Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ne pie vienas vien sētas esmu atdūries kura ieiet upē tik dziļi ka nevar apbrist un villas ja ir no Ulmaņu laikiem tad droši ka pēdējā laikos celtas:)
7.marts 2014, 14:37 | links
 
Morbidejs- pēc likuma iznāk ka jebkura darbība ar mērķi iegūt zivi ir zveja, jeb kurš kas veic zveju ir zvejnieks un tad jau sadalās amatirzveja , rūpnieciskā zveja kura tālāk atkal tiek sadalīta divās komerciālā zveja un pašpatēriņa zveja . Un pamatojoties uzlikumi ir MK noteikumi amatierzvejai un rūpnieciskai zvejai.
7.marts 2014, 14:33 | links
 
kutis- to var attiecināt tikai uz publiskiem, kaut kur dzirdēju ka arī pububliskos ir īpašumi (vecie mantotie no Ulmaņa laikiem)
7.marts 2014, 14:29 | links
 
Nu tad jau tas būs viens no veidiem kā atšķirt likumīgu zvejošanu no likumjīgas makšķerēšanas, zvejnieku no makšķernieka.
No vienas puses jau šķiet, ka zem zvejošanas ietilpst makšķerēšana, bet pēc papīriem sanāk, ka tas ir divas dažādas lietas.

Labi, es te neko neapgalvoju, vairāk pie sevis dungoju.
7.marts 2014, 14:29 | links
 
Tāpat nav arī teikts ka es iekāpju no tauvas zonas ūdenī un ķeru cik ilgi gribu un īpašniekam nav nekādu tiesību mani padzīt jo tauvas zona pie ūdens beigusies bet ūdeņi ir sabiedriskie.
7.marts 2014, 14:27 | links
 
Zvejniekiem - nav nepieciešama karte, bet ir nepieciešams līgums ar pašvaldību, kurā viņi zvejo un licence no VVD. Un zvejot var tikai tur kur ir norādīts licencē, respektīvi ja kāds redz zvejnieku der atcerēties, ka cilvēks zvejo jo ir iznomājis šīs tiesības zvejot no pašvaldības un to var darīt katrs LV iedzīvotājs, bet ne visiem pietiks šo tiesību jo ir konkrēts limits.
7.marts 2014, 14:25 | links
 
Man ir muļķīgs jautājums, bet es tiešām nezinu atbildi un nekad neesmu par to domājis, interesējies, bet vai zvejniekam ir nepieciešama makšķerēšanas karte?
7.marts 2014, 14:19 | links
 
Makšķerēšanas noteikumi tikai nosaka ka no makšķernieka nevar pieprasīt maksu par tauvas joslas izmantošanu, bet nekur nav noteikts ka zemes īpašniekam pamatojoties uz zvejniecības likumu jādod atļauja uzturēties tauvas joslā.:
9. Makšķerniekam makšķerējot ir tiesības bez maksas izmantot dabisko tauvas joslu: gar jūras piekrasti – 20 metru, gar privāto ūdeņu krastiem – 4 metru, gar pārējo ūdeņu krastiem – 10 metru posmā.
7.marts 2014, 14:02 | links
 
Maliķi
Tu pielīdzināji es piedāvāju. :))
Par to kurš ko saprot, vai nesaprot, vari nesatraukāties. Esmu iepazinies gan ar MN, gan ar MK noteikumiem un zinu kas ir attiecināts uz makšķerniekiem un kas uz zveiniekiem. :)
7.marts 2014, 13:51 | links
 
urmaas- nejauc atkal citiem galvas ja pašam saprašanas nav tik cik melns aiz naga, bet atbildot uz tavu jautājumu, kur un cik tālu atrasties no rīkiem, makšķerniekam nosaka makšķerēšanas noteikumi (jo zvejniecības likums nenosaka) un zvejniekiem MK par zveju( jo zvejniecības likums nenosaka), par to ielikto zvejnieku pieķeršanu runājot , ko aizliegsim makšķerēt , jo makšķernieki 100 reizes naskāk pārkāpj noteikumus?
7.marts 2014, 13:41 | links
 
 
Parasti zemes īpašniekam nav iebildumu ka kāds tur no krasta makšķerē, līdz brīdim kad viņš aiziet uz ezermalu un ierauga izgāstuvi, varat jau te rakstīt ka īpašniekam jāseko līdzi, bet vai viņam nav ko citu darīta kā katram makšķerniekam sekot līdzi, lai tas maisiņus, pudeles nemētā. Paši vien to problēmu radām.

Malikis2011, 6.marts 2014, 15:26

Parasti pret ZVEINIEKIEM ari nav iebildumu, līdz pierādās šis:
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/500125-rigas_juras_lici_maluzvejnieciba_pieker_cetrus_licencetus_zvejniekus
7.marts 2014, 12:35 | links
 
Nu Lūdzu likuma tulkojums šiem vārdiem.
4) zveja — darbība nolūkā iegūt zivis, izmantojot zvejas rīkus un paņēmienus;

5) zvejnieks — fiziskā persona, kas tieši veic zveju, tas ir, rīkojas ar zvejas rīkiem, vai juridiskā persona, kuras vārdā un uzdevumā tiek veikta zveja;
Un pasaki ka makšķere nav zvejas rīks?Pēc tam dalās rūpnieciskie zvejas rīki un makšķerēšanas rīki.

Malikis2011, 6.marts 2014, 16:00

Tad likumu par to cik tālu drīgsti attālināties no makšķerēm attiecinām ari uz zvejas rīkiem??? :D
7.marts 2014, 12:28 | links
 
Protams, labāk ir neko nedarīt jeb nē lol nau verc...
6.marts 2014, 16:19 | links
 
Jā likums ar steigu jālabo un pie amatierzvejas jāliek klāt profesionālā amatierzveja , kur apraksts varētu būt :
makšķerēšana un zemūdens medības — peļņas nolūkā veikta darbība, lai ar makšķerēšanas rīkiem iegūtu zivis ar tiesībām zvejā iegūtās zivis pārdot vai piedāvāt tirgū;
6.marts 2014, 16:16 | links
 
imations- ko Tu patiesību viņiem pateici :DNevar pieļaut ka visi kas iegūst zivis(likuma izpratnē zvejnieki) ir vienoti, ierēdņiem nebūs dara un nenesīs pateicības:D
6.marts 2014, 16:08 | links
 
Maliķi – OK Tu vinnēji, LMA&MRK paši nesaprot pret ko cīnās - tādu makšķernieku nav, patiesībā makšķernieks, tā ir zvejnieka kļikuha.
6.marts 2014, 16:03 | links
 
Nu Lūdzu likuma tulkojums šiem vārdiem.
4) zveja — darbība nolūkā iegūt zivis, izmantojot zvejas rīkus un paņēmienus;

5) zvejnieks — fiziskā persona, kas tieši veic zveju, tas ir, rīkojas ar zvejas rīkiem, vai juridiskā persona, kuras vārdā un uzdevumā tiek veikta zveja;
Un pasaki ka makšķere nav zvejas rīks?Pēc tam dalās rūpnieciskie zvejas rīki un makšķerēšanas rīki.
6.marts 2014, 16:00 | links
 
Maliķi – pants jālasa sekojoši, ka ZVEJNIEKIEM ir jāsaskaņo ar zemes īpašnieku, ZVEJNIEKU apmetņu ierīkošana, ZVEJNIEKU atpūta, ZVEJNIEKU zvejas rīku žāvēšana un ZVEJNIEKIEM citas ar zveju saistītas darbības.

Vai makšķernieks ir zvejnieks, lai šo viedokli pasaka Zvaigzne, es centīšos nekomentēt.
6.marts 2014, 15:53 | links
 
imations- ir rakstīt ka jāsaskaņo ar zemes īpašnieku:
3) zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības;
Ko vēl vajag? Lai to pašu ieraksta MK?

Malikis2011, 6.marts 2014, 15:48


Ko darīt, ja zemes īpašniekam pieder tikai dambis un uzpludinājumam pieguļošā zeme, bet nav nekādi līgumi, pilnvaras, kas norādītu, ka viņš ir šī uzpludinājuma apsaimniekotājs? Man ar īpašnieku jāsaskaņo fakts, ka makšķerēšu publiskajos ūdeņos?
6.marts 2014, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager