Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Jurik, kā jau pirmajā savā komentārā minēju, par ētisko pusi runāsim citur.
Man nav nodoma izgatavot tamlīdzīgu rīku, man pilnīgi pietiek ar savu makšķerīti un vienu karodziņmakšķeri.
Taču es uzskatu ka noteikumi ir jāzin. Un arī noteikumu vājās vietas un veidus kā viņus apiet. Pat ja nav nodoma to darīt.
8.janvāris 2015, 16:25 | links
 
Nē, Tev nāksies tiesā pierādīt, ka tas bija viens rīks, jo protokolā būs minēts, ka trīs atsevišķi rīki ar kopēju stiprinājumu un izņemti, lai tiesa var pārliecināties.

Malikis2011, 8.janvāris 2015, 16:08


Protokols nav tiesas spriedums, tur var sarakstīt jeb ko.
Tiesā gluži otrādi būs jāpierāda vaina.
8.janvāris 2015, 16:25 | links
 
Entuziazms un inovaacijas protams ir atziistama lieta, bet noderiigaak buutu izdomaat vienu riiku kas ir 3x ziviigaaks, nekaa mekleet veidus kaa apiet noteikumus, lai apietu noteikumus :) Nu gribi likt triis uudas - liec. Gribi taisiit to supertriktopendu - taisi. Jebkuraa gadiijumaa prokurors un citi makshkjernieki Tevi par draugu nenosauks:)
8.janvāris 2015, 16:20 | links
 
addd
Es vispār neko "nedefinēju".
Rūpīgi izlasot Makšķerēšanas noteikumus, neatrodu kaut vienu norādi, ka kaut kas tāds būtu noliegts.
8.janvāris 2015, 16:20 | links
 
Mārcīt,Zināma loģika ir, taču ja mēs skatāmies tīri no likumiskā viedokļa, noteikumos nekas nav minēts par rīku spējām atsevišķi veikt savas funkcijas.

Loner, 8.janvāris 2015, 15:28



Tu jau definē ka šādā veidā var savienot trīs fīderus, spiningus, parastas makšķeres.
8.janvāris 2015, 16:17 | links
 
Malcis, par tevi prieks.
Taisnība man neesot, pamatot to gan nespēj, bet vienalga es kļūdos.
Malacis.
8.janvāris 2015, 16:11 | links
 
Nē, Tev nāksies tiesā pierādīt, ka tas bija viens rīks, jo protokolā būs minēts, ka trīs atsevišķi rīki ar kopēju stiprinājumu un izņemti, lai tiesa var pārliecināties.
8.janvāris 2015, 16:08 | links
 
"tikai neiedomājies zem ledus uztīt auklu uz trubiņas vai korķā un tur notiek zivs aizciršana, tad gan skaitīsies trīs ūdas:D"
Man jau apnīk kā papagailim atkārtoties.

Vai tu spēj tādu apgalvojumu pamatot balstoties uz Makšķerēšanas noteikumiem?!?!?
8.janvāris 2015, 16:05 | links
 
es domāju, ka bums ātri izštukotu, lai Lonera uzzīmētā trīspavadu makšķere ar vienu karogu un vienu spolīti ,arī praksē šancētu.DDDDDDDDDD
8.janvāris 2015, 16:05 | links
 
uz vienas uzpariktes var atrasties trīs spoles (tas, ka aukla var iesalt - cits jautājums), tas nav atrunāts....
8.janvāris 2015, 16:00 | links
 
Loner- tikai neiedomājies zem ledus uztīt auklu uz trubiņas vai korķā un tur notiek zivs aizciršana, tad gan skaitīsies trīs ūdas:D
8.janvāris 2015, 15:59 | links
 
Manā skatījumā var, jo ja karodziņš ar spoli viens un 3 pavadiņas nekur nav noteikts viņām jāiet zem ledus vai virs ledus. Kur ieliksi centrālo stiprinājumu, karodziņu ar spoli un kā uztaisīt lai paņemot vienu zivtiņu, pārējās nerautu ārā.
8.janvāris 2015, 15:56 | links
 
"spole un karodziņš viens"
Tas, protams, ir izrauts no zila gaisa. Jebšu es kļūdos?
8.janvāris 2015, 15:51 | links
 
Maliķi, arī ar divām šādām sistēmām nedrīkst ķert?


Ļoti ceru ka attēls saprotams. Trīs āliņģi, sarkana aukla, trīs ēsmas zivtiņas.
8.janvāris 2015, 15:50 | links
 
Manuprāt tas tomēr būs viens rīks , karodziņ makšķere ar trijām pavadiņām , jo nekur nav norādīts cik garām pavadiņām ir jābūt . Kurš MN punkts man neļauj izmantot 10 vai 15 metrus garu pavadiņu ?

gintsgg, 8.janvāris 2015, 15:43

Jā var būt trīs pavadiņas, bet spole un karodziņš viens, ja trīs karodziņi vai trīs spoles, tad katru var izmantot kā atsevišķu rīku.
8.janvāris 2015, 15:49 | links
 
Bruno!

11.2. trīs makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja visu rīku kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.
(Grozīts ar MK 08.01.2013. noteikumiem Nr.20)

Es skatījos pēc pēdējās attēlotās redakcijas 01.01.2014
Ja ir kas jaunāks par ko es nezinu tad dod ziņu.
8.janvāris 2015, 15:44 | links
 
Manuprāt tas tomēr būs viens rīks , karodziņ makšķere ar trijām pavadiņām , jo nekur nav norādīts cik garām pavadiņām ir jābūt . Kurš MN punkts man neļauj izmantot 10 vai 15 metrus garu pavadiņu ?
8.janvāris 2015, 15:43 | links
 
heh, idejas kā padomju cilvēkiem:)
nu, ja tā padomā ir viena korpusa un trīskorpusu arkli (pat lielāki),
kāpēc nevarētu būt trīskorpusu karogmakšķere (lielāka kombinācija var būt, bet nevar likt klāt āķus D)?:)
8.janvāris 2015, 15:39 | links
 
Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:
11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi;
11.2. četrus makšķerēšanas rīkus jūras ūdeņos, ja kopējais āķu skaits nepārsniedz astoņus āķus un katram rīkam ir ne vairāk kā četri jebkura veida āķi. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi.

???
Kā nu protu,tā nu maunu!
8.janvāris 2015, 15:38 | links
 
Strīdēties ar tiem kam nav smadzeņu nav vērts, ja jau nepielec kas ir viens rīks, smadzenes vajaga trenēt, ko gribat lai nodefinē katru rīku, makšķerkāta garumu un līdzīgi, tad paši bļausiet, ja man prasītu tad, ja izjaucot rīku var turpināt makšķerēt ar katru daļu atsevišķi tad tie ir vairāki rīki kopā.

Malikis2011, 8.janvāris 2015, 15:11

A kaa tad ar to riiku , kas biksees???
8.janvāris 2015, 15:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager