Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Kad uzdevām jautājumu vienam no Gaujas licenzētās makšķerēšanas ieviesējiem: OK, kāpēc mums tieši tev jāmaksā par makšķerēšanu Gaujā, atbilde bija(saviem vārdiem), es esmu forš čalis:):):)
10.jūlijs 2013, 03:18 | links
 
Tiko uznācu no upes, iesaku visiem, jāiet atpūsties, bet tomēr uzrakstīšu:
Normund, cik man zināms izņemot Kasparu, neviens no MRK nekad nekādā veidā nav sarakstijies, vai ticies ar LMA. Nekāda veida sadarbība līdz šim nav notikusi, jo cik zinu LMA nealkst pēc sadarbības. Neviens no mums nekādā veidā nevar bez kluba akcepta neko darīt vienpersoniski. Visi jautājumi tiek izdiskutēti mrk.org mājas lapā. Jūs gan to neredzat, jo mājas lapa tika izveidota lai atslogotu e-pastus. Publiskajai daļai nav vajadzīgi nekādi reitingi, vai reklāma, jo tā ir mūsu pašu, ne peļņai. MRK nepretendē ne uz kādiem labumiem no jebkādiem projektiem un nealkst pēc kāda amata vai kāda cita labuma.
Uz makšķernieku forumu mūsējie bija ieradušies gandrīz pilnā sastāvā un tas bija tikai tādēļ, ka likās ka kaut ko var mainīt sistēmā, lēmumu pieņemšanā. Starp citu, tur bija pilna zāle, kur visi noplauka!?? Uz MOSP dibināšanas sapulci no MRK ieradās četri pārstāvji, bez Tevis un Stikuta(kungs) bija tikai tie, kuri gribēja tikt valdē. Priekš kam toreiz vajadzēja tērēt laiku un sanaidoties(Ūdris, Simsons), ja līdz šai dienai MOSP priekšsēdētājs neuzskata par vajadzību statūtus ievērot pat daļēji? Tā arī vajadzēja pateikt, veči ir iespēja tit pie varas, pārējais pie pakaļas. Visi zin, ka tas ir Stikuta projekts. Biju personīgi klāt februāra MOSP pilnsapulcē, par sapulces vadītāju iebaloja J.Stikutu, protokolistu M.Balodi, uzņēmuma reģistrā ir pavisam citi uzvārdi, nemaz nerunājot par citiem punktiem, kā piemēram astoņu valdes locekļu vietā tagad ir deviņi. Normund, Tu taču pats biji klāt un atceries, ka dibinot statūtos bija astoņi valdes locekļi, varu visus nosaukt vārdos. Balodis februāra pilnsapulcē lika sakārtot statūtus. Ko nozīmē sakārtot?, par katru izmaiņu punktu jābalso pilnsapulcei! Izrādās pietiek paziņot, ka jauna biedrība ir uzņemta MOSPā, no kuras startē priekšsēdētājs. Vai tas nav spļāviens sejā saviem biedriem? Izrādās nē, jo neviens izrādās neiebilst, vadoņi(JS un MB) var darīt vai runāt ko grib, visi izliekās nedzirdam. Secinājums ir tikai viens, katram ir kāda interese, kurš grib rīkot pie sevis sacensības, kurš grib ar lietuviešiem kopīgi apsargāt Latvijas un Lietuvas ūdeņus, kurš grib savākt procentus no LM apsaimniekotājiem(e-fishing-M.Balodis). Nevienam nerūp iesniegt priekšlikumus izmaiņām zvejniecības likumā, makšķerēšanas noteikumos, jo laikam svarīgākas lietas kārtojamas.
Mēs darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai neiziet cauri LMA projekts makšķerēšanas noteikumu izmaiņām, jo uzskatām, ka bez dažām izmaiņām šobrīd MN ir OK, visiem pierasti. Mēs ļoti sekosim līdz izmaiņām licenzētajā makšķerēšanā, jo nēesam marsieši, saprotam, ka valdība šo mēslu nelikvidēs, pie tam mums ir ļoti spēcīgs pretinieks(arī CL forumā), kura peļņa ir atkarīga no lic makšerēšanas vietu daudzuma(e-fishing-M.Balodis). Vajadzīgs tas LM, vai nē, mēs aicinājām balsot un nobalsojuši pret LM ir vairāk kā tūkstotis + CL aptauja. Mūsu pretiniekam MOSP nav neviena aptauja,( kuras ir, bija paredzētas satūtos), atbalstītāja, ir tikai apsaukāšanās . Zin, drīkstētu šeit ierakstīt to ko es par to domāju, es tik gari nerakstītu, es jebkuram to varu acīs pateikt, tikai nevienu neredzu, izņemot CL forumā, kurā raksta visi kam nav slinkums.
Nemēdzu tik daudz rakstīt, bet dūša pilna, varbūt nēsam saprasti, jo tas ir diezgan grūti, nebūtot tur iekšā un nezinot situāciju. Visvairāk abidna, ka ir tādi kuri saprot, bet sēž makšķerniekiem pretējā grāvī. Viņi zin ko dara, tas nav netīšām.
Vienīgais pārmetums MRK ir tas, ka mēs esam pret licenzēto makšķerēšanu, pārējais ir CL forumā:):):)
10.jūlijs 2013, 03:04 | links
 
"Kolosālaikais" MN projekts, ko kādreiz vispār ir gadījies redzēt!!! Vai vispār cilvēks varbūt tik slims, lai ko šādu uzražotu? Un kas ir šie ļaudis?
Iedomājieties, ja šitādu heveri pieņem, kas mūsu apstākļos nebūtu nekāds brīnums, tad ziemas laikā, tupot virtuvē, mēs nevarēsim zivtiņu sagraizītu lietot pārtikā, nāksies rīt veselu, tā iemesla pēc, ka TUVUMĀ BŪS LEDUS, kas ziemas apstākļiem ir visnotaļ izplatīta parādība sasalstot ūdenim.... Kaut vai lāsteku veidā.
10.jūlijs 2013, 02:37 | links
 
Kaspar, nekā negāja, tāpat kā nekā negāja tiem 3-5 citiem iesniedzējiem :):), bet ..... tas jau arī ir saprotams, jo ne man, ne kādam citam nav laika un..... arī gribēšanas skraidīt pa varas gaiteņiem, kā to dara tavs draugs :):) , kurš vienpersonīgi sevi ir iecēlis par Dieva vienieku uz zemes :).

Piedod, bet to slimo cilvēku, es nespēju nopietni uztvert, gadus 10, ja ne vairāk uz to cirku skatos un smaidu :), TEv var būt piemīt tieksme uz sazvērestību meklēšanu, BAlodim var būt pietrūkst spējas runāt ar tautu un saprašanas, ka pašā saknē mēs esam vienādi, vienādi kakājam, vienādi dzimstam un vienādi nomirsim :):), bet jūsu tekstos un darbos ir redzama saprāta dzirksts, ja nebūtu personīgu antipātiju, tad divi tādi cilvēki plus laba komanda varētu to procesu vadīt, bet tas jocīgais cilvēks no LMA ir garīgi slims, ar apskaužamām darbaspējām, tas gan :):), kamēr viņi uz papīra cīnījās ar maliķiem, par ūdens tīrību u.t.t. un nevienam īsti netraucēja, tikmēr bija ok, bet tagad ir jāsāk uzmanīties, jo lieluma un svarīguma mānija ir sākušas progresēt....
Nezinu KAspar kas jūsu klubu ir pamudinājis sasieties ar LMA, bet laika gaitā visi daudz maz domājošie klubi un biedrības no šīs, sākotnēji veiksmīgās organizācijas ir izstājušies...., šajā gadījumā, manuprāt, sapīšanās ar LMA ir vairāk mīnuss nekā pluss, jo LMA neviens man zināms copmanis neuztver nopietni jau sen un par visām viņu papīra aktivitātēm smejās atklāti..., bet.... katrs jau savus draugus izvēlamies paši :):)
9.jūlijs 2013, 21:55 | links
 
Zvaigzne - Beidzot arī var no Tevis kaut ko interesantu var uzzināt, kad UR lietas numurē no otra gala. Sabijos – domāju, ka sliktu mantu iešņaucu, bet tici - man nu noteikti nevajag iet uz UR ar MOSP lietu iepazīties, lai pēc tam ieliktu internetā un domātu, ka kādam interesē, kaut kāda kantora iekšējas papīru tjorkas un varkas. Tā arī nesapratu kur prikols šajos papīros.
9.jūlijs 2013, 21:25 | links
 
imations, ja kādu reizi būtu aizgājis uz UR un pasūtījis lietu lai iepazītos ar dokumentiem, nevis apgalvotu ka tev to nevajag un tāpat par visiem labāk zini kā tur viss ir, tad redzētu ka jebkuru dokumentu lietai pievieno tā iesniegšanas secībā un numurē tāpat. Tas ir pirmais dokuments ir ar Nr.1, tam pievienotais ar Nr.2. Attiecīgi jebkuram dokumentam, kam ir vairākas lapas, uz pēdējās būs mazāks numurs nekā uz pirmās, jo pēdējā lapa atrodas lietā tuvāk pirmajai.
9.jūlijs 2013, 20:22 | links
 
Andri, saistībā ar Kurzemes plānošanas reģiona projektu manas bažas ir sekojošas:
Pirmkārt MK noteikumi, kuri regulē LM tiks pārskatīti, ja izstrādātā sistēma tiks balstīta uz esošiem noteikumiem vai nebūs tā, ka kāds ar asinīm pa degunu cīnīsies lai pa lielam izmaiņas LM nenotiek, jo C4 darbu būs nodevis?
Otrs ir tāda vieta e-pakalpojumi, tur var iegādāties licences un nodot atskaites par lomiem, kāpēc projekta ietvaros bija jāprasa atkārtot šīs funkcijas? Un cik šīs funkcijas dublēšana izmaksā?
Iespējams nepareizi saprotu un kļūdos, bet vai nav tā, ka kā vienīgais apsaimniekošanas modelis tiek piedāvāts LM?
Kam paliek autortiesības, kas pārraudzīs lapu un par kādiem līdzekļiem tā tiks uzturēta?
Šī sistēma un tās nepieciešamība nav izdiskutēta ar makšķerniekiem.
Lielākā bažas, ka līdzekļi tiks nelietderīgi izlietoti.
Pie tam ir viena lieta ... šo to nedaudz nebūtiski pamainot šīs sistēma varētu nest ļoti lielu labumu, īpaši sabiedriskajiem inspektoriem.

Es atbildu par vārdiem, ka pieejamo LMA nav saskaņojis ar MRK vai otrādi un MRK nav piedalījies LMA iesniegto noteikumu izstrādē vai kā savādāk atbalstījis tos. Ja atklāti es viņus esmu pavirši izlasījis vienu reizi un tāpēc nevaru pat komentēt. Cik zinu tad tie ir iesniegti departamenta direktoram, pie tam tieši ar tādu domu, ka tas ir maināms projekts ko nosūtīt MOSP, MRK, BIOR un citiem kas piedalīsies darba grupā, nevis principiāli nemaināmi priekšlikumi. MRK sanāks kopā apspriesties un iesniegs savus priekšlikumus, katrā ziņā pamatidejas nav mainījušās.

Ja piepildīsies tavas bažas, tad apsolu nolīst ļoti dziļu, jo esmu pret pilnīgu makšķerēšanas aizliegšanu un LM ieviešanu Buļļupē, to pieļaujot būšu ne tikai izgāzies, bet arī piečakarējis makšķerniekus. Par ierobežojumiem migrācijas vietās un ziemošanas bedrēs ir cits jautājums un ne man vienam lemjams.

Vienīgi man ir tāds jautājums par to apmelošanu. Ja vari norādīt, kur un ko es tieši apmeloju? Piemēram, man nav vēlēšanās diskutēt CL dēļ imations, cilvēks nav piedalījies, netaisās piedalīties, ir pretenzijas pret visiem, kas viņam iebilst un zina visu par visiem labāk. Es saprotu, ka garīgi slimiem cilvēkiem kaut kur ir jāizpaužas tikai man tāds fans nav vajadzīgs. MRK ar mājas lapu netaisās pelnīt tāpēc reitingi nav vajadzīgi, vienīgais pluss ir, ka iespējams regulēt lai diskusija būtu par priekšmetu, nevis diskutētājiem un riņķī apkārt.

VMK rakstīja: „Bija jautajums vai mrk atbalsta copmaņu patriekšanu no Bullupes. To vareja atbildeet uzreiz, bet mrk agresivais sparns sãka zãkāties. Zvaigzne var ilgi turpinãt to pārmelot citādi, bet patinot atpakaļ, viss ir redzams.” Ja vari norādi kur bija šis jautājums uzdots? Es tiešu jautājumu neatradu. Ja sāksi uzdod tiešus un noskaidrojošus jautājumus pirms izdarīt un rakstīt secinājumus, tad arī diskusija būtu iespējama. Tāpat šajā gadījumā, varēji uzjautāt MRK saistību ar šo priekšlikumu tieši. Varbūt tiešām es nepamanīju šo jautājumu?
9.jūlijs 2013, 19:59 | links
 
Zvaigzne es ne lietoju, ne arī pīpēju, bet gan šņaucu. Esmu tā, sašņaucies, ka gļuki rādās. Reku tavas bildītes – vari paskaidrot, kāpēc uz lapas, kurai loģiski jābūt pirmajai ir rakstīta 59. lapa, bet uz otras 58. lapa, turklāt viss ir fotografēts no lietas.



9.jūlijs 2013, 18:54 | links
 
Kaspar, man tevis minētās mājas lapas satura plāns drīz būs e-pastā, es par tavām bažām pārliecināšos, vari būt drošs.

Man, atkārtošos, ir prieks, ja MRK viedoklis atšķiras no LMA viedokļa, un ja MRK veidos savus ieteikumus, atbilstoši pašu izslavētajām idejām - brīva pieeja ūdeņiem, vienkāršā makšķernieka aizstāvēšana utml.
Un - ka Režisors nenovilcinās visu tiktālu, ka jūs vispār paspēsiet pavērt muti ar savu sen gatavoto licencētās makšķerēšanas reformu, likvidēšanu, pētījumu, vai kas nu jums tur ir. Vienā mirklī žvīkt žvākt - un Buļļupē licencētā makšķerēšana var tikt ieviesta, un Tu būsi to panācis. Esi drošs, ka tas nav iespējams scenārijs?

Un, ja neesi pamanījis, ka ar apmelošanu pašlaik jūs vieni paši nodarbojaties. Man ir versija, kāpēc jūs tā darāt - lai pierādītu, ka "normāla diskusija CL nav iespējama", tāpēc visiem jādodas uz jūsu mājas lapu. Vārdu sakot, plika cīņa par popularitātes punktiem.

Es Tev pamazām pierādīšu pretējo. Normāla diskusija ir iespējama tur, kur runā normāli cilvēki, nevis "jūsu" vai "mūsu" mājas lapā.
9.jūlijs 2013, 17:25 | links
 
imations, ko tu pīpē vai lieto?
9.jūlijs 2013, 16:40 | links
 
Ījābs no Rīgas laika labi pateica - "Tā nu par galveno politiskās līdzdalības formu Latvijā ir kļuvusi činkstēšana. Pasūdzēties par savu skarbo likteni vienmēr ir patīkami, jo vairāk tādēļ, ka no tā neizriet nekādi pienākumi rīkoties."
9.jūlijs 2013, 16:39 | links
 
Drīz jau būs jāmaksā dubultā. Makšķerēšanas karte + licenze katrā katrā pašvaldībā kurā ir kāda peļķe.
9.jūlijs 2013, 16:38 | links
 
NG, jautāju bez zemūdens akmeņiem, gandīz pirms pieciem gadiem biji iesniedzis priekšlikumus labojumiem MN. Kā tev izgāja?
9.jūlijs 2013, 16:37 | links
 
:):):) palasīju norādītos "dokumentus" :):):), gribās teikt rupjāk :):), bet teikšu tikai
I D I O T I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bļāviens, es neesmu dižs patriots, bet tā gribējās tomēr kaut kā piedalīties makšķerēšanas jomas sakārtošanā, ja ne MN izstrādē, kam tomēr vajag zināšanas, tad vismaz loģisku MN skaidrošanā un popularizēšanā ....
diemžēl ir labi redzams, ka kamēr 95% pat reiz procesā iesaistītie tautieši viens otru nenožņaugs vai kā citādi nenovāks no skatuves, tikmēr nekas būtiski nemainīsies

man ļoti patīk Vanema teiktais, kam jēgu sāku saprast tikai tagad :):) - jūs taču esat makšķernieki, nu tad makšķerējiet, nevis 90% laika tērējiet runāšanai un lemšanai par to kā sev sačakarēt hobiju :):):)
9.jūlijs 2013, 16:10 | links
 
Rīt vēlēšanas...!
Par ko lai balso...par Zvaigzni vai V.S.O.P.
Da nu viņus...!Tāpat es no viņiem nikuja nesaprotu...ko kurš pārstāv un kāda ixsa pēc būtu jāveic tik radikālas pārmaiņas!
Es labāk nobalsošu par VAŅU,jo viņš ir daudz vienkāršāks...ribalka i afrike ribalka...zakinul,vitašķil,sjel!!!:)))ZA POŅIMĀŅIJA!!!:)))

Ja pa nopietno,tad ja vajadzētu iet demonstrācijā labāk būtu visiem copmaņiem savākties Daugavā pretī ZM ar laivām un tad lai uzklausa mūs!!!(Ceru ka rīt nebūšu Stabenes pagrabos)!!!
9.jūlijs 2013, 16:03 | links
 
Attiecībā uz mēnesi un cilvēku galvām nav tā, ka tikai pilnmēnes laikā jumts brauc. Cilvēku, kuru ietekmē mēness tas notiek mēnes pilnā fāzē un tukšā fāzē ar nobīdi no fāzes 2-3 dienas, bet jumts brauc ne katru fāzi, bet gan var būt diezgan ilgi miera periodi.
Zvaigzne - vispārzināms fakts ir tas, ka Tu pārstāvi LMA intereses, jo dēļ LMA Tu vari uzdoties kā Makšķernieku Raudošā Kluba pārstāvis un kaut kā sevi pozicionēt vismaz savā apziņā un citu priekšā. Par šo makšķerēšanas noteikumu izstrādi Tu zināji jau sen, tādēļ nevajadzētu tagad taisīt lielas acis un norobežoties no saimnieka garadarba.
LMA jau sen savā ķengu skrejlapā „Latvijas zivsaimniecības politikas nacionālās dīvainības, jeb par to, kas bij', par to, kas būs?...” ir pateicis: „ka LMA un dažiem citiem zinātājiem nebija nekāds noslēpums un pārsteigums, ka īstenais, jeb farsa aizkulišu iemesls MOSP nodibināšanai bija... vēlēšanās pabīdīt malā LMA „. Par cik tu esi aktīvs LMA atbalstītājs, tik tiešām esi jo negribi būt nekas, tavi izteicieni, kritika, pilnīgi uz visu, kas var radīt LMA konkurenci ir vairāk nekā neobjektīva. Pateicoties Tev esmu izlasījis daudz LMA dokumentus un varu pateikt tikai vienu – pilnīgi visas lietas ir darītas, lai dabūtu no valsts finansējumu viņu mistiskai darbībai, tādas lietas, kā makšķerēšana un dabas aizsardzība ir tikai dekorācija naudas prasīšanai un idejas, kad jācīnās ar makšķernieku un dabas ienaidniekiem un jāmaina likumi rodas tikai tad, kad valsts sāk apgriezt finanses. Varu tikai izteikt atzinību LMA darboņiem par viņu spēju grozīt likumus un manipulēt ar sabiedrību, kaut gan parazītiskam organismam lai izdzīvotu ne to vien ir jāmāk.
Lai saprastu, kā domā LMA darboņi un kādas ķengas ir viņu „domājošās” galvās pietiek izlasīt abus http://www.dzivaisudens.lv/pdf/latvijas-zivsaimniecibas-politikas-nacionalas-divainibas-2012-new.pdf" rel="nofollow" target="_blank">par to, kas bij', par to, kas būs 1 un http://www.dzivaisudens.lv/pdf/zivsaimniecibas-nacionalas-divainibas-2.pdf" rel="nofollow" target="_blank">par to, kas bij', par to, kas būs 2 .
9.jūlijs 2013, 15:41 | links
 
Nuuu...
Es kā caurmērā nemakšķernieks, iepazinies ar slaveno noteikumu projektu, nonācu pie pārliecības, ka projekta pieņemšanas gadījumā es pilnīgi noteikti palikšu nemakšķerniekos.
Ja pareizi atceros - tur prāva trešdaļa jautājumu nebija vis par makšķerēšanu, bet gan par sodīšanu. Par to, ka gafs koferī, par to, ka sadalījis, aizķeksējis vai ne tur un ne tā nolicis noķerto zivi, par to, ka mella mute un sievas dzimšanas apliecība piemirsusies mājās. Sods tāds, sods trīskāršs, sods pieckāršs un vēl kaut kāda mistiska kompensācija par iespējami dabai nodarītajiem (tātad reāli nenodarītajiem) zaudējumiem + vēl nezkādi vietējās varas izstrādājamie noteikumi, kas, attiecīgi, vienā upes krastā var būt tādi, bet otrā - galīgi citādāki. Kā jau imations kaut kur rakstīja - pie šādiem noteikumiem makšķerēšana plūdeni pārvēršas no zivju par adrenalīna ķeršanu.
Pie kam - papildus tam, ka projekts varētu būt kādas naudas kāstuvītes aizegs - man sāk likties, ka viens no projekta tapšanas iemesliem ir kaut kāds Če Gevaras vai Teksasas rendžera sindroms. T.i., saldkairas iedomas par to, kā ģenerālis, sava sabiedrisko inspektoru karapulka priekšgalā, tiks ies un sodīs, ies un sodīs, sēdams taisnīgu atriebi un šausmas.
9.jūlijs 2013, 15:33 | links
 
Man tāds jautājums makšķerniekiem, kuri lasa šīs peripētijas.

Vai Jūs apzināties ka ne tikai makšķerēšānas noteikumi, bet arī citi MK noteikumi, kuri ietekmē zivju resursu daudzumu tiks mainīti un visas šīs lietas kopumā noteiks Jūsu pašu nākotni?

Jums nav gribējies pašiem nedaudz iedziļināties izemt nevis gaidīt pārsteigumus ko uzgatavos kaut kādas organizācijas, kaut kādi akmetiņi, baloži vai zvaigznes?

Biedrību uztaisīt izmaksā pāris jautājumi forumā, viens vakars pie datora, priteris, līme, diegs šķēres, no bankas kartes noņemti Ls 8, pāris nedēlas gaidu un rakstiet vēstuli Zemkopības ministrijai ka vēlaties piedalīties MN apspriešanā un paši nosakiet kā vēlaties makšķerēt.

Domāju, ka pēc tam viss uz X gadiem pieklusīs.
9.jūlijs 2013, 15:17 | links
 
Īsa un precīza informācija ... V.S.O.P. vari cilvēkiem izskaidrot ko tev nozīmē neoficiāls ceļš? Ietina ķieģelī un iemeta pa logu? Iesniedza nesaskaņojot ar visu makšķernieku pārstāvi V.S.O.P.? Varētu pateikt kāds bija tas neoficiālais ceļš? Varbūt sajauci ar grozījumiem noteikumos par Licencēto makšķerēšanu?

Un ja tika iesūtīts neoficiālā ceļā, tad kāpēc lai ministrija sūtītu to visiem, kas interesējas par makšķerēšanas lietām LV oficiālā līmenī? Jo vairāk, ja ir pilnīgi izslēgts, ka šis variants tiks bīdīts kaut kur tālāk bez skaņošanas ar vēl neizveidoto padomi. Tad kam veidot darba grupu MN izstrādei ārpus padomes?

Vari cilvēkiem pateikt kas tā būs par padomi, kā tur tikt un kādus jautājumus padome izskatīs?

Ja šis projekts tiks izsūtīts visiem, kuri interesējas par makšķerēšanas lietām LV oficiālā līmenī, tad kāpēc tiem, kuri vēlas piedalīties lēmumu izstrādāšanā un pieņemšanā būtu jāiet uz MOSP nevis pa tiešo jāpiesakās Zivsaimniecības departamentā?

Un šo „Kungi, iestudējumu laiks ir BEIDZIES. Bez reālas apspriešanas un kopīgas lemšanas lēmumi vairs netiek pieņemti.” uzraksti pats sev kad nākamo reizi stāstīsi, ka tavs e-fishing būs jālieto visiem makšķerniekiem un zemkopības ministrijai, BIOR un VARAM struktūrām.

Galvenais jautājums, kā informējot var kaut ko atbalstīt vai neatbalstīt, Zvaigzne vai MRK kaut kur ir teikuši, ka LMA priekšlikumi ir labi, atbalstāmi vai nav maināmi? Visa šī ažiotāža ir no tā, ka jebkādus grozījumus pirmais ir iesniedzis kāds cits, nevis MOSP un lai visā šajā sviestā makšķernieki nevēlētos paust savu viedokli lai mopsēni, varētu bīdīt to, ko viņi zina, ka makšķerniekiem vajag, tas ir e-fishing priekšā un pakaļā.


V.S.O.P. tev pretjautājums ko tu divos gados esi paveicis? To, ka gandrīz visās vietās, kur esi bijis, ne tevi, ne MOSP par pilnu rubli vairs neuztver? Piedod, bet tavs rezultāts ir sūdīgāks nekā NEKĀDS. Esi nodrošinājis, ka tie, kuriem makšķerēšanas nav bizness ir ārā no MOSP. Vadu vilcējiem, vēžotājiem esi palīdzējis, zvejniekiem ar, zemūdens zvejniekiem iegriezis pēc tam solīji sakārtot lietas, bet kur ir makšķernieki? JST bija tā norūpējies par dažām lietām, ka tavu nespēju nācās viņam pašam piesegt. Ir izveidota organizācija, kuras valde uzliek uz statūtiem un kopsapulces lēmumiem, bet tās priekšsēdētājs, kuram vispār nav pamata atrasties savā amatā, var droši izpausties. Ko esi panācis ar nerakstīšanu, to, ka vari mainīt kažoku neskaitāmas reizes dienā, to, ka vari tirgoties ar makšķernieku interesēm. Biedriem pūderē smadzenes ar neesošām sadarbībām, cik ilgi, kamēr sapratīs, ka no tevis uzspiestās tikšanās un tur kur tevi aizved nekāda sadarbība nav. Klaunādi veidojat Jūs ar savu ziņu radītāju jo savādāk ātri vien MOSP būtība taptu skaidra. Patiesība ir vienkārša, kurš jāj prātus, to laiks parādīs.
9.jūlijs 2013, 14:32 | links
 
Zvaigzne

Kaut tu savu enerģiju spētu novirzīt lietderīgā virzienā... tev tā vēlēšanās kādu čakarēt nomāc analīzi par savu darbību rezultatīvo daļu. Paskaties - 2 gadus tu centies jāt prātus, bet kāds ir sausais atlikums? NEKĀDU REZULTĀTU!

Pats vēl nesen CL atzini - ne MOSP, ne Balodis neko nav sačakarējis Latvijas makšķerniekiem :))) Ko - noteikti sačakarēs? ....

Tad kur ir jēga šim visam enerģijas patēriņam? Kur pievienotā vērtība? Kur taustāms rezultāts?


apjēdz taču, ka šī klaunāde veido tavu diagonozi... katru mēnesi, kā debesīs mēness pilns, tā bardaks CL... bezrezultatīvs, toties cik daudz naida izšļākts...


esi taču reālists, kritiski apskaties pēdējos 2 gados paveiktajā, ka vienīga tava pretenzija pret MOSP ir tā, ka Balodis neatskaitās par to ko domā vai varbūt domās...

Uzraksti vēl kādas 40 vēstules VVD, 40 ZMZD, 40 VARAM un tā piespied ierēdņus strādāt.... :))))

Kā tas prapors anekdotē teica.... cho tam dumatj, trestji nado....
9.jūlijs 2013, 13:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager