Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Tad kad šovasar Gaujā bij ienācis zandarts, tad daži labi matadori saņēma "prēmiju izrakstus" tā ap 800-1000Ls tikai par to ka somās bij pa padsmit un vairāk zemmēriem.Jūs domājat ka šamie vairs necopē - un kā vēl copē.
urmaas, 12.jūlijs 2013, 14:08


Viņi tos sodus nomaksāja? Esmu pārliecināts, ka ne velna - droši vien skaitās maznodrošināti pisloņi vai kas tāds.
Ja samaksātu vienreiz, otrreiz - varbūt padomātu gan. Ja domāšana nav "pareiza", tad ar burkānu nekā nebūs, palīdz tikai pātaga. Protams, ja tā darbojas...
Ja sodi ir uz papīra un tik vien - kam tad tie der?
12.jūlijs 2013, 14:28 | links
 
Pie mums jau raksturīgi ne tikai sevi apzagt bet arī visus tautiešus!
Kāpēc man būt godīgam ja Zvejniekam ir pieļaujams nozvejā % zemmēru , Fedzja liek tīklus bez licences un Vova nes visu mājās sakot ar 15cm līdaciņu, ja neapēd -> tad iemet kompostā fosforam lai labāk tārpi aug!

Šādu tipāžu ar slimu domāšanu ir daudz, bet tas nenozīmē, ka pārējiem viņiem jāskrien pakaļ un jābūt tādiem pašiem!
12.jūlijs 2013, 14:17 | links
 
Tad kad šovasar Gaujā bij ienācis zandarts, tad daži labi matadori saņēma "prēmiju izrakstus" tā ap 800-1000Ls tikai par to ka somās bij pa padsmit un vairāk zemmēriem.Jūs domājat ka šamie vairs necopē - un kā vēl copē.
Domājat ka šamie neturpināja jemt zemmērus-un kā vēl jēma.Tas viss neskatoties uz to ka tajā laikā tur inspektoru varēja satikt pat vairākas reizes dienā.
Secinājums:
Visa problēma ir cilvēku domāšanā.
12.jūlijs 2013, 14:08 | links
 
Kas notiek - mums pārmet gan to ka maz protokolu, gan ka cilvēkmedības varot rīkot neprofi. Atsevišķi ņemot, ir ko padomāt, bet, ja pãrmetumi nāk no viena avota, tātad tā ir kasīšanās principã, un saproti, ka runā ar kretīniem, kas jāignorē..


Par protokoliem VMK statistiku neesmu pētījis, bet par "cilvēkmedībām" esmu uzskatījis un turpinu uzskatīt, ka nekādu kontroli un varu vienai privātpersonai par otru dot nedrīkst... Vara var būt tikai amatpersonai "ar pagoniem", algu un darba aprakstu, tiesībām un pienākumiem... Jau ar zemeņu sargiem 90tajos pietika... Privātā sarakstē ar Tevi jau esam par to argumentēti diskutējuši un, lai gan palikām katrs pie savām domām, tomēr pietiekoši civilizēti apspriedām un ņēmām vērā viens otra argumentus, nevis mētājāmies ar epitetiem tipa "kretīni"!

Tu raksti:
"Pie upēm radaru nenoliksi, neizbēgamību varētu iekustināt, ja kaut niecīgas pilnvaras būtu visiem apzinīgajiem copmaņiem."

A kādas "pilnvaras" Tev vajag? Automātu un tiesības šaut uz kustību? Arī pašlaik jebkurš apzinīgs copmanis var aizrādīt pārkāpējam, ziņot inspektoriem un VP par pārkāpumu, iepriekš informējot un saņemot atļauju sagriezt tīklu utt. (es pats tieši tā daru) Ja nu bail bez "pilnvarām" un automāta, tas jau cits stāsts... Ja ej pa ielu un redzi ka 3jatā kādu spārda kājām, tad pašam vien jāizlemj kā reaģēt...
12.jūlijs 2013, 12:34 | links
 
kur tad nu tādas iespējas.....
12.jūlijs 2013, 12:18 | links
 
koka ir dārga
12.jūlijs 2013, 12:15 | links
 
Pirms es atbildēšu ar jā/nē – atbildi Tu, Zvaigzne uz manu jautājumu tikai ar jā vai nē.

Vai, Zvaigzne, Tu esi beidzot pārstājis lietot kokaīnu?
12.jūlijs 2013, 12:11 | links
 
Zvaigzne no Tevis teiktā var secināt, ka ar zvejniecību Latvijā iekšējos ūdeņo ir labi un Tu ne mirkli neiebilsti pret zveju iekšējos ūdeņos, izņemot Buļļupi un, kā MRK pārstāvis atbildi par savu teikto MRK priekšā.
Tāpat vis tas farss saistībā ar Buļļupes vimbām, zvejnieku finansēm, sociālo taisnīgumu ir muļķības, un vienīgā zvejniecības problēma Latvijā ir trīs Buļļupes zvejnieki, viens no kuriem ir nodarījis saimniekam morālo traumu, un mērķis - „likvidēt izņēmumu no vispārējiem principiem”.
Kārtējais mirkļa komentārs vai „par saviem vārdiem varu atbildēt” cienīga atbilde.

imations, 12.jūlijs 2013, 10:56


imations tie ir tavi secinājumi nevis mani, no tiem tu uzbur savus apgalvojumus no kuriem veiktos secinājumus pasniedz kā visiem zināmus faktus ... līdz ko zvaigzne neraksta tā kā tev vajag, lai iekļautos tevis veidotajā tēlā, tā seko ķengāšanās

no tevis rakstītā
neesmu teicis ka ar zveju iekšējos ūdeņos viss ir labi
neesmu teicis ka neiebilstu pret zveju iekšējos ūdeņos
par Buļļupes vimbām visi izņemot tevi pārstāja runāt vairākus mēnešus atpakaļ

Atbildi, ar jā vai nē uz jautājumu - kāda ir tava attieksme pret makšķerniekiem?
12.jūlijs 2013, 12:00 | links
 
Dzam, daddy - mēs (vmk) jau to darām, taisām projektus un pētām - kā un ko nosargāt, ko priekš tā vajag.

Kas notiek - mums pārmet gan to ka maz protokolu, gan ka cilvēkmedības varot rīkot neprofi. Atsevišķi ņemot, ir ko padomāt, bet, ja pãrmetumi nāk no viena avota, tātad tā ir kasīšanās principã, un saproti, ka runā ar kretīniem, kas jāignorē.

Otra lieta- daudzi gadi strãdãts ar csdd kampaņām. Nav 1 brīnumnūjiņas! Ir komplekss - informācija, reidi, sodi, neizbēgamība., kas jābūvē vienlaikus. Pie upēm radaru nenoliksi, neizbēgamību varētu iekustināt, ja kaut niecīgas pilnvaras būtu visiem apzinīgajiem copmaņiem. To pierādīt var tikai praksē.

Atkārtošu piemēru - ap 80% stintenieku pārkāpj mn. Tajā pat laikā normu pieskaldīt 80% ir nerealizējams sapnis, varbūt milzu copē un visu diennakti. Trenkāsim vai pameklēsim iespēju tādai mn redakcijai, kuru ievērot BŪTU JĒGA? ;)
12.jūlijs 2013, 11:18 | links
 
Cik no Jums, ja zandarts ir ierijis griež nost āķi, nevis mēģina viņu izdabūt? Kamēr izmoki ārā to āķi no zandartbērna, skaidrs, ka šis pagalam.
12.jūlijs 2013, 10:57 | links
 
Zvaigzne no Tevis teiktā var secināt, ka ar zvejniecību Latvijā iekšējos ūdeņo ir labi un Tu ne mirkli neiebilsti pret zveju iekšējos ūdeņos, izņemot Buļļupi un, kā MRK pārstāvis atbildi par savu teikto MRK priekšā.
Tāpat vis tas farss saistībā ar Buļļupes vimbām, zvejnieku finansēm, sociālo taisnīgumu ir muļķības, un vienīgā zvejniecības problēma Latvijā ir trīs Buļļupes zvejnieki, viens no kuriem ir nodarījis saimniekam morālo traumu, un mērķis - „likvidēt izņēmumu no vispārējiem principiem”.
Kārtējais mirkļa komentārs vai „par saviem vārdiem varu atbildēt” cienīga atbilde.
12.jūlijs 2013, 10:56 | links
 
NG.
Tas nav nekāds noslēpums, ka likumu ievērošanu daudz vairāk veicina nevis soda bardzība, bet gan soda neizbēgamība!!

Uzliekot bargākus sodus (piem 200Ls "kreisā" līdaka) nekas nemainīsies - pārkāpējam būs lielāka motivācija bēgt, pretoties, kā arī apstrīdēt faktus, ka inspektors nemāk skaitīt, ka ne aiz tās rokas saķēra utt. utjpr. zināma lieta.

Runājot par to pašu ātruma pārsniegšanu - fotoradaru laikos, kad tauta droši zināja, ka katrreiz pārsniedzot 20km nākas to 5 vai 10nieku samaksāt, brauca daudz prātīgāk vismaz tajās vietās.

soda neizbēgamība, nevis bardzība ir atslēga!
12.jūlijs 2013, 10:25 | links
 
Imations, nedomāju, ka esmu pūkains vismaz par svēto netaisos un savārīto nenoliedzu. Tavs novērojums ir pareizs, ir tāda lieta, ja ir ko pateikt, tad īsi neprotu, bet mācos. Un tur arī tev ir taisnība, ka rakstu dotajā brīdī, ņemot vērā pieejamo informāciju (pēdējā laikā ļoti rūpīgi izvērtējot), ir vēl kāds veids kā rakstīt, izņemot šim momentam?

Zvaigzne, 11.jūlijs 2013, 14:42


Redzi Zvaigzne Tavs darba stils ir redzēt opu paņemt vazelīnu un strādāt priekš šī momenta. Atbildīgi cilvēki strādā ilgtermiņā un atbild par rakstīto vai teikto, tur ir galvenā atšķirība. Tādēļ arī sanāk, ka Zvaigzne vienā vietā raksta, ka MRK cīnās ar zvejniekiem, otrā, ka necīnās, vienā vietā raksta, ka nezina par LMA MN neko, otrā vietā raksta, ka tomēr ir zinājis utt. Tā strādāsi vazelīns drīz beigsies….

imations, 12.jūlijs 2013, 07:43


Pretēji tevis apgalvotajam un tev par saviem vārdiem varu atbildēt. Tagad sapratu ko biji domājis ar atbildes gatavošanu šim momentam.
Jautājums ir par tavu galvu un kā to uztver. Ja tavā galvā trīs zvejnieki Buļļupē ir visi latvijas zvejnieki, kā to cenšas pasniegt viens no viņiem, tad sanāk cīnos pret zvejniekiem un no tava redzes punkta meloju, ja apgalvoju pretējo. Kaut patiesībā, vēlos lai likvidē izņēmumu no vispārējiem principiem.
Otrs nevajag vēlamo uztvert par esošo, lasīt to kas nav rakstīts. Tiec skaidrībā ar sevi un tad sāc savu vazelīnu piedēvēt citiem.
12.jūlijs 2013, 10:20 | links
 
Manuprāt kārtējā bedres raksāna pašiem priekš sevis! Sodus var reizināt kaut ar 10mit, bet tas tikai priekš tiem, kas vispār lasa MN un kko iegūst vairāk no procesa kā cope, bez zivs! Jo Ģerevņas Ļoha ies un liks 20 ūdas - ies un cemmērēs pumpainos, jo nav tak KONTROLES!!!! Pavasara liegumu spiningošanai??? Atvainojos WTF.... tas, ka daļa izmanto savā veidā ļaunprātīgi, tiek pacelti kkāda citā privilēģijas līmenī, neņemot vērā, ka ir daļa, kas ievēro visus noteikumus pavasara spiningošanā, un pamatā tie ir jaunieši, kas kampēju jau labu laiku ir nomērdējuši sevī un nav arī audzināti ar PSRS laika domāsanu! Piedo, NG, bet tad jau pluds ar jāaizliedz, lai nav iespējas uz dzīvo sēdēt un tadejādi panākt, lai neviens netuvojas ūdenim! Kamdēļ nevirzīt mērķus projektus uz kontroles sakārtošanu un finansēšanu, tai vietā ieliekot visus vienā lielā maisā ar birku LIEGUMS, SODS!
12.jūlijs 2013, 10:08 | links
 
Pilnīgi piekrītu NG-NG viedoklim sevišķi par tiem zandartiem . Esmu redzējis gan Lielupē gan Daugavā zemmēra zandartiņus peldam pa virsu ko copmaņi godīgi atlaiduši ,pats esmu cik reizes laidis vaļā saprotot ka šis nav dzīvotājs.
12.jūlijs 2013, 09:02 | links
 
vakar dzirdēju sarunu sporta zālē, viens onka stāstīja otram -
mans paziņa jau sāk gatavoties sezonai, pagājušajā gadā biju viņam vienu reizi līdzi uz Gauju un viņš nošāva 15 lašus, otrs vēl vairāk, šogad es arī mēģināšu ....
Latvieši, pietiekoši pārtikuši, lai būtu sporta zālē pirms 5 vakarā, gadi tā ap 55 + - ......

cits stāsts, bijām Ventā 27.-28. aprīlī, piebrauca pazīstami veči, ar pus gadu vecu Volvo džipu un sāka stāstīt, ka līdakām uz dzīvo labākā cope esot bijusi pirms nedēļas, tad jā, esot pat 28 līdakas pa pus dienu bijušas .....

šādi un līdzīgi stāsti ir daudz un visā Latvijā un jo vairāk kasīsimies šeit, jo lielāks bardaks būs, Rīga un apkārtējie ūdeņi jau vēl nav tajā sliktākajā stāvoklī, bet biki nostāk "vsjo shvačeno" un daudzviet ne jau naudas dēļ to zivi ķer ar tīkliem, ne jau nabagi ar to nodarbojas, tas ir hobijs daudziem, tā ir pārliecība, ka nenoķers un soda nebūs ....

ja mainīt MN, tad es esmu par vieglākiem MN, bet par lielākiem sodiem, var būt jūs man nepiekritīsiet, bet ... es domāju, ka ja ir limits 5 līdakas dienā, tad tas minimālais izmērs var arī nebūt vai būt simboliski 30 cm, toties par lieku zivi maisā uzreiz 100 ls, līdakām vēl tā, bet liela daļa vasarā noķerto zemmēra zandartiņu tik un tā aiziet bojā, tad atļaujam paņemt tos 5 zandartiņus un viss, jo ar ko pamatoti tie 45 cm, labi 30 ir pilnīgs bērniņš, bet tie 40-42+cm ir ēdamas zivis, ja jau viņš reiz ir pieķēries, tad lai cilvēks viņu var apēst, jo izņemot tos dažus simtus pusprofesionālu copmaņu vairumam makšķernieku pa visu gadu ir 0-10 zandartiņu, kurus tik un tā aiznes mājās ...
Es esmu par to, ka spiningošanai ir jābūt aizliegtai no 1. aprīļa (no ledus nokušanas brīža) līdz 1. maijam vispār , jo mēs nemākam uzvesties, ja ir pārāk daudz atļauts :):).

Ja MN būs saprotami un sabalansēti starp cilvēka vēlmēm un zivju daudzumu, tad tos arī ievēros vairāk, tad arī var pamatot kāpēc par MN pārkāpumiem ir tādi vai citādi sodi paredzēti, bet sodiem ir mjābūt tādiem, lai negribētos pārkāpt :):), diemžēl mūsu sabiedrību no pārkāpuma var atturēt tikai liels sods, visi brauc 100+ km\h, jo tas ir 5-10 latu sods, ja par to būs 50 ls sods, tad 85% tomēr brauks prātīgāk ...
tās gan ir tikai manas domas, jo mājās no copes zivis nesu labi ja reizes 10 pa gadu :):)
12.jūlijs 2013, 08:33 | links
 
Imations, nedomāju, ka esmu pūkains vismaz par svēto netaisos un savārīto nenoliedzu. Tavs novērojums ir pareizs, ir tāda lieta, ja ir ko pateikt, tad īsi neprotu, bet mācos. Un tur arī tev ir taisnība, ka rakstu dotajā brīdī, ņemot vērā pieejamo informāciju (pēdējā laikā ļoti rūpīgi izvērtējot), ir vēl kāds veids kā rakstīt, izņemot šim momentam?

Zvaigzne, 11.jūlijs 2013, 14:42



Redzi Zvaigzne Tavs darba stils ir redzēt opu paņemt vazelīnu un strādāt priekš šī momenta. Atbildīgi cilvēki strādā ilgtermiņā un atbild par rakstīto vai teikto, tur ir galvenā atšķirība. Tādēļ arī sanāk, ka Zvaigzne vienā vietā raksta, ka MRK cīnās ar zvejniekiem, otrā, ka necīnās, vienā vietā raksta, ka nezina par LMA MN neko, otrā vietā raksta, ka tomēr ir zinājis utt. Tā strādāsi vazelīns drīz beigsies….
12.jūlijs 2013, 07:43 | links
 
Njā pie mums kā vienmēr viss caur vienu vietu. No sākuma apgrābstām vienu likumu, tad tiek saprasts, ka kārtējo reizi kaut kas ir aizmirsts un trakā steigā tiek cepti augšā jauni likumi un to izmaiņas. Ja jau LMA varēja uzcept jaunus MN tad vajadzēja arī uzcept noteikumus ZM un vēžotājiem lai to visu, kā vienu vienotu dokumentu paketi tad arī bīdītu cauri. Lai gan no otras puses, tad nevarēs pateikt ka mēs taču tik ļoti centīgi strādājām, daudz laika ieguldīts utt.
12.jūlijs 2013, 00:47 | links
 
Davis-Di, kad pieņemsi V.S.O.P. aicinājumu, diskutējot par zvejas aizliegšanu piebremzē, jo organizācijas vadītāja vārdi nesaskan ar darbiem.
12.jūlijs 2013, 00:32 | links
 
Ja jau viņi nav pie vainas ka "jaunie MN" nesastāv no 3 daļām, kuras ietver copi, ZM, vēžošanu, tad viņi būtu jānošauj. Jo pašreiz viņu redakcija ZM un vēžotājiem dod tiesības darīt ko grib ūdeņos. Kā saka lai mums viss būtu un par to nekas nebūtu. Bet copmaņus padara par likuma pārkāpējiem jau tajā brīdī kad copmanis ir padomājis, ka vajadzētu tā kā aizbraukt uz copi.

micuks, 11.jūlijs 2013, 22:31


micuk tev noteikti jāatsaucas V.S.O.P. aicinājumam

Zināšanai. To ka vajadzētu atsevišķus noteikumus makšķerniekiem, medniekiem, vēžotājājiem sākot no pavisam atsevišķiem līdz kā atsevišķa daļa esošajos, runāja gan LMA, gan MOSP un MRK vēl esot MOSP sastāvā. Jo sāvādāk nevarēja atrisināt populistu sacelto ažiotāžu par mednieku visatļautību, kā arī sliktumu tas nedarītu. Pirms vai pēc izmaiņām Zvejniecības likumā pie galda sēdīsies tie kas pieteikušies darbam darba grupā un stiķēs kopā to bildi. ... ja nu vienīgi bez LMA, jo būsi priekšlaicīgi visus apšāvis.
12.jūlijs 2013, 00:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager