Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
GKL- pats nevari pateikt kāpēc zveja slikta, zveja ir un būs un būtu vajadzīga daudz vairāk par sugām ko zvejot un cik katrā ūdenstilpnēs jāskatās atsevišķi.
11.janvāris 2013, 00:13 | links
 
Es Tev jautāju, kāpēc noteikumi nav vienādi. Uztveres problēmas?:)
11.janvāris 2013, 00:11 | links
 
GKL- zveja ir ar saviem noteikumiem un sodiem un makšķerēšana ar saviem, ja gribi vienādus lūdzu sniedz priekšlikumu cik katrs samaksāja tik dienā vari noķert un sodi vienādi, es neiebilstu.
11.janvāris 2013, 00:09 | links
 
plencisbrencis- nu tur jau sāls ka visiem interesē lielas zivis, labāk līdaka , zandarts, plaudis , līnis, pierunā mūsējos ķert tās sīkaļas, neizdosies ja labi maksās jā ,bet no kurienes naudu, vieglāk ar plēsējiem to problēmu risināt.
11.janvāris 2013, 00:07 | links
 
Nu legāls vai nelegāls, es nezinu, es tik redzu braucot pāri tiltiem smuki viļņojamies pludiņus. Ir vispār vēlu vakaros braucot redzēts, ka kāds ar lukturiem šeptējas pa tiem zvejas rīkiem.
11.janvāris 2013, 00:05 | links
 
Maliķi, Tu i augstākā mēra demagogs. Man vairs nav ko teikt, jo Tu atkal neatbildēji uz galveno jautājumu, kāpēc visiem nav vienādi noteikumi.:)
11.janvāris 2013, 00:04 | links
 
Malikis-sīko breksēnu ir diezgan visur,bet bez viņiem tai ūdenstilpnē(s) ir lērums citu zivju.
Vajadzētu ieviest kādu bonusa sistēmu copmaņiem par sīkzivju izmakšķerēšanu.
Piem. noķer tonnu raudiņas,ruduļus,pličus,karūsiņas,nodod turpat pašvaldī'bā,vai copes bodē,lai piefiksē svaru un ja nav kur likt,lai utilizē.Copmanim par to piem.nākamgad cope par brīvu,bez MK vai vēl kāds prieciņš.
11.janvāris 2013, 00:02 | links
 
micuks- nevarētu būt ka zvejnieku aizsegā maliķi liek, zinu kā to izdarīt, ja nav klāt kad ņem ārā nezināsi ka maliķis.
11.janvāris 2013, 00:01 | links
 
Pietiek jau ar tiem kuri it kā ķer audzētavām. Tur laikam arī īsti viss tīrs nav, jo kaut kā aizdomīgi daudz to lašu mammu vajag. Kaut kur bija pavīdējis cipars ap 1000 galvām. Tie audzētavu ķērāji saliek tos savus rīkus tā ka Daugava vietām labi ja 1/3 ir brīva, tipa kuģu ceļš. Lai gan augstāk pie hesa stav smuks šaha galdiņš. Kas lejā izsprūk cauri to augšā savāc. Jocīgi, ka pēdējos 2 gados kopš tipa audzētavu ķērāju ir kļuvis vairāk, pie hesa lašu ir kļuvis krietni mazāk.
10.janvāris 2013, 23:57 | links
 
micuks -parādi kur atļauti tīkli Daugavā, vienīgais cik zinu kad ķer zivju audzētavām, bet ja tie ir maluzvejnieki aizliedzot zveju tie nepazudīs.
10.janvāris 2013, 23:52 | links
 
GKL - kur rāvu 25m, valsts noteiktā minimālā maksa par 5m tīkla 2Ls , tad viena makšķernieka karte vienāda ar 25m, bet ja iebildīsi ka makšķernieki būtu gatavi pirkt 5 kartes lai ķertu 25 līdakas dienā, sniedziet priekšlikumus makšķerēšanas noteikumu grozīšanā.
10.janvāris 2013, 23:49 | links
 
Maliki atbrauc ka rudenī uz lielpilsētu, pastaigā gar krastmalu, vai vēl labāk sarunā kādu no saviem kolēģiem lai pavizina pa Daugavu. Iespējams sāksi mainīt savas domas par tik cik tīkli ir nekaitīgi.
10.janvāris 2013, 23:43 | links
 
plencisbrencis- kurā pusē makškerē? Mūsu pusē to breksēnu kas kā delna kā nezāļu, jāsmeļ ārā cik var jo nav barības bāzes lai viņi spētu izaugt.(par augšanu vari paprasīt, lietotāja vārds jeeska) Par līņiem nevaru pateikt kāpēc atstāja ierobežojumu, laikam tāpēc ka neviens nepieprasīja noņemt viņu tikai izmēru samazināt.
10.janvāris 2013, 23:43 | links
 
GKL- Pasaki kaut vienu iemeslu kāpēc zveja ir slikta, tikai ar faktiem? Ja interesē kāpēc aizstāvu zvejniekus, tie ir mūsu novada iedzīvotāji un viņu intereses jāaizstāv, kaut kā vietējie makšķernieki neiebilst ja tie nav maluzvejnieki, laikam viņi nav tik tālu no dabas un tik aprobežoti domāšanā, vēl tagad atceras labos laikus kad zvejoja ar vadu.
10.janvāris 2013, 23:39 | links
 
Malikis tev laikam tie plēsēji vairāk interesē,par pārējām po,viņas kā sugas varētu ar nebūt. Ja jau viņu tik daudz,kāpēc tad skaita ierobežojums? Manas domas,ka breksim ar vajadzētu izmēra un skaita ierobežojumu.
10.janvāris 2013, 23:35 | links
 
Maliķi, es Tev neko nepiedāvāju?
Pajautāšu vēlreiz, jo ar vienu reizi Tev nepietiek.
Kāpēc publisko ūdeņu resursu(zivju) izmantošanā, visi cilvēki nav vienādi? Kāpēc visiem nav vienādi noteikumi?

Kur rāvi, ka uz 25 metriem 5 līdakas, 5kg asarus un piecus līņus?
Da kaut 300m, vienā reizē lomu tādu pašu, kā makšķerniekam. Un arī sodus tādus pašus.
Interesanti, ezerā kur ir licenzētā makšķerēšana, vieniem ir noteikumi, bet otriem nav(izņemot metrus).
Tev tas liekās godīgi??
Lielākā daļa makšķernieku uzskatā, ka tas nav godīgi, bet Tu aizstāvi tīkliniekus, bez argumentiem, tik ar demagoģiju.
10.janvāris 2013, 23:21 | links
 
GKL -maksa zvejniekiem arī nav vienāda, sodi tā pat, ko piedāvā ka uz katriem 25m dienā drīkst ķert 5 līdakas, 5kg asaru, 5līņus un sodus kā makšķerniekam?
p.s.
Labību pats audzēju, mežu arī stādu, arī zāģēju, varbūt pašam pamācīties kas dabā notiek, ja izaudzis jānovāc arī mežs.
10.janvāris 2013, 22:59 | links
 
Malikis2011, Tu laikam nezini, no kurienes rodas labība:)
Esi gatavs visus mežus pārvērst krūmos un brikšņos??:)
Starp citu, Latvijas mežos zvēru nav vispār, dzīvnieki gan ir:)
Vēl joprojām izvairies no atbildes, kāpēc zvejniekiem un makšķerniekiem nav vienādi noteikumi, publiskajos ūdeņos. Par nabaga omītēm mēs jau dzirdējām.
10.janvāris 2013, 22:05 | links
 
nelietigais - kāpēc nebļauj ka zemnieki kuļ labību? Kas izaudzis to vajag novākt ar mežu tas pats.Saprotu pilsētniekus man patīk lieli koki un līdzīgi saukļi par mežu, bet paskaties kur zvēri vairāk uzturās skaistos vecos mežos vai jaunaudzēs un brikšņos.
10.janvāris 2013, 21:40 | links
 
Es domāju kāda velna pēc vajadzīgi tie likumi...(idiotiem,naiviem cilvēciņiem,lai valsts atkal varētu uzbaroties)
Patreiz notiek konkrēta,un ļoti ātros tempos valsts izlaupīšana!
Šodien sanāca ar auto izmest līkumu pa mežu,rudenī tur braukāju pa (partizānu takām,tuvāk līdz ezeram)uz copi.Kāds bija mans šoks kad ieraudzīju tos klajos laukus kas tur atrodas......Vēl rudenī braucot caur šiem mežiem tur līgojās, zaļi priežu meži......
Vieni var visu,citi N****ja!
10.janvāris 2013, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager