Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Vads- atvaino ka uzbraucu, sajaucu ar agrāk rakstīto domāju ka tas pats kas "NESIJA" rakstīja, bet jautājums tā pat dumjš ;D
13.marts 2017, 00:12 | links
 
vads- dumjš vai izliecies ? Pāris vārdos, tas tika pieņemts ka līdaku paturēšanas lieguma laikā pilni ezeri ar ūdām un visi ķer "asari un zandartu, tas nekas ka tai ezerā nav zandartu un visi saprot ka ķer līdakas. Viss tas pasākums tāpēc lai varētu kontrolēt. Ja sāksi te filozofēt par kontroli tad labāk nesāc un kauns ka zivkopim tik aprobežots pēctecis.
12.marts 2017, 18:22 | links
 
vads- sēdi pie sava cauruma un nebāzies lietās kur tev nav saprašanas. Kad pastrādāsi uz ūdeņiem gadus četrus, piecus un redzēsi kas tur notiek tad nebļaustīsies par dzīvās zivs aizliegumu uz ūdeņiem, līdaku lieguma laikā.

Malikis2011, 11.marts 2017, 16:51

Uz ūdeņiem esmu gadus 40, vectēvs bija zivkopis un es šo nodarbi mēģinu turpināt. Vairākas ūdenstilpnes ir uzbūvētas un turpinu to darīt, zivju tonnas arī izaugušas.
Man nau saprašanas pie kā ir vainīga dzīvā ēsma lieguma laikā. Par ko tad ir apdalīts zandarts sava lieguma laikā?
Varbūt ja Jūs negribat paskaidrot bez apvainojumiem ir kāds cits kas var padalīties.

vads, 12.marts 2017, 14:27


Es atļauju ķert uz dzīvo,spridzināt un durt tās zivis jo VVD priekšniece teica ka tās zivis tik un tā nosprāgs . Noteikumus ir uzrakstījuši cilvēki nesaskaņodami to ar zivīm un par cik mēs esam sevi nolikuši barības ķēdes augšgalā - nebūs te nekādas demokrātijas. Bliežat tikai . :)
12.marts 2017, 14:41 | links
 
vads- sēdi pie sava cauruma un nebāzies lietās kur tev nav saprašanas. Kad pastrādāsi uz ūdeņiem gadus četrus, piecus un redzēsi kas tur notiek tad nebļaustīsies par dzīvās zivs aizliegumu uz ūdeņiem, līdaku lieguma laikā.

Malikis2011, 11.marts 2017, 16:51


Uz ūdeņiem esmu gadus 40, vectēvs bija zivkopis un es šo nodarbi mēģinu turpināt. Vairākas ūdenstilpnes ir uzbūvētas un turpinu to darīt, zivju tonnas arī izaugušas.
Man nau saprašanas pie kā ir vainīga dzīvā ēsma lieguma laikā. Par ko tad ir apdalīts zandarts sava lieguma laikā?
Varbūt ja Jūs negribat paskaidrot bez apvainojumiem ir kāds cits kas var padalīties.
12.marts 2017, 14:27 | links
 
Jaaizliedz makšķerēšanu kā tadu.vislabākais veids uz šķīstīsanu ir impotence.
12.marts 2017, 13:51 | links
 
Liegums ķert līdakas

Klaviatūrai "M" burts aizķeras

jjanis, 7.marts 2017, 22:38

Nav tāda lieguma.

andris-gu, 10.marts 2017, 18:47
Precīzi. Bet tas nenozīmē ka jāķer un jāmet atpakaļ ūdenī, lai jau iznārsto un tos divus mēnešus var paciesties.

Malikis2011, 10.marts 2017, 19:42

Nu nevar gan paciesties,tas ir viss pavasaris labai kļovs,tiesa gan līdakas nespiningoju ar domu,asarus sāku ķert uz spininga ja džigu tā var nosaukt tiklīdz pazūd ledus,trāpās arī līdakas lomā,bet kas tur slikts,saudzīgi atkabini un laid vaļā,tas viņai nārstot nu galīgi netraucēs,nēsmu par to ka jāšpinigo liegumā,bet meklējot sari līdaka nav reta parādīb...... :)
11.marts 2017, 17:06 | links
 
vads- sēdi pie sava cauruma un nebāzies lietās kur tev nav saprašanas. Kad pastrādāsi uz ūdeņiem gadus četrus, piecus un redzēsi kas tur notiek tad nebļaustīsies par dzīvās zivs aizliegumu uz ūdeņiem, līdaku lieguma laikā.
11.marts 2017, 16:51 | links
 
Liegums ķert līdakas

Klaviatūrai "M" burts aizķeras

jjanis, 7.marts 2017, 22:38

Gribētos ķert vēl zanderus un asarus.

vads, 8.marts 2017, 20:27
Paņem bleķi un ķer, kas Tev to liedz?

Malikis2011, 8.marts 2017, 20:53

Varbūt pēc tevis teiktā, nopirkt zivju veikalā?

vads, 9.marts 2017, 17:14
Ja Tavas smadzenes uzskata ka noķert var tikai uz dzīvo, tad tiešām aizej uz veikalu nopirkt zivi.

Malikis2011, 10.marts 2017, 12:00

Atvainojiet ,jautājums laikam nebija Jūsu smadzenēm!

vads, 10.marts 2017, 17:08
Droši vien, ar manām pūlēm tas parādījās noteikumos, ka aizliegts izmantot dzīvo, jo piereibās tādi zandartu un asaru ķērāji pa ezeriem.

Malikis2011, 10.marts 2017, 19:40


Labdien.
''aizliegts izmantot dzīvo, jo piereibās tādi zandartu un asaru ķērāji pa ezeriem.''
Tas Jums bija vienīgais arguments lai ieviestu šādu aizliegumu?
11.marts 2017, 10:45 | links
 
...un ja jau TU tāds čalis kas izskauda dzīvās martā un aprīlī,tad mož vari panākt,ka sezona man sākās 1maijā un es maksāju no šī laika 12 mēnešus,nevis pispiedu kārtā no 01. līdz 01.....un ja drīkst plūgt līdaku no 45,jo manos platuma gr8ādos tas ir standarts...paldies jau iepriekš....

NESIJA, 10.marts 2017, 23:53


Varētu vispār līdakai mēru no 60cm vai pat vēl uz augšu tādejādi tiktu ikviens daudz biržāk pie lielās līdakas :)

Bet tas tik tā, mans viedoklis.
11.marts 2017, 08:23 | links
 
...un ja jau TU tāds čalis kas izskauda dzīvās martā un aprīlī,tad mož vari panākt,ka sezona man sākās 1maijā un es maksāju no šī laika 12 mēnešus,nevis pispiedu kārtā no 01. līdz 01.....un ja drīkst plūgt līdaku no 45,jo manos platuma grādos tas ir standarts...paldies jau iepriekš....
10.marts 2017, 23:53 | links
 
ir jau ir tas koridors,bet rīt uz upi...pilna soma ar zaļajām...pie bračkām...TU jau savā dīķī neļausi...tu kopējie fondi...
10.marts 2017, 23:11 | links
 
NESIJA -iemācies sākumā kaut rakstīt. Redzas ka 8 klases un koridors beigts.
10.marts 2017, 22:58 | links
 
...ir jau stāsts par to ka šeit 2mēnešus līdakas paturēt nedrīkst...kāds vēl vēlētos lai vispār nespningo...a kāpēc man jāmaksā man par šiem 2 mēnešiem...
10.marts 2017, 22:07 | links
 
...ej guriniek,vai tik tu neesi viens no tiem kam zivju fonds,ng un vēl daži neiemet tavā dīķelī ar...turi mutuku kā puikas ķers, tā arī ķers tās siļķes neatkaarīgi kur kas dzīvo...parūpējies labāk lai šai banānu valstī būtu vis kā pie igauņiem...dienas licence,kontrole un viss pārejais....visu cieņu ...tiec galā...un nemāci mums kad spiningot,ja tā zelta zivtiņa man patiks,šī tāpat atbrauks man līdz...jo par to es maksāju...mācītāj.
10.marts 2017, 21:51 | links
 
Liegums ķert līdakas

Klaviatūrai "M" burts aizķeras

jjanis, 7.marts 2017, 22:38

Nav tāda lieguma.

andris-gu, 10.marts 2017, 18:47
Precīzi. Bet tas nenozīmē ka jāķer un jāmet atpakaļ ūdenī, lai jau iznārsto un tos divus mēnešus var paciesties.

Malikis2011, 10.marts 2017, 19:42


Tieši to tas arī nozīmē...
Paciesties vai nē...to katrs pats izlemj...
10.marts 2017, 20:59 | links
 
...atbilde vienkārša...tos evrikus ko no manis paņem,šie ieliek atpakaļ ūdenī... a pie mums...pierīgas ezeros un 'blato čaļu dīķos''un arī nedaudz...pārejais kādam kabatā,jo mēs dzīvojam šajā pasaku zemē LATVIJĀ...

NESIJA, 10.marts 2017, 20:28

Ja nepatīk šeit dzīvot vari doties kur acis rāda neviens ar varu netur, bet ja ko gribi mainīt tad iesaisties un mani kas nepatīk, tādu dirsēju pietiek, visi zog visi nelieši bet kad paprasi kur lai parāda tad es tā domāju es tā dzirdēju.
10.marts 2017, 20:54 | links
 
Aizmirsi pateikt cik maiga ir sodu sistēma pie kaimiņiem par pārkāpumu. Pie mums arī varētu daudz ko atļaut, ja kontrole būtu līmenī un no soda nevarētu izsprukt .
10.marts 2017, 20:50 | links
 
...atbilde vienkārša...tos evrikus ko no manis paņem,šie ieliek atpakaļ ūdenī... a pie mums...pierīgas ezeros un 'blato čaļu dīķos''un arī nedaudz...pārejais kādam kabatā,jo mēs dzīvojam šajā pasaku zemē LATVIJĀ...
10.marts 2017, 20:28 | links
 
aizmirsu pateikt ka šiem līdz 15 martam to drīkst darīt...
10.marts 2017, 20:22 | links
 
...a es ķeru un bāžu maisā...ja lab copē maisā gabalas15 ielien...tas pie bračkām ikauņiem...un mazāk viņu nekļūst...pirms sākat riet paštukojat kāpēc pie šamējiem zuves ir gana....un jā maisā lien sākot no 45cm...tagad...vau vau gaidu...
10.marts 2017, 20:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager