Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Mjā, par to rīku laikam tā ir.
Bet ar viģiku var pierādīt, kādu paņēmienu viņš ir lietojis. Tas līdzīgi, kā ar Varkaļu "džigotājiem", kam ir milzu 3žuburis ar svinu un 1 sarkans diedziņš klāt.

Patiesībā viņš ir idiņš. Nārstojoši brekši mierīgi ņem arī nelielu vizuli/rotiņu/vobleri, pie tam "pēc noteikumiem" - mutē. :)
Tipa dzen projām ikrus alkstošos sīkos.
8.marts 2012, 14:03 | links
 
EMKA-Paturētā loma lielums - Jums ir likumā noteikti vertificēti svari ar izdruku kur norādīts laiks ?
8.marts 2012, 13:59 | links
 
avtt :), tāds nu mums tas likums ir. Asari slaktē pa nārsta vietām, breksi.
Konkrētajam piemēram vienīgais, ko var piešūt neatejot no kases- paturētā loma lielums.
P.S. Es Tev, ibio, pastaigāšu pa foreļupi ar tārpu :D, atbraukšu un izķeršu līņus, bet kā neteikšu :D
8.marts 2012, 13:54 | links
 
Šodien tvnet ir interesants video-
http://www.tvnet.lv/financenet/nozares/413612-par_krapsanos_ar_nozvejas_apjomiem_piespriez_bargu_sodu
Sevišķi man patika divi formulējumi-
Kvotas ir par mazu,nevar izdzīvot.
Sodu noteikti pārsūdzēsim.

Personīgās domas;
-Hm,nez kā ir makšķerniekam ar kvotu 5 kg.un līzingā ņemtām makšķerēm.;))
-Šai personai vienkārši nepaveicās,zinot inspektoru skaitu attiecībā pret zvejnieku skaitu
-Šie nenozīmīgie fakti protams netraucē ZM atbalstīt jaunus zvejas rīkus,termiņus,vietas LV iekšzemes ūdeņos.Zvejai upēs un ezeros taču nekādu kvotu nav.
8.marts 2012, 13:47 | links
 
eMKa,ja Tu man vēlreiz pateiksi,ka breksis nav svēts ,kad tas "dur runci",tad,goč' pendel',iešu uz foreļupītēm copēt(it kā)ašuku!Jā jā,ar to pašu slieciņu,ja kas!;)))
Tas tak nebūs strīdīgs punkts,vai ne?;))
8.marts 2012, 13:38 | links
 
Velk uz biedrību uz dod pa bieti :DDDD
8.marts 2012, 13:27 | links
 
eMKa, jūs savā biedrībā daudz kam esat pa bieti sadevuši??
8.marts 2012, 13:25 | links
 
EMKA- galvenais ir nenolaist rokas un mēgināt ko darīt. Kas tur vēlāk sanāks neviens nezina.....
8.marts 2012, 13:22 | links
 
Man "patīk" šī Nikolaja Zikova pieeja lietām (4.punkts).
8.marts 2012, 13:19 | links
 
Roli, protams! :) Paņemt uz izbrīnu, tas tā saucas :)
8.marts 2012, 13:19 | links
 
Jebkura lieta ir jāmāk pierādīt un jāskatās uz tiesas praksi .....Jūs aizmirsāt ka šis aizdomās turamais var pilnīgi atzīt savu vainu :)
8.marts 2012, 13:15 | links
 
Paldies, Māri, es jau sabijos :)))
8.marts 2012, 13:06 | links
 
avtt, tad jācer, ka mācēšu :))
Vispār sevis attaisnošanai, lai man nekluptu tagad visi virsū, it sevišķi tie, kas zin, kur esmu iesaistījies, iesaku konkrētāk palasīt ko un kam es atbildēju. Drl- teica, ka cemmeris ir aizliegts, cik zinu, tad tā gluži nav, aizliegts ir tikai paņēmiens, par kuru es neko neteicu. Vot tā :))
8.marts 2012, 13:05 | links
 
avtt :)
1. Breksim nav saudzēšanas laika.
2. Breksim nav izmēra (minimālā)
3. Pierādīt cemmērēšanu var tikai ar video palīdzību.
4. Pieiet un iedod bietē nav vajadzīga nekāda apliecība.
5. Cemmeris ir mistisks rīks, kas nav definēts nevienā normatīvajā aktā.
6. Stāsts ir par "paņēmienu".
7. Reāli piešūt lietu ir visai sarežģīti.

Un vispār Aigaram taisnība :)
8.marts 2012, 13:05 | links
 
Sastāda protokolu par cemmerēšanu un ja puisim kas nepatīk , pasaki ka izsauksi kādu LV pazīstamu copmani par ekspertu :) Tas manā dzīves redzējumā ....
8.marts 2012, 13:04 | links
 
Agrāk varēja ķert bez svara un skaita Liepājā, tagad 10 kg ...par pieciem neko neesmu nekad dzirdējis, vismaz neesmu redzējis tādus normatīvos aktus , kas būtu reglamentējuši šos 5 kg...
18.6. asarus, kas noķerti jūras ūdeņos, un salakas, kas noķertas jūras ūdeņos un iekšējos ūdeņos, – 10 kilogramu no katras sugas;


Leiši vienmēr ir ķēruši cik uziet, pilno spaini uz mašīnu un cope iet tālāk. Pa ziemu trīs dienas pēc kārtas biju uz stinti un tā paša leišu kompānija visas trīs dienas sēdēja :)
8.marts 2012, 13:02 | links
 
Aici,kad redz,ka notiek tāda šaize,tad attiecīgai pilnvarotai personai ir jāmāk pierādīt punkts,lai tas nebūtu strīdīgs!
Jopcik,tad pieņemsim,ka Tu ar savu apliecību stāvēsi klāt un tikai blisināsi pepiņus uz cemerēšanu,piedevām,nārsta laikā!!??
8.marts 2012, 12:59 | links
 
RolisLiepaja, baumo, ka Lietuvieši no nākamā gada varēs ķert 10kg sintes, nevis kā 5kg agrāk. Kā Liepājnieki uz to skatās?
8.marts 2012, 12:56 | links
 
12. Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot:

12.1. aizciršanas paņēmienu, ja zivi aizķer ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;
8.marts 2012, 12:53 | links
 
Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot:
12.1. aizciršanas paņēmienu, ja zivi aizķer ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;
8.marts 2012, 12:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager