportiski atlaiž atpakaļ "izdzīvot" ....
15.janvāris 2015, 18:17 | links
 
"10. Par vienu makšķerēšanas reizi Latvijas Republikā uzskata makšķerēšanas tiesību izmantošanu vienā ūdenstilpē, kuras laikā personai atļauts lomā paturēt zivis atbilstoši šo noteikumu 21. un 22. punktā minētajam, vai vietējos noteikumos noteikto vienas makšķerēšanas reizes ilgumu saskaņā ar šo noteikumu 39.1. un 39.2. apakšpunktā minēto, kuras laikā personai atļauts lomā paturēt zivis atbilstoši šo noteikumu 21. un 22. punktā minētajam, papildus ievērojot 41.2. apakšpunktā minēto."
Nu vīri Jūs te laižiet,ja man parastam dabas un copes draugam no šīs ciparu murgojuma kas jāsaprot un jāsameklē,Apsurds.Bet protams kāds par to visu samaksā un saņem.Ne asakas pārējiem.
15.janvāris 2015, 17:40 | links
 
Kas tad nu, zēni?
Vēl nesen Urmass automātiski rakstīja - meli, meli - pēc katras manas publikācijas, kad nebija ko teikt. Uz papildjautājumiem, kas tad ir meli, atbildēt izvairījās. Tas bija cits urmass?

Tad te nesen tāds Kļava skaidroja ka mrk esot tāda pati biedrība kā mosp.

Bet mosp ir 19 biedrības, katrai ir kādi ieteikumi priekš mn, kopā pāri par simtu.
Tie tiek apkopoti, vēl tiek pieņemti visi iesūtītie no malas un arī tie apkopoti. ir slodzīte, bet viss tiek darīts.
es mūsu kluba ieteikumus varu nopublicēt, ja kādam ir interese, pārējais nav gatavs.

Dažiem savukārt ir laiks rakstīt kā 12:40.
Kā parasti, es nesāku pirmais.
Tāpēc man ir jautājums - vai MRK biedri ir tā nobalsojuši, ka Kļavam jāuzvedas kā kretīnam, jeb tā ir viņa privāta iniciatīva?

Kļava vēl solīja, ka makšķerniekus iepazīstināšot ar padomes protokoliem un komentēšot notiekošo. Gaidām ar nepacietību.

Pārējie var padomāt vēl kādu copes reizes definīciju.
Praksē tas ir vajadzīgs, lai būtu kaut teorētisks pamats noķert ļaunprātīgu gaļenieku, kurš veic vairākus "apļus". Pārējiem nav ko satraukties.
15.janvāris 2015, 17:26 | links
 
Dažs labs jau vienreiz mēģināja.Drusku tikai nav sanācis ar licenču naudu un inspektoriem.Tagad protams šī joma tiks sakārtota.;)

http://www.fishing.lv/noteikumi/vesnot1.htm
15.janvāris 2015, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager