Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
EmmkaPaldies par atbalstu.Izstāstīšu savu situāciju.;
N. gadā,kad dibinājās šī sabiedriskā inspektora institūcija redzot visu ,,bezpridelu,,šī ideja aizrāva arī mani.Pazvanīju organizētājiem,mani jautājumi;
-Vai valsts vides inspektors,uzsveru vārdu vides,ir tiesīgs apturēt baļķu kravu,kura tiek izvesta no meža,un pieprasīt koku zāģēšanas likumību apstiprinošus dokumentus?
-Vai sabiedriskais vides inspektors,redzot tirgojot zemmēra zivis,vai zivis nārsta laikā laukumos,tirgos,u.c.vietās ir tiesīgs pieprasīt zivju izcelsmes dokumentus?
Vai sabiedriskais inspektors ir tiesīgs izsekot pašpatēriņa zvejnieka loma nodošanu citai personai un par notiekošo sastādīt protokolu?

Saņemot atbildi ,,nē,, es atteicos no dalības šajā projektā.
8.marts 2012, 18:09 | links
 
nedaudz par bruša pēdējo rindkopu, nedaudz zinot tirgu , mazo ražotņu virtuvi, nedaudz piestrādājot inspektoriem kopā ar citiem uzraugošiem orgāniem ,daudz samazinātos profesionālo maliķu skaits, bez kādiem lieliem benzīna, nakts redzamību un citu ekstru pielietojumiem. to cik noslaktē cemerētāji un citi veģetārieši pašpatēriņam,par būtisku kaitējumu resursiem diez vai jāuzskata.
8.marts 2012, 17:56 | links
 
Brusis, piekritu un atbalstu Tavu skatījumu.
Ja godīgi, tad arī tagad(neatkarīgi no pavadītajām stundām apmācībās) atestācija nav nekāda medus maize. Pēc statistikas noliek labi ja 10%.
Valstī, kur ir sakārota vide (likumi/attiecības/atbildība) vispār nevajadzētu būt šādai opcijai kā sabiedriskais inspektors.
Diemžēl mēs esam situācijā, kad valstij ir pilnīgi pie "lampiņas" un nav pat sapratnes par nozari kā tādu, izņemot zvejas kvotas un vēl atsevišķas lietas...
Tad nu lūk, esam tādā situācijā kādā esam.
Šobrīd šis viens no variantiem kā kaut ko darīt un nepalikt tikai malā stāvētājam un visa kritizētājam. Ja ir iespēja, tad tā ir jāizmanto un tikai darot var nonākt līdz patiesībai. :)
VVD inspektori ir kritiski maz- slikti.
Maliķu visatļautība sit augstu vilni- slikti.
Valstij nav naudas lai kaut ko uzlabotu- slikti.
Kas tad ir labi???
8.marts 2012, 17:33 | links
 
Kurzemē šodien alu pieveda!?
:)
8.marts 2012, 17:23 | links
 
Sorry, par pāris gramatikām kļūdām.
8.marts 2012, 16:49 | links
 
Nedaudz iejaukšos.Sabiedriskā inspektora darbs it kā ir labs un vajadzīgs.Sevišķi,ja valsts atklāti pasaka,mums nav naudas inspektoriem.Bet es nekad nepiekritīšu variantam,ka pa 2 dienām tiek uzcepts kaut kāds kontrolētājs.Uzmanīgi izlasīju-http://www.lsif.lv/nodevumi/nodevumi/3289/rokasgramata.pdf
Atvainojiet,makšķernieks tiek pasludināts par noziedznieku,kura mantas prevencijas nolūkos ir jāpārbauda.Paklusēšu,par variantu,ja viņam nav ne tikai MK,bet arī personas dokumentu.Pārmeklēt,izčamdīt,un uz iecirkni prom.Par nepilngadīgām personām vispār klusums.Nezin kāpēc,lai strādātu tiesībsargājošās struktūrās viszemākajā amatā ir pusgadu jāmācās.
Mans skatījums;
Valsts,taupot līdzekļus valsts inspektoriem,
-apdrošina sabiedrisko inspektoru dzīvību un veselību.
-sabiedriskais inspektors ir tiesīgs patstāvīgi kontrolēt,pārbaudīt.stādīt protokolus pēc vismaz 80 stundu apmācības un eksāmenu kārtošanas nopietnā eksāmenā,kur piedalās zivju inspektori,valsts policijas pārstāvji.
-sabiedriskajam inspektoram ir iespējamas naudas prēmijas par labu darbu.[lai izslēgtu materiālo ieinteresību uzsvars uz vārdu ir,]
Tieši tādas pat prasības ir pret pašvaldības pilnvarotajām personām[kuras patlaban var kaut ko kontrolēt vispār bez apmācības un zināšanām]
Mazliet ne par tēmu-valsts vides inspektoram ir tiešības jabkurā zivju tirzniecības vietā,veikals,tirgus veikt pārdošanā izlikto zivju izcelsmes dokumentu pārbaudi,atbilstību aizlieguma termiņiem,veikt mērīšanu,par pārkāpumiem sastādīt protokolu.
P.S.Nekā personīga,mans viedoklis,domu apmaiņa.
8.marts 2012, 16:36 | links
 
emka, tu tak sevi pozicionē kā estētu, dabas draugu, likumu un noteikumu ievērotāju un fig viņ zin ko vēl ne.
bet intelektuāli tomēr laikam neesi diezko attīstīts, ja vari aicināt uz vardarbību!
''4. Pieiet un iedod bietē nav vajadzīga nekāda apliecība.''
savus bērnus arī tā māci?????
8.marts 2012, 16:10 | links
 
eMKa, novēlu nesaskarties ar "hallo, par ko tu runā?!" Par pārējo rakstīt forumā neredzu jēgu. Mērķis viens, ceļi dažādi, ja mērķis viens, nav ko dalīt.
8.marts 2012, 16:05 | links
 
zvaigzne, nevajag dramatizēt, bet ar vēsu prātu izanalizēt un izprast situāciju.
Un situācija šobrīd ir tāda, kas mudina darboties un negaidīt, kad kāds kaut ko izdarīs.
Atrast "pretargumentus" var vienmēr, kāpēc nedarīt.
Sakropļots, ģimene, nolaists no kātiem, atbildība...hallo, par ko tu runā?!
8.marts 2012, 15:49 | links
 
eMKa. Es to nedaru, netaisos darīt un neredzu kāpēc makšķerniekiem tas būtu jādara! Kāpēc gribi uzspiest to, ka makšķerniekam ir jābūt kam vairāk par notiekumu un veselā saprāta ievērotāju? Es saprotu, ka tev ir uzlikt uz tavu veselību, dzīvību, laikam ģimenes, bērnu tev nav, vai uzskati ka ģimenei pietiek ar labu tavas dzīvības apdrošināšanu? Saprotu ka esi ar mieru ka tevi nolaiž no kātiem, bet kāpēc tajā mudināt iesaistīties citus? Pie tam vai atbildēsi par tiem, kas tevi saklausoties ies "kārtību" uz ūdeņiem ieviest? Vai personīgi iesi kāda mātei atvainoties, ka kāds tevis aicinātais būs uz mūžu sakropļojis bērnu, jo tas kaut kādus noteikumus nebūs ievērojis?
Ir forši tā bļaustīties un aicināt visus uz barikādēm, īpaši nedomājot par sekām....
8.marts 2012, 15:31 | links
 
es tavu sarkasmu sapratu, tik vienkārši par to vairs nevēlos iespringt.. varbūt tur ir sava doma tajā nevēlajamā sugā.. bet ir skaidrs, ka kāds kārtējo reizi uz to vēlās uzvārīties.. atbalstītu tādu "izķeršanu" ja tos ienākumus ieliktu atpakaļ tajā pašā ūdenstilpnē vēlajamā gultnē, bet tur ir naivi ko tād domāt..
8.marts 2012, 14:35 | links
 
Stāsts vai pastāsts,bet ja redzat,ka notiek bezpriģels ,kaut likuma ietvaros,tad fiefisaties kaut par nepiemērotiem apaviem,kaut par vaļēju biksupriekšu sabiedriskā vietā!
Tāpēc,jau te ir stāsts par to,ka tie,kam nu ir apliecība,tad arī ir jāmāk strīdīgu punktu pataisīt par ne-strīdīgu punktu,ibio!
Man apliecības nav.Man strīdīgu punktu nebūs!
Būs improvizācija,atkarībā no situeišen,no manas puses!;)
8.marts 2012, 14:34 | links
 
mjuniors- laikam nesaprati mani, tas bija sarkasms :) Tu vari par vienu asarīti pārdzīvot, bet valstiskā līmenī mudina šos izskaldīt līdz pēdējai spurai :)
8.marts 2012, 14:30 | links
 
Cik esmu novērojis, EMKAi reizēm pasprūk ;)..
RolisLiepāja- lai tur viņi cepās, bet es vadīšos pēc savām sajūtām, kā NG saka, ļausim viņiem izdarīt savu dipadu dapadu, jo pašam jau ar nepatiktu ja iztraucētu :D
8.marts 2012, 14:27 | links
 
Roli, būtībā Tev jau ir taisnība, jo te ir kārtējā iespēja pārstrīdēt un arī procesu vinnēt...bet ne jau par to stāsts.
8.marts 2012, 14:22 | links
 
emka, kāpēc tu uzreiz sāc nievājoši, augstprātīgi izturēties? es tev uzdevu konkrētu jautājumu! tas tevi aizskārā kau kā??
es tak tevi netiku nosaucis par veco, sarūsējošo dranduļetu vai kā savādāk!
8.marts 2012, 14:21 | links
 
mjuniors- nevajag iespringt, ir kompetentas iestādes atzinums ka sprīža gari asari ir nevērtīgas zivs un traucē citu zivju attīstību, tāpēc tagad tos nīdēšot ārā ar zivju vadiem :)) Tā kā praktiski tie vīri ir darījuši labu un atbalstāmu darbu :))
8.marts 2012, 14:17 | links
 
EMKA- nē, nu es vienkārši interesējos, tā pat kā vertificēts lineāls :) Principā ar svaru domāju var izlīdzēties nosverot to veikalā, bet pirms tam loms ir atkal jāizņem likumā noteiktā kārtībā :)
Vienvārdsakot čakars jau ir un pilnīgi piekrītu, ka neko nedarot labāk nepaliks :)
8.marts 2012, 14:14 | links
 
Par lielumiem gan nevēlos runāt, bet nārsta laikā tik tiešām zivtiņas nevajadzētu aiztikt.. Pagājušo gad pavasarī pie vienām vecām dzirnavām mēģināju copēt, copmaņu pilns.. ķērās asari, lielums protams nekāds.. Noķeru un pilnīg pieņi pa visu plaukstu... sajūtas tiešām pastulbas, laidu atpakaļ, bet vietējie tik ņem un blenž uz manīm, kad metu to zivtiņu upē.. Katrā ziņā tāda cope neiepriecina, devos vien prom. Un iesaku nārsta laikā ar copi neaizrauties .. ;)
8.marts 2012, 14:12 | links
 
Roli- labs jautājums.
Ir ļoti daudz dažādu figņu, kas apgrūtina paņemt konkrētu kretīnu pie dziesmas, šis ir viens no...
Tomēr mana pārliecība ir - vajag darīt, krāt pieredzi un risināt jautājumus tālāk. Kurš cits darīs? Pētersons no namu pārvaldes?! :D Vai komunists ar zvaigzni, oj te pat skaudri sāk palikt, jāgaida kārtējais glaimojošais komentārs no nika- "sarkanais" un "sirpis un āmurs" :DDDD
komunists ar zvaigzni :DDDDDD ideāls salikums, apzasmējos, konkrēti
8.marts 2012, 14:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager