Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Manu kad te ir dažas ieinteresētas personas!Maliķis,Zvaigzne un vel dažas per.Kuri gatavi d-i-rsu plēst,bet savu viedokli vajag uzspiest.Būtu labāk savus murgus klusībā gremojuši...
21.decembris 2013, 09:12 | links
 
12.12.2013 Burtniekos Biedrības Makšķernieku organizāciju sadarbības padomes (MOSP) valdes loceklis klātesošajiem paziņoja, ka biedrība ir izstrādājusi ieteikumus izmaiņām makšķernieku noteikumos un iesniegusi tos Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamentam.

Pārējo domājiet paši.

Zvaigzne, 20.decembris 2013, 21:57

Normāli, ja viņi būtu iesnieguši grozījumus zāļu apritē tad varbūt sāktu uztraukties
21.decembris 2013, 09:12 | links
 
Nedomāju ka tas ir saistīts ar attīstību, tas ir darbības stils.

... iesaku padomāt, kāpēc viena organizācija rod iespēju savus priekšlikumus padarīt interesentiem pieejamus, bet otra nē.
21.decembris 2013, 01:13 | links
 
Normāls demokrātiskas sabiedribas attīstības posms- pirmos 2 gadus veļ uz pieredzes trūkumu, nākamos uz pagātnes pagānu sastrādātātajiem sūdiem, tālak top vēstījums nākotnes cilvēkiem:)
20.decembris 2013, 22:15 | links
 
12.12.2013 Burtniekos Biedrības Makšķernieku organizāciju sadarbības padomes (MOSP) valdes loceklis klātesošajiem paziņoja, ka biedrība ir izstrādājusi ieteikumus izmaiņām makšķernieku noteikumos un iesniegusi tos Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamentam.

Pārējo domājiet paši.
20.decembris 2013, 21:57 | links
 
Man jautājums pie ūdeņu sargātājiem. Vai mani var sodīt, ja copēju lieguma upē, un pat it kā lieguma posmā, bet nevienā publiski pieejamā resursā nav atrodama lieguma beigu vieta, kā viņa ir notraktēta MN. LV ģeotelpiskās informācijas aģentūras kartēs, kurās ir arī viensētas, nav atrodama šī vieta pēc tiem parametriem kā ir traktēts MN.

micuks, 18.decembris 2013, 14:15


Jā MN ir dažas neskaidrības, piemēram šis punkts:
29. Makšķerēšana visu gadu aizliegta:
29.6. Braslā, no Braslas HES aizsprosta 1000 metru posmā lejup pa straumi.
Kā man dabā izmērīt tos 1000m koa? :) Ar metramēru ejot pa straumi? Vai vienu krastu, kas visai problemātiski, jo tur vairākas stāvas klintis :)
Man liekas agrāk bija konkrētāks formulējums, no aizsprosta līdz augstsprieguma līnijai ja nemaldos.
18.decembris 2013, 14:38 | links
 
Man jautājums pie ūdeņu sargātājiem. Vai mani var sodīt, ja copēju lieguma upē, un pat it kā lieguma posmā, bet nevienā publiski pieejamā resursā nav atrodama lieguma beigu vieta, kā viņa ir notraktēta MN. LV ģeotelpiskās informācijas aģentūras kartēs, kurās ir arī viensētas, nav atrodama šī vieta pēc tiem parametriem kā ir traktēts MN.
18.decembris 2013, 14:15 | links
 
Katrā ziņā, tas ir ļoti normāli, ka MN rakstīts, ka nevar makšķerēt ar mākslīgo ēsmu. Ne jau nelaime ir ēsmā, bet gan mūsu galvās, jo mākslīgā ēsma pie mums skaitās arī cemmers (nav cemmera definīcijas MN) un uz cemmeru var izvilkt to lasi pat ļoti labi.
Nu nedrīkst ļaut šitai LV dzīvojušai tautiņai atrasties lašu nārsta laikā pie upes vispār, jo ja būs likumīgs pamats tur atrasties, tad arī lasis būs uzķēries, un lašu gadījumā neviens netaisās ākstīties ar C&R jo lasis nav asaris vai līdaka.
Žēl, ka cilvēki nevēlas vismaz atļaut iznārstot tai zivij.......
Daugavā ir izveidojusies drusku nenormāla situācija, ka pirms Rīgas HES ir ieviesta LM zivīm, kuras ielaiž ne par LM organizētāju naudu, kurām nav iespēja iznārstot tajā vietā un kuras nārsta laikā tā īsti nevar noķert uz to mākslīgo ēsmu.
9.decembris 2013, 15:01 | links
 
otok- saki paldies ka vispār Tev ļauj kaut kur makšķerēt, jo tā nav Tava pamattiesības, ko kādam jānodrošina visās pļenckās.

Malikis2011, 9.decembris 2013, 14:54


Zdrasķi!:)Labāk pastāsti kā ar ledu tavā pusē!:)
9.decembris 2013, 14:57 | links
 
otok- saki paldies ka vispār Tev ļauj kaut kur makšķerēt, jo tā nav Tava pamattiesības, ko kādam jānodrošina visās pļenckās.
9.decembris 2013, 14:54 | links
 
Stulbs likums, jebkurā gadījumā, arī vakar, jo lašus jūrā- Latvijas upju deltās ielaiž par nodokļu maksātāju naudu/arī Latvenergo par dabas resursiem/, bet Letti ķert tos lašus nedrīkst, izņemot ierobežoti ar speciālām licencēm!? Latvijas veikalos Latvijas lasi Letti nopirkt arī nevar, Lettu veikalos tikai Norvēģu lasis, kāda jēga, nekādi nevaru saprast! Kam ir tas lasis, ko LV tā taupa, un Latvenergo, katru gadu ielaiž jūrā, vai, ko ielaiž jūrā, un kam....!?

vitenahemots, 9.decembris 2013, 01:35


Šitas saucas ,,vapross na zasipku"!:)Tobiš...kāda ixsa pēc, tiek ielaisti mazie lasēni zem Rīgas hesa,ja tur nav nārsta vietas!?
Atbilde no ,,dostavernijiem istočņikiem"...tad,kad viņi izaug un instingtu vadīti atpeld uz ,,izejas" punktu ,tie tiek nozvejoti un kalpo kā vaislas materiāls,lai procesu varētu atkal turpināt...nozvejo,noslauc,izaudzina un ielaiž.Plusā mazuļus tirgo,karoče PISNESS!:)Tikai nesāciet braukt virsū BIORAM,jo tieši viņi esot tie,kuri esot pārliecinājuši ZM par to,ka copmanis ir tiesīgs paturēt lomā to ,,svēto zivi".Kas izdomājis vēl papildus maksu (zem Rīgas hesa) nemācēšu pateikt,bet vispār tais lietās,kā jau daudzā kamā citā ir baigā ,,kuhņa"!
9.decembris 2013, 13:33 | links
 
Ja paskatās tos jaunos MN, tad var teikt, ka valstiņa nebūt nav tas godīgākais eiro ieviesējs...
9.decembris 2013, 12:27 | links
 
Stulbs likums, jebkurā gadījumā, arī vakar, jo lašus jūrā- Latvijas upju deltās ielaiž par nodokļu maksātāju naudu/arī Latvenergo par dabas resursiem/, bet Letti ķert tos lašus nedrīkst, izņemot ierobežoti ar speciālām licencēm!? Latvijas veikalos Latvijas lasi Letti nopirkt arī nevar, Lettu veikalos tikai Norvēģu lasis, kāda jēga, nekādi nevaru saprast! Kam ir tas lasis, ko LV tā taupa, un Latvenergo, katru gadu ielaiž jūrā, vai, ko ielaiž jūrā, un kam....!?
9.decembris 2013, 01:35 | links
 
Pēc MN tas būtu rupjš pārkāpums, ja tagad spinigotu lieguma zonās.
Neesmu dzirdējis, ka kāds būtu noķēris lašveidīgo uz dzīvo, bet uz pludiņa vai gruntenes lašveidīgie tiek noķerti regulāri. Laikam jau mēs makšķernieki kādam traucējam ja jau tika pieņemtas tādas izmaiņas MN. Jaunā redakcija ir vēl skarbāka. Par nākotnes MN, kurus pašreiz tipa izstrādā, vispār bail padomāt.
8.decembris 2013, 23:51 | links
 
Nu tā mēs visi sakam ka pieķertos lasis un laistu vaļā!Bet dzīvē ja tas tā notiktu diez vai laistu vaļā!Jo neviens nav svētais!

antonsb, 8.decembris 2013, 12:31


Nu labi. Pieņemsim, esmu svētais un lašus laistu atpakaļ. Taču vai tas ir rupjš pārkāpums, ja es nomakšķerētu līdaku vietā, kur to pēc noteikumiem ar mākslīgo ēsmu (vizuli) šobrīd nevar darīt?

Ja līdakām nav lieguma, kāda mārrutka pēc es tās nevaru spiningot ar vizuli? Un ar dzīvo zivi var? Vai uz dzīvās laši neķeras?

Gribētu apskaidrību no kāda guru par šo MN punktu.

Paldies par atbildi jau iepriekš.
8.decembris 2013, 23:41 | links
 
Nu tā mēs visi sakam ka pieķertos lasis un laistu vaļā!Bet dzīvē ja tas tā notiktu diez vai laistu vaļā!Jo neviens nav svētais!
8.decembris 2013, 12:31 | links
 
Sveiki. Esmu iesācējs makšķerēšanā, tāpēc tāds jautājums, jo nesaprotu...

Pēc noteikumiem šobrīd (līdz decembra beigām) atsevišķās upēs vai noteiktā posmā nevar makšķerēt izmantojot mākslīgo ēsmu. Tas nozīmē, ka es nevaru spiningot līdakas, izmantojot vizuli? Līdakām taču tagad nav liegums?

Tad kāpēc noteikumos šāds ierobežojums? Lašus jau es laistu atpakaļ. Mani interesē līdakas.

otok, 8.decembris 2013, 12:23

Kāds tā izdomājis un tāpēc ir tik stulbs likums!
8.decembris 2013, 12:28 | links
 
Sveiki. Esmu iesācējs makšķerēšanā, tāpēc tāds jautājums, jo nesaprotu...

Pēc noteikumiem šobrīd (līdz decembra beigām) atsevišķās upēs vai noteiktā posmā nevar makšķerēt izmantojot mākslīgo ēsmu. Tas nozīmē, ka es nevaru spiningot līdakas, izmantojot vizuli? Līdakām taču tagad nav liegums?

Tad kāpēc noteikumos šāds ierobežojums? Lašus jau es laistu atpakaļ. Mani interesē līdakas.
8.decembris 2013, 12:23 | links
 
micuk, paldies!
28.novembris 2013, 19:34 | links
 
http://likumi.lv/doc.php?id=202643 zem attēlotā redakcija izvēlamies kuru vajag
28.novembris 2013, 19:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager