Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Es tieši gribētu, ka pie manis pienāk inspektors- varētu ar parunāties.
Vai inspektori ir pie mums kaa Krimas okupējušie pieklajigie cilvēciņi, bet mūsejie veel krumos slēpjas , ka CP.
Viri es pazuudu vairaak nav laika.
11.janvāris 2015, 13:11 | links
 
Andri. Nepieņem vēlamo par esošo. Inspektoru LV ūdeņos trūkst katastrofāli.
11.janvāris 2015, 13:09 | links
 
Llama
Bet tas taču ir forši, ja privātais atļauj lomu ari atlaist. :)
Pārsvarā privātie to liedz.
11.janvāris 2015, 13:07 | links
 
Bet tak 100 punktu, ka inspektors jūs ir redzējis daudz vairāk, nekā jūs viņu.
Kāpēc gribas publiski činkstēt, lai piespiestu inspektorus biežāk braukt klāt copes vietām pāri gruntenēm, katrā reizē celt laukā rīkus utml. Tas man nav skaidrs!
Kad vieni un tie paši purni prāto, kā kontroli pastiprināt un to, kā varētu ar divām kartēm vairāk gaļu paņemt, tad gan ir skaidrs. Vecie ērmi.
11.janvāris 2015, 12:57 | links
 
Paskaidrošu un arii kopaa pagaidīsim .
11.janvāris 2015, 12:57 | links
 
Es vienreiz redzēju, Īles pagastā Spārnu ezerā, vari aplūkot kartē kur tas atrodas.

Urmaas ne visi privātajos ķer lai varētu paēst, bet gan lai dabūtu kādu adrenalīna gabalu, tajos dīķos var ko noķert, varbūt esmu slikts makšķernieks, tāpēc nevaru noķert zivi valsts ūdeņos, vai vnk to zivju ir tik mazs, ka jābūt tilpnes pārzinējam, vai jāgrūz barība kilogramiem.

Opusum kautvai 10.
11.janvāris 2015, 12:56 | links
 
Es visus piemeerus saku no copes pieredzes, jo ejot uz veikalu mans copes biedrs neņem lidzi savas makškeres un mantas uz veikalu, bet atstāaj krastā.
Kas MN aizliedz piekatiit cita copmaņa lomu?
Taapeec jau arii jautāju, jo situācija ir iz dzīves.
11.janvāris 2015, 12:55 | links
 
Es savaa dzivee esmu redzējis divus inspektorus : vienu Spuņkāa Lielupes pusee ;
otru Gaujā attekā.
11.janvāris 2015, 12:51 | links
 
Oposums. MK nav licenze. Par atrunāšanos kad kāds kautkur ir aizgājis, varēsi skaidrot inspektoram, ja satiksi.
11.janvāris 2015, 12:50 | links
 
Viiri- varbuut, katrs peerkam pa 2 makškernieku kartēm un copeejam divas normas, vai arii otru noformeejam uz sievu un sakam, ka viņa veikalā.
11.janvāris 2015, 12:47 | links
 
saksim ar TO,cik jus esat redzejuysi tos inspektorus,kur nav LINCEZETA ZONA????es pa kadiem 20it gadiem paris reizes,i to pieriga
11.janvāris 2015, 12:46 | links
 
Man nevajag, es parasti braucu uz privātajiem, kur makšķernieki ir zolidi un saimnieks labs, kārtīgs, kur ir kārtība. Dobelē citu variantu nav. Kārtība būs tad, kad visi makšķernieki sapratīs, kas ir labi un kas ir slikti, un kad arī instruktoru kļūs vairāk un aktīvāki, kad valsts sāks darboties šajā novirzē vismazs nedaudz. TAD VISS BŪS.

Llama, 11.janvāris 2015, 12:31

Tiem kuriem ĻOTI garšo zivis tas ir labs atbalstāms variants. Es vienmēr būšu PRET LM piespiedubrīvprātīgā kārtā jo redz savādāk "nevarot izkontrolēt".
Oposums
Palasi vēlreiz MN.
11.janvāris 2015, 12:45 | links
 
Arii izeja, bet labāk, lai pagaida buus par MN klātienē ar, ko parunāt.
11.janvāris 2015, 12:41 | links
 
Par trukstošo makškernieku- copeejam divatā, no rita katrs noķeram pa 4 liidakaam un turam katrs savaa uzglabāmajaa tikliņa, nolemjam copeet lidz vakaram, man copes biedrs saka aiziešu kaajaam uz veikalu- aiziet 2km. Tanii laikaa pienaak insp. un es viņam saku, ka pieskatu čoma zivis , viņš buus peec 50 min gaidiisi vai ne. likums neaizliedz pieskatiit čoma lomu kameer viņs iet pakaļ cepumam, bet var gadiities ka viņš arii neatnaak.

opusums, 11.janvāris 2015, 12:31

Lai biedrs atstāj savu MK un dodas uz veikalu, tad ja piebrauc uzvanīt var nosauks datus pa telefonu inspektoram paskaidros situāciju un gan jau ka atlaidīs, inspektors arī ir cilvēks.
11.janvāris 2015, 12:38 | links
 
Par trukstošo makškernieku- copeejam divatā, no rita katrs noķeram pa 4 liidakaam un turam katrs savaa uzglabāmajaa tikliņa, nolemjam copeet lidz vakaram, man copes biedrs saka aiziešu kaajaam uz veikalu- aiziet 2km. Tanii laikaa pienaak insp. un es viņam saku, ka pieskatu čoma zivis , viņš buus peec 50 min gaidiisi vai ne. likums neaizliedz pieskatiit čoma lomu kameer viņs iet pakaļ cepumam, bet var gadiities ka viņš arii neatnaak.
11.janvāris 2015, 12:31 | links
 
Man nevajag, es parasti braucu uz privātajiem, kur makšķernieki ir zolidi un saimnieks labs, kārtīgs, kur ir kārtība. Dobelē citu variantu nav. Kārtība būs tad, kad visi makšķernieki sapratīs, kas ir labi un kas ir slikti, un kad arī instruktoru kļūs vairāk un aktīvāki, kad valsts sāks darboties šajā novirzē vismazs nedaudz. TAD VISS BŪS.
11.janvāris 2015, 12:31 | links
 
Llama. Cik LM vietās tev ir palūguši uzrādīt lomu un vai vispār to ir darijuši?
Par LM Bauskā, gan par uzraudzību, gan ari par "makšķerēšanas reizi", jau tādas leģendas klejo, ka .... Tas pats Salacā un vēl pāris vietās. Par bezpridelu Varkalī jau sen trūkst vārdu. Tādu LM Tev vajag?
11.janvāris 2015, 12:25 | links
 
Vnk vajag pieņemt sakarīgus noteikumus. Man piem. patīk tas kā sakārtojās jautājums par butēm. Kaut kā nemanām vairāk sūdzības. Es gan esmu manījis ka necopes laikā makšķeru skaits tiek reāli pārkāpts. Tomēr jāsecina ka aprunājoties ar šiem cilvēkiem parasti savācot spainīti vienalga tiek mests miers jo nav jau kur viņas likt.
Kas attiecas uz makšķerēšanas reizi. Man varētu būt šādas idejas
-Vienā makšķerēšanas reizē zivju ieguves vietā (t.i. inspektors pierāda personas saistību ar došanos uz transporta līdzekli vai citādi) pie pesonas nedrīkst atrasties ne vairāk kā viena norma iegūstamo zivju.
- Ja iestājas gadījums ka cits makšķernieks ir šo "vairāk nekā norma" ieguvējs, tad tas jāpierāda jau makšķerniekam, kuru pārbauda. (resp. jāuzrāda ''trūkstošais'' makšķernieks).
- Zivju atstāšana pie čoma, bet pats devās ar kājām mājās ir jāaizmirst.
11.janvāris 2015, 12:15 | links
 
Liama, atveram karti un sākam skaitīt, arī naudu:)
11.janvāris 2015, 12:11 | links
 
Tad jau labāk, pie katra lielās ūdenstilpnē savs inspektors, un sava licence, pēc copes loms jāatrāda, jāaizpilda kvīts, inspektors apseko ūdenstilpni taisot reidus, par kuru atskaitās rakstiskā veidā, uzraksta protokolus, saņem algu, visi apmierināti.
11.janvāris 2015, 12:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager