Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Tad jau Tev forši, esi baigi gudrais un viltīgais. Pa naktīm arī esi papētījis - kas Tavā klondaikā notiek? Tad, kad straumīti izslēdz....

V.S.O.P., 15.oktobris 2013, 22:00

Manā klondaikē nenotiek nekas jo nav tā populārākā vieta. Visas darbības parasti ir ap Hesu. Nu un pāris vietējie krietnu gabalu no manas vietas ieliek pa kādam rūtainajam. Dzīvotu es pie Daugavas, arī ieliktu kādu rūtaino :D

micuks, 15.oktobris 2013, 22:11


Paliec pie pārliecības, ka nekas nenotiek... kāmim būs ciešāks miegs :) Tava rajona puiki jau sen ir ar tādu aparatūru, kāda VVD tik sapņos rādās...
15.oktobris 2013, 22:18 | links
 
V.S.O.P.,imations un pārējie.
Un vēl viens darvas piliens LM,pērkot licenci Burtnieku ezerā tur skaidri rakstīts ka es drikstu makšķerēt pa visu ezeru jebkurā vieta,bet ko man darīt ja pašā zivīgākajā vietā priekšā rūpnieciskās zvejas tīkls kuram savukārt es nedrīkstu tuvoties vairāk par 50 metriem(sk.MN)?Vai tas nav ierobežojums manām tiesībām par naudu makšķerēt.
Tad kurš LM fans man var atbildēt uz šo jautājumu?

arsiks, 15.oktobris 2013, 14:11


arsiks, 15.oktobris 2013, 21:59


Ko Tu arsik gribi? Varbūt palasi, kaut kādus tiesību pamatus pirms uzdot stulbus jautājumus: ”Vai tas nav ierobežojums manām tiesībām par naudu makšķerēt?”. Nē nav !
Analoģiski citu tiesību ierobežojums, būs tava urkšķināšanās, kad tu makšķerēsi uz ledus un kāds tavā āliņģī Tev blakus sāks zivis ķert, vai nostāsies cieši blakus ūdenstilpnes krastā un sāks makšķerēt vai piebrauks ar savu laivu pie tavas laivas cieši blakus un sāks makšķerēt.
Ja būtu arī zvejojis Burtniekā, tad zinātu, ka pašā zivīgākajā vietā tīklus nemaz nevar likt un tos liek tikai darba dienās.
15.oktobris 2013, 22:16 | links
 
Tās būves nevar neredzēt. Vai LM rīkotāji vispār, izņemot sava konta stāvokli, kur skatās?urmaas, 15.oktobris 2013, 21:52Baidos, ka kontā viņiem nav ko skatīties, jo naudu jau neviens nemaksā :Dmicuks, 15.oktobris 2013, 21:57Tad jau Tev forši, esi baigi gudrais un viltīgais. Pa naktīm arī esi papētījis - kas Tavā klondaikā notiek? Tad, kad straumīti izslēdz....

V.S.O.P., 15.oktobris 2013, 22:00
Es naktīs mierīgi guļu.Tikpat manu kā tavu "klondaiku" redzu tik pa auto logu!:)

urmaas, 15.oktobris 2013, 22:07


Urmas, kurā brīdi tev škiet, ka kaut kas no manis rakstīta bija veltīts tev.. . droši netabildi... nekas jauns tāpat nebūs...
15.oktobris 2013, 22:16 | links
 
Tad jau Tev forši, esi baigi gudrais un viltīgais. Pa naktīm arī esi papētījis - kas Tavā klondaikā notiek? Tad, kad straumīti izslēdz....

V.S.O.P., 15.oktobris 2013, 22:00


Manā klondaikē nenotiek nekas jo nav tā populārākā vieta. Visas darbības parasti ir ap Hesu. Nu un pāris vietējie krietnu gabalu no manas vietas ieliek pa kādam rūtainajam. Dzīvotu es pie Daugavas, arī ieliktu kādu rūtaino :D
15.oktobris 2013, 22:11 | links
 
Tās būves nevar neredzēt. Vai LM rīkotāji vispār, izņemot sava konta stāvokli, kur skatās?urmaas, 15.oktobris 2013, 21:52Baidos, ka kontā viņiem nav ko skatīties, jo naudu jau neviens nemaksā :Dmicuks, 15.oktobris 2013, 21:57Tad jau Tev forši, esi baigi gudrais un viltīgais. Pa naktīm arī esi papētījis - kas Tavā klondaikā notiek? Tad, kad straumīti izslēdz....

V.S.O.P., 15.oktobris 2013, 22:00

Es naktīs mierīgi guļu.Tikpat manu kā tavu "klondaiku" redzu tik pa auto logu!:)
15.oktobris 2013, 22:07 | links
 
V.S.O.P.!!!
Vai Tu man atbildēji jeb Tev nav ko Ko teikt????
15.oktobris 2013, 22:00 | links
 
Tās būves nevar neredzēt. Vai LM rīkotāji vispār, izņemot sava konta stāvokli, kur skatās?

urmaas, 15.oktobris 2013, 21:52

Baidos, ka kontā viņiem nav ko skatīties, jo naudu jau neviens nemaksā :D

micuks, 15.oktobris 2013, 21:57


Tad jau Tev forši, esi baigi gudrais un viltīgais. Pa naktīm arī esi papētījis - kas Tavā klondaikā notiek? Tad, kad straumīti izslēdz....
15.oktobris 2013, 22:00 | links
 
V.S.O.P.,imations un pārējie.
Un vēl viens darvas piliens LM,pērkot licenci Burtnieku ezerā tur skaidri rakstīts ka es drikstu makšķerēt pa visu ezeru jebkurā vieta,bet ko man darīt ja pašā zivīgākajā vietā priekšā rūpnieciskās zvejas tīkls kuram savukārt es nedrīkstu tuvoties vairāk par 50 metriem(sk.MN)?Vai tas nav ierobežojums manām tiesībām par naudu makšķerēt.
Tad kurš LM fans man var atbildēt uz šo jautājumu?

arsiks, 15.oktobris 2013, 14:11
15.oktobris 2013, 21:59 | links
 
Tās būves nevar neredzēt. Vai LM rīkotāji vispār, izņemot sava konta stāvokli, kur skatās?

urmaas, 15.oktobris 2013, 21:52


Baidos, ka kontā viņiem nav ko skatīties, jo naudu jau neviens nemaksā :D
15.oktobris 2013, 21:57 | links
 
Labāk padalieties - kā gāja copē. Ne Micuks, ne Lbruno, ne Zaraza pedējā laikā nevienu copes atskaiti nav ielikuši. Kāpēc? Tiešam neķerat? Vai arī negribat spiedinu uz saviem ūdeņiem vairot? Kā tur īsti ir?

V.S.O.P., 15.oktobris 2013, 14:10


Par spiedienu uz "saviem" ūdeņiem man toč īpaši nerūp, man lemtu zivi gan jau neviens tāpat nenoķers un sūdzēties par "kolhozu" man liekas snobiski, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ un nav ko čīkstēt... Bet atskaites nerakstu gan, taču publiski lielīties ar lomiem neredzu vajadzības, it kā krāna garums nespiež, savukārt visiem sakošļāt un atgremot informāciju par vietām kur ta nu un uz ko ķeras/neķeras utt. man šķiet nepareizi... ar šādu informāciju APMAINĀS un DALĀS privāti tikai ar ko katrs pats grib...
Publiski dalīties ar pieredzi un zināšanām par metodēm, rīkiem, ūdenstilpņu īpatnībām, zivju uzvedību utt. man gan šķiet pareizi...
15.oktobris 2013, 21:56 | links
 
Protams ka tiks, galvenais lai LM netiek :D Šāvēji manā stūrē nebūs, bet vietējie aborigēni noteikti rūtaino iekārs. Duršanai tur arī nav piemērota vieta. Durēji pašreiz LM posmā centīgi būvē visādas interesants hidrotehniskās būves. Un kur skatās LM rīkotāji?

micuks, 15.oktobris 2013, 21:48

Tās būves nevar neredzēt. Vai LM rīkotāji vispār, izņemot sava konta stāvokli, kur skatās?
15.oktobris 2013, 21:52 | links
 
Protams ka tiks, galvenais lai LM netiek :D Šāvēji manā stūrē nebūs, bet vietējie aborigēni noteikti rūtaino iekārs. Duršanai tur arī nav piemērota vieta. Durēji pašreiz LM posmā centīgi būvē visādas interesants hidrotehniskās būves. Un kur skatās LM rīkotāji?
15.oktobris 2013, 21:48 | links
 
VSOP zināmā mērā LM ir laba lieta. Bet ja ievieš LM vietā, kurā, ja tā var teikt, par tur esošajām zivīm, tiek maksāts katru gadu un maksā visi LV iedzīvotāji, neatkarīgi no tā ķer viņi zivis vai nē. Plus vēl LM ieviesēji nesūda nedara tās vietas uzturēšanā, tad kaut kā abidno paliek par to, ka kārtējo reizi kāds ir sap...... copes vietu. Par laimi līdz manai laimīgajai, mierīgajai vietai vēl nav tikuši, bet gan jau tiks LM ieviesēji.

micuks, 15.oktobris 2013, 21:35


Kāds jau tiks... ej nu zini - kurš pirmais... Tu vai kāds dakšinieks, elektriķis, šāvējs....
15.oktobris 2013, 21:44 | links
 
VSOP zināmā mērā LM ir laba lieta. Bet ja ievieš LM vietā, kurā, ja tā var teikt, par tur esošajām zivīm, tiek maksāts katru gadu un maksā visi LV iedzīvotāji, neatkarīgi no tā ķer viņi zivis vai nē. Plus vēl LM ieviesēji nesūda nedara tās vietas uzturēšanā, tad kaut kā abidno paliek par to, ka kārtējo reizi kāds ir sap...... copes vietu. Par laimi līdz manai laimīgajai, mierīgajai vietai vēl nav tikuši, bet gan jau tiks LM ieviesēji.
15.oktobris 2013, 21:35 | links
 
wow, cik daudz sarakstīts kamēr manis nebija... imations kā prokurors man jau pantu pierakstījis un čutj ne iesēdinājis... :D Principā jau pareizi, valsts pēc savas būtības ir represīva struktūra stabilā valstī uz katru pilsoni pantu vajadzības gadījumā jāvar atrast, savādāk sākas nekontrolēta pašplūsma un anarhija:D
15.oktobris 2013, 21:32 | links
 
PAr cik mana sirdsapziņa ir kā ļoti labs kāmis, parasti guļ, un ar ētiku neesmu iepazīstināts, tad neredzu nekādas problēmas ķert lašus lieguma laikā :D. Un uz doto brīdi, cik zinu, tāds 100% liegums jau nemaz nav. Tas ka šo to pārkāpju, tas tiesa, inspektoru īstenībā pat ļoti gribētos satikt, bet tie maitas nemaz neprotas :D Iznārstos laši dabīgā nārsta upēs, tad arī došos pēc viņiem.
Kāds sakars LM ar liegumiem?

micuks, 15.oktobris 2013, 21:23



LM dod iespēju likumīgi limitētā skaitā ķert to, ko "tie bez kāmja" zobus griežot ir taupījuši. Domā, ka Tev vienam patīk pumpainos ķert? :) Tā gluži nav, bet manam kāmim ir šavki ar miegu palicis... un daudziem viņš neguļ. Pēc balsojumu šeit pat CL varētu secināt, ka pusei makšķernieku ir jēga noteikumus rakstīt, bet dažus desmitus % tomēr vajag izķert un pierādīt, ka arī visgudrākajiem mēdz neiet..
15.oktobris 2013, 21:29 | links
 
PAr cik mana sirdsapziņa ir kā ļoti labs kāmis, parasti guļ, un ar ētiku neesmu iepazīstināts, tad neredzu nekādas problēmas ķert lašus lieguma laikā :D. Un uz doto brīdi, cik zinu, tāds 100% liegums jau nemaz nav. Tas ka šo to pārkāpju, tas tiesa, inspektoru īstenībā pat ļoti gribētos satikt, bet tie maitas nemaz neprotas :D Iznārstos laši dabīgā nārsta upēs, tad arī došos pēc viņiem.
Kāds sakars LM ar liegumiem?
15.oktobris 2013, 21:23 | links
 
Nu tad MOSP kā reizi ir iespēja parādīt savu varēšanu un vēlmi aizstāvēt copmaņu intereses.

Iedodiet tik zaļo gaismu uz ūdeņu apsaimniekošanu un gada, divu laikā, labākās copes vietas vairs nebūs publiski pieejamas. Vietās, kur it kā sajuta naudu nākam LM ieviesa ļoti ātri. Dažās gan nauda nenāk, jo copmāni vienkārši nemaksā, nu un arī vairs īpaši neraujas uz turieni copēt. Bet dabūt sev kādu peļķīti lietošanā, kurš gan no kā tāda atteiktos? Es noteikti nē.

micuks, 14.oktobris 2013, 12:44


Klau - vai Tev nešķiet, ka ķerot pa liegumiem pumpainos Tev nebūtu īsti ētiski LM problēmu apspriest? Tas nav pārmetums - tikai precizējošs jautājums.
15.oktobris 2013, 21:17 | links
 
VSOP par copi. Negribu ar inspektoru satikties, tāpēc atskaites nebūs.
15.oktobris 2013, 20:57 | links
 
V.S.O.P.
Mārtiņ,Tu manis teikto neesi uzmanīgi lasījis,vai esu neskaidri izteicies.
Rakstīju,ka mēs,vietējie,brīnamies par to,ka ezers iztur šo presingu.Zvejnieku Jancis saka:Ir nākotne,tīklos daudz zandartu mazuļu.Nekādu vaimanu,ka trūktu.Pat Tevi zaļsvārcītes nokausēja un aparāti sāka "gļukot"!
15.oktobris 2013, 16:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager