Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
:):):) tāpēc jau saku, ka nezinu kā ir pareizi, redzu , ka nav īsti tā kā vajadzētu būt, bet .... godīgi sakot man copēt tas viss netraucē :):), laiks, kad uz uhhhh un ar emocijām kaut ko varēja panākt ir pagājis, to savulaik LMA izmantoja un labus darbus arī darīja ,pat reiz, man tā liekās, zobus ārstēt grib santehniķi, likumus rakstīt zobārsti un zivis sargāt skolotāji, visi labi un cienījami amati, kamēr dara to, ko prot..... :):)
11.augusts 2013, 21:08 | links
 
Alcān - vari nedefinēt to cilvēku statusu, kas ķer nēģus uz tačiem – tie ir labie vai sliktie zvejnieki, atļaut dzīvot vai, kā vienmēr nošaut? Ja standarta zvejniekam gaļeniecības koeficients pēc Tevis ir 100 (gaļenieks *100), tad nēģu ķērājiem cik tas ir?
Vai uz Jūru attiecas gaļeniecība un cik ir gaļeniecības koeficients ir Jūras zvejniekiem.
11.augusts 2013, 20:56 | links
 
NG tas ir forši, ka kādam, kam cope ir gandrīz viss ir ieinteresēts šajā jautājumā.
Par to "ravēšanu" - viss dabā ir jānotiek līdzvarā. M.Baltezerā, kamēr bija vaļā Gaujas kanāls, bija arī daudz vairāk lielie brekši, kā arī līdakas un zandarti. Mazo sīkumu lielais daudzums noteikti nav saistīts ar zvejas aizliegšanu šajā ezerā, bet gan ar zemo lielo plēsēju skaitu ezerā.
Ja runājam par to piederēšanu, tad jautājums, kāpēc 1 zvejniekam pēc nozvejoto zivju daudzuma, šie ūdeņi pieder 100 tiem reižu vairāk kā vienam makšķerniekam? Kādēļ ir ierobežojums makšķerēšanas distancei no tīkla, bet nav tīklu likšanas ierobežojums attiecībā pret makšķerniekiem ?
11.augusts 2013, 20:49 | links
 
zinu, ka daudziem nepatiks mans viedoklis, bet.... zivis ir jāravē, tieši tāpat kā mežus jāretina un dārzā dobes jāravē un jāretina, lai ienākās laba raža....., tas par tiem tīkliem, BET cits stāsts ir par to kas un kā ravē, ir ezeri, kurus paravē ziema ar slāpšanu un kā likums tādos ezeros zivis labi nārsto un ļoti ātri aug, jo ir vieta un barības bāze, ir ūdeņi, kuri kādreiz bija slaveni ar savām zivīm, bet tagad vairs lielo nav un neviens tur tīklus masveidā licis nav....

man arī ļoti nepatīk tīkli- murdi vai kā viņus tur vēl sauc , kas salikti labākajās copes vietās, tā nevajadzētu būt, bet mērķtiecīgai ūdeņu apsaimniekošanai, arī nevajadzīgo mazvērtīgo sīkzivju nozvejai vajag būt

piemērs ir M.Baltezers, vietējo pliču un citu sīkzivju ir tik daudz, ka normālām zivīm sāk pietrūkt barības un vietas, tie paši brekši , kuru ezerā bija ļooooti daudz un lieli tur ir palikuši maz

es nezinu kā ir pareizi, bet zinu, ka prātīgi saimniekojot zivju pietiek i copmaņiem i pāris mazajiem zvejniekiem

vienkārši atgādināšu, ka ūdeņi un to resursi pieder visiem valsts iedzīvotājiem vienādi....., par to ir daudz runāts un šķēpu lauzts, bet tādus loģiskus šo patiesību atspēkojošus argumentus dzirdējis neesmu :):):)

pakaitināšanai vēl piebildīšu, ka man personīgi ļoti šodien nepatika Daugavas laivotāji, braukāja, viļņus taisīja, pār baroto vietu slēpoja, vācam parakstus par to, ka laivotājiem , redzot copmani krastā, ir jānoslāpē motors un jābrauc tālāk ar airiem :):):):):)
11.augusts 2013, 20:30 | links
 
Mani intreresē 1 jautājums. Cik daudz copmaņus pārstāv MOSP? Cik daudz copmaņu ir tajās biedrībās kuras ir MOSPā?
11.augusts 2013, 18:24 | links
 
Gribu iespraukties starp domu gigantiem - Jūsu apgarotajas un dziļajās domās atkal nekas par makšķerēšanas noteikumiem.
Ja to neņem vērā, tad mans necilais viedoklis ir -kamēr MOSP ir tādā formātā kā tagad, zveju iekšējos ūdeņos atbalstošs veidojums, tad tā vienkārši ir makšķernieku čakarēšana. Neesmu saticis nevienu makšķernieku (kas pats nezvejo ar tikliem), kas atbalsta tīklu zveju LV ezeros un upēs,tādēļ liekas apšaubāmi šādas organizācijas mērķi. Varbūt vienīgi karpeniekiem un lašveidīgo copmaņu organizācijām tīkli ir vienaldzīgi un šiem klubiem ir arī citas, specifiskas intereses.
11.augusts 2013, 18:20 | links
 
Zvaigzne, zvaigzne... Ak cienījamais un šķīstais Kaspars Zvaigzne :)

Dzīve tevi izmācīs :) Vai tev škiet, ka pēc visas šīs muldēšanas un melošanas ar tevi kāds vispār reķināsies.... Ja kāds tevi "ieguglēs", tad visi šie tavi jaukumi izlīdīs kā uz delnas. Darba devējs nez vai tu kļūsi, bet darba ņemēja iespējas pats sev esi sacūkojis... dzīvo tālāk, tā kā māki....

MOSP aug, biedru kvalitāte uzlabojas, valde kļūst spēcīgāka, Balodis ne tikai copē, bet arī laiku MOSPam, biznesam un ģimenei atrod, bet tu tik vien spēj kā kārtēju palagu nakts vidū izdzemdēt... Kā tur RIMI teica ... labāk būtu ēdis :) kaut gan... labāk neēd...
11.augusts 2013, 17:14 | links
 
Man MRK nav ienaidnieks.
Bet ir publisku melu problēma. Un es spriežu tikai un vienīgi pēc Tevis paša izteikumiem, Zvaigzne.

Jo viens un tas pats cilvēks publiski raksta:

A. "man nav ne prāta traucēt V.S.O.P. darboties, jo īsta daba agri vai vēlu uzpeldēs",
B. "visi normālie makšķernieki MOSP jau ir pametuši"

Khm... Tā ir jauka stratēģija - zāģēt i Balodi, i MOSP un biedrības, kas tajā darbojas, tad izlikties, ka runa ir tikai par "Balodi", kuru es it kā kaismīgi aizstāvot.

Tad man kārtējo reizi ir jāatgādina: runā par sevi, visiem būs vieglāk koncentrēties uz darāmo.

Jo jūs, draugi, pretendējat uz "vienkāršo makšķernieku" pārstāvēšanu, jūs reāli ejat iekšā Saeimā tavā personā (bet atbildību veļat uz mosp un lma), reāli jūs par to neatskaitāties (ilgi bija jūs jākaitina, kamēr tā 02.08 vēstule parādījās atklātībā), jūs cilvēkiem neskaidrojat sarežģīto, bet izvēlaties pūļa tracināšanas ceļu, kas traumē visus. Ir jau viegli nobrēkties - Grabovskis filmē pēc Dančavska pasūtījuma, bet ir jārēķinās ar turpmāko.

Problēma tā, ka pūļa nav.
Neveidojas.

Neitrāls piemērs - par HESIEM. Tu publiski šausminies par viedokli, ka "makšķerniekiem jāsadarbojas ar hesiem", centies nomelnot cilvēkus, kas to izsaka. Tas ir darbs ar masām internetā.

Es brīvajā laikā labāk daru praktiskas lietas.
Es arī piekrītu - makšķerniekiem jāsadarbojas ar hesiem :)
Ja katrs copmanis sāks sadarboties ar hesu, un sadarbības ietvaros pa ceļam uz copi nobrauks gar tuvāko - nofočēs kritisko līmeni un bildi nosūtīs uz VVD, manuprāt, tā būtu jauka sadarbība. Daudz vērtīgāka par 10 gadus ilgošo cepienu delfu stilā, kas acīmredzot, nekur neved, lai gan ir vieglāka un dažiem patīkamāka nodarbe.

Risinājums būtu redzams no kustības: aļo, ieviesiet caurplūdes turbīnas, 80 000 copmaņu jūs vēro, telefonos fočuki ir visiem. Tā vietā tu esi izvēlējies teikt - re, kāds Olte maita, kā var tā pateikt.
Var jau būt, ka Olte maita, es literāts un zvaigzne demagogs un tā tālāk... - bet cik copmaņi šodien reāli aizbrauks līdz tai upei un sabildēs tās bildes, kā tev šķiet ??? Alūksnē Zivgārnis... Ziemā viens copmanis pacēla troksni par vienu Cēsu raj. hesu... mums tuvumā nav kritiska neviena, domā mēs neaizbrauktu?
Kāds no tiem 28 "vienkāršajiem copmaņiem" kurus tu regulāri aizvaino, braukdams virsū vmk un man?

Vienkārši padomā, kurp tu ved cilvēkus, un kāpēc tev tik maz seko.

Labi, varbūt tu darbojies ar papīriem un nesaproti.
MRK lūdza noteikt arī hesiem tādu pat zaudējumu atlīdzināšanu... Pret šo vēstuli es kaut ko iebildu? Nē. Un tagad varam tikai spekulēt, kāds būtu biedrību balsojums, ja šādu vēstuli noliktu uz balsošanu.

Pašlaik tu raksti, ka MOSP esot lieks...
MOSP ir vajadzīgs gan, tā ir tava kārtējā interpretācija.

Tikko apstiprināts MOSP projekts - jaunu biedrību veidošana ir iekšā. Tas pats projekts, uz kuru es centos nosūtīt tevi, lai jums MRK būtu ne tikai līdzekļi, bet arī kaut kādi pienākumi un atbildība (kuras jums pašlaik nav nekādas, varat celt, kādu brēku gribat, apmelot, kas ienāk prātā utt.).
No MOSP projekta vismaz būs mērāms rezultāts.

Vai tu tikmēr turpināsi webā gausties, ka makšķerniekiem ir pārāk maz organizāciju? Pārāk maz domājošu cilvēku?

A kur viņi radīsies?

Tā kā zēni - tā ir jūsu pašu izvēle, kas jūs gribat būt - taisnības cīnītāji vai veci perdeļi, kas čīkst par visu.
Lai jūs būtu pirmie, tu nedrīksti melot. Un runāt citu vietā to, kas nav.
Vienkārši.

Un LMA nepinam iekšā, labi?
Kārtējo reizi Tu apgalvo, ka es domājot tā un tā.

Šo stilu atmet, un mums ar tevi ķīviņu vairs nebūs. Jo es neesmu ar mieru, ka manas domas manā vietā makšķerniekiem pauž Zvaigzne ar Urmasu, brīvā formā čatojot, tipa "MRK noskaidro un paskaidro", kamēr patiesībā noskaidrots nav gandrīz nekas un paskaidrots nav vispār nekas.

Nav man ne ar vienu jārunā, ne ar Balodi, ne Stikutu vai Dančavski (dzīvē neesmu sastapis, starp citu) - katrs pats var piemēram Baltezera krogā pie Egona apskatīties uz LMA sākumu bildēs pie sienas - kas bija LMA kādreiz - kādā vērienā strādāja (valdības, mediju atbalsts, dalībnieku skaits), un kāda LMA ir tagad.

Un atkārtošos - es iebildu pret LMA ieteiktajiem jaunajiem MN labojumiem pirmkārt jau lingvistiski.
Šis teksts ir tāds, ka neder par pamatu, lai kaut ko būvētu.
Dārgu, bilžainu grāmatiņu drukāšana (atkal par valsts, nevis makšķernieku naudu) neglābs, ja MN būs sarakstīti nesaprotamā kantora valodā, liekot nemitīgi pārlēkt uz dažādām atsaucēm no punkta uz punktu.

Tad ko - praktiski sanāk, ka es neviļus šajā gadījumā aizstāvu vienkāršos makšķerniekus, bet tu nē? :))
11.augusts 2013, 13:44 | links
 
Zvaigzne
Nevēlos aizvainot bet nevar beigt dzīt demagoģiju, malt gaisu tukšgaitā, izgrābstīt info nez no kurienes, samaisīt un izveidot sazvērestības teorijas paraugu? To enerģiju ko iztērē meklējot netā un info, rakstot garos palagus nav žēl? Vai tas Tev dod enerģiju? Labāk aizbrauc uz laukiem un palīdzi kādam paziņam lauku darbos, būs lielākā jēga. Padomā par to
11.augusts 2013, 11:49 | links
 
Andri, tici vai netici, man ir miers un ļoti labs garastāvoklis. Aicinājums likties mierā tapa, kamēr rakstīju atbildi, ja būtu izlasījis aicinājumu vispirms, iespējams nebūtu atbildējis.

Kādreiz biju sagatavojis, neatceros precīzi cik, lapas par V.S.O.P. izteikumiem CL, neuzrakstīšu precīzi ko man atbildēja viens dzejnieks, bet doma, ka esmu slims cilvēks, kuram nav ko darīt.

Saprotams var izraut citātus no konteksta un apgalvot, redz kur ir ... centies iepriekš, nesanāca. Tagad iespējams lētticīgākie uzķersies, bet domāju, ka ir pietiekoši daudz saprātīgi domājošu cilvēku.

Var sākt kaut ar pirmo, redzi Zvaigzne atšķirībā no Baloža visiem publiski nesolīja izņemt šķērsbļitkas no MN, vai jēga tālāk skaidrot? MOSP tev ir pilnība, tev Balodis nebūs vainīgs, arī karpiniekiem 4 kātus ietvert MN pasolīja kāds cits.

Tā kā dārgais neliterārais tēls, tā vietā lai akli mestos aizstāvēt personu, kura sava zemā intelekta dēļ nespēj nodrošināt elementāru komunikāciju starp dažādiem cilvēkiem, iesaku beigt apzināti vērpt intrigas, cīnoties ar sevis iedomātiem ienaidniekiem.

Viedokli par mani noteikti nemaini, jo tavs, Baloža, Stikuta vai to personu, kam šis trio veidojis viedokli par mani, viedoklis man ir mazsvarīgs. Vērtīgs ir ar savu galvu domājošu, situāciju pārzinošu cilvēku viedoklis. Par pēdējo dienu ierakstiem un iepriekš teikto netaisos tev atvainoties, jo ar savu rīcību esi tikai apstiprinājis mana viedokļa pareizību par tevi, bet tas nenozīmē, man būtu problēmas uzklausīt tavas domas vai uzskatītu, ka neesi spējīgs uz labām lietām. Ceru, ka dzīvē nesanāks sēdēt pie viena viesu galda un apstākļi nepiespiedīs iet vienā reidā.

Prasi publisku atvainošanos MOSP, atvainoties kam? MOSP ir laba ideja, ko sacūkoja viens neprasmīgs, uzpūtīgs, apkārtējos nicinošs, skaļas atzinības un plātīzera amata alkstošs, sadarboties nespējīgs vadītājs. Iespējams biznesu viņš prot organizēt labi, jo tur ir padotie, pats kungs un pārējie kalpi, bet SO nav privātais bizness un to Baloža kungs nav sapratis. Patiesībā šaubos vai kādreiz sapratīs, īpaši to, ka esot priekšsēdētāja amatā viņam jākalpo, gan valdei, gan kopsapulcei, nevis organizācija ir paredzēta viņa ambīciju apmierināšanai. Ja viņš būtu spējīgs izveidot MOSP kādu to cerēja redzēt makšķernieku organizācijas, ministrija, tad jaunajā padomē nebūtu vajadzīga makšķernieku interešu grupa, kura pildīs tās funkcijas, kam bija paredzēts MOSP. Ja kāds no MOSP biedriem, kurš zina ko Jūsu vārda runā, dara MOSP vadītājs un uzskata, ka MOSP ir tas uz ko vairums makšķernieku cerēja pēc makšķernieku foruma, tiešam jūtas aizskarts, lūdzu kopsapulcē nolemiet, ka man ir Jums jāatvainojas. Tikai nedomāju, ka tas būs vajadzīgs, jo ar vairumu organizāciju, kuru pārstāvji tiešām pārstāv organizācijas biedrus, strādā makšķernieku labā, nevis vērpj personīgās intrigas, kopīga valoda vienmēr atradīsies, jo viņiem nav vēlme pasniegt MOSP par to kas tas nav.
11.augusts 2013, 10:06 | links
 
p.s. par VMK balsojumu "par" paldies, tas (manās domās) liecina, ka pastāv minimāla varbūtībā kādreiz sanāks visu sākt no baltas lapas aizmirsot apvainojumus, diemžēl jāpaiet laikam lai Jūs saprastu ka ar Jums neviens nekaro un Jums arī ar citiem nav jākaro ... vienam cilvēkam tas neaizies, kad Jūs beigsiet viņu balstīt, tad arī šie murgi beigsies. Un nemeklē zemūdens akmeņus manis rakstītajā, to tur nav.

Zvaigzne, 9.augusts 2013, 19:58

Kamēr MRK vienīgais administratīvais resurss(citāts no e-pasta) ir Kaspars Zvaigzne, tikmēr MOSP atgriezties jums nav nekādu cerību. Savulaik jau Birkovu paņēma atpakaļ LMA pēc izmešanas. Un pēc tam viņš izmeta savus maizes devējus, tos, kuri viņu apritē iecēla, ministrijās iebīdīja un padomienkos izvirzīja. Vēsture neatkārtosies.

Tava cepšanās dod spēku turpināt iesākto, jo laist lūzerus pie likumiem būtu noziegums pret saviem bērniem un visiem makšķerniekiem.

V.S.O.P., 9.augusts 2013, 20:29


Šaubos vai MRK biedri pie esošās vadības un darba organizācijas, bez svarīgu lietu atjaunošanas statūtos uzskatīs par svarīgu iestāties vai atgriezties MOSP. Atgādināšu ka izstāties no MOSP bija izsvērts kopsapulces, tas ir biedru lēmums. Vēl vairāk, jaunās padomes pamats būs interešu grupas, tai skaitā makšķernieku interešu grupa, kuras darbu administratīvi vadīs (informēs par sanāksmēm, izskatāmiem jautājumiem, protokolēs sanāksmes, atspoguļos atšķirīgos viedokļus) ministrija. Attiecīgi jautājumus atklāti varēs izdiskutēt plašākā makšķernieku organizāciju lokā un katras organizācijas viedoklis būs atspoguļots. Līdz ar to īsti neredzu jēgu no MOSP.
Attiecībā uz Birkovu un ar to saistītām lietām, pirms klausīties ko šeit gudri izsakās "speciālisti" iesaku, ja ne pakalausīties abas puses, tad vismaz painteresēties par vēsturi no neitrāliem cilvēkiem.
Tas ka V.S.O.P. vairumu uzskata par lūzeriem nav noslēpums, to ir atzīmējuši vairāki cilvēki, tāpēc man nav ne prāta traucēt V.S.O.P. darboties, jo īsta daba agri vai vēlu uzpeldēs un V.S.O.P. kvēlākie atbalstītāji, atvainojos, vienkārši apdrisīsies.
11.augusts 2013, 02:15 | links
 
Akmentiņ Tu ari pie kopeja palaga dallišanas piedalies ? nu nebus taka bus visiem pa pratam -nu nebus ! jo vairak buss visadu organizaciju -partiju un biedribu ,jo lielaks bardaks ! jo vairak saimnieku jo mazaks darba rezultats ! visi ir gudri un specigi tikai ar muti ! kad ta pati copes vieta jasavac -----čuš vien sanak ! ( nedomaju Tevi personigi ) . nac uz VENTU izvedini galvu !
10.augusts 2013, 18:23 | links
 
AKM – tas labi, ka vietējie makšķernieki un pašvaldības zina labāk kā ko vajag darīt – par to neviens nestrīdas. Tikai viens konkrēts piemērs par „zinīšiem” - visi atceras šī gada līdaku aizliegumu, konkrēti pie maniem paziņām Latgalē, Aizmeža pagastā, uz 1. maiju uz ezera vēl bija ledus, pēc pāris dienām viss nokusa un, protams, tika saķerts nepilns kartupeļu maiss ar līdakām, kad es jautāju „Vai līdakas bija iznārstojušas”, man atbildēja, ka nevienā nebija ne ikri, ne pieņi un tās visdrīzāk bija iznārstojušas zem ledus.
Zini šitie vietējie makšķernieki patiesībā ir bars irsēju, kuri domā ka visu zina, tādēļ arī nepieciešama norma, lai šitos gudros irsējus ierobežotu un jebkuri ierobežojumi būtu pamatoti. Es neredzu problēmu tajā, ka eksistē norma, kas atļauj regulēt resursus pašvaldībām, bet redzu, ka nav kontroles par šīm normām, kā arī neredzu problēmas tur, ka pārstrādājot LM tajā var ierādāt arī vietējo gudrīšu vajadzības.
10.augusts 2013, 12:45 | links
 
Imations, nepiekrītu.

Pirmkārt, pašvaldībām pašām kāds ir prasījis, ko viņas vēlas un spēj?

Otrkārt, jebkurš cilvēks, kurš apgalvo, ka pašvaldības ir defoltā ļaunas un grib darīt makšķerniekiem tikai pāri... manā uztverē čakarē valsti. Un es pamazām sāku izturēties pret šādiem cilvēkiem adekvāti. Kā pret Latvijas ienaidniekiem.

Treškārt, ja pašvaldību tiesības ietekmēt makšķerēšanas noteikumus definēs LM noteikumos, tad pašvaldībām, kas vēlēsies ko darīt zivju resursu labā, būs automātisks uzdevums ieviest LM.

Labāk tomēr makšķerēšanas noteikumos definēt dažas loģiskas lietas, ko pašvaldība un vietējie makšķernieki vienkārši ZINA LABĀK.
10.augusts 2013, 12:13 | links
 
Tieši pašvaldībām nevajag ļaut teikšanu pār ūdeņiem. Caurmērā pašvaldības pēc savas būtības ir čupiņa ar savstarpēji pazīstamiem cilvēkiem, līdz ar to caur šīm pazīšanām var realizēt visādus sviestainus aizliegumus un idejas uz ūdeņiem. Protams, bieži vien šādi aizliegumi varētu tikt radīti pēc labiem nodomiem, bet visiem zināms, ka ceļš uz elli ir bruģēts tieši ar labiem nodomiem. Ja šāds regulējums ir tik nepieciešams to var ieviest caur LM un noteikt, ka eksistē arī bezmaksas LM vai ar zemu maksu.
Ja mani palaistu pie šprices es piemēram aizliegtu makšķerēt ar dzīvo zivtiņu vispār – tjipa zivtiņai sāp ........
10.augusts 2013, 12:02 | links
 
Kaspar, tad nav tomēr miera????

Tik daudz jaunu palagu un apvainojumu, Kaspar - kur tad ir tas tavs piesauktais DATUMS???? Kurā vietā???

Pat tajā valdē, kurā tevi izmeta... vai nepietika balsu) - sauc kā gribi, tas nemaina būtību un to cilvēku viedokli par tevi, kas vēlas strādāt konstruktīvi... pat tad es vēl mēģināju Stikuta kungam teikt, ka manuprāt MOSP spēks būtu, ka izstrādājas dažādi apsaimniekošanas koncepti un var darboties džeki ar ļoti pretējiem viedokļiem.

un paralēli es jums teicu - džeki, varbūt atsevišķi būs vieglāk, varēs koncentrēties uz darāmo, nevajadzēs tā lekties savā starpā? Manis pēc ka vai LMA stājieties...

varianti jau var būt dažādi, lai vienreiz beigtos šitā debilā lekšanās.

Tālāk...

Rūpēs par lasītājiem, lai nebūtu jātin atpakaļ, man Tavi meli un uzbraucieni MOSPAM apkopoti uz 15 lapām. Neliels ieskats.

Lūk, ko CL rakstīja Kaspars Zvaigzne, kad vēl darbojās MOSP valdē, kad piemēram, tāpat kā visi citi (es tajā skaitā) pietiekami nepārlasīja makšķerēšanas noteikumu uzmetumu.... nepamanīja, ka šķērsbļitku punkts izmests,
bet gada laikā publiski par to nav kaunējies vainot Balodi neskaitāmas reizes, lai gan bija tikpat līdzatbildīgs.

Tālāk literārais "Zvaigzne", tajā brīdī it kā MOSP valdes loceklis:

"Ar steigu jādibina biedrība MSSP (Makšķernieku slaucēju sadarbības padome)

Atvainojos, MOSP ir izgāzies biznesa projekts, MRK traucē atklāti darboties pret makšķernieku interesēm, tāpēc bija slikts iepriekšējais MRK pārstāvis, tagad slikts ir nākamais, labs būs tas, kurš kungam atļaus netraucēti darboties.

mans personīgais viedoklis, ka MRK ir ļoti daudz pazaudējis strādājot MOSP

Pēc kāda laika būs izmaiņas Makšķerēšanas noteikumos, MOSP ar saukli – nost ar šķērsbļitkām, kurš muļķis šādu aizliegumu ielika, ieguva lielu popularitāti makšķernieku vidū, paskatīsimies, kas būs izdarīts un kā turēt solījums, karpiniekiem dotos solījumu jau „izpildīja”.

MOSP ir sadarbības padome, kurā bez makšķerniekiem ir arī citas organizācijas un var arī SIA iestāties. Kas tur ir vairumā vides aizstāvi, tiem kuriem bizness saistīts ar makšķerēšanu vai makšķernieki katrs var pārliecināties pats, biedru saraksts ir MOSP lapā.

Ar Balodi neesmu cīnījies, necīnos un netaisos cīnīties.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Citātu beigas. Diemžēl pat tik skumjā organizācijā kā rakstnieku savienība par tiem nepaņems.

Kopš tā laika ir mainījies tikai fakts, ka MOSP noturēsies vēl vismaz 5 gadus par spīti tavai darbībai, un vājāks nekļūs.

Ne pirmo reizi es saku - beidz jebkādā veidā izteikt minējumus par to, ko citi dara vai domā. Runā par sevi. Mēs, kad nākam kopā, nespriežam, kurš ir īstāks makšķernieks.

Man par pēdējo divu dienu ierakstiem vari neatvainoties, es savu viedokli par tevi tāpat nespēšu mainīt.

Bet tālākās darbības vajadzētu sākt ar publisku atvainošanos Makšķernieku organizāciju sadarbības padomei.
10.augusts 2013, 12:01 | links
 
mjuniors- pašvaldības jau tagad var kontrolēt, citas to dara citas nē.
10.augusts 2013, 11:55 | links
 
Mūsu pašvaldības pārstāvji jau tagad liek tinas, nekādu viņiem kontroli uzticēt nevar!!
10.augusts 2013, 11:50 | links
 
Pašvaldībām jādod tiesības regulēt makšķerniekus, pirmais ko es izdarītu savā pašvaldībā aizliegtu velci ar iekšdedzes motoriem Daugavā, tad liegumu uz publiskiem ezeriem ar laivu līdz 1 jūnijam, izmantot dzīvo zivtiņu līdaku lieguma laikā.
10.augusts 2013, 11:33 | links
 
Šī tēma ir nopietna un svarīga, diemžēl baigi daudz te ir pilnīgi nejēdzīgas savstarpējas apriešanās.
Zvaigznes nopublicētā vēstule ZMZD gan vērtīga, nācās lasīt uzmanīgi, lai saprastu, jāsaka - visumā sakarīgi, labi, ka iestādēm tiek atgādināts, ka "masām" arī ir savs viedoklis un argumenti, lai ņem vērā. Domāju, ka MN nav vietas pašvaldību tiesībām vēl kaut ko papildus regulēt un ierobežot, tas jāregulē citos normatīvos aktos, tāpat prātīgākais būtu vispirms sagaidīt izmaiņu pieņemšanu Zvejniecības likumā un tikai pēc tam ķerties pie MN grozījumiem, ciktāl (ja vispār) tas nepieciešams.
10.augusts 2013, 10:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager