Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
speishl jaunēklim
nostājies taisni un pacel rokas krūšu aukstumā,nemainot plaukstu stāvokli.tad paskaties uz kuru pusi ir vērstas plaukstas!varbūt tad sapratīsi,ka cilvēks ir radīts grābt visu sev.ja plaukstas būtu vērstas uz ārpusi,tad cilvis būtu radīts visu grūst no sevis prom.apskaties kā tev plaukstas izvietotas,varbūt uz ārpusi???:DDDDDDD
27.marts 2010, 14:35 | links
 
bez āķi lūpā nevar iztikt, bet nu tā apgraizīšana diezvai ir obligāta
27.marts 2010, 14:33 | links
 
sākās :D
27.marts 2010, 14:31 | links
 
ja tev zivtiņas žēl,tad pamēģini sev āķi lūpā iecirst.mož pāries vēlēšanās copēt&sāpināt zivtiņas!!!:DDDDDDD
27.marts 2010, 14:30 | links
 
po par to ka "kaitinās'', par zivīm gan ne, nah** kkas tāds vajadzīgs, mierīgi cilvēkiem ar var gabalu nocirpt, lai zinātu pa kurieni ceļo :D
27.marts 2010, 14:28 | links
 
Ja tev būtu galīgi PO,tad muļķības negvelztu!!!
27.marts 2010, 14:24 | links
 
īstenībā galīgi po!!!
27.marts 2010, 14:17 | links
 
aigaigars
Tad atkal nebrīnies,ka Tevi atkal kaitinās:))
27.marts 2010, 14:16 | links
 
nu un tas ir stulbi
moš latviešiem griežam nost 3 piskstus no katras rokas, lai zinam cik tālu viņi brauc lai strādātu?
debīli!!!
27.marts 2010, 14:16 | links
 
jaunēkli.ja nebiji piefiksējis,tad varu atgādināt.savulaik audzētajiem spožajiem grieza nost taukspuru.tipa lai redzētu kur viņi atgriežas!!!
27.marts 2010, 14:14 | links
 
andris65, mošk tev nogriezt pāris pirkstus un tad laist uz copi?
stulbums kkāds!!!
27.marts 2010, 14:09 | links
 
Andris56
starp citu braslā virs taukmūļa hesa ir ielaisti taimi.tākā droši za rodinu.jo atpakaļ viņus pār dambi neviens nav cēlis!!!:)
27.marts 2010, 13:47 | links
 
Andris56
Gaujā jau sen būtu LM,ja nebūtu Gaujas Nacionālais Parks.tagad jau izredzētie tēmē uz LM ieviesšanu Daugavā lejpus Rīgas HES.LM ir TIKAI izredzēto izpriecas vietas.piem:ja es dzīvotu blakus LM(domāts Venta un Salaca),kāpēc es nevarētu bez licences iet paķerstīt raudiņas plicīšus asarus utt.atb-tikai tāpēc ka traucēs izredzētajiem spinerēt pumpainos un ķert vimbu!!!!es personīgi esu pret LM publiskās ūdenskrātuvēs.it sevišķi upēs kuras savienotas ar jūrju vai līci!!!
27.marts 2010, 13:42 | links
 
MN 25.2. ailiegums nav par upēm, bet kanāliem un caurtecēm kas savieno ar upēm, ezeriem,jūru. Kāpēc nevar citās upēs ielaist lašu, taimiņu iezīmētus (nogriežot taukspuru)mazuļus un atļaut tos ķert kā ārzemēs? Vai mēs maksājot par MK un licensēm nēsam to pelnījuši. Daugavā, Buļļupē un jūrā drīkst ķert lašus taimiņus, betcitur tikai licensēti. Gaujā pat licenses nav!?!?
27.marts 2010, 13:35 | links
 
Cik atceros, tad liegums pavasaros makšķerēt kanālos, kas savieno ezerus, upes utt bija arī padomju laikā. Pirms 3 gadiem uz šī lieguma pamata noformējām vienu cemmerētāju pie Varkaļu tilta + vēl aizliegums makšķerēt no tiltiem, zem tiltiem utt. Labi, ka beidzot šī punkta ievrošana ir sākusies, jo nārsta laikā ķert zivis migrācijas ceļā nav īsti labi. Ja nu vienīgi lašus Daugavā, tiem tāpat nav izredzes...
26.marts 2010, 16:07 | links
 
Jopcik pēdējo prieku man atņem!
26.marts 2010, 13:21 | links
 
ginca-no 1.marta -30 .aprilim-25.2. kanālos un caurtecēs, kas savieno ezerus ar upēm, ezerus un upes ar Baltijas jūru vai ar Rīgas jūras līci, kā arī ezerus savstarpēji.
26.marts 2010, 13:03 | links
 
Tagad drīkst tikai spridzināt...
26.marts 2010, 12:35 | links
 
kā tur ir ar tiem jaunajiem noteikumiem, vai kanālos tagad makškerēt drīkst. Taisnība ka no 1 marta nedrīkst un ja tā tad no kura datuma drīkstēs. Mani intresē Varkaļu kanāls!
26.marts 2010, 12:33 | links
 
Lasis līdakas cenā, ja inspektors noķer:):):)
24.marts 2010, 19:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager