Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
mjuniors- pašvaldības jau tagad var kontrolēt, citas to dara citas nē.
10.augusts 2013, 11:55 | links
 
Mūsu pašvaldības pārstāvji jau tagad liek tinas, nekādu viņiem kontroli uzticēt nevar!!
10.augusts 2013, 11:50 | links
 
Pašvaldībām jādod tiesības regulēt makšķerniekus, pirmais ko es izdarītu savā pašvaldībā aizliegtu velci ar iekšdedzes motoriem Daugavā, tad liegumu uz publiskiem ezeriem ar laivu līdz 1 jūnijam, izmantot dzīvo zivtiņu līdaku lieguma laikā.
10.augusts 2013, 11:33 | links
 
Šī tēma ir nopietna un svarīga, diemžēl baigi daudz te ir pilnīgi nejēdzīgas savstarpējas apriešanās.
Zvaigznes nopublicētā vēstule ZMZD gan vērtīga, nācās lasīt uzmanīgi, lai saprastu, jāsaka - visumā sakarīgi, labi, ka iestādēm tiek atgādināts, ka "masām" arī ir savs viedoklis un argumenti, lai ņem vērā. Domāju, ka MN nav vietas pašvaldību tiesībām vēl kaut ko papildus regulēt un ierobežot, tas jāregulē citos normatīvos aktos, tāpat prātīgākais būtu vispirms sagaidīt izmaiņu pieņemšanu Zvejniecības likumā un tikai pēc tam ķerties pie MN grozījumiem, ciktāl (ja vispār) tas nepieciešams.
10.augusts 2013, 10:58 | links
 
Makšķerēšanas noteikumos ir jāuzrāda kā pienākums ziņot par maluzvejniecību un kārtība kā jāziņo par maluzvejniecību. Tādējādi makšķernieki zinās kas ir jādara tādās reizēs. Un brakari raustīsies vairāk.
9.augusts 2013, 21:38 | links
 
p.s. par VMK balsojumu "par" paldies, tas (manās domās) liecina, ka pastāv minimāla varbūtībā kādreiz sanāks visu sākt no baltas lapas aizmirsot apvainojumus, diemžēl jāpaiet laikam lai Jūs saprastu ka ar Jums neviens nekaro un Jums arī ar citiem nav jākaro ... vienam cilvēkam tas neaizies, kad Jūs beigsiet viņu balstīt, tad arī šie murgi beigsies. Un nemeklē zemūdens akmeņus manis rakstītajā, to tur nav.

Zvaigzne, 9.augusts 2013, 19:58


Kamēr MRK vienīgais administratīvais resurss(citāts no e-pasta) ir Kaspars Zvaigzne, tikmēr MOSP atgriezties jums nav nekādu cerību. Savulaik jau Birkovu paņēma atpakaļ LMA pēc izmešanas. Un pēc tam viņš izmeta savus maizes devējus, tos, kuri viņu apritē iecēla, ministrijās iebīdīja un padomienkos izvirzīja. Vēsture neatkārtosies.

Tava cepšanās dod spēku turpināt iesākto, jo laist lūzerus pie likumiem būtu noziegums pret saviem bērniem un visiem makšķerniekiem.
9.augusts 2013, 20:29 | links
 
V.S.O.P.
Es visu nelasīju, kas pēdējās dienās sarakstīts.
Baigi daudz. Slinkums iedziļināties un atšķirt, kur savstarpējās vēderdejas, kur pats notikums.
Bet, tava atbilde - "var, nāciet ciemos." Izraisīja interesi. Vai tikai ciemos nākot, var noskaidrot MOSP pozīciju, vai varbūt, un ceru, ka tā - tā tiks tepat iekš cl.lv publicēta?
Nu cik tur darba - iemet šeit rakstu, vai kopiju no Jūsu mājas lapas. I miers, visi izlasa un dod savu vērtējumu - vai MOSP pārstāv visu makšķernieku intereses, vai nē.
Ne visi līdīs MOSP oficiālajā mājas lapā meklēt, kas un kā.
Noformulē 2 teikumos MOSP skatu uz dzīvi nākošiem 5-20 gadiem. I vsjo.
Nu tad, lai pikšķernieki izsakās. + vēl pievieno krievu val. lapas. Lai izsakās visi.
Eļementarno! :)

hromoj, 9.augusts 2013, 18:12


Nav eļementarno.

Vai neievēro, ka ir atsevišķi personāži, kuriem patīk piesieties frāzei, izraujot to no konteksta un piesiet savai sazvērestības teorijai? Tāpēc ir izlemts - nedot batālijām iemeslu. Nekādu. Darām savu darbu cik labi vien mākam kopā ar tiem, kuriem rūp copes nākotne. Visi, kuriem rūp copes nākotne LV MOSP ir atvērts un aicina talkā.
9.augusts 2013, 20:23 | links
 
p.s. par VMK balsojumu "par" paldies, tas (manās domās) liecina, ka pastāv minimāla varbūtībā kādreiz sanāks visu sākt no baltas lapas aizmirsot apvainojumus, diemžēl jāpaiet laikam lai Jūs saprastu ka ar Jums neviens nekaro un Jums arī ar citiem nav jākaro ... vienam cilvēkam tas neaizies, kad Jūs beigsiet viņu balstīt, tad arī šie murgi beigsies. Un nemeklē zemūdens akmeņus manis rakstītajā, to tur nav.
9.augusts 2013, 19:58 | links
 
Akmens_Viesi - nu atstāj Zvaigzni mierā. Plīz. Viņam tas pats - Zvaigzne - atstāj Akmens_Viesi mierā. Vispār tēma ir Makšķerēšanas noteikumi, nevis savstarpējas intīmas attiecības, kuras nez kāpēc tiek publiskotas. Ja ir kas sakāms par tēmu, tad lūdzu. Pārējo var ielikt jaunā tēmā - paši izdomājiet nosaukumu... es tev, tu man, tu man, es tev... utt...

hromoj, 9.augusts 2013, 18:35


Atvainojos, ka tev un pārējiem, tas jālasa, man iet caur kauliem, ka cilvēks kas taisās par svēto ar plakātu "cope nav meli", atklāti raksta to kas nav. Esmu piedāvājis atbrīvot CL un jūtīgās tēmas apskatīt tur, kur administrators "ne par lietu" ātri izdzēsīs. Kāds apsolīja pierādīt ka šeit iespējama kvalitatīva diskusija, to laikam arī dara.
9.augusts 2013, 19:31 | links
 
Ehhh.Kā vienmēr-Akmentiņš nespēj atbildēt par saviem vārdiem bet turpina apmelošanas kampaņu.Tā tikai [cenzēts] dara.Tak kašu ņe svariš.
9.augusts 2013, 19:21 | links
 
O, Zvaigzne te raksta: "ok neiepatikās ka MRK uztaisīja iniciatīvu Mana balss un sāki rakstīt ka MRK jāizslēdz no MOSP rindām....",

Nav tiesa, un šos melus zvaigzne izplata arī mrk lapā, taisnojoties.
Starp šīm lietām ir starpā gandrīz pusgads.

Bet - bija reiz tāda mosp valdes sēde, kurā es pavaicāju par konkrētiem zvaigznes citātiem - kāpēc mosp valdes loceklis atļaujas publiski rakstīt tādas lietas. Un tad reālais zvaigzne noliedza, ka esot CL zvaigzne. Vai vismaz apgalvoja, ka CL zvaigzne esot "literārs tēls".

Vēl pēc mēnešiem 2 Zvaigzni izbalsoja no mosp valdes. Starp citu, VMK nobalsoja "par" zvaigznes atstāšanu, tipa, "viedokļu dažādības" vārdā. Tagad nožēloju protams, bet tāds tas balsojums bija.

Jaukt savas uzvedības sekas kopā ar "manabalss" aptauju nav smuki.
Ja pietiek nekaunības šo tēmu cilāt, tad manuprāt - iniciatīvu, kas dokumentāli pierāda, ka brīva pieeja ūdeņiem Latvijā interesē apmēram 0,7% no makšķerēšanas karšu pircējiem... ko tādu sen vajadzēja godīgi slēgt kā neveiksmi vai modificēt.

Paldies par pārpublicēto 2..08. vēstuli, ko sūtījāt - ZM ZD - vismaz ir priekšstats, ko MRK dara. Jautājumu, cik cilvēku LV spēj uztvert šīs vēstules tekstu un jēgu, laikam nav vērts apspriest. Tur pēkšņi pietrūkst vēlēšanas kaut ko paskaidrot "vienkāršajam makšķerniekam".



Pārējiem - nonāksim, kungi, arī līdz tabulai un salīdzinājumiem. Gandrīz mēnesis līdz tam vēl, pārkarst līdz tam nav jēgas.

Akmens_Viesis, 9.augusts 2013, 18:22


Būtu labāk pieturējies pie pamata profesijas un rakstījis pasakas, nevis kārtējos melus CL.
Ja atbildēšana uz apmelojumiem, sagrozītiem faktiem ir taisnošanās, tad tiešām man sanāk taisnoties.

Rakstītais kurā ierosini MRK izslēgt no MOSP nonāca manās rokās, izbrīnīja datums, tāpēc arī rakstu ko rakstu, atmiņas īsums protams ir priekšrocība, var paziņot ka visi melo un pārējie kā muļķi meklē, kur tas bijis. Pie tam pierādod jēga no tā ir nulle, uzvar tas, kas pirmais paziņo, ka otrs kaut ko melo, kā delfos.

Nostāja par to ka CL lietotāju rakstītājam nav saistības ar reālo dzīvi un šeit pausto nav jāsaista ar amatiem MOSP kultivēja V.S.O.P. kad atbildēju ar to pašu Grīnberga kungam radās problēmas ar izpratni par to, ka vēl kāds cits bez V.S.O.P. var atļauties kaut ko līdzīgu paziņot.

Vislielākā [cenzēts] ir par to ka Zvaigzne tika izbalsots no MOSP valdes. MOSP kopsapulcē tika pārvēlētā valde un Zvaigzne netika ievēlēts, jo pārējie savāca lielāku balsu skaitu, pie tam valde pretēji statūtiem ievēlēja valdes priekšēdētāju. Interesantākais ir tas, kas ir UR dokumentos. Varbūt uzrakstīsi arī par to, lai droši ka MRK izstājas tika uztaisīts lēmums par biedru naudām, jeb varbūt vari nosaukt MOSP kontu kurā biedri ir ieskaidtījuši biedru naudu par 2013.gadu?

Par pārējo neauglīgi rakstīt ... tiem kas domā, padomājiet, kāpēc MRK ar savu savādāko viedokli ir tik neizdevīgs atsevišķām personām.

Atšķirībā no MOSP, MRK nav problēmu publicēt savas atbildes un strādāt atklāti, ja atbilde būtu sūtīta darba grupas dalībniekiem man neienāktu prātā izņemt no saraksta MOSP, bet Jūs pacentāties, kāpēc?

Ir citas apataujas bez Mana Balss vai CL? Ja nav, varam gudri [cenzēts] par to kāpēc tās var neņemt vērā, īpaši - ja rezultāts nav izdevīgs.

Rīt sezonas atklāšana, jāpagatavojas, tāpēc vari izpausties ar saviem smalki noslīpētajiem meliem netraucēti, biedri Grīnberg!
9.augusts 2013, 19:20 | links
 
Labi, hromoj.
9.augusts 2013, 19:01 | links
 
līcis ar viens kanāls kas iekšējos kanālus savieno ar Jūru ...

Zvaigzne, 9.augusts 2013, 16:10


Līcis Zvaigzne līdz kanāla izpratnei nevelk, pa lielu tā peļķe, bet pēc tā, ka Tavā izpratnē viss, kas savieno kaut ko ir kanāls un ņemot vērā saimnieka nostādījumus, ka tādās vietās makšķerēt aizliegts, nedrīkstēs vairums upju Latvijā tagad makšķerēt.
9.augusts 2013, 18:59 | links
 
Akmens_Viesi - nu atstāj Zvaigzni mierā. Plīz. Viņam tas pats - Zvaigzne - atstāj Akmens_Viesi mierā. Vispār tēma ir Makšķerēšanas noteikumi, nevis savstarpējas intīmas attiecības, kuras nez kāpēc tiek publiskotas. Ja ir kas sakāms par tēmu, tad lūdzu. Pārējo var ielikt jaunā tēmā - paši izdomājiet nosaukumu... es tev, tu man, tu man, es tev... utt...
9.augusts 2013, 18:35 | links
 
O, Zvaigzne te raksta: "ok neiepatikās ka MRK uztaisīja iniciatīvu Mana balss un sāki rakstīt ka MRK jāizslēdz no MOSP rindām....",

Nav tiesa, un šos melus zvaigzne izplata arī mrk lapā, taisnojoties.
Starp šīm lietām ir starpā gandrīz pusgads.

Bet - bija reiz tāda mosp valdes sēde, kurā es pavaicāju par konkrētiem zvaigznes citātiem - kāpēc mosp valdes loceklis atļaujas publiski rakstīt tādas lietas. Un tad reālais zvaigzne noliedza, ka esot CL zvaigzne. Vai vismaz apgalvoja, ka CL zvaigzne esot "literārs tēls".

Vēl pēc mēnešiem 2 Zvaigzni izbalsoja no mosp valdes. Starp citu, VMK nobalsoja "par" zvaigznes atstāšanu, tipa, "viedokļu dažādības" vārdā. Tagad nožēloju protams, bet tāds tas balsojums bija.

Jaukt savas uzvedības sekas kopā ar "manabalss" aptauju nav smuki.
Ja pietiek nekaunības šo tēmu cilāt, tad manuprāt - iniciatīvu, kas dokumentāli pierāda, ka brīva pieeja ūdeņiem Latvijā interesē apmēram 0,7% no makšķerēšanas karšu pircējiem... ko tādu sen vajadzēja godīgi slēgt kā neveiksmi vai modificēt.

Paldies par pārpublicēto 2..08. vēstuli, ko sūtījāt - ZM ZD - vismaz ir priekšstats, ko MRK dara. Jautājumu, cik cilvēku LV spēj uztvert šīs vēstules tekstu un jēgu, laikam nav vērts apspriest. Tur pēkšņi pietrūkst vēlēšanas kaut ko paskaidrot "vienkāršajam makšķerniekam".



Pārējiem - nonāksim, kungi, arī līdz tabulai un salīdzinājumiem. Gandrīz mēnesis līdz tam vēl, pārkarst līdz tam nav jēgas.
9.augusts 2013, 18:22 | links
 
V.S.O.P.
Es visu nelasīju, kas pēdējās dienās sarakstīts.
Baigi daudz. Slinkums iedziļināties un atšķirt, kur savstarpējās vēderdejas, kur pats notikums.
Bet, tava atbilde - "var, nāciet ciemos." Izraisīja interesi. Vai tikai ciemos nākot, var noskaidrot MOSP pozīciju, vai varbūt, un ceru, ka tā - tā tiks tepat iekš cl.lv publicēta?
Nu cik tur darba - iemet šeit rakstu, vai kopiju no Jūsu mājas lapas. I miers, visi izlasa un dod savu vērtējumu - vai MOSP pārstāv visu makšķernieku intereses, vai nē.
Ne visi līdīs MOSP oficiālajā mājas lapā meklēt, kas un kā.
Noformulē 2 teikumos MOSP skatu uz dzīvi nākošiem 5-20 gadiem. I vsjo.
Nu tad, lai pikšķernieki izsakās. + vēl pievieno krievu val. lapas. Lai izsakās visi.
Eļementarno! :)
9.augusts 2013, 18:12 | links
 
Vai par nēģiem arī ir gaidāmas izmaiņas?
Tas tač ir absurds, kad rūpnieciski var kāst tonnām, bet pie mājas upītē nevar pat ne vienu!
9.augusts 2013, 17:25 | links
 
Brakanjērus nevajag, bet copmaņiem - laipni lūdzam. Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.

V.S.O.P., 9.augusts 2013, 16:59

Bet 99% lašveidīgo copmaņu diemžēl ir spiesti būt brakanjēri. Tā ka nav citu variantu kā dibināt brakanjēru klubiņu :D

Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.
Varētu, lūdzu, no šīs vietas tā sīkāk pastāstīt kādas tad ir tās domas par nākotnes taimju copi?

micuks, 9.augusts 2013, 17:08


Var, nāciet ciemos.
9.augusts 2013, 17:16 | links
 
Brakanjērus nevajag, bet copmaņiem - laipni lūdzam. Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.

V.S.O.P., 9.augusts 2013, 16:59


Bet 99% lašveidīgo copmaņu diemžēl ir spiesti būt brakanjēri. Tā ka nav citu variantu kā dibināt brakanjēru klubiņu :D

Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.
Varētu, lūdzu, no šīs vietas tā sīkāk pastāstīt kādas tad ir tās domas par nākotnes taimju copi?
9.augusts 2013, 17:08 | links
 
Hmm būs jāpamēģina apvienot lašu brakanjerus vienā biedrībā un tad jāstājas MOSPā iekšā, un jābīda savas intereses :)

micuks, 9.augusts 2013, 15:59


Brakanjērus nevajag, bet copmaņiem - laipni lūdzam. Par taimiem diskusija jau notiek un tiek prātuļots.
9.augusts 2013, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager