Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
A tālāk Tu arī māki lasīt? :)))))))
10.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
jobvai!
31. No 1.oktobra līdz 30.novembrim aizliegta:

31.1. jebkura veida makšķerēšana:

31.1.1. Daugavas baseinā:

Tas nozīmē, ka rudens līdakas gar degunu???
10.aprīlis 2010, 19:47 | links
 
Varkali tachu nevar copet? Un cik skaitas ta caurtece?
10.aprīlis 2010, 14:03 | links
 
http://www.zm.gov.lv/index.php?sadala=1443&id=10062

Tur daudz maz normāli pslaidrots par jaunajām izmaiņām.

(Noderēs Pi4am un vēl varbūtu kādam)
9.aprīlis 2010, 12:07 | links
 
Viņiem visiem ir viens mērķis,sastādīt protokolu un uzlikt sodu.Ja nav šo protokolu,tad darbinieks nav strādājis,vai viņš uzrauga ceļu,zivis,satiksmi,elektrību un vēl un vēl.Nav viņiem LV citu mērķu-domāšana vienā virzienā,jānoķer tas-kurš ir maksāt spējīgs un mazāk pretojas.
8.aprīlis 2010, 17:42 | links
 
:)) kāpēc tu domā, ka uzraudzīt kārtību (policija, inspektori) nav darbs? manuprāt tas ir smags un nepateicīgs darbs...vnk ir nepareiza motivēšanas sistēma tāpēc to darbiņu neviens negrib darīt.

nav jēga no noteikumiem, ja to ievērošanu neviens nekontrolē - tad jau vienkārši izēdam, noplicinam šo vietu un pārvācamies pie kaimiņiem...
8.aprīlis 2010, 16:41 | links
 
Par darbu neviens nedomā!Visi tik grib ar nodokļiem un sodiem tukšumu aizlāpīt.
8.aprīlis 2010, 16:34 | links
 
āķi - piekrītu, stulbums pēdējais, ka brīžiem sanāk 2, 3, pat 4kārši aizliegumi...līdz ar to noteikumi ir sarežģīti, smagnēji un nesaprotami...a sodīt (ja līdz tam vispār nonāk) var pēc APK 80. panta (20-500ls ar vai bez rīku konfiskācijas) par noteikumu pārkāpumu...un par skādi zivīm 3 kāršā vai 5 kāršā apmērā, atkarībā no tā kuru punktu esi pāerkāpis...sodi ir drausmīgi, bet nav, kas iekasē...un kā zināms noziedzību samazina nevis soda bargums bet soda neizbēgamība...
8.aprīlis 2010, 16:21 | links
 
Ka jālaiž vaļā tas jau skaidrs.Bet kāpēc es nedrīkstu ķert ar mākslīgo ēsmu,teiksim bez ēsmas mormiška ar ir mākslīgā ēsma un makšķerējot ar sāna sardziņu asarus-iznāk ka esmu pārkāpējs un pats nezinu kādu sodu man tas pogainais var uzlikt.
8.aprīlis 2010, 16:00 | links
 
daddy respect!
8.aprīlis 2010, 15:40 | links
 
āķi - izskaidrošu, parko ne? taču nepastāvu uz to, ka mans viedoklis ir vienīgais pareizais un par vainīgu var atzīt tikai tiesa :)

..."iesācēju" pirmā un galvenā kļūda - izraut dažus vārdus no likuma, noteikumiem un tad par tiem burtiem cepties...un otra kļūda - domāt, ka likumdevējs ir nemaldīgs... :))

ja tu domāji 31.2 punktu [No 1.oktobra līdz 30.novembrim aizliegta] makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu [lašupēs], tad te nav nekā nesaprotama - ir mēģināts ne pārāk veiksmīgi aizsargāt lašveidīgos, bet atļaut ķert citas zivis. Tu mierīgi vari vizulim priekšā piesiet naktstārpu un teikt, ka tā ir boila :) un ja noķersi ar tādu sistēmu visi tevi apbrīnos...a ja lašveidīgo, tad tas jālaiž vaļā, jo to paredz vēl citi 2 punkti...
8.aprīlis 2010, 15:14 | links
 
Nu tad izskaidro- aizliegta makšķerēšana ar mākslīgo ēsmu:Ja es uzlieku uz mānekli nakts tārpu,tad jau es makšķerēju ar dabīgo ēsmu.Par ēsmu kombinācijām nekas nav teikts,svina skrots ar ir mākslīga ēsma?Un Tu kā likuma pārzinēj-skaidrotāj,pats sapīsies šajā nepareizi,neskaidri,sarežģīti saprotamā-pārprotamajā likumā.Parasti cilvēki saprot-ka ēsma ir tā,kas ir uz āķa vai tā tuvumā.
8.aprīlis 2010, 13:47 | links
 
griezēj - es ar to maizīti pelnu, ka citiem likumus un noteikumus skaidroju (nē, jurists neesmu)...tad nu šeit sabiedriskā kārtā...ja kāds TIEŠĀM nevar izlasīt vai atrast :))
8.aprīlis 2010, 10:08 | links
 
Nu labi, nepiekrīti :))))
Mani vienkārši pārsteidz šo kungu pacietība MN skaidrot, kas nau motivējoša dažiem jautājumu usdevējiem, pašiem MN islasīt. Kā arī par iepriekš jau usdotiem jautājumiem šito forumu "pafiltrēt"

P.s. Man kompī forša bilde ir, kas noder kā atbilde us daudziem jautājumiem zemāk un citur. Tulīt CL ielikšu :))))))))
7.aprīlis 2010, 23:03 | links
 
Grizeej, te es tev nepiekritīšu! Te ir sabiedriska vieta, kur katrs var uzdot un saņemt sev nepieciešamos jautājumus vai atbildes, uz paša izvirzītajām prasībām
7.aprīlis 2010, 22:45 | links
 
Ja kas, tad pa TV "Osebenosti russkoj ribalki " iet :")))
7.aprīlis 2010, 22:35 | links
 
Gulbis & Daddijs, kungi, visu cieņu, bet Jums neapnīk MN noteikumu citātus likt :)))))))))
Daži vnk usskata, ka pajautāt forumā ir vienkāršāk, nekā pašam islasīt. Nu ja jau viņi forumā raxta, tātad lasīt arī nedaudz māk. Bet slinki, laikam. Lai taču paši lasa, izlutināsiet :)))))))
7.aprīlis 2010, 22:33 | links
 
EHhh, nostaļģiju parāva
7.aprīlis 2010, 22:24 | links
 
24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos Ventas grīvas rajonā - 2000 metru rādiusā no ietekas, Daugavas, Salacas, Gaujas un Lielupes grīvas rajonā - 1000 metru rādiusā no ietekas, pārējo upju un kanālu ietekas rajonā - 200 metru rādiusā no ietekas, izņemot makšķerēšanu no moliem jūras pusē vietās, kas ir atļautas publiskai pieejai;...ir tikai shitaads punkts,cik atradu...
7.aprīlis 2010, 17:13 | links
 
Varbūt kāds varēs palīzēt. Kādreiz līdz 1. jūnijam nedrīkstēja makšķerēt gaujā no Tallinas šosejas tilta līdz ietekai jūrā. Tagad makšķerēšanas noteikumos šādu punktu vairs nevaru atrast. Vai tagad šajā posmā drīkst makšķerēt, jeb arī šis punkts ir ielikts kādos citos noteikumos?
Paldies
7.aprīlis 2010, 17:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager