Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Dažs labs jau vienreiz mēģināja.Drusku tikai nav sanācis ar licenču naudu un inspektoriem.Tagad protams šī joma tiks sakārtota.;)

http://www.fishing.lv/noteikumi/vesnot1.htm
15.janvāris 2015, 15:20 | links
 
.....pauze te neder.
Tālāk.....
15.janvāris 2015, 15:19 | links
 
Andri. Pirms kārtējo reizi te kautko ļurini, paskaidro kāds sakars man ar to? Kā vienmēr no tavas puses tik tukša dirsšana/apmelošana izskan.
Pa lielam vairums manu "apmelojumu" pret tevīm ir pierādijušies dzīvē!
Gandrīz četrus gadu "darijāt" un tagad vēl nākat klajā ar paziņojumu nu tikai darīsiet nu tikai būs. Ko darīsiet, kas būs?
15.janvāris 2015, 15:01 | links
 
Zēl, ka nevar lamāties rupji:)
Kurš šeit ir rāvies un ticis pie varas, pat neētiskiem paņēmieniem???
Ja mospā ir izdiskutēti noteikumu labojumi, nonākts pie kopsaucēja, tad kokova mospa biedri atsevišķi pieteicās interešu grupā. Tā kā mospa biedri inerešu grupā ir pārsvarā, tad sanāk, ka jautājumus izskatīs trijatā, mosp, sporta federācija un Saldus klubs.
Un jūs vēl par to lepojaties?
MRK savu variantu tabulas veidā iesniedza ZM.
15.janvāris 2015, 14:40 | links
 
Nu nenosmieties reizes definēšana:)
Ierodoties copes vietā uz rīka jāuzlīmē spec uzlīme ar fiksētu laiku un datumu:)))
15.janvāris 2015, 14:37 | links
 
labs par to "vienu reizi" :D

tas teksts tā piņķerīgi uzrakstīts, bet būtība skaidra - kamēr klientam stāv, tikmēr reize nav beigusies... :)
15.janvāris 2015, 14:28 | links
 
Un pirms kārtējie urmasi apgalvo meli meli.
Iekopēšu piedāvājumu no tā LMA uzmetuma, kas nonāca līdz manīm.

Un paņemot acis pirkstos, jūs sapratīsiet, kāpēc es negribu šādus noteikumus un man rodas vēl 20 indīgu jautājumu tādam, kurš spēj ko tādu piedāvāt. Gribat Latvijā šādus noteikumus?
Uz priekšu :)


"10. Par vienu makšķerēšanas reizi Latvijas Republikā uzskata makšķerēšanas tiesību izmantošanu vienā ūdenstilpē, kuras laikā personai atļauts lomā paturēt zivis atbilstoši šo noteikumu 21. un 22. punktā minētajam, vai vietējos noteikumos noteikto vienas makšķerēšanas reizes ilgumu saskaņā ar šo noteikumu 39.1. un 39.2. apakšpunktā minēto, kuras laikā personai atļauts lomā paturēt zivis atbilstoši šo noteikumu 21. un 22. punktā minētajam, papildus ievērojot 41.2. apakšpunktā minēto."
15.janvāris 2015, 14:13 | links
 
Ak, jā - tā ir daddy viena no versijām - ka nemērāmās lietas pārceļas uz kodeksu.
15.janvāris 2015, 14:06 | links
 
Ar to tieši izceļas esošie noteikumi, daddy, sarakstīts ir, bet nav mērvienības, kā pārbaudīt.
Piemēram, makšķerēšanas reize -
definēta nav.

Kļavas kungs par to grib ko teikt?

Nē, patiesības brīdis ir gandrīz klāt, viņam vēl pēdējā iespēja padzīt žulti un pamaisīties pa kājām.
Vienīgi Zvaigzne varētu vēl uztasisīt kādu MN versiju, bet švaki sanāk - ar LMA jāsaskaņo viss.

Bet LMA tikmēr sapņo, kā makšķerēšanas reizi varētu ūdenstilpnei piestiprināt. Jo - idejiski tēls ir nostiprināts kā dabas draugam,
hops, ja iziet cauri, legāli varētu paturēt 15 strauta foreles dienā, varbūt pat vairāk, cik var upju paspēt apbraukāt.

Tādi ir šie vecie ērmi.
Ļoti jau nu gribētos vēl pagozēties pie teikšanas, bet vilciens ir aizgājis.
Citiem tikmēr jāpacieš, neko darīt.
15.janvāris 2015, 14:04 | links
 
Nesenā pagātnē no MOSP priekšsēdētāja bija netikai apvainojumi stagnācijā, maluzveinieku atbalstā utt, bija arī deputāta cienīgi solījumi.
Vienkāršot noteikumus, padarīt saprotamākus, liberalizēt....
Kautkā neredzu paša MOSPa priekšlikumus, vai kaut vai redzējumu, mērķi.
Vienīgais ko es līdz šim esmu sapratis, atbalsts LM ieviešanai, zem lozunga sakārtot, bet bez argumentiem.
Un atbalsts iekšējo publisko ūdeņu zvejai, zem lozunga, pabarot tautu, bet bez argumentiem.
Jautājumi vienmēr paliek neatbildēti, vai tiek pārgriesti kājām gaisā.
Tagad viņi lems...
15.janvāris 2015, 13:24 | links
 
ir beidzot jāsaprot, ko gatavo - noteikumus, proti administratīvu aktu, par kura neievērošanu vainīgās pesonas soda, vai makšķernieku ētikas kodeksu, kuru ievērot liek goda jūtas, sirdsapziņa un veselais saprāts.

Ja tomēr noteikumus, tad tur jāliek tikai tādi nosacījumi, kuri ir konkrēti pārbaudāmi un pierādāmi uz vietas, bez papildus ekspertīzes, kā piemēram - vietas un laika, rīku un metožu, kā arī skaita un izmēra ierobežojumi.

Citādi sarakstīts ir viss kas, bet daudz ko no tā nav iespējams izkontrolēt.

Visbeidzot - jārisina kontroles jautājumi, tā lai vismaz reizi gadā ikviens makšķernieks sastaptu inspektoru. Tā būs vislabākā motivācija ievērot noteikumus. :))
15.janvāris 2015, 13:20 | links
 
Par tiem 50zs bija sarkasms, pret vellci:)
Es atkal no savas puses gribu ieteikt, aizliegt mikrodžigu, baigi medīgs esot:D
Aizliegt veselu makšķerēšanas paņēmienu!!! Nebūs pēc tam bail uz ielas iet?:)
Esmu daudz savā laikā velcējis, bet nu jau n gadus to vairs nedaru, jo ar dropšotu un vieglo džigu noķert var vieglāk. Daudzi makšķerē Daugavas lejtecē, cik tur salīdzinoši ir velcētāju??
Nevajadzētu cepties uz to, ka man liekas...
Gribās redzēt, kā notiks tā priekšlikumu vērtēšana...viens iesūta priekšlikumu un trijatā to izvērtēs, visu makšķernieku interesēs.
Vajadzēja tomēr aptauju, pa punktiem.
Tas gan laikam ir par daudz prasīts:)

Kurš no jums ir skatījis un vērtējis Zemkopības ministrijas piedāvāto variantu, kurš būs par pamatu izmaiņām?
15.janvāris 2015, 12:40 | links
 
Ministru kabineta noteikumos vajadzētu iekļaut liegumu par pārvietošanos iekšējos ūdeņos ar iekšdedzes dzinēju kurš ir ņiprāks par 50zs. Varētu būt ari izņēmumi - vietas kur ir atzīmēti kuģojamie ceļi. Piem Daugava līdz "zelta tiltam", jo tāpat tur kuģīši staigā.
15.janvāris 2015, 00:52 | citēt | nosūdzēt | links



Urmaas, kur ir būtība šim ieteikumam ?
15.janvāris 2015, 12:25 | links
 
Es domāju ka vajadzētu aizliegt velcēt no lavas ar motoru,ar ariem lūdzu.Jo man liekas ka labi izsit tās zivis vienkārši velcējot ar motoru.Nu nav man pieņemams tāds makšķerēšanas veids.Vēl varētu vēdzelei pacelt izmēru uz 40cm,grūti iedomāties ko var darīt ar 30=40cm kurkuli.

vienkars, 15.janvāris 2015, 07:06


Nevaru tevi saprast tā ir skaudība vai velcētāji tev tīklus traucē likt.
Nevajag atgriezties 90g. kad no tīkliem un šņorēm nebija kur makšķeri iemest.
Tā tavu pieeju var turpināt aizliegt ķert vēdzeles rudens, ziemas periodā, samus vasarā, līdakas rudenī un tt.
Neviena metode nav pārāka par citām, katrai savs laiks un makšķernieka meistarība.

Galvenais nosacījums nevajag GAĻOT.

Nekāds inspektoru kvantums nenosargās zivju resursus. Katram godīgam makšķerniekam pienākums ziņot par pārkāpumiem, tad jau inspekcija novirzīs resursus kur vajag.
Žēl ka uz kartes tagad nav tālruņa Nr.
15.janvāris 2015, 12:20 | links
 
Man izskatās, ka jūs mēģinat uzrakstīt sacensību nolikumu nevis makšķerēšanas noteikumus. Vai pat drīzāk kaut kādu tenderi valsts iepirkumam, kur visus parametrus piedzenat savām interesēm... Jūs esat runājuši ar makšķerniekiem, kas nav sportisti un/vai čatisti? Jums tiešām ir pārliecība, ka šie noteikumi ir kompromiss starp sabiedrības interesēm un dabas resursu ilgtspējību nevis tikai mazas citādi domājošas grupas lobijs unēģinājums savārstīt 3 teikumus izmantojot juridisku terminologiju?

Jurik, 15.janvāris 2015, 09:51



Pilnīgi piekrītu.
15.janvāris 2015, 12:15 | links
 
Labs jautājums, bet bišku pāragrs. Tūlīt gan iesniegšana beigsies, un arī līdz kopainai nonāks.
15.janvāris 2015, 10:53 | links
 
Man izskatās, ka jūs mēģinat uzrakstīt sacensību nolikumu nevis makšķerēšanas noteikumus. Vai pat drīzāk kaut kādu tenderi valsts iepirkumam, kur visus parametrus piedzenat savām interesēm... Jūs esat runājuši ar makšķerniekiem, kas nav sportisti un/vai čatisti? Jums tiešām ir pārliecība, ka šie noteikumi ir kompromiss starp sabiedrības interesēm un dabas resursu ilgtspējību nevis tikai mazas citādi domājošas grupas lobijs unēģinājums savārstīt 3 teikumus izmantojot juridisku terminologiju?
15.janvāris 2015, 09:51 | links
 
Vienkars, tādi ieteikumi ir iekšā.
Arī LT un EE vēdzelei ir 40.
15.janvāris 2015, 08:57 | links
 
Es domāju ka vajadzētu aizliegt velcēt no lavas ar motoru,ar ariem lūdzu.Jo man liekas ka labi izsit tās zivis vienkārši velcējot ar motoru.Nu nav man pieņemams tāds makšķerēšanas veids.

Vēl varētu vēdzelei pacelt izmēru uz 40cm,grūti iedomāties ko var darīt ar 30=40cm kurkuli.
15.janvāris 2015, 07:06 | links
 
Ministru kabineta noteikumos vajadzētu iekļaut liegumu par pārvietošanos iekšējos ūdeņos ar iekšdedzes dzinēju kurš ir ņiprāks par 50zs. Varētu būt ari izņēmumi - vietas kur ir atzīmēti kuģojamie ceļi. Piem Daugava līdz "zelta tiltam", jo tāpat tur kuģīši staigā.
15.janvāris 2015, 00:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager