Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Brīnums, ka nav vēl pieminēta LM. Tad viss būšot pilnīgā kārtībā, gan kontrole, gan ari lomi. :))
11.janvāris 2015, 11:57 | links
 
Nu būs otra galējība, visi zvanīs vienu dienu ātrāk pirms brauc makšķerēt un teiks ka paliek otro sutku lai var ķert 10, kas tos zvanus apkopos un kas spēs izsekot.
11.janvāris 2015, 11:54 | links
 
Viena no versijām makšķerēšanas reizei ir sekojoša:

Viena makšķerēšanas reize nav īsāka par kalendāro dienu, kurā uzsākta makšķerēšana.

Es paskaidrošu, ka copēju otro kalendāro dienu.
Varbūt sākot un beidzot copēt vajag pieteikties pie vietēja inspektora, paziņojot - laiku, vietu, savu personibu.
11.janvāris 2015, 11:41 | links
 
Makškerešanu regulē MN un tur viss ir rakstīts, nav runa par tiklu likšanu un citu h--ņu, bet par copi ar legālu makškeri un ar iegādātu makš. karti.
Nu garšo man taas liidaku kotletes:)
11.janvāris 2015, 11:33 | links
 
Var maint MN kamēr nelabi paliek, bet kamēr nebūs daudzmaz normālas kontroles un makšķernieku domāšana būs tāda kāda ir, tikmēr nekas nemainīsies.
11.janvāris 2015, 11:27 | links
 
Runa ir par to, ka es negribot pārkāpt noteikumus, izrādās, ka viņus pārkāpju, tas piemērs, ko es minēju ir no manas vasaras copes.
Bet copes reize viena beidzās, es savācu copenes beidzu copēt, tālāk sāku no jauna copēt citur un tā jau ir cita copes reize, zivis paliek mašinas leduskapī.
No likuma puses es neko nepārkāju.
11.janvāris 2015, 11:23 | links
 
Nedomājiet no viedokļa, ka grūti izkontrolēt visus.
No tāda viedokļa noteikumiem vispār nav jēgas.

Domājiet no viedokļa, ka jums ir infa, ka ezerā X onkulis Y veic goda apļus un kā to sasiet kopā ar "makšķerēšanas reizi".
Respektīvi, lai vismaz ir kur aizķerties, ja iespringst uz "vaču".
11.janvāris 2015, 11:23 | links
 
Domāts tas jau tā ir, ka aizbrauc uz dienu makšķerēt un tad drīksti paturēt to zivju skaitu neatkarīgi cik ūdeņos makšķerē, vai uz nakti uz gruntenēm, bet kontrolēt grūti, jo kā aprakstīja visi zina kā apiet šo punktu.
11.janvāris 2015, 11:08 | links
 
Viena no versijām makšķerēšanas reizei ir sekojoša:

Viena makšķerēšanas reize nav īsāka par kalendāro dienu, kurā uzsākta makšķerēšana.
11.janvāris 2015, 11:06 | links
 
Man neviena zivs nav lieka, tāpēc vaļā neko nelaižu un cenšos noķert vairāk un vairāk, tas ir mans super daļēja gaļenieka ētikas kodeks :))
11.janvāris 2015, 09:58 | links
 
Vienā loma ieguves reizē ......Cik diennaktī var būt loma reizes ?Piemērs : copeeju līdakas Spuņciemā ezerā , noķeru 5gb., izdomāju un pārbraucu pie Lielupes un copēju tālāk .Tā jau ir otra loma ieguves reize, vai turpinās pirmā loma ieguves reize?Ja nav grūti maliķi2011 pakomentē.

opusums, 11.janvāris 2015, 00:49


Jautājums vecs cik šis noteikumu punkts:
1. Gaļotāji izbrauc krastā noslēpj atļauto loma un atkal makšķerē.
2. Gaļotāji maina ezeru un atkal makšķerē.
3. Vietējie gaļotāji sadala rīta un vakara copes, pusdienās guļ mājās.
Atbilde no ētikas nevajag gaļot visu lieko ir jālaiž.

Grūti nodefinēt viena makšķerēšanas reize tiem kas dzīvo mēnesi teltī pie krasta, arī ir viena reize.
11.janvāris 2015, 09:34 | links
 
Vienā loma ieguves reizē ......

Cik diennaktī var būt loma reizes ?
Piemērs : copeeju līdakas Spuņciemā ezerā , noķeru 5gb., izdomāju un pārbraucu pie Lielupes un copēju tālāk .Tā jau ir otra loma ieguves reize, vai turpinās pirmā loma ieguves reize?
Ja nav grūti maliķi2011 pakomentē.
11.janvāris 2015, 00:49 | links
 
Es ta biski nesaprot to pilsatniek busan :-))

Ka isti paslaik ir Rigas teritorija ar to miztisko Domes liegumu atrasties uz ljadus ???
Situazija tada..............
Nekur ieks www.riga.lv ( domes ocipiala lapa ) neko nevar njeko atrast par to liegumu.
Vecu nav uz ljadus, sakot ka municuipalie bargi sodot, laaikam zivjumilji zina to.
Pirms atkusnja, kad bija sals it ka liegumu atcela, bet ( tobis var sanus sildit uz ljadus ), bet...... vai tik atkal neieviesa zinot ka bus sitais smukais atkusnis ????
Netieku ( neesmu ) gudrs, pioljeidzat ar padomu.
Ka nju maku ta nju rakstu, sorii tovarisci.
10.janvāris 2015, 13:08 | links
 
Kāpēc Viļakas ezeru neviens nečeko,biju uz Zsvētkiem,ūda pie ūdas?

legionars, 9.janvāris 2015, 08:27


Tas šobrīd notiek visur. Arī Kurzemē, precīzāk - Blīdenē - pirms ziemīšiem redzēju kā pāris veči ar vismaz padsmit ūdām skaldīja līdakas vienu pēc otras. Nu tās tur ir daudz, bet drīz laikam nebūs...
Un pilnīgi skaidrs, ka inspektoru kontrole tur nebūs - šiem jau pietiek darba ar lielajām ūdenskrātuvēm
9.janvāris 2015, 09:14 | links
 
Kāpēc Viļakas ezeru neviens nečeko,biju uz Zsvētkiem,ūda pie ūdas?
9.janvāris 2015, 08:27 | links
 
vakar tūdīgāk...
9.janvāris 2015, 07:52 | links
 
lai nu kā tā diskusija aizgājusi, paldies inspektoriem, ka viņi ir, kaut tik 2* pārbaudījuši man karti
žēl, ka viņu un finansējuma nav vairāk, lai tīklus, ūdas u.c. pārbaudītu intensīvāk...
paldies arī tiem inspektoriem, kuri apmeklē tādu pasaules malu kā Zolvu, arī šodien...

ilmarsvs, 8.janvāris 2015, 20:35

Kā Zolvā ķērās?
8.janvāris 2015, 21:49 | links
 
Labi jāiet gulēt burti jūk:D
8.janvāris 2015, 21:12 | links
 
Atvainojos, pagāšdad nodotais policijai un vienojoties ar prokuroru.
8.janvāris 2015, 21:12 | links
 
Maliki
Cik daudz notiesājošu spriedumu zini par pārkāpumiem ĪADT (pēc KL 110.p.)?

CakssNoriss, 8.janvāris 2015, 20:45

Šogad ko nodevu policijai, uzlika laikam vienojoties prokurs, jo vienu no pārkāpējiem decembrī atkal noķēru, viņš teica ka sods uzlikts.
8.janvāris 2015, 21:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager