Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Maliki es piemetu cik izmaksātu MK par visu tāpat. Gaidu kritiku.

micuks, 11.janvāris 2013, 16:54


Nekritizēšu-bet tas ir pie nosacijuma,ja to visu sedz tikai makšķernieki.Atrēķini zveinieku licences utt.Tad sanāks nedaudz saldāka cena par MK.Un ja vēl zveiniekiem būtu adekvāta cena par lic tad vēl jo vairāk. :))
11.janvāris 2013, 17:02 | links
 
Malikis-visus publiskos ūdeņus var atrast i-netā.Visi tie ir jau ar platībām un sadalīti kurš kurā reģionā.
Cik bieži baudīt,tas jau būtu kādam,kas ar to ilgstoši nodarbojas,jāprasa.
Tik bieži,kamēr no iedzīvotājiem vairs nepienāk sūdzību par pārkāpumiem.
Privātos un LM vietas kontrolējam,ja privātais vai LM vietas pārstāvis ir gatavs par kontroli maksāt no savas kabatas.
Algām jābūt samērīgām daudz maz visos novados vienādām,pievelkot piem.pie pašvaldībniekiem.
11.janvāris 2013, 17:01 | links
 
nelietigais- komentārus reti lasu, jo tur raksta tiešām plānā galdiņa urbēji un izskatās ka citam 8klašu izglītība.Bet ja nopietni tad tāda uzņēmuma vadītājam vajadzētu tādu algu saņemt, jautājums vai tagad ,bet vēlāk tiešām ar noteikumu ka tiek gūts maksimālais labums no mežu apsaimniekošanas un nenoplicinot meža resursus.
11.janvāris 2013, 17:00 | links
 
Plencibrenci, tā rupji piemetot uz vienu rajonu vajag apmēram 120 000Ls gadā. 27 rajoni, ja nekļūdos, tātad 3 240 000LVL gadā. Rēķināju, ka rajonā ir 4 inspektori ar algu 500ls uz rokas, 1000ls aiziet transporta izdevumos, degviela, octa, kasko, utt., tad vēl 1000 tehniskā ekipējuma īre/noma/līzings, 1000 vismaz apēdīs administrācija, 3000 piemetu izdevumos par kuriem nespēju iedomāties, vai arī kāda cita pozīcija var prasīt vairāk izdevumu. Tā ka tas ir tikai kārtības nodrošināšanai. Lai to nosegtu 100 000 copmaņu MK, MK būtu jāmaksā ap kādiem 40LVL uz gadu.

micuks, 11.janvāris 2013, 16:53


Vairums būtu ar mieru maksāt, tikai ja tiešām kontrole būtu nodrošināta un tikli kā suga būtu aizliegta.
11.janvāris 2013, 17:00 | links
 
Visā,visumā cīpars nav nemaz tik briesmīgs(par MK ),lai tik nepērk zelta pildspalvas.
11.janvāris 2013, 16:59 | links
 
Aizmirsu piebilst, ka šinī gadījumā MK pērk visi 100 000 copmaņu, ka nav nekādu atlaižu grupu. Ja karšu pircēju ir mazāk tad cen automātiski pieaug.
11.janvāris 2013, 16:56 | links
 
Maliki es piemetu cik izmaksātu MK par visu tāpat. Gaidu kritiku.
11.janvāris 2013, 16:54 | links
 
Plencibrenci, tā rupji piemetot uz vienu rajonu vajag apmēram 120 000Ls gadā. 27 rajoni, ja nekļūdos, tātad 3 240 000LVL gadā. Rēķināju, ka rajonā ir 4 inspektori ar algu 500ls uz rokas, 1000ls aiziet transporta izdevumos, degviela, octa, kasko, utt., tad vēl 1000 tehniskā ekipējuma īre/noma/līzings, 1000 vismaz apēdīs administrācija, 3000 piemetu izdevumos par kuriem nespēju iedomāties, vai arī kāda cita pozīcija var prasīt vairāk izdevumu. Tā ka tas ir tikai kārtības nodrošināšanai. Lai to nosegtu 100 000 copmaņu MK, MK būtu jāmaksā ap kādiem 40LVL uz gadu.
11.janvāris 2013, 16:53 | links
 
maliki2011!Sevišķi palasi komentārus!
http://financenet.tvnet.lv/zinas/449643-latvijas_valsts_mezu_prezidenta_jauna_alga_ls_8800

un tā tiek izlaupīta latvija!
11.janvāris 2013, 16:51 | links
 
micuks- labi jau ir ,bet te liela daļa bļauj par licencēto makšķerēšanu ar urmaas priekšgalā, kam vajaga visu tā pat:D
11.janvāris 2013, 16:49 | links
 
Ja tā labi paskatās tad ir ļoti labs piemērs, kurš parāda, ko zivju resursiem nodara tīkli. Tas ir Alūksnes ezers. Kā saprotu, kopš tur ir aizliegti tīkli, un ir kontrole, pa n gadiem, piedodiet nezinu precīzi cik, zivju tur ir kļuvis krietni vairāk un izmērs arī ir jau trofeju cienīgs. Dažam labam jau kilogramīgs asaris nav nekas sevišķš. Un nevarētu teikt, ka Alūksnes ezers netiek no makšķernieku puses presingots. Sacensībās vien cik zivis tiek izņemtas no ezera.
11.janvāris 2013, 16:44 | links
 
plencisbrencis- daudz nezināmo, kāda alga, cik katrā novadā ezeru un attālums pa novadu, ūdeņu lielums, garums, piemēram man Daugava ap 40km, cik bieži veikt kontroli katrā ezerā, privātos ezerus kontrolējam vai nē.
11.janvāris 2013, 16:43 | links
 
Kurš gudrais man pateiks,izskaitļos,varbūt kāds var tikt pie datiem:Cik liels ir nepieciešamais finansējums(cik vajag naudu) lai LR publiskajos ūdeņos varētu nodrošināt pienācīgu(labu)kontroli???
Es domāju gada griezumā-naudā konvertējot visu nepieciešamo,tai skaitā cilvēkresursu.
Tad vajadzētu savilkt visus ieņēmumus no zvejniekiem un makšķerniekiem kopā(tos,kas iet caur valsts kasi),izrēķināt starpību un mēģināt viņu kautkur izzīst.Variantus noteikti,ka var atrast.
Ja notiek tāds brīnums,ka izdodas,tad nepieņemt visādus nepārdomātus likumus,kuri te gaisā virmo viens pēc otra.
Vai tik viss nav par vēlu. :(
P.S.Visvairāk interesē pirmā rindkopa.
11.janvāris 2013, 16:26 | links
 
Mārtiņ
Pretēji tam ko Tu gaidiji,es pat nemaz neapvainošos. :)
Mēs daudzkārt esam savu viedokli pauduši un nekautrējamies no tā.utt.Tur jau tā štelle,ka jūs gribat ieviest LM utt,tātad kko mainīt,ne mēs.Ja jūs gribat ko ieviest,tad ari esiet tik laipni un pacentieties noformulējiet kāpēc jūs to darat.Ar tukšiem teikumiem,ka viss tad būs labāk,zāle būs zaļāka utt nepietiks gan. :)
p.s.
Tas ir mans persōnīgais viedoklis.
11.janvāris 2013, 16:08 | links
 
urmaas- kontrolei vajadzīga nauda, cik viņas ir tik katrs kontrolēt. Tavs apgalvojums par zvejas lietderību ļoti ilgi var spriest, tā pat par makšķernieku lietderību , ar konkrētiem skaitļiem ar ietekmi uz vidi( gadus 10).Par ūdeņu nodošanu arī neko no Tevis sakarīgu nedzirdēju tikai ka tas ir slikti, no kurienes Tu ņēmi tādu slēdzienu nezinu, laikam ar domu ka visos būs LM.
11.janvāris 2013, 15:37 | links
 
vsop, kur var iepazīties ar Tevis padarītajiem darbiem?
Šeit, CL forumā no Tevis ir tikai citu apsaukāšana, par poulistiem, demagogiem utt..., un dažs copes atskaites.
Neviena vārda par padarīto.
11.janvāris 2013, 15:33 | links
 
Vienīgo reizi šogad atbildēšu urmas par kopsaucēju, izdiskutēšanu utt...

Jūs, ar to es šobrīd domāju urmas, Zvaigzne un vēl daži diskutētāji 1,5 gadu laikā neesat pabeiguši izdiskutēt konkrētu piedāvājumu, bet esat pierādījuši, ka jums nav atzīstama cita taisnība kā viena, proti, jūsējā. Ja nav tā kā jūs gribat, tad pārējiem jāpiemērojas. Ja kāds nedara tā kā jūs vēlaties, tad tas ir ienaidnieks un tam ir jāpiesien visi pasaules grēki, tai skaitā "vislielākais grēks" -varbūt-nezin-kā-bet-noteikti-ka-nopelnīt ar tavām, par taviem nodokļiem nosargātām zivīm, kurs tu īstenībā nemaz neēd, jo visas laid vaļā.

Šis ir mans privāts viedoklis. Lai gan tas ir vairākkārt publiski apstiprinājies, kopš jūsu organizācijas radīšanas.

Beidz liekuļot, urmas... tu šeit vienkārši kavē laiku, kasoties un čakarējot prātu tiem, kuriem arī patīk pakasīties.

Es apzinos, ka ar šo postu es izraisīšu kaudzi negāciju šajā un citos topikos savā virzienā, bet ir galīgi apnicis lasīt cik viss ir suudiigi.lv un kādi krāpnieki, shēmotāji, laupītāji un zagļi visapkārt. Cik slikti viss būs. Būs tik labi, cik labi katrs savu darbu padarīs un kā savu pilsoņa pienākumus pildīs. Tik labi arī būs.

Atvainojos par visu parastajiem CL lietotājiem, par visu, kas sekos.
Ak piedotiet, jel!((c) otinjsh)

Aukstu prātu uz bīstamiem lediem, priecīgas brīvdienas uz ledus un garšīgus lomus!
11.janvāris 2013, 15:22 | links
 
Mārtiņ:)
Tieši ar to ari nodarbijamies-mēģinam tikt pie kopsaucēja.
1.sakārtot kontroli nepieciešamajā apjomā.
2.Nenovelt ūdeņu apsaimniekošanu uz pašvaldību pleciem.Jo tas neatvieglos,bet taisni otrādāk sarežģīs tā jau esošo problēmu.
3.Izskatīt jautājumu par zveju,gan pašpatēriņa gan ari profesionalis,lietderību iekšējos ūdeņos.Un pamatot to ar konkrētiem cipariem utt.
Varētu jau vēl.Bet to var risināt diskutējot nevis apvainojot vienam otru.
Ne asakas jaunajā :)
11.janvāris 2013, 14:29 | links
 
Paldies tev Martiņ par atbalstu.
11.janvāris 2013, 14:23 | links
 
Šai diskusijai ir jēga tikai tad, ja no tās rodas konkrēts, argumentēts risinājuma piedāvājums. Lai Jums izdodas pie tāda nonākt, jo ar šeit patērēto enerģiju vismaz 1000 āliģus stundā var izborēt :D

Par Rīgas PP - cepuri not, labi reaģē :)
11.janvāris 2013, 14:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager