Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Piedodiet par stulbiem jautājumiem, neesmu ar to saskāries un nevienu ZM nepazīstu. Tāpēc gribētos kaut kādu nojausmu par apjomiem un potenciālo postu. Pieļauju, ka tieši tāpat ka makšķernieki, arī ZM visi gluži nav gaļenieki.
16.aprīlis 2011, 11:54 | links
 
Gan jau valdībā kāds ZM ir čoms kādam, kas arī palūdzis lai atļauj un sataisa MKN. vispār traki, jo tas ZM tak nav manāms, kautvai tagad var līst iekšā un līdakas zvetēt, kurš viņu pamanīs un noķers :) Nja, kārtējais stulbais lēmusm par zivju resursiem.
16.aprīlis 2011, 11:50 | links
 
Par karpām točno jāsāk aizmirst viņu izskats varēsim uz copi iet RIMI akvārijā
16.aprīlis 2011, 11:47 | links
 
ZM ir kā ūdri personīgi vienu pazīstu Savā naivumā parādīju brekšu vietu Pēc tā slaktiņa viņš vairs nav bijis Usmā :((
16.aprīlis 2011, 11:46 | links
 
Kilka un cik daudz ir saliidzinoshi sastaadiiti protokoli maluzvejniekiem un cik ZM?Kaa jau rakstiju,cietiis visvairaak tieshi karpu populaacija
16.aprīlis 2011, 11:42 | links
 
Interesanti: Cik daudz neatļautu lomu un cik daudz neatļautās vietās makšķerē makšķernieki maliķi un zvejo zvejnieki maliķi? Un cik daudz ir zemūdens medniekiem maliķiem? Salīdzinoši?
16.aprīlis 2011, 11:40 | links
 
tas gan,ja saka ka no ZM puses nav bijushu paarkaapumu,domaaju gandriiz visi ir redzeejushi mediibas neatljautaas vietaas,jau tas ir kaa paarkaapums jaaregjistree.Un tagad kad atljauj mediit visur,tas paliek jau neizkontroleejams.Inspekotri taa jau njaud ka nav vajadziigaa apriikojuma lai ciiniitos ar maluzvejniekiem,jautaajums kaads vinjiem ir apriikojums,lai kontroleetu ZM.Man tikai intresanti,no kuras puses naak visi shitie viedie leemumi???
16.aprīlis 2011, 11:39 | links
 
Tad lai atbrauc uz Usmu Veči tā pa niedrēm šurī hidrās -klopē zušus,ka gandrīz ar airi jādzenā :DDDDDDD Kādus gadus atpakaļ viens No Jūrmalas braukāja uz Usmu kā uz darbu Ņēma laivu un brauca it kā brekšot -na načovku.Izrādījās ,ka ar akvalangu šāva zušus Toreiz laivā bija 72 gabali Iedevām pa ķobi un zivis savācām Vairs nav manīts
16.aprīlis 2011, 11:38 | links
 
kilka - es skaitu nezinu, bet esmu sastapis neatļautās vietās - Mēmelē, Babītē, Engurē, Varkalī.... Babītē vienreiz tā gribējās vobleri uzmest pa to hidrotērpa pakaļu, kas no ūdens laukā gozējās... bet labi... lai jau cilvēki medī.... Diemžēl pie mūsu kontroles iespējām, sanāks daudz šmuces.... Riekstiņš ierēdnieciskajā kretīnismā ir pārspējis pats sevi -"kopš 2009.gada, kad MN stājās spēkā un tajos tika iekļautas atsevišķākas zemūdens medībām pieejamās publiskās ūdenstilpes, līdz šim brīdim nav tikuši konstatēti MN pārkāpumi no zemūdens mednieku puses" - kaut vienu rindņu pierakstījis, cik ir bijuši speciāli reidi, lai pārbaudītu zemūdens medniekus? Likvidējam vispār dabas inspektorus kā šķiru, un makšķerēšanas noteikumus kā tādus atceļam, jo pārkāpumu nebūs....

Šī valsts kļūst ar katru dienu nožēlojamāka....
16.aprīlis 2011, 11:32 | links
 
mhm tas apmeeram taa kaa Lubaanas ezeraa,kad saakas piilju sezonas atklaashana makshkjernieki nemaz ezeraa nelien,shauj kaa pie Pljaunas
16.aprīlis 2011, 11:31 | links
 
Jā,bij tikai trīs vai četras vietas,kur bija atļauts. Ja tagad ir atļauts visās publiskajās ūdenstilpnēs,tad to zemūdens mednieku ar būs vairāk. Spininngojot varēs kādu aizķert!:D
16.aprīlis 2011, 11:27 | links
 
tagad katram buus harpuuns un pleznas un aidaa,nekaads krutais apriikojums jau nav vajadziigs un lielaas karpas naaks seklumaa sildiities.Pats ar esmu lielas redzeejis pie krasta sauliitee
16.aprīlis 2011, 11:25 | links
 
nu passlaik jau tik paaris vietaas driikst, ja nemaldos....
16.aprīlis 2011, 11:20 | links
 
Vai tad var neļaut? ;)
16.aprīlis 2011, 11:18 | links
 
kilka, gluži kā DS ieviešas, ieviesīsies arī ZM, ja ļaus ....
16.aprīlis 2011, 11:18 | links
 
Ruu. Man ir bijis Lielupē ka rāmā laikā pludinoties ar laivu uzslīdēju gandrīz virsū pāri pa metru garai karpai, mierīgi sēdēja 1m dziļumā, sākumā domāju ka baļķis. Milzene. Lēnām manis nebīstoties pagriezās un aizdreifēja gar krastu. Es biju mēms.
16.aprīlis 2011, 11:17 | links
 
Cik LV ir zemūdens mednieku?
16.aprīlis 2011, 11:17 | links
 
protams un visi zm iet uz trofejaam,domaaju shinii jautaajumaa karpiniekiem buus vis vairaak ko raudaat
16.aprīlis 2011, 11:14 | links
 
Tas nu galīgi nav labi. Mans sub viedoklis.

Visas lielās zivis nebvaidās un nosacīti ļauj pietuvoties. Izšaus.
16.aprīlis 2011, 11:10 | links
 
Dzirdēju pa radio,ka pieņēmuši likumu,atļaut zemūdens medības visās publiskajās ūdenstilpnēs. Ko par to teiksiet,copmaņi?
16.aprīlis 2011, 11:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager