Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Laba jums te gaļinieku filozofija. :)) Izglītošanas kampaņas un kontroli uz ūdeņiem vajag, nevis jaunus noteikumus.

kkas, 11.janvāris 2015, 15:58
A es par ko? :)

urmaas, 11.janvāris 2015, 16:01


Noķer brakonjeru (noteikumu pārkāpēju) un par sodu uz izglītošanās kursiem ar eksāmenu beigās par paša naudu. Nenokārto eksāmenu, makšķernieka karti nedabū, makšķerē bez kartes, vai atkārtoti pieķerts pārkāpjot noteikumus saņem aizliegumu nodarboties ar zivju iegūšanu, klāt kaklasiksnu ar raidītāju, lai redz kur atrodas, ja pienāk pie ūdeņiem,un uzkavējas ilgāk, kāds nāk pārbaudīt WTF.
Labi, muldu gudri!

P.S. Jūrkalnē šur tur šodien esot 2-3 metri krasta noskaloti.
11.janvāris 2015, 16:10 | links
 
Nebūs valsts kontroles uz ūdeņiem. Variet par nesapņot.
11.janvāris 2015, 16:07 | links
 
Laba jums te gaļinieku filozofija. :)) Izglītošanas kampaņas un kontroli uz ūdeņiem vajag, nevis jaunus noteikumus.

kkas, 11.janvāris 2015, 15:58

A es par ko? :)
11.janvāris 2015, 16:01 | links
 
Laba jums te gaļinieku filozofija. :))
Izglītošanas kampaņas un kontroli uz ūdeņiem vajag, nevis jaunus noteikumus.
11.janvāris 2015, 15:58 | links
 
urmaas,kas ir termosniekiem,

vienkars, 11.janvāris 2015, 15:48

Pierīgā, varbūt ari citās vietās ari, ir tādi copmaņi kuri zemmērus filējot un bāžot filejas termosos. Lūk i nosaukums termosnieki.
11.janvāris 2015, 15:58 | links
 
Vērtīgajām zivīm(līdaka,zandarts,plaudis utt.) kopsvara ierobežojums nav bijis un nevar būt.
11.janvāris 2015, 15:53 | links
 
urmaas,kas ir termosniekiem,
11.janvāris 2015, 15:48 | links
 
Starp citu - arī 5 kg loma limita atjaunošana ir dzirdēta, runa nav par asari, bet gan par visu lomu kopā. Tā gan nenāk no makšķerniekiem, bet no citām struktūrām.

V.S.O.P., 11.janvāris 2015, 15:20


Noķer 5,+ kg līdaku vai ko citu - nofočējies un laid vaļā. Tas piemēra pēc.
patiesībā tas nebūtu slikti aiz tā aprēķina, ka tāds eksemplārs ir brīnišķīgs vaislas materiāls, tāpat kā jebkurš liels un veselīgs savas sugas eksemplārs, kas izdzīvojis dabīgos apstākļos. Bet tik daudziem tas tik ļoti nepatiktu, ka lielie jalaiž atpakaļ. Tajā pat laikā notiek čīkstēšana, ka zivju paliek maz, un vairs nav kā senāk, kad maisu varēja pieķert ar tām zivīm, kuras tagad tikai 3 vai 5 drīkst ņemt. Tie parasti 3 vai 5 nekad neņem, bet ķer cik var noķert. Pavisam nesen lasīju kaut kur, ka Ventā 30-tajos gados 15-20 kg laši neesot bijis retums. Nu labi - lasis tas īpašs. Nu ja grib tās trofejas, tad lielie jālaiž vaļā un jāēd tie vidējie.
11.janvāris 2015, 15:42 | links
 
Par loma slēpšanu gan vajadzētu ko pievienot, tā ir laba doma.
11.janvāris 2015, 15:22 | links
 
Starp citu - arī 5 kg loma limita atjaunošana ir dzirdēta, runa nav par asari, bet gan par visu lomu kopā. Tā gan nenāk no makšķerniekiem, bet no citām struktūrām.
11.janvāris 2015, 15:20 | links
 
Starp citu, tīri teorētiski runājot par MN. Vismaz pirms laika tur nebija tāda punkta, kas paģērētu saglabāt zivis līdz copes beigām. Tātad ļautiņš ir noķēris zivi un to izfilējis copes laikā. MN rakstīts: "20. Visu sugu zivju garumu nosaka, mērot attālumu no purna gala līdz astes spuras galam."Ļautiņa zivij, saprotams, ne vairs purna, ne vairs astes, inspektoram nav reālu iespēju zivi nomērīt.Vienmēr esmu domājis par šo situāciju - kas vismaz tīri teorētiski sanāk šādā gadījumā?Hotentots, 11.janvāris 2015, 15:00Tādam ir tāds punkts. 32.4. lomā paturamās zivis nogalināt uzreiz pēc to noķeršanas, izņemot gadījumus, ja zivis uzglabā ūdens vidē dzīvas un peldus stāvoklī, kā arī makšķerējot uz ledus. Tad zivis nogalina, tiklīdz makšķerēšana ir pabeigta;Tas nozīmē, ka uz vietas tu neko nevari ne dīrāt neko, zivij jābūt dzīvai.

Llama, 11.janvāris 2015, 15:14

Šo pieņēma dēļ "termosniekiem".
11.janvāris 2015, 15:20 | links
 
Starp citu, tīri teorētiski runājot par MN. Vismaz pirms laika tur nebija tāda punkta, kas paģērētu saglabāt zivis līdz copes beigām. Tātad ļautiņš ir noķēris zivi un to izfilējis copes laikā.
MN rakstīts: "20. Visu sugu zivju garumu nosaka, mērot attālumu no purna gala līdz astes spuras galam."
Ļautiņa zivij, saprotams, ne vairs purna, ne vairs astes, inspektoram nav reālu iespēju zivi nomērīt.
Vienmēr esmu domājis par šo situāciju - kas vismaz tīri teorētiski sanāk šādā gadījumā?

Hotentots, 11.janvāris 2015, 15:00


Tādam ir tāds punkts. 32.4. lomā paturamās zivis nogalināt uzreiz pēc to noķeršanas, izņemot gadījumus, ja zivis uzglabā ūdens vidē dzīvas un peldus stāvoklī, kā arī makšķerējot uz ledus. Tad zivis nogalina, tiklīdz makšķerēšana ir pabeigta;
Tas nozīmē, ka uz vietas tu neko nevari ne dīrāt neko, zivij jābūt dzīvai.
11.janvāris 2015, 15:14 | links
 
Starp citu, tīri teorētiski runājot par MN. Vismaz pirms laika tur nebija tāda punkta, kas paģērētu saglabāt zivis līdz copes beigām. Tātad ļautiņš ir noķēris zivi un to izfilējis copes laikā.
MN rakstīts: "20. Visu sugu zivju garumu nosaka, mērot attālumu no purna gala līdz astes spuras galam."
Ļautiņa zivij, saprotams, ne vairs purna, ne vairs astes, inspektoram nav reālu iespēju zivi nomērīt.
Vienmēr esmu domājis par šo situāciju - kas vismaz tīri teorētiski sanāk šādā gadījumā?
11.janvāris 2015, 15:00 | links
 
Runa ir par to, ka es negribot pārkāpt noteikumus, izrādās, ka viņus pārkāpju, tas piemērs, ko es minēju ir no manas vasaras copes.
Bet copes reize viena beidzās, es savācu copenes beidzu copēt, tālāk sāku no jauna copēt citur un tā jau ir cita copes reize, zivis paliek mašinas leduskapī.
No likuma puses es neko nepārkāju.




opusums, 11.janvāris 2015, 11:23



Pamēģināšu salikt visu pa plauktiem .
Mašīna ir , ledusskapis ir , kotletes garšo , trūkst tikai gaļasmašīna . Jā būs gaļasmašīna , visas problēmas atrisinātas . Nu ir ledusskapī 15 kg maltās gaļas , bet kurš varēs pierādīt ka tā nav viena līdaka ? līdz atļautām piecām vēl vai cik tālu . Un ne viens likums taču neaizliedz apstrādāt lomu tur pat uz vietas . D
11.janvāris 2015, 14:22 | links
 
Akmens_Viesis-kāds 5kg limits, veči vasarā uz gruntenēm pa 45kg plaužus velk, ko var darīt ka izsalkuši pilsētnieki :D
11.janvāris 2015, 14:05 | links
 
Uz asariem, rudenī kautkad manuprāt.
11.janvāris 2015, 13:51 | links
 
Protams trūkst inspektoru - bet trūkst ne jau tāpēc lai ar jums parunātos, priekš tā ir iepazīšanās portāli.

Klau, labāk pasakiet, kurā brīdī LV pazuda kopējā loma limits uz kādiem 5 kg? Bija vispār?
LT joprojām ir.
11.janvāris 2015, 13:36 | links
 
Urmaas Dobelē visos manis zināmajos dīķos drīkst laist vaļā.
11.janvāris 2015, 13:24 | links
 
Es tieši gribētu, ka pie manis pienāk inspektors- varētu ar parunāties.
Vai inspektori ir pie mums kaa Krimas okupējušie pieklajigie cilvēciņi, bet mūsejie veel krumos slēpjas , ka CP.
Viri es pazuudu vairaak nav laika.
11.janvāris 2015, 13:11 | links
 
Andri. Nepieņem vēlamo par esošo. Inspektoru LV ūdeņos trūkst katastrofāli.
11.janvāris 2015, 13:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager