Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
un vai tas bezprigjels ir zemuudens mednieki? :)
es te pa briivdienaam ar riteni pabraukaaju apkaart kjiishezeram... kaa juus domaajat - kaada bija proporcija starp negodiigiem makshkjerniekiem un zemuudens medniekiem?
27.aprīlis 2011, 09:30 | links
 
muusu Austrum vidzemes inspektori vispaar neliekas vairs ne zinis,man pat riebums iet pie uudenjiem manaa pusee,visur kaut kaads drausmiigs bezpregjels.
27.aprīlis 2011, 09:28 | links
 
es uzskatu, ka sodiem jaabuut tik bargiem, lai no ienjeemumiem vareetu uztureet vismaz tos, kas kontrolee.
27.aprīlis 2011, 09:27 | links
 
nav jau jeega izstraadaat jaunus noteikumus, ja tie pashi vecie netiek kontroleeti :(
27.aprīlis 2011, 09:24 | links
 
valsts kasee vajag naudu un kur veel labaak,kaa izdomaajot jaunus sodus:)tas pats ir ar nodokljiem,neprot iekaseet jau esoshos un izdomaa tik jaunus:)
27.aprīlis 2011, 09:23 | links
 
pats esmu redzējis kā tā saucamie mednieki Gaujā pa rudeņiem tīra no zivīm ziemošanas bedres, tie nav desmiti zivju, bet gan maisi ar zivīm.
Katram savs hobijs un teorētiski zemūdens medībās kā tādās nekā slikta nav, ja katrs paņem sev zivis ar mēru, tas gan attiecās arī uz makšķerniekiem, uz doto mirkli ar vienu vēzienu ir legalizēts tas, kas gadiem notika tik un tā, revolūcijas nebūs, uz sitienu mednieku vairāk nepaliks, skumjākais ir tas, ka tik svarīgas izmaiņas MN (nosacīti 1000 cilvēku interesēs) ir pieņemtas bez jeb kaut kādām konsultācijām ar makšķerniekiem, labi, nav vienotas organizācijas, bet ir tomēr LMSF, divas LMA, kaut kādus viedokļus taču varēja uzprasīt, bet diemžēl, šis bija labi nolobēts pasākums. Tūlīt būs jaunas izmaiņas par ledus stāvokli un copi, paredzu, ka tur arī būs murgs kārtējais, jo sākotnēji glābēji, ugunsdzēsēji u.t.t. diskusiju uzsāka, mēģināju viņiem stāstīt cik dažāda ir situācija vienā pašā Rīgā, nerunājot par visu Latviju, bet tad diskusija pārtrūka, bet kaut kādi noteikumu labojumi briest, te būtu jaunā MOSP pirmais uzdevums, uzzināt un mēģināt iesaistītes šajā procesā.
27.aprīlis 2011, 09:17 | links
 
man karpa vispaar neliekas eedama:D vot liidaka,zandarts,asars,jaaaaa
27.aprīlis 2011, 09:11 | links
 
man šķiet, ka karpa virs 5kg diez ko ēdama nav, bet par gaumi nestrīdās :)
27.aprīlis 2011, 09:08 | links
 
boroda> skaties ka tevi pashu nenokausee ;)

skiperis> varu tikai pievienoties tavam viedoklim.
pagaajusho vasar visi braucieni uz bauskas pusi beidzaas ar piknikiem, jo visu vasaru liimenis tureejaas un iipashi dzidrs taa arii nepalika. ar usmu tas pats. mana personiigaa statistika zemuudens nedarbiem pret legaalu spiningoshanu ir attieciibaa 1:30 par labu spiningam...
27.aprīlis 2011, 09:08 | links
 
Vismaz cilvēki ēdīs normālas karpas, nevis pa spundi barotās, kā Maximā :)))
27.aprīlis 2011, 09:06 | links
 
skiper cietiis vis vairaak tieshi lielaas karpas,jo taas naak ezeros seklumos sildiities,redzamiiba tur ir ok un ezeros slikta redzamiiba ir paarsvaraa uudens ziedeeshanas laikaa,pavasarii un rudenii uudens ir kristaal dzidrs pat duunjainos ezeros.
27.aprīlis 2011, 09:00 | links
 
Varbūt sacelšu brēku, bet vai kāds no šeit gudri protestējošajiem ir kādreiz arī pamēģinājis pāris stundas pamedīt zivis? Nerunāsim par Krievijas filmām, tur daudz tīru ūdeņu un arī zivju. Latvijā ezeros redzamība ir ļoti slikta. Pirms divdesmit gadiem Usmā varēja kādu līdaciņu, kādu zuti nomedīt, bet pēdējos gados labāki rezultāti būs ar makšķeri. Es domāju, ka tā ir vētra ūdens glāzē. Paskatieties savās mīļajās ūdenskrātuvēs, ja 2-3 metru dziļumā nevar saskatīt dibenu - Jums nedraud zemūdens mednieku uzbrukums. Jau sen ar to vairs nenodarbojos - gadi, bet varu teikt no pieredzes - tas nemaz nav viegli un vienkārši. Jābūt labai fiziskai sagatavotībai. No pēdējo gadu ziņām zinu, ka visvairāk noslogoti ir daži Latgales ezeri un Lielupe pie Bauskas, vēl daži karjeri ar attiecīgi skaidru ūdeni. Ir mēģināts Ventā un Lielupē lejpus Jelgavas, bet ar minimāliem rezultātiem. Protams, tikai manas domas no pieredzes.
26.aprīlis 2011, 22:17 | links
 
Bebru arī ? :D
16.aprīlis 2011, 20:10 | links
 
Par to zemūdens šaušanu. Nedo dies, kādam zemūdens peldošam objektam nonākt manas gruntenes darbības jomā. Nokausēšu pēc visiem likumiem. Un pēc tam Catch & Release!
16.aprīlis 2011, 20:06 | links
 
P.s. MOSP, es Jums pavedienu iedevu ;)
16.aprīlis 2011, 19:32 | links
 
Un, BTW, ja jau kļūstam "eiropeiskāki", tad EU, šķiet, ZM iekšējos h2o ...
Bet RU un UKR gan ir savādāk.
Tad kurā virzienā ejam? :)))))))
16.aprīlis 2011, 19:31 | links
 
Ja es būtu ZM, nākanais, ko lobētu, būtu aizliegums džerkot. Gan ar smagu vobleri pa galvu var dabūt, gan lielu 3žuburi ... :DDDDDDD
16.aprīlis 2011, 19:28 | links
 
peec noteikumiem vinniem visiem jaabuut pludinniem virs galvas ? ja kaadsw buus bez , znaccit brakars...vobleri peecpusee :)))
16.aprīlis 2011, 19:19 | links
 
Sen jau rakstīju - mierīgi, klusi, bez jebkādām diskusijām šis viss tika izbīdīts. Tāpēc arī vēlāk, ja gribēs ko mainīt, klusiun mierīgi izbīdīs - neviens tādai sadarbības padomei neko neprasīs. Cerams ka tā nebūs prihvatizācija.
16.aprīlis 2011, 19:09 | links
 
Ir jābūt nevisai gudram, lai bīdītu zemūdens medību atļaušanu jebkurā ūdenstilpnē. Un nav apsolūti nekādas nozīmes vai zemūdens mednieki pārkāpj vai nepārkāpj noteikumus. Vienīgais un galvenais visā šajā pasākumā ir cilvēka drošība, kuru tā boja nu nemaz nevar nodrošināt. Peldētāji, motorlaivisti, velcētāji, spiningotāji un zemūdens mednieki vienā bļodā, vistaisnākais ceļš uz nelaimes gadījumiem.
16.aprīlis 2011, 18:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager